Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
@Ivan

A Sale Djordjevic, Tomasevic, Vujanic.....?

Nemoj da kazes to je kosarka, jel ja tu ne vidim razliku.
Pa normalno da ce da ljubi da dres da se dodvori navijacima, stranac, nov. Sta je trebao da baci dres i obrise o dupe?

Mislim da ce se dobro uklopiti sa Diarom, mada nemam neko visoko misljenje o Kleu. A jos ako postigne odlucujuci gol za ulazak u LS.... Bice svasta.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ljudi, ne razumem da vi na internetu trazite kako je on igrao ranijih godina???
Pa covek sigurno nije nepoznanica nasim ljudima iz kluba, niti su ga gledali preko kaseta!!!
Igrao je za komsinicu, kod koje stalno svracamo na kaficu :D...da li mislite da nisu procenili njegove kvalitete???
Covek je u raspaloj zvezdi dao 8 gola i igrao je samo jednu polu-sezonu...prvi deo prvenstva je manje igrao...
Pa kod nas ce sigurno imati bolje saigrace!

Jos kad neko kaze da smo mogli da nadjemo boljeg...pa ovaj nam je ispred nosa a mi bi trebali da saljemo ljude da gledaju i traze nekog boljeg igraca na jednoj ili dve utakmice ili jos bolje preko kaseta...a ovog si mogao da gledas, makar i u izvestajima, tokom celog prolecnog dela a i u direktnoj utakmici protiv nas.

Tomicu i upravi mogu da kazem samo BRAVO NA POTEZU!
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Ne znam ko si ti da procjenjujes da je neko zaostao u vremenu! Necu da imamo igrace koji igraju za pare, odigraju kako znaju pa ih boli ona stvar kojim rezultatom se zavrsila utakmica! Ocu igrace koji ce da ginu za dres, da daju i vise od svojih mogucnosti, da tuguju kad se izgubi utakmica, da su srecni kad pobjede (ali ne srecni jer ce zaraditi bonus za pobjedu) da oce sami sebe da pojedu kad naprave neki los potez koji prouzrokuje poraz, da vidim da igraci postuju dres i istoriju Partizana, da postuju Grobare i sve ono sto mi radimo za njih! Pa makar i po cijenu da nikad vise ne zaigramo LS... Ako smo zaostali u vremenu, neka smo, zato se i razlikujemo od ostalih klubova i zato cemo imati nesto sto vecina drugih nikad nece!

Bravo, lepo sroceno.
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Mislim da je Kleo solidan igrac koji moze da bude koristan!U zvezdi je odigrao dobro prolecnu polusezonu,a valjda ce kod nas igrati mnogo bolje...Naravno ako je ova informacija 100% tacna!?
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Prvo da kažem dobrodošao u Partizan!
Što se tiče mene ,verujem ljudima u klubu.Siguran sam da su dobro razmislili ,a imali su odličnu priliku da ga procene i vide izbliza zato što je neko vreme igrao znamo već gde.Mogli su mnogo bolje da ga osmotre nego nekog ko je došao na preporuku i koga su videli na kasetama ,eventualno jednom dvaput uživo.Priče oko toga da je ciganin su smešne ,a ljubljenje grba i trčanje ka severu je deo rutine svakog profesionalca i deo njihovog latino mentaliteta.Takođe svi znamo šta se ovih dana pisalo po novinama o ganima i njihovom odnosu prema igračima.Kleo je svo to vreme bio u klubu i sigurno ga je to zakačilo.Tako da mu to može biti samo dodatni motiv.
Da ne pričamo kolika je ovo šamarčina za garave iz Boljevca...

p.s. Jedva čekam da počnu priče tipa:‚‚Šta?Onaj?Onaj je drvo,nula od igrača ,ni klupu ne bi grejao....‚‚ A do juče su se kleli u njega!
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Da.To je kosarka.A ovo je fudbal.Za mene su npr to potpuno 2 razlicite stvari.I kada jednog dana budemo postali sampioni Evrope u kosarci, meni ce fudbal i dalje biti na prvom mestu po vaznosti.

Sta ste se sad uvatili za mene, meni se ne svidja sto igrac iz zvezde prelazi kod nas, sto ljudi njihov grb i to je to.Apsolutno me ne zanima dal je stranac ili nije.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
na derbiju pesma 'a kleo se kleo da me je voleo....'
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Mi smo bili vec sampioni Evrope u kosarci :wink:
Uvatili su se za tebe, verovatno sto imas uski spektar gledanja i razmisljanja. Mozda ti je fudbal omiljeniji, ista je stvar da li je rukomet vaterpolo ili kriket.

