Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.449
Reaction score
5.742
Локација
beograd
Описао бих га као мало бржу верзију Здјелара али са разноврснијом техником и начином размишљања у игри. Агресија, трчање - ниво Здјелара. Надам се само да није замена за Здјелара (вероватно и није јер је другачији профил играча у питању). Он и Здјелар би били страшан тандем. Тако да ако он дође следеће највеће појачање би био останак Здјелара.
Bez želje za provokacijom, ali me zanima da li si gledao neku utakmicu Karabaka, pa si stekao utisak ili komentarises na konto komplikacije dobrih poteza?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Po klipu(koji ne mora da znaci mnogo) lik kida! Svidja mi se to nisko teziste i brze promene pravca na malom prostoru, to mi delije kao najveca prednost.
Ako Rikardo garantuje za njega, nema tu sta da se diskutuje.
Dobrodosao, pa da spakujes 10ak komada, 15ak asistencija i gol kurvi iz slobodnjaka na 0:0 93ci minut.
Ne trazim mnogo:)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Klipovi ili ne, još jedan igrač koji ima punu sezonu iza sebe. Ilija Stolica dovodi i treće pojačanje koje je odigralo 25+ utakmica u sezoni.

Odgledao sam nekoliko klipova pride i radi se o igraču koji će kao i zemljak Rikardo u napadu da pravi ozbiljnu razliku na sredini terena.

Ajmo dalje ovo jeste pojačanje ali treba još.


AAE53A29-B588-4D8F-87A1-72D490A95DEB.jpeg
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
OK, nisam upoznat sa njegovim kvalitetima da bih komentarisao ali kako je moguce da igrac za koga nijedan klub za koji je nastupao nije platio obestecenje bude toliko dobar? Pogledaj ko je iz Partizana odlazio bez obestecenja. Da li se desilo da neki iole dobar igrac ode za dzabe?
I neverovatno mi je da se ljudi toliko pale kao da je dosla neka igracina sa reputacijom.
Твоја логика је на месту али постоји много изузетака из тог правила. Маса квалитетних играча (и оних који су квалитетни за наше услове) широм света одлази без обештећења у неки клуб. То што нама ретко западне неко такав је већ нека друга прича. АПОЕЛ је нпр доводио гомилу таквих играча.

Bez želje za provokacijom, ali me zanima da li si gledao neku utakmicu Karabaka, pa si stekao utisak ili komentarises na konto komplikacije dobrih poteza?
Највише га се сећам са мечева против Марсеја. Једно време сам волео да гледам те тимове попут Карабага, Лудогореца, АПОЕЛА и сличне због њихових странаца. Правио сам листе тих странаца и то ми је била као нека врста хобија и то је почело баш у оно време затварања око короне, тад сам хватао стримове и пратио. Више сам знао имена тих странаца по таквим клубовима него у клубовима из лига петице. Већина људи утакмице посматра опширно без обраћања пажње на детаље. Први додир са лоптом углавном открива много о играчу али мало људи обраћа пажњу на рад ногу играча тј. каква му је координација пре него што прими лопту или пре него што шутне......ту се види разлика између спретног играча и оног који то није. Зато су нпр Садика многи одмах осудили јер ако гледаш ширу слику и не усресредиш се на детаље онда углавном донесеш погрешан суд. По мени је ово врхунско појачање.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Koliko vas je čulo za Kolovosa #22 koji je bio ćaća na terenu za Šerif i demontirao cigane i zagrepćane na proste činioce?

Postoji gomila ovakvih igrača i što zbog godina (uglavnom), sreće i liga koje su igrali kao klinci nikad ne naprave nešto više. Ako ovaj zvanično dolazi, mi smo dobili jedno jebeno pojačanje na sredini, ali to je samo početak. Kratki smo još 3 ozbiljna da možemo da se mačujemo na svim frontovima.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.061
Локација
Kipar
Маса квалитетних играча (и оних који су квалитетни за наше услове) широм света одлази без обештећења у неки клуб. То што нама ретко западне неко такав је већ нека друга прича. АПОЕЛ је нпр доводио гомилу таквих играча.

Apoel je takva klupska politika na kraju dovela do propasti tako da su sada u velikim finansijskim problemima. Dovodjenje gomile 'macki u dzaku' u svakom prelaznom roku nikako nije moglo da da rezultat na duze staze jer je to cista kocka. Ako se ispostavi da na kraju placas 5 igraca a samo jedan ili nijedan igra jasno je da je to put u sigurnu propast. Da je to normalno svi bi tako radili.
Radio bi I Dinamo Zagreb koji tako ne radi nego upravo dovodi igraca za 3 ili 4 miliona iz Atalante. A Dinamo Zagreb ima konstantu u Evropi sto se ne moze reci za Apoel. Takodje ne bih voleo da nam je uzor klub poput Karabaga ali ajde da ne sirimo pricu.
Jednostavno je to, kvalitet mora da se plati I uvek na kraju to ispadne jeftinije(uzmi svezije primere igraca sa boljim cv-jem Sadika i Asana za koje je placeno milionsko obestecenje). Sibicarenje ovog tipa moze nekad da proradi ali uglavnom ne donosi rezultat.
Ali, kao sto sam rekao, koga je u Partizanu briga za rezultat. Ljudi u upravi imaju beskonacno vreme bez ikakve odgovornosti pa tako mogu da rade sta hoce.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.908
Локација
Kobasicarija "Venac".
Lik u timu sezone lk. Ne znam sta vise dodati? Ako, znaci AKO potpise, imali bismo zamajac u igracu koji bi mogao dugo vremena ostati kod nas. Covek ima 29 godina, i ako bi se dobro pokazao, cvrsto ga vezati na duzi period. Uzimati lovu na transfer u tim godinama bas i ne ide.
 
Top