Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Da li je markovic gledao terena prosle sezone?

Kao sto rekoh to mi je uslov svih uslova…

Nisam ironican, nego stvarno ne znam pa pitam
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.378
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Odigrao je nepune četiri utakmice prošle sezone, bio je šesti štoper u rotaciji.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Odlično pojačanje, bolji od svih štopera u klubu, još je i mlad i može da napreduje i kasnije lepo da se proda, a sad još jednog iskusnog štopera da dovedemo i zatvorili smo odbranu za sledeću sezonu, i da čekamo rešenja za napad, gde nam još fali igrača. Voleo bih nekog domaćeg mladog igrača da dovedemo na tim pozicijama ali znam da nemamo para za to
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Sveta bez utakmica >>>> Sanicanin sa full minutazom cele sezone
my humble, non-expert opinion :p

Ma ja… i ti uporedjujes svetu od onda kad je bio u konstantnom ritmu i godinu dana kasnije sa 4 odigrane utakmice i tuzbom za mobing…

Ma ja… isto je to…

No daj boze da gresim… tako se za Jojica ovde pravio hajp a o lazaru markovicu da ne govorim…

I da najveci je problem sto je Sanicanin reper za poredjenje…
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.378
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Nije on loš, bolji je od štopera koje trenutno imamo, ali njegov dolazak znači da se Kalaba ne vraća. A i ja sam naivan, pa sam mislio da postoji šansa.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ne verujem da to znaci da Kalaba ne dolazi, narocito ako planiraju da prodaju Vujačića, a mislim da bi bilo sjajno vreme da ga uvalimo nekoj ruskoj ekipi, posto su krenuli da kupuju nase igrace ovo leto bas puno, vrv jer smo jedni od retkih Evropljana koji hoce da igraju u Rusiji
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.518
Локација
Žrnov

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.232
Локација
Beograd
Nije on loš, bolji je od štopera koje trenutno imamo, ali njegov dolazak znači da se Kalaba ne vraća. A i ja sam naivan, pa sam mislio da postoji šansa.

Sveta je uveliko na pripremama sa ekipom, jos pre te informacije za Pavlovica. Slazem se da se nece vratiti, ali razlog za to sigurno nije ovaj dolazak.

Ma ja… i ti uporedjujes svetu od onda kad je bio u konstantnom ritmu i godinu dana kasnije sa 4 odigrane utakmice i tuzbom za mobing…

Ma ja… isto je to…

No daj boze da gresim… tako se za Jojica ovde pravio hajp a o lazaru markovicu da ne govorim…

I da najveci je problem sto je Sanicanin reper za poredjenje…

Nije bas za poredjenje, mnogo je lakse vratiti se u formu kada imas 22 godine nego kad imas 30. Pritom, Jojic je pre dolaska imao polusezonu gde je bio jako standardan u Austriji, ali ga je kombinacija njegove sporosti, slabosti, psihickog pada uzrokovanog losim pocetkom i potpuno suludim guranjem na poziciju zadnjeg veznog upropastila. Markec je sa druge strane bio mnogo ekstremniji primer neigranja, on je 4 godine pre nas presedeo na klupi, osim jedne polusezone u Halu.

Sa druge strane, imamo i pozitivne primere kada su relativno mladi igraci dolazili u klub nakon slabog igranja u prethodnim klubovima, kao sto su Zdjelar, Djurdjevic i Asano, koji su svi bili fantasticni dolasci. Da Sveta ima 27-28 godina bio bih zabrinut, ovako me samo brine koliko ce vremena biti potrebno da udje u formu, ali sam siguran da cak i ako bude potrebno par kola posle toga imamo fantasticnog stopera za ostatak sezone.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Realno je trenutno očekivati da pored Svete i Andradea bude dovedeno i krilo uskoro.

Sve ostalo će se dovoditi ako neko napusti.
Neće se dovoditi sigurno još jedan štoper a tu su i Vujačić i Saničanin, plus i mali Ilić kao četvrta opcija. Zadnji vezni sigurno neće doći dok je Zdjelar tu.
Ako bi uboli vrhunsko krilo, prodali Saničanina ili Vujačića i doveli Kalabu to bi bilo odlično.

Za Evropu i derbi:

Stevanović
Filipović - Marković - Pavlović - Urošević
Jevtović
Zdjelar - Andrade
Menig - Rikardo - Ngoy

Beton!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Фале два стандардна штопера. Вујачића и Саничанина не видим у овом освеженом саставу, а нарочито не заједно. Калаба је за сад научна фантастика али бих више од свега волео да видим њега и Свету у тандему. Па још ако остане Здјелар па дође Нгој.....па доведемо неког писменог домаћег играча у средини у ротацији за Натха....
Стевановић
Филиповић - Павловић (или неко друго домаће решење квалитетније од Вујачића и Саничанина) - Света - Урошевић
Здјелар - Андраде
Натхо
Мениг - Рикардо - Нгој
Због лиге ће увек један странац да се ротира и то ће највероватније бити Натхо и Мениг у најчешћем броју случајева па нам ту треба квалитетно домаће решење. То правило о бонус играчу много компликује ситуацију па би можда неки клинац из школе могао да добије шансу да некад одмени Натха. Баш изазива компликације то усрано правило.
Највише ме брине одлазак Здјелара......биће претешко наћи адекватно домаће решење за његов одлазак.
Ако дође Нгој (или други странац његовог квалитета) Јовић и Терзић су сасвим сигурно планирани за ротацију мада по мени треба потражити решење ако Јовић буде продат јер Холендер и Лутовац то не могу да покрију.
Мишљења сам да нам треба квалитетније решење на голу али ако се све ово поменуто обистини и ако се не деси да уместо Нгоја дође неки нови Холендер и слично биће нефер тражити од Столице и бољег голмана у овом истом прелазном року. За сад се ствари одвијају мимо сваких очекивања.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
154
Reaction score
924
Локација
Београд
Za Evropu i derbi:

Stevanović
Filipović - Marković - Pavlović - Urošević
Jevtović
Zdjelar - Andrade
Menig - Rikardo - Ngoy

Beton!
У 4-3-3 формацији везни ред чине један дефанзивни везни, један који може да изнесе лопту и један плејмејкер. Не кажем да ниси у праву али Јевтовић и Здјелар спадају у дефанзивније, Андраде може да изнесе лопту и мишљења сам да фали креације, сем Натха немамо адекватног играча на тој позицији. Свакако наведени тим је доста јачи од прошлог. Дакле није замерка већ сматрам да још један квалитетан везњак сигурно фали да видимо знатне промене у игри (читај модеран фудбал).
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Dovesce oni ovih crnaca za dzabe koliko god treba a nasu decu ce prodavati posle par odigranih utakmica ako i to odigraju u Partizanu, posle 10 godina sedenja na klupi u inostranstvu ce da ih vrate kao Jojica,Markovica...kad ne budu bili ni za sta i posle krivi Jojic,Smilanic a ne uprava i predsednik.
 
Top