Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813

Asterix

Početnik
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
82
Reaction score
1
S obzirom da je njegova ekipa ispala u 2. ligu verovatno je i ovo dosta...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Definitivno - Krstajić u Partizanu


Mladen Krstajić je u petak doputovao u Beograd, sreo se sa direktorom Partizana Ivanom Tomićem i po kratkom postupku se dogovorio o dvogodišnjoj saradnji.

Iskusni defanzivac, doskorašnji kapiten Šalkea, vratio se na mesto odakle je pre osam godina krenuo u Nemačku gde je izgradio zavidnu karijeru. Ponovo će nositi crno-beli dres posle stiska ruke sa čovekom sa kojim je krajem prošlog veka bio saigrač, Ivanom Tomićem.

Krstajić je nedavno proslavio 35. rođendan, a u timu Slaviše Jokanovića konkurisaće za mesto štopera, a po potrebi i levog beka, što je u karijeri često igrao. Standardni par centralnih defanzivaca čine kapiten Nenad Đorđević i Goran Gavrančić, kome za šest meseci ističe ugovor...

Krstajić je iz Kikinde stigao u Humsku 1996. i tu se zadržao četiri godine. U tom periodu za Partizan je odigrao 84 utakmice i postigao sedam golova.

Naredne četiri godine nosio je zeleni dres Verdera, a onda se preselio u Gelzenkirhen. Ugovor sa Šalkeom mu je istekao po završetku sezone i u Partizan je došao kao slobodan igrač.

Imao je ponude iz Nemačke i Holandije, ali se uprkos tome vratio "prvoj ljubavi".

Za reprezentaciju je nastupao 59 puta (dva gola).

(MONDO)

Ja ovaj prelazni rok smatram uspesnim zbog ovog poteza.
Nek nam je sa srecom i Napad na LS
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Dobrodošao!Sad samo lepo da se spremi i ugura nas u LŠ,a posle ako hoće na pecanje i na mesec...Sjajna vest i sjajan igrač!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Крле, свака част за одлуку...respect Нећеш се покајати, сигурно...
директоре Томићу...:clap...за овај прелазни рок...
Очекујемо још неки трансфер овог калибра до 15.јуна...

Svetogorska respect:clap...за информације...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Bravo za Ivana Tomica:clap to nam je najvece pojacanje za LS.
Jos malo da Ivan Tomic sredi sredinu jer Tomic i Ljajic imaju talenat ali nemaju iskustvo pa bi mogli da prodju kao Miljkovic.
Samo jos dva dobra igraca na sredini i tu je LS:pfc:
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Iako ne volim preterano Stevanovica, mislim da nam je odbrana za ligu sampiona vrlo solidna.Najbitnije je sto ce svi igraci biti dovedeni na vreme da se uigraju a ne u poslednji cas kao sto smo imali slucajeva do sad. TOMICU, MAJSTORE!respect
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Ovo se zove pojacanje u svakom smislu te reci. Dobrodosao Krle!

Imati jednu ovakvu ljudinu u klubu je fantasticna stvar! Tu mislim i na njegov doprinos koji ce imati van terena. Sjajno! :clap
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Svaka cast Ivanu Tomicu. Mladenu zelim sve najbolje, bice pravo pojacanje. Ono sto meni nije najjasnije je zasto je sa Gavrancicem potpisano na samo godinu dana. On ce na polusezoni biti slobodan. Bilo bi dobro da i on kod nas zavrsi karijeru kao sto ce to ocigledno uciniti Krstajic, s obzirom da je ugovor na 2 godine.

:napred Partizan
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Sjajno što se Krle vratio, ali moram da kažem da jedva čekam da vidim u kakvoj će postavci da igra naša odbrana na početku nove sezone. Krle kao lijevi, ili Gavran (ili prije Đole) kao desni bek - to nije lose defanzivno, ali mnogo gubimo u ofanzivi, plus mora neko da pokriva bilo kakvu ekskurziju naprijed zbog nedostatka brzine... A da neko od njih trojice sjedi na klupi - hm, ne ide mi to nikako, iako Gavranu ističe ugovor u decembru...

Ma uklopiće to valjda Jokan kako treba, da ne razbijam ja sad glavu oko toga... :wink:
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ima li se u planu produziti sa Gavrancicem ugovor koji istoce za 6meseci ?Dokazao je da vredi sada ne znam bas kolike su njegove ambicije da ostane da igra jos kod nas...

ps-Krle dobrodosao kuci
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Stvarno ste neverovatni, nekad ne verujem sta se ovde desava. Prelazni rok nije ni poceo, a vec se kuka hoce li se produziti ugovor sa Gavrancicem koji istice za - 6 meseci! :buhaha Valjda ste do sada naucili da citate izmedju redova, da ste videli kako i klub velica Gavrancica i Gavrancic Partizana. Ako vam to nije jasan znak, onda stvarno...

Krstajicu zelim svu srecu i da nas svojim iskustvom odvede u Ligu sampiona! Veliko pojacanje za Partizan. Sta da kazem osim neka nam odmah daju titulu i za sledecu godinu, pa nek prvenstvo 2010/11 pocne za 4-5 meseci, dok nas ostali stignu sa pojacanjima. :D
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Dobrodosao Krle!!Svaka ti cast za ovu odluku i zelim ti da igras na visokom nivou i sa maksimalnom pozrtvovanoscu,u sta ne sumljam!Bravo i za Tomica koji je uspeo da dovede Krstajica...Jos jedno ili dva pojacanja i spremni smo da krenemo u pohod na ls i odbranu duple krune!
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Dobrodosao kuci, Mladene! Tomicu, vec sada, svaka cast za prelazni rok, ali verujem da ovo nije kraj sa pojacanjima.
Sto se Gavrancica tice, nadam se da ce produziti ugovor, i da ga Tomic i Jokan imaju u planu.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
586
Reaction score
133
Локација
Nis
Dobro nam doso Legendo! I mene bas zanima kako i vecinu kako palniraju Gavru Djoredjavica i Mladena da ukombinuju zajedno ali ljudi mi cemo igrati na 3 fronta tako da...
GROBARI STOBOM SVE DO LS!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Велкам хом Хер-Крле!!!:clap
Томићу капа доле!respect
Још сад кад би се сложиле све коцкице,да нам дође и оно треће К,пошто су прва два већ дошла било би то феноменално...:pop
иако прелазни рок још није ни како треба почео,већ сад можемо да га оценимо веома успешним...нападач ту,одбрамбени ту,још оно треће К да нам уђе у средину и идемо у ЛШ :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top