Chika Rale
Grobarčina
MaxBetSport je objavio da su se Partizan i Torino dogovorili da Demba Sek potpiše za naš klub na tri godine, ali ne za 2.2 već 1.2 miliona evra uz povećani procenat od dalje prodaje.
Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu
Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net
Sto brze sto bolje nek dodju i nek ga uzmuRuski prvoligaš Akron hoće našeg trenera Blagojevića.
Super. Otkupna klauzula je 1 milion evra. Još bolje.
Nismo više u obavezi prema Torinu da mu dajemo zagarantovane minute, nego, brate, izbori se i za mesto startera, a kamoli za svih 90 minuta. Možda ga takav tretman dodatno motiviše da malo više grize na terenu. A na treninzima neka neko sa njim radi individualno na realizaciji, tj. šutiranju na gol, a isto tako i na asistencijama, tj. pravovremenom oslobađanju lopte i davanju pasova. Kad smo već dali tolike pare, da bar taj projekat shvatimo ozbiljno i izvučemo maksimum iz igrača.Daj Boze da bude tako, nesto sam blizi uverenju da ce izlaziti samo kad se povredi, bez obzira kako igra… ☺️ Mada, mislim da je tu pre svega namera da ga preprodaju.Što se tiče Dembe Seka, sad kad je naš, moći će bar da bude zamenjen kad ne igra dobro.Nismo više u obavezi prema Torinu da mu dajemo zagarantovane minute, nego, brate, izbori se i za mesto startera, a kamoli za svih 90 minuta. Možda ga takav tretman dodatno motiviše da malo više grize na terenu. A na treninzima neka neko sa njim radi individualno na realizaciji, tj. šutiranju na gol, a isto tako i na asistencijama, tj. pravovremenom oslobađanju lopte i davanju pasova. Kad smo već dali tolike pare, da bar taj projekat shvatimo ozbiljno i izvučemo maksimum iz igrača.
Sta bi sa onom skolom fufbala u Africi sto imamo potpisanu saradnju navodno, zar je moguce da ne mogu da "proberu" nekog igraca od tamo.