Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.312
Ne znam da li je dozvoljen mocart, ali ima dobar tekst, hronologija Petricevih izjava.
Treba dva pojacanja na sredini
Treba dva pojacanja na sredini
Dodje jedan
Treba jedan igrac na sredini, Cimirota hocemo
Ne smatram da treba pojacanje

Ovo ukazuje na jedno, lizanje sa upravom. Lizanje sa upravom znaci samo jedno.
Jebi se Petricu, nula si od covjeka.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.134
Локација
U pizdi materini
Pa da se ne liže sa upravom zašto bi ga doveli ?

Stvarno očekujete da se pojačamo i ugrozimo državnu kurvu sad kad ima istorijsku šansu da uđe u LŠ bez da je siluju razni Šerifi i Makabiji ?

Sami smo krivi kad nas jebu krmak i julovac a mi skandiramo jer će valjda ovi da se uvrede i odu. Važi.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ne znam da li je dozvoljen mocart, ali ima dobar tekst, hronologija Petricevih izjava.
Treba dva pojacanja na sredini
Treba dva pojacanja na sredini
Dodje jedan
Treba jedan igrac na sredini, Cimirota hocemo
Ne smatram da treba pojacanje

Ovo ukazuje na jedno, lizanje sa upravom. Lizanje sa upravom znaci samo jedno.
Jebi se Petricu, nula si od covjeka.
Pa nije fudbal matematička jednačina pa da se tako rezonuje. Daleko od toga da branim Petrića, ali možda je upoznao bolje tim posle prvih nekoliko utakmica i video šta sve može i ne može. Možda želi da forsira nekog iz podmlatka. Nije izdaja jedina interpretacija.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Kako je nekad goreo forum zadnje večeri prelaznog roka izčekivajući nekakvu bombu!
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Nema sta da gori, jasno je Petric rekao da ne zeli vise strance i da hoce igrace sa domacim pasosem. Iako se ne slazem sa tim pristupom, on hoce tako i verujem da je upravi lako da ga ispostuje jer im se uklapa u ovo sto rade. Domacih igraca koji prave neku razliku nema. Radoja nece, Djordje Nikolic nece, Sulejmani je pitanje u kakvom je stanju, Ljajica nasi nece jer je nespreman (a upitna je i njegova zelja), ostali koji su dostupni su ispod nivoa Partizana.
Da plate obestecenje ne pada im na pamet, mada i da zele da plate, sem Radovanovica ne znam domace igrace koji bi hteli da dodju, a da su dostupni i da su apgrejd.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.862
Локација
Kobasicarija "Venac".
belic nam je super posle jedne utakmice.
ne zajebavam se, ocekivao sam da ce potpisati nekog valjanog zadnjeg dana pr roka. pazi, za titulu izduvali, i ostaje ti evropa kao takmicenje koje juris. vristi pomoc na bar tri pozicije u timu, a njih boli kurac da dovedu makar lika da popuni broj. pa preklace nas nica i keln.
koji je ovo nivo petokolonastva???
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Имамо два времешна играча у везном реду. Фејсина повреда увек виси у ваздуху плус је и осим тога његова покретљивост више на нивоу времешног штопера него задњег везног, а Натхо не може да игра у континуитету 90 минута и њега мораш да одмараш, ротираш пред важан меч. Имаш само Андрадеа и Траореа који су дошли као неки јачи профил играча и коју могу да понуде нешто без обзира што је Андраде тренутно у нешто лошијој форми али генерално то је то. Белић је доведен због лиге и ту се сналази добро али Европа је нешто друго и скептичан сам по питању њега у европским мечевима. Зашто је Петрић олако одустао од још једног везног играча не знам али ово може да нам се итекако обије о главу јер чекати Пантића је баш неозбиљно, он није био неки квалитет ни кад је био у топ форми, а камо ли сада после оволике паузе и такве повреде.
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Cumic dva gola za Vojvodinu protiv Vozdovca u pobedi 2-1. Nama tu ne trebaju fudbaleri,cekamo da neko reanimira Jovica. Steta sto ga nismo prvo uvaljali pa nek propadne posteno kao Fica Stevanovic i Neca Mihajlovic.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Pa nisu ovaj put naši krivi što grčki cigani neće da ga puste kod nas.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Što se tiče Čumića, Petrić na konf. pred Kolubaru, nešto napomenu da smo ga želeli a da se klubovi nisu dogovorili i da postoji tu finansiski deo...
Ironija oko finansiskog dela je da su cigani2 platili 200 hilj. evra. Koliko smo mi davali?

Što se tiče Cimirota, tu se pisalo da je Standard pristao na povećanu ponudu, pa potom da je problem jer mi ne želim da platimo odmah nego nudimo garancije i na kraju ista priča kao sa Ngoy-enom prošle godine, nisu ga pustili jer nemaju zamenu a ove Ngoy izabrao drugi klub, Pa sada Cimirot u januaru da ne izabere drugi klub?

Ko zna ko nama zabranjuje pojačanja i kao da se pojačavamo do neke granice i uvek ostajemo na nekim pozicijama nekompletni.
Možda je nedovodjenjem Čumića i Cimirota uprava ispunila još jedan cilj i zato su za sada izgleda nasmenjivi.

Uprava Napolje!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Mi ako ne prezimimo u Evropi, Cimirot ne dolazi. To je valjda jasno.
 
Top