Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Realno mislim da je Kleo poslednji napadac u nasem timu i da je po kvalitetu iza ostalih po meni. Ali da je odlicno pojacanje jer ima iskustva sa nasom ligom.

@WebGazda sto posto se slazem sa tobom.
EJ na svakom mogucem sajtu pisu da nema pojma itd.Pa dal vidite sta on radi na terenu i pre svega njegova uloga?! Aj uporedite malo (nije bas za porediti al taj fazon) kad je Stankovic poceo da cepa zadnjeg veznog kao igra ko car al se to ovako ne vidi koliko on posla uradi na sredini terena.e pa od sad ja tako gledam Fejsu jer je isto tako.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Daleko od toga da sam ja neki fudbalski stručnjak, ali i ja sam gledao utakmicu i uopšte mi nije jasno o čemu ti pričaš. Fejsa je jedini fudbaler koji je odradio svoj posao. Kao što sam malopre rekao na drugoj temi, njegov posao nije "napad" nego odbrana. Zaustaviti protivnika, kvariti mu igru, a u napadu ako nešto uradi to je samo bonus!
Pricam o tome da je fudbal dvosmerna igra i ne deli se na napad i odbranu, i kazem da je Fejsa solidan u odbrambenim zadacima, ali da je to igrac koji se nalazi u opasnoj zoni po nas gol i da cesto gubi kontrolu lopte pod pritiskom + (ono sto smo gledali) sakrivanje ostalih igraca i to moze biti problem. Igrac na toj poziciji, po mom misljenju, mora da zna sta ce sa loptom u svakom trenutku i naravno ostali igraci moraju se daleko bolje otvarati i preuzimati vise odgovornosti nego sto su to cinili prosle godine. Pored fizicke inferiornosti koju je Tomic spominjao, razlog losih igara prosle sezone u Evropi je ocajno kretanje svih u veznom redu, ne preuzimanje odgovornosti i mali broj veznih igraca koji "umeju sa loptom" . To je moje misljenje, a mislim da i ove sezone mozemo imati slicne probleme ako se ne popravi kretanje svih linija tima u ofanzivnim akcijama!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Pricam o tome da je fudbal dvosmerna igra i ne deli se na napad i odbranu, i kazem da je Fejsa solidan u odbrambenim zadacima, ali da je to igrac koji se nalazi u opasnoj zoni po nas gol i da cesto gubi kontrolu lopte pod pritiskom + (ono sto smo gledali) sakrivanje ostalih igraca i to moze biti problem. Igrac na toj poziciji, po mom misljenju, mora da zna sta ce sa loptom u svakom trenutku i naravno ostali igraci moraju se daleko bolje otvarati i preuzimati vise odgovornosti nego sto su to cinili prosle godine. Pored fizicke inferiornosti koju je Tomic spominjao, razlog losih igara prosle sezone u Evropi je ocajno kretanje svih u veznom redu, ne preuzimanje odgovornosti i mali broj veznih igraca koji "umeju sa loptom" . To je moje misljenje, a mislim da i ove sezone mozemo imati slicne probleme ako se ne popravi kretanje svih linija tima u ofanzivnim akcijama!
Meni nije jasno sta ti hoces da kazes???Imamo Moreiru,Tomica,Ljajica pa i Racu koji sa loptom znaju sve.Fejsa igra sve bolje i bolje.On je mozda fizicki najbolji igrac u celoj Srbiji(to pokazuje i kilometraza koju on pravi po utakmici).Djovinka je ,ako ste zapazili, samo Fejsa dobro cuvao.A iz utakmice u takmicu mi se cini da je Fejsa sve bolji i u napadu. Kako mi ovde zelimo da igraju nasi igraci pa to je strasno...kad bi igrali onako kako mi ovde mislimo da trebaju, pa mi bi bili rame uz rame sa Barsom.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Prvo,posto nisam juce stigao, da cestitam Kleu dolazak na svjetlu stranu Topciderskog brda,gdje zive sampioni i odakle odzvanja huk Grobarskog JUGA od koga ostalima spadaju gace...

Sto se tice nekih komentara o Fejsi,na pocetku ga je vecina nas ovde docekala na noz zbog naizgled totalne nezainteresovanosti.Ali,kako je vrijeme prolazilo ,decko je bio sve bolji i onda smo se podijelili u dva tabora .Na one koji su po default-u nastavili i dalje da ga kritikuju bez razloga i oni koji su na srecu uvidjeli njegov ocigledan napredak i koji su (medju njima i ja) prestali sa kritikama.Momak odradjuje posao koji se od njega trazi,a to je da kida akcije na sredini terena ,da kvari igru protivnika.Svaki ozbiljan tim danas mora imati takvog igraca.On i dalje izgleda tromo,ali uopste nijue takav,ima gradju sa kojom bi snagom mogao da dominira na sredini terena kao klasican zadnji vezni igrac.Ima i solidan pas i kao sto sam rekao,OCIGLEDNO napreduje i moze sigurno da bude jos bolji.Nije njegov zadatak ni u Partizanu ni u reprezentaciji da kreira igru,ima ko je za to zaduzen.Onaj ko to ne vidi,nema pojma o fudbalu.Ne mogu svi igraci biti ofanzivno orijentisani jer niti su svi skolovani za to ,niti su svi podjednako talentovani,u tehnickom smislu.Igra u oba pravca ne podrazumijeva da je neko dobar podjednako i u napadu i u odbrani ,vec da ucestvuje u skladu sa svojim mogucnostima u obje faze igre,da se dosta krece i pametno postavlja,a normalno da mu je jedna od njih jaca strana.Fejsa je klasican zadnji vezni igrac i od njega se ne ocekuje nista vise od ovoga sto radi...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пошто се овде о свему пише осим о прелазном року а клуб је обавио скоро све што је планирао што се тиче појачања - закључавамо тему. У случају неког новог трансфера, отворићемо је поново.

LOCK!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pametno... čim Kizito potpiše otvaramo :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top