Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Prilično sam siguran da ćemo igrati sa 2 centralna vezna gde je jedan defanzivniji tipa Zdjelar/Fejsa a drugi terijer tipa Andrade i ovaj iz Seltika ako dođe jer ne znam gde je tu zapelo. Ovaj odlazak Jevtovića ne kvari tu mnogo ako Zdjelar ostane, a ako i njega prodaju onda Stolica nek podnese momentalni otkaz.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
153
Reaction score
919
Локација
Београд
Ма друже ништа се ту не пита тренер. Овоме је клаузула била да иде кад добије бољу плату, Здјелару је откупна клаузула за уговор 500.000€. То ти говори колико лоше раде наказе. Мада негде ми је Здјелар, као и Рикарко и Мениг, деловао да ужива на тренинзима и да не жели да иде.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Kada bi došao ovaj Soro iz Seltika uz ostanak Zdjelara ali možde da se desi da nikog ne dovedu, pa kad krenu povrede, kartoni da nam nema opet ko igrati i da se krpimo kao neki amateri. Ali koga iz uprave briga za Partizan i njegove rezultate.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Vratilo se dijete, ucvrstilo, istreniralo, osamostalilo i sad ide. Sto neko rece rehabilitacioni centar. Ne krivim ga ni najmanje, ali iskreno, nadam se da dres Partizana vise nece nikada obuci, niti da ce prici klubu. Isto vazi i za ostale koje boli kurac za Partizanom, a dolaze da bi ozivjeli svoje karijere mrtve.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Dakle, sada u veznom redu imamo Fejsu, Zdjelara, Natka, Andradea i Pantica koji nece igrati jos par meseci. Fakticki imamo 4 igraca na 3 pozicije, od kojih je jedan sklon povredama, a drugi nema snage za punih 90 minuta. Jedna povreda i mi smo u ozbiljnoj buli. Odlazak Zdjelara u ovom momentu bi znacio da smo predali ciganima titulu. I kad bi svi ostali, sa sve Panticem, nama i dalje fali jedan igrac za rotaciju, stvarno ne znam o cemu razmisljaju...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Sad treba traziti novog zadnjeg veznog
Kakvi idioti. Za neku siću rizikuju totalni raspad.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Nismo samo njega plaćali, tu su u Jojic,L. Markovic,Fejsa,Miletic itd... nista ljudi nisu doprinjeli,sto se mene tice bolje da su mladji od 17,18god.igrali. A najvise sam se razocarao u Jojica, taj lik mi se ogadio sa onim svojim sminkerisanjem i nekim fotografijama...
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
69
Reaction score
99
Локација
Србија
Боље да оде Јевтовић него Здјелар. Здјелар је гробар, а овај нек иде за паре па да игра тамо. И ето било би лепо да Пантовић, Марковић, десно крило потпишу до краја недеље.. Па онда да се надамо да ће у кратко време довести замену за Јевтовића. Лука Стојановић би био добар и искрено надам се да ће га ови разматрати.

Иначе ако сам добро видео онај што је био код нас из Гане Агјеманг суспендован је из фудбала до 2024. Циркус!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Problem Fejase