Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
68
Reaction score
126
Локација
Srbija
Aleksandar Filipovic je prvo pojacanje posle Zdjelara kojim sam zadovoljan,igrao je u Bate Borisovu,nije grejao klupu 10 godina i nije osakacen povredama,a uz to je i sampion Evrope sa Srbijom u mladjim kategorijama,cak su i platili 100 hiljada sto je za ovu upravu nesto novo.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.593
Локација
Beograd

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Dobro je što "švercujemo" Svetu, pa može da ulazi u formu i uigrava se sa ekipom.
Ne bi valjalo ovo da se širi samo.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
"Pojačanja će biti na pozicijama koje su uslovljene odlascima"

Pa JBTE nama su tada falila 3-4 pojačanja, a sada ćemo da krpimo ove što su otišli?????

1655668095379.png


MRŠ!!!!!!!!!!!!!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.746
Локација
Beograd
Odavno su nas sveli na nivo CSKA/Levski, Rapid/Dinamo B i Hajduk S. Mislio sam da to neće da se desi ali iz godine u godinu govna koja sede u upravi po zadatku srozavaju sportsko društvo.

Da ne odem u off, preslikani rokovi. Živa stvar, završavamo sve do oktobra, bljesnu neka pojačanja u vidu ko zna kojih dilova, prosto mi neverovatna Savina sezona gde smo završili sva pojačanja do kraja avgusta (ključna).

Niko normalan ne može da me ubedi da mi ne možemo da se pojačamo. Mi samo ne smemo, to je cela suština. Imamo kancer koji nas 2014te uzeo pod svoje. Želim im svima tihu i dugu smrt, u nekoj tami sobe. A pre svega toga, daj neka pojačanja do kraja ove nedelje da vam ne bi jebo mater
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
68
Reaction score
126
Локација
Srbija
Dobro on razmislja o fudbalu ali do sada nije uspevao to da sprovede u delo,valjda ce da ga krene u Partizanu, pre svega me interesuje da igramo dobro Ligu Evrope,ne bih se osvrtao na nasu ligu.
Ne pita ga covek ono sto me najvise interesuje,kakav je plan sa Milovanovicem i Bazdarom,ako ostaju u klubu sta ce nam Rikardo,bolje da ga prodaju i otvore toj deci prostor da pokazu talenat koji imaju. I ima li u mladjim kategorijama igraca sredine terena koji imaju ideju,mastu u igri i mogucnosti da je sprovedu u delo,da konacno imamo nekog da odmeni Natha koji ima ogromnih problema s kondicijom,godine,bio je i nesto bolestan,ne moze on duze od 20-30 minuta da igra kako zeli.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
777
Reaction score
4.151
Локација
Beograd

Znaci posle Svete ce jos jedan stoper doci krajem avgusta, jer smo mi “cekali” da dodje Kalaba. Meni samo nije jasno da li iko stvarno veruje da postoji procenat sanse da je ovo bilo sta drugo osim alibi price. Valjda nikog od trenutnih necemo prodati do tad…
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Pa i ne bas...Pozajmica na pola godine je bas realna, mozda i na godinu.

Njemu pod hitno trebaju minuti prije svjetskog prvenstva, Monaku odgovara da Pavlovic na tom prvenstvu bude u sto boljoj formi, a s obzirom da igramo i evropu i da mu je mjesto u prvih 11 zagarantovano, mi smo mu idealna opcija.

A i on bi nama, ako je u pitanju citava sezona, legao ko budali samar.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.004
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Sveta i Strahinja odličan štoperski par za naše trenutne prilike, kompetnu odbranu bi zaključno sa njima rešili.
Ostala bi pojačanja: centralni vezni, krilo i moožda jedan napadač - sve stranci (puste želje), ali ajde da vidimo da li je to sve moguće.
 
Top