Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
184
Reaction score
1.763
Локација
Beograd
S obzirom na to da praktično nismo imali 11 igrača do juče, apsolutno ne bih imao problema sa ovime.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Najveci problem Ljuajica je sto je momak zadnji mec imao pre godinu dana. O cemu pricamo? Neka njega tamo gde jeste. Sve i da je bio u treningu, to ne moze da se poredi sa timskim treninzima i utakmicama, u najgorem slucaju, on tek na prolece moze nesto da pokaze, a bojim se da je vec i prekasno, kakvo crno prolece. I sta onda, vrati se u zivot, oticice na leto za dzabe jer je eto imao "dzentlmenski dogovor sa upravom".. Ne bih se vise zajebavao sa povratnicima.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
362
Reaction score
1.542
Локација
Novi Sad
Što se tiče Ljajićevog potencijalnog dolaska, koliko može da doprinese na terenu u ovom momentu nisam siguran, ali sam siguran da može da ima značajan uticaj na Baždarovu potpunu afirmaciju (pazarska veza)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ni ti ni Lazar niste razumeli poruku. Pisao sam još tad da nam je potreban bio plejmejker od odlaska Sume. Neko ko pravi razliku na terenu.
Da je Ljajic došao pre zimskih priprema izgledali bi daleko bolje tokom proleća.

Danas, Ljaja nije ni blizu fudbalu, sezona krenula, tačno da dodje ne bi bio u konkurenciji sledećih 10 kola.

@batakpudla ne razumem tvoj upis, kome bre druže ja pišam po ganglijama?! Koji je bre vama k više, vas par samo traži nekoga da se prepucava u ovo odvratno teško vreme. Brate popij neko pivo, ne reaguj na prvu, opraštam što niste razumeli šta sam hteo ovim da kažem.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.863
Reaction score
10.852
Vrijeđanje članova
Ni ti ni Lazar niste razumeli poruku. Pisao sam još tad da nam je potreban bio plejmejker od odlaska Sume. Neko ko pravi razliku na terenu.
Da je Ljajic došao pre zimskih priprema izgledali bi daleko bolje tokom proleća.

Danas, Ljaja nije ni blizu fudbalu, sezona krenula, tačno da dodje ne bi bio u konkurenciji sledećih 10 kola.

@batakpudla ne razumem tvoj upis, kome bre druže ja pišam po ganglijama?! Koji je bre vama k više, vas par samo traži nekoga da se prepucava u ovo odvratno teško vreme. Brate popij neko pivo, ne reaguj na prvu, opraštam što niste razumeli šta sam hteo ovim da kažem.
Ти и твој кум нас јебете овде месецима као (да сте) реинкарнација ЈеНеА на форуму, иако сви знамо да су нам играли Меси и Роналдо заједно, са све Клопом на клупи, да бисмо били иза цигана на крају. Какав Љајић, играчи, тактике и остале глупости.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nisi u pravu ali ajde. Ja nikoga ne jebem ovde razmenjujem mišljenje sa vama. To što su nam mišljenja različita je dobro za kvalitet foruma, ali sve dok različitost ne komentarišeš stilom koji vi forsirate.

Svi smo ovde teške grobarčine, koje teško podnose vremena u kojima ovaj gore sa Stojančetovog klipa jebe i ne vadi.


Ja smatram da smo mogli da uzmemo titulu ali uprava nije smela još jednom da razočara velikog vodju. Dokaz tome je kriminal od prelaznih rokova leto zima pa sad opet leto da slučajno ne bi uzeli titulu koja donosi grupe LŠ.

Tema je prelazni rok, iskomentsrisan eventualni dolazak Ljajica, na kraju ćemo završiti o krizi u ukrajini.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.427
Reaction score
11.859
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Ja smatram da smo mogli da uzmemo titulu ali uprava nije smela još jednom da razočara velikog vodju...
Ja sam smatrao da bih mogao da ga stavim u Larisu Rikelme, ali je onda Oskar otišao u Asunsijon i nada mi je umrla.
Od tada više ne razmišljam o toj mogućnosti, ne spominjem je nikako.

Ne razumem dedukciju navedenog dela tvog upisa, al ajde... Šta se sve baljezga po Forumu, navedeno nije ni za crno ispod nokta.
Elem, da si komentarisao eventualni dolazak Ljajića zimus, u smislu šanse da Fejnordu damo barem još jedan gol, ni po jada, ali titula, eeejjjjjjj
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Mogu misliti što će Vazura da se potrudi da gleda klipove sa hajlajtsima fudbalera pa da Petriću dovede dvojicu, oće, zabole ga, ima on pametnija posla.
Uostalom Partizan već ima 20 fudbalera a na teren može samo 11, što da se troše pare za džabe...
 
Top