Toliko od mene.
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
Nisam zadovoljan.
Coveku ce trebati vremena da se aklimatizuje na veliki klub,velike ambicije,trofeje,trening centar,redovnu ishranu,redovnu platu,itd..trebace tu vreme da prodje dok ne pokaze svoje mogucnosti.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Biće ono..."oleo leo, oleo leo, Kleo vidi samo crno-belo" na foru "moje oči vide smao crno belo" :D

Ma vest je izgleda 100% tačna kad svi objavljuju...
 

stanimir1

Banned
Учлањен(а)
14.05.2007
Порука
1
Reaction score
0
Evo trojice bivsih cigana.
 

Прилози

  • Milko Djurovski.jpg
    Milko Djurovski.jpg
    69,5 KB · Прегледа: 91
  • Dejan Joksimovic.jpg
    Dejan Joksimovic.jpg
    57,5 KB · Прегледа: 88
  • Gavrancic.jpg
    Gavrancic.jpg
    8 KB · Прегледа: 64
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam, što se mene tiče odlično,ne slažem se da nam ne treba zato što je trčao ka severu,on je stranac nema on pojma o rivalstvu,uostalom da li to znači da ćemo da pljunemo na veliki broj naših igrača što u fudbalu što u košarci,neki su čak i postali legende kluba...
A što se tiče njega kao igrača,odličan je brz jak u duelu i skočan,odličan sa diarom,a to da je davao golove samo slabim klubovima a ništa u derbiju:
1.pa onda ni jedan naš i igrač nije dobar pošto se nismo nešto pokazali u derbijima ,dobro u zadnjem jesmo
2.stalno se žalimo da teško dajemo golove malim ekipama
3.ako je to sigurno i plaćen je 400.000 to nije puno pogledajte koliko su plaćeni perić,bogun i brana npr.
4.najslađe je što smo im zakucali još jedan ekser u kovčeg,ako to sve jeste tačno,mogli bi još nekog da pogledamo,čuo sam da onaj oumaru nije loš:buhaha
I da glupo je da sad mnogi napadaju Ivana,ja se ne slažem sa njim ali shvatam šta hoće da kaže,poštujem njegovo mišljenje ipak je ovo forum:wink:
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Ne verujem da ce ganci previse da kukaju za Cleom..imaju oni i previse drugih problema..Sjajan je u igri glavom i gradjenju lopte..ali REALIZACIJU jednostavno mora popraviti...sve u svemu sjajan pocetak prelaznog roka..
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.223
Reaction score
1.533
Kad mu garavi prirede docek zavolece on nas vise nego caleta i kevu :D
Bice on drugi "obrisi suze mala moja".Decko ima karakter i pored neisplacenog novca davao je sve od sebe u utakmicama koje je igrao.Nije bezao po aerodromima kao neki.Ne sumnjam da ce za nas gristi jace nego za cergu.Za novac koji se pominje mislim da je ovo pun pogodak.
Dobrodosao i dabogda ga uvaljao ciganima u rupi.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Svaka cast za upravu, mislim da ce Cleo biti veliko pojacanje za nas Partizan.
P.S.jedva cekam derbi jer ce Cleo sigurno imati veliki motiv da se osveti ganima za ne primanje plate i toplih obroka. :D
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
To iz kog kluba u koji je presao nema apsolutno nikakve veze sa njegovim igrackim kvalitetima, a i profesionalizmom. Ako je nasoj upravi dokazao da vredi, onda im verujemo. A ne znam cega se plasite? Da je mozda zavoleo zvezdu(zbog svih isplacenih plata i premija:)) pa nece hteti da se bori za nas dres, nece hteti da daje golove. Pa koliko ima u svetu takvih transfera, milanski derbi, barsa-real, londonski derbiji...
Ako je kvalitetan, bice dobar kako nama tako bilo kome drugome, a pogotovo posto je stranac(a to potenciranje da je stranac je samo iz razloga da se otkloni svaka sumnja da on gaji neke emocije prema zvezdi, a niti da mrzi partizan)

E sad druga stvar je koliko je info. tacna, nema administratora nigde, a ni na kojem 'pouzdanom' sajtu se ne moze procitati nista o ovome...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Ovo jeste "bomba", u pravom smislu te reci. Da ne duzim mnogo, ja sam zadovoljan! :) Kleo, dobro dosao u Partizan!
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Mislim da je rec o kvalitetnom igracu, i da, ako se lepo uklopi u tim, moze da nam bude izuzetno, izuzetno koristan. Dobrodosao!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top