Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Ako dovedemo Markovića, nećemo tražiti još jednog štopera, to mogu da potpišem sad. Marković, Vujačić, Saničanin i mladi igrači- Ilić i Subotić, to je to, osim ako neko ne ode.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
537
Reaction score
2.158
Локација
45
Па и рекоше пбг.ботс да се неће доводити још један штопер уколико сви остану. Тако да нам остаје да се надамо да се неко зајебе и купи Вујачића/Саничанина. :D
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Па и рекоше пбг.ботс да се неће доводити још један штопер уколико сви остану. Тако да нам остаје да се надамо да се неко зајебе и купи Вујачића/Саничанина. :D

Možda će Rajo nekako "utopiti" svog pulena negde, ali ovog kukavnog Saničanina neće niko. U svakom slučaju mnogo je bolje da imamo potpuno novi štoperski tandem naredne sezone.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
765
Reaction score
1.876
I Stolica i u klubu ističu da će se dovoditi zamene za igrače kojima nije produžen ugovor ili ako još neko ode.
Tako da nam pored pristiglih pojačanja i stopera koji će doći (Sveta, možda Pavlović ili Radovanović), fale nam ofanz.vezni i krilni napadač
Prošle sezone na ofanz.veznom smo imali Pantića i Sumu u početku. Pantić će još izvesno vreme biti van ekipe a Sumu niko nije zamenijo. Tako da nam fali i ofanz.vezni kao i krilni napadač

Kada smo sa Markom Nikolićem uzeli titulu imali smo pored nosioca u odbrani Blekija i Ostojića kao i zadnjeg veznog Evertona i extra efikasne u napadu Leonarda i Djurdjevića koji su neizmenično ili zajedno rešetali mreže redom protivnika.
Sada imamo Ricarda ali fali još neko efikasan za kontimuitet i niz pobeda da ne dodjemo u situaciji kao proletos kada smo u nekim utakmicama bili slabe realizacije, što nas je koštalo i pojedinih kikseva.
Tako da krilni napadač i ofanz. vezni moraju biti bas dobri igrači i tada možemo da krenemo u bitku za pobede.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.082
Reaction score
5.022
Локација
vezenemam
Па и рекоше пбг.ботс да се неће доводити још један штопер уколико сви остану. Тако да нам остаје да се надамо да се неко зајебе и купи Вујачића/Саничанина. :D
Šta kupiti?
Treba ih pokloniti, sve sa mišom kondicijom!

Evo, npr, ako se dogovorimo o sličnom aranžmanu, rado bih uzeo taj trojac, i uz angažovanje ex-trenera kao predradnika, verujem da bismo napravili sjajan posao sa krompirom ove sezone. A sledeće...ma bostan nam je granica!:D

Ako postoji i mala šansa da se dovede Radovanović, ili Pavlović, a ne učini se to zbog pomenutih reprezentativaca (jadne repke, BiH naročito), posraće se sami sebi u usta, sa celom pričom o "rekonstrukciji" ekipe.
Marković i novi štoper, što pre, da se krene uigravanje.
Ali dobro, nismo mi džaba Partizan - korak napred, nazad dva, ili tri, četiri...pa jopet.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Definitivno fali makar jedan pravi stoper. I da dodje Markovic, on nije nesto bolji od Vujacica i Sanicanina, samo sto je mladji pa mozda nesto i nauci.

Kad imamo bekove nemamo stopere, kad imamo stopere nemamo bekove, i tako u krug.

Nadam se da ce Terzic da dobija vise minuta, deluje dosta bolje od Jovica, koji se raspao, vidim furaju se tetovaze po nogama rukama glavi, a ne secam se kad je odigrao dobru utakmicu.

I dalje je to dosta tanko, evo kolega je naveo igrace iz sastava kad je Nikolic uzeo titulu, daleko ozbiljnije od ovoga sad. Milenkovic, Ostojic, Everton, Leonardo, Djurdjevic. U svim linijama bolji igraci
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.567
С.Марковић је тип штопера који се прилагођава саиграчу односно потпада под утицај саиграча јер још није развио самопоуздање, а квалитет има и ова сезона би могла да буде преломна за њега. Ако је саиграч квалитетан и он ће да пружи добре партије. Са друге стране Саничанин би нпр и поред Павловића био несигуран. Не бих баш стављао знак једнакости између њега и Вујачића, мислим да је Вујачић нешто сигурнији али генерално ни један ни други нису за први избор. Још један штопер поред Свете, крилни нападач, офанзивни везиста плус нико да не оде од битнијих играча и то ће бити тим далеко изнад сваких очекивања. Ово је прва сезона после можда више од деценије да имамо добре бекове на обе стране и ту видим велику предност. Та позиција нас је убијала годинама уназад.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
690
Reaction score
1.924
Mislim da ćemo igrati bez klasične desetke, tako da tog ofanzivnog veznog što prizivate mislim da nećemo dovoditi.

Zato mislim da bi bilo izuzetno važno da krilni igrač kog čekamo bude neko kao Leonardo, ko ima kreativnost i ulazi unutra.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
802
Reaction score
4.253
Локација
Beograd
Nadam se da ce Terzic da dobija vise minuta, deluje dosta bolje od Jovica, koji se raspao, vidim furaju se tetovaze po nogama rukama glavi, a ne secam se kad je odigrao dobru utakmicu.

Pa i nisam siguran da se Terzic toliko dobro pokazao, dobar je bio tamo u septembru-oktobru i posle toga nista nije uradio, pritom je stariji od Jovica 2 godine i vise nije bonus. Deluje mi da ce on biti cetvrta opcija medju krilima i da se nece preterano naigrati.

Ne znam kakav je plan za krilo, ali nadam se da ce doci neko ko je izrazito dobar dribler, jer od sadasnjih krila bukvalno niko ne moze da napravi prednost 1 na 1, mada videcemo kakvu ideju ima Stolica tu. Gledao sam juce neka krila kojima isticu ugovori i posebno mi je za oko zapao Jusuf Laval iz Nefcija, uklapa se u taj profil koji prizeljkujem i verujem da bi bio vrhunsko pojacanje, ali to su samo moje zelje.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Natko je klasicna desetka, Pantic zamjena kad bude spreman. Fejsa, Zdjelar i Jevtovic kao zadnji vezni, a Patrik moze da odigra i blize golu po potrebi. Fali tu jos jedan vezni.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
E12918A2-B3DB-44F7-8F8A-A7CB196920C8.jpeg
Kad vidim ovu facijalnu impresiju “ja garantujem za ovog momka” smuči mi se i prelazni rok i fudbal i sve što ima veze sa dotičnim sa slike. On meni izgleda kao dete debil iz kraja, kog su svi maltretirali dok je bio mali pa sad želi da se dokaže svima u kraju da je on kao neka faca. Eto, na to me podseća ovaj nesretnik, i dok se on voza poršeom po gradu, jebe mlade pice i dovodi nižerazredne fudbalere, mi ovde se nadamo da će se iz tog njegovog ludila iznedriti pobednički Partizan. Tanka svirka!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Gledah zadnjih 20 min

Ko je ovaj mali petkovic?
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Kako stvari stoje, trebaće nama i novi golman. :confused-smiley-013:

Blago nama ako nam je Popović najveći problem.

prošle sezone u proseku jedan primljen gol po utakmici u Evropi, u domaćoj ligi jedan na dve utakmice i odbranjen penal u kvalifikacijama protiv Dunavske Strede kada je utakmica mogla da ode u skroz drugom pravcu.... ali hajde da ga teramo zbog kiksa na prijateljskoj utakmici
 
Top