Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Evo mesta gde ćete moći da komentarišete transfere vezane za FK Partizan. Molimo vas da se zadržite na komentarima transfera o kojima se piše u medijima i da ne iznosite ovde svoje želje niti da postavljate linkove sa transfermarketa i sličnih sajtova, u smislu "šta mislite o ovom igraču, baš bi nam dobro došao?".

Takvi postovi će biti sankcionisani. Imajte u vidu koliko ljudi posećuje ovaj forum i piše na njemu, kada bi svako počeo da nagađa, kuda bi to odvelo?

Izvolite...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Buraz, postao si gori od mene. Ja im bar dam inicijale da ne nagađaju po abcd -i:buhaha
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ja sam za iskusne igrace kojima vise "nije do para", znaci ja zelim da dodju Mateja Kezman, Sasa Ilic, Igor Duljaj, Mladen Krstajic, i kad bi mogo da dodje neki Taribo West bilo bi super. A ako neko mora da ode, to nek ne bude Obradovic jer je decko stvarno jak fudbaler, a Stevanovic zna biti kikser tako da jedan jako brz igrac po toj desnoj strani dobro bi bilo da dodje.
Sve u svemu ocekujem burno i inovativno leto sto se tice prelaznog roka. Tako zelim puno srece Tomicu!
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Brzo će 15. jun, nećete nas još dugo ovako jebavati :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ako se obistini dolazak tih bombi koje najavljujete, to bi bilo dobro ne samo zbog nas samih tj kvaliteta naseg Partizana vec i da ovim cigansturama u startu ubijemo svaki motiv i nadu za sledecu sezonu...da sidju sa one govnjive stolice na kojoj su stajali pre neki dan :)
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.146
Reaction score
1.452
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
biće, biće, znaju naši što im treba i oni su 95 %, već prije par mjeseci,uglavnom slozili tim za napad na LŠ. hoćemo li uspjeti, u sportu se nikada ne zna, a hoćemo li imati jači tim od ovog, sigurno HOĆEMO. Pa ko je od nas čuo za Ubicu cigana prije dolaska u Hram, baš niko. bez brige, ima dovoljno i para i pameti
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Sinoc je Jokan izjavio da ce pojacanja pokusati da dovedu do starta priprema znaci do 15 juna,najavio je 1 napadaca,jednog na sredini najverovatnije krilo,zamenu za Jucu,levog beka i centarhalfa....
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Zasta ce mu centerhalf kad imamo Gavrana i Djoleta +Knezevic,Sikimic,Kosoric,Jovanovic bolje da dovedemo desnog beka. Ali ipak to najbolje znaju Tomic i Jokan
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
moguce da ce da prodaju knezevica
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Sikimic

Jel ko zna sta je sa Sikimicem, posljednje sto sam cuo je da je odzdravio i jamislim da ej nastupo jednom incae mislim da njegoc iskustvo uljucujuci da je u fizickoj formi moglo bih da posluzi
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Meni uopste nije bitno da li se radi o "bombama" ili ne...

Pa Zuka, Moreira i Dijara nisu bili uopste poznati, bar meni, i prvi put sam cuo za njih tek kad su dosli kod nas, pa su mnogo dali Partizanu i pokazali se kao prava pojacanja.
Ja sam vise za takve igrace koji ce uci na "mala" vrata nego za neke "bombe".

Prosle godine od igraca koji su najavljivani kao ekstra pojacanja (Zaim, Ngambi i Paunovic) dobili smo jako malo...da ne kazem nista...Naravno i ove igrace ne mogu svrstati u neke "bombe" ali su opet bili poznatiji od Zuke, Moreire i Dijare pri dolasku u Partizan.

Jos pre dva meseca (mozda i vise) se videlo iz aviona da cemo mi osvojiti titulu, tako da su Tomic i co. imali dovoljno vremena da sa Jokanom vide koja su to mesta u timu koja treba pojacati i jos tad krenuli u potragu za pojacanjima.
Ocigledno se imena jako dobro cuvaju u tajnosti i to nije lose. Samo nek njihov izbor bude pravi...

U naredne dve-tri nedelje, do polaska na Taru, cemo znati i u kakvom sastavu napadamo LS!
A sto se cigana tice...pa njima, od ovih igraca koji vec jesu u Partizanu, treba gace da se tresu...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
to..

cigani su bez milijasa i par stranaca go qrac, a otici ce im jos ihahaj igraca koji vrede.. kad njima mrdja treba da bude glavni igrac sledece sezone, nema potrebe da se merimo prema njima..

Ovo sto se sad dogadja upravo pokazuje ozbiljnost aktuelne uprave. Dam glavu da bi kod bika i zeca prodali jos 3-4 igraca jer bi i bez njih bili favoriti u nasoj ligi, dovukli nekog raspalog igraca od imena da se zamazu oci, pa ako udjemo u LS, super, ako ne, ionako nije profitabilna..
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
A što se cigana tiče njima se gaće odavno već ne tresu jer su spale. I to su spale još pre nego što su se penjali na onu stolicu "da se bese". Mi tim za leto pravimo da gaće počnu da se tresu nekim mnogo većim klubovima i timovima nego što su to cigani.

