Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Budući da su počele spekulacije, evo nama nazad naše omiljene teme.



 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
Da je sreće da sve ove ne vidimo više u našem dresu sem Ostojića.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Da se mene pita, sa ovog spiska Ostojića da podučava mlade a ostali hvala lijepo.

Svaka čast Lukaču ali nije nam ni on potreban. Za 3. golmana staviti nekog klinca iz omladinaca sa malom platom, to ionako nije bitna pozicija, neće nikad braniti. Prvi golman Ćelavi.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.467
Reaction score
28.988
Локација
Novi Sad
Bukvalno sa tog spiska bih ostavio samo Ostojica...ukoliko ne moze, a nema ponude da ode negde da uzme neku lovu, onda mu ponudite neku funkciju, bilo sta, decko je Grobar i po i zasluzuje da radi za klub, jer on stvarno oseca klub za razliku od nekih.
Sve ostalo - pod mač bato. Hvala na saradnji, tribine su vam uvek otvorene da podrzite tim, prijatno i srecno u karijeri. Cak i celavi Miletic mi opao u ocima sa tim nekim greskama, kao da mu je 18 godina... ne znam, ponovicu ono sto je ponovljeno xy puta na forumu ... dzaba svi igraci, dzaba sve,kad u upravi sede napredni paraziti ,socijalisticki mrtvaci i narkomani. Mozemo da trabunjamo ovde do prekosutra, ubise nas, bukvalno... vise mi nije ni do rezultata ni do titule ni do evrope ni do derbija...sve sto zelim u ovom trenutku, upravo odlazi i ne reci ni zbogom.... pobeda nad ovom upravom je jedina pobeda koja me interesuje... bukvalno me nista vise ne zanima nego da se otera maloumnicka ekipa iz uprave FKP, ne moraju cak ni u zatvor, nek smrde na slobodi, nek ih navijaci Partizana pljuju i vredjaju kad ih sretnu na ulici...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.467
Reaction score
28.988
Локација
Novi Sad
De ne moze, moze sigurno.... ne bi me cudilo da nam uvali cistokrvnog cigana nekog.... nego eto brate, malo popio malo mastao malo mi pun kurac pa sam kanda preskocio i Njega da pomenem nekako...krenuo od igraca pa se dotakao i uprave, a nisam hteo nego se iznerviram pa moram da ih dodam na spisak za pod mac
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Da dodjes i igras( ili treniras isti) u klubu koji sigurno nece biti sampion?

Haha tacno smo zasluzili Lolu na klupi
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.152
Reaction score
18.224
Локација
U Kinšasi
Čudi me da još nije isplivalo govno kom odgovara da radi sa svinjom i narkomanom i sviđa mu se ovo što je Stanoje ostavio.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
I pored loših rezultata u ligi, mislim da će barem pokušati da osveži kadar sa nekim drugim opcijama, verujem da će u sledeće 3 nedelje doći dosta novih lica. Marko Nikolić i slični neće da rade u uslovima gde si jeban iznutra.

Najveće pojačanje bi bio grobarski bunt, dodje 10k redovno i jebe mater svima od prvog minuta.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.614
Reaction score
22.261
Локација
Beograd
Savo je jedini trener uz sve mane kod kojeg si imao šta da vidiš, pa čak i tu viziju i zahtevao je brz, moderan fudbal. Uz izbacivanje mladih igrača. Desni bek, štoper, prednji vezni(za ovog bi dao pola budžeta bukvalno) i krilo, i menjamo apsolutno krvnu sliku ekipe.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Sad ce da ga navuku opet. On ce izbaciti par klinaca, ovi ce to budzasto prodati i ajmo opet. Jedino mozda iskopa nekog stranca, jer do sad nije omanuo sa njima. Ispravite ako gresim
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.467
Reaction score
28.988
Локација
Novi Sad
"Sebi znam šta da kažem: idi odavde i nikad više ne radi ovde”, rekao je tada Milošević.

Da li se to nesto promenilo? Stanoju obecano regularno prvenstvo od strane drzavnog vrha, istog vrha kao i kad je bio Savo, pa je dobio "top regularno" prvenstvo u izbornoj godini i to do izbora....
Vise postovanja, od mene, je imao kad je otisao nego sto ce imati ako se stvarno vrati. Muljao si se u govnima ovde, vikao, sutao, otisao, i sad kad nemas gde da odes ti odlucis kao da se vratis u ista govna po kojima si se i sam posrao po odlasku? Dajte ljudi, nemojte da se zajebavamo...ko ti garantuje da nece otici vec posle 2.kola kad krene ovogodisnja ciganskalinglongaska jurnjava po 20-30 milki za prvo mesto i direkt u LS....
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.614
Reaction score
22.261
Локација
Beograd
Savo je najviše bodova pucao na bunker. Sada bar imamo Rikarda koji je lek za takve postavke. Sadik, iako Bog fudbala je ipak za otvorenije ekipe.
 
Top