Slazem se u potpunosti :ziveli

Ja sam cigane vise pomenuo da se nadovezem na neciji prethodni post i na to da je dobro da dovedemo "bombe" da bi unistili nade ciganima...ma njihove nade su odavno potonule u onoj rupi, samo cemo mi da ih zatrpamo sledeci put kad budemo dolazili :D:
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Meni uopste nije bitno da li se radi o "bombama" ili ne...

Pa Zuka, Moreira i Dijara nisu bili uopste poznati, bar meni, i prvi put sam cuo za njih tek kad su dosli kod nas, pa su mnogo dali Partizanu i pokazali se kao prava pojacanja.
Ja sam vise za takve igrace koji ce uci na "mala" vrata nego za neke "bombe".

Zuka je bio dugogodisnji prvotimac Botafoga, tima za koji je igrao Robinjo i koji sigurno po kvalitetu ne zaostaje za nama, Moreira 5 sezona u Standardu gde je bio dve sezone proglasavan od strane navijaca za najboljeg igraca, zatim Hamburger, Dinamo Moskva... to su sve jaci(skuplji) klubovi od nas tako da su se dobre partije od njih dvojice itekako ocekivale. U Partizan su dosli nakon sto su ih prethodne sezone potkacile povrede, kao i Gavrancic.

Zaim i Ngambi ipak nisu imali ni pola njihovog "pedigrea", opet imali su neki kvalitet ali i prevelike plate da bi smo ih drzali a da ne igraju dobro.

Diara stvarno nije bio zvucno pojacanje i on jeste izuzetak, ali iz dosadasnjeg iskustva 95% igraca koje je uslo u klub na "mala vrata" izaslo je na jos manja. Cak i ako imamo neku racunicu u dovodjenju 10ak igraca za male pare pa ko se probije, sad stvarno nije vreme za to. Samo bi nam unelo konfuziju jer svako od njih mora da dobije priliku na pripremama i sl. a nama je sada najpotrebnije da se sto bolje uigramo za kvalifikacije.

Dakle dva tri pojacanja gde nam skripi, napadac, levo krilo... ali da znas da su klasa sa Moreirom i Zukom
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Poenta price, barem sto se tice napada je da nam treba prekaljeni strelac od nekih 33-35god koji ce kada mu se stvori sansa sa lakocom da izvrsi egzekuciju...iz svega proizilazi da to mora biti stranac
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Naravno da mora da bude stranac ali ipak mislim da ne mora da bude toliko star jer bi onda verovatno proveo samo jednu sezonu kod nas a dali bi mu dosta kinte. Moze neki od 30 godina a da je imao karijeru zavidnu i igru u nekim najjacim ligama, samo time bi nam bio veliko pojacanje..mada nikad se ne zna, nema pravila. Postovi iznad su to potvrdili, da ne mora da bude prekaljen fudbaler da bi se pokazao kao odlican!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
@qrajber

Pgresno si razumeo sta sam hteo da kazem pod tim na "mala vrata".
Nisam mislio na dovodjenje 10-ak igraca sumnjivog kvaliteta pa ko prodje, nego na igrace koji nece izazvati veliku pompu...kako kod nas navijaca tako i kod svih ostalih.

Uporedi samo kako su najavljeni Zaim i Ngambi prosle godine, a kako Zuka i Moreira pre dve. Ovi prosle kao da se radi o "bombama" a na kraju dobili petarde...ma kapisle a ne petadrde...

Slazem se da su Zuka i Moreira imali jako dobre karijere pre dolaska u Partizan, ali su i Zaim i Ngambi dosli kao reprezentativci svojih zemalja...

Ne volim ni ja lov medju 10-ak fudbalera sumnjivog kvaliteta, i nadam se da toga nece biti ove godine...kao sto si i sam rekao ne treba nam to!

U jednom se slazemo, to je sigurno, treba nam kvalitet!!!
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
prekaljeni strelac od nekih 33-35god

Da, kao prekaljeni Ailton :buhaha (ne smejem se tebi, stvarno, samo ukazujem da možemo pogrešiti kao oni kojima se smejem).

Mislim da je bolje uložiti u nekog mladog, talentovanog igrača, svi se slažemo da nam je Dijara prvi špic, a moramo se složiti i da ćemo u evropskim utakmicama verovatno igrati sa jednim napadačem, bezveze da dovodimo nekog starkelju da nam sedi na klupi. Osim, naravno, ako je bolji od Dijare, ali za takvog igrača treba puno para...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kvalitetan fudbaler od 30god uvek ima opciju koju bi pre izabrao nego dolazak u Srbiju i Partizan...takav nam je fudbal jebiga
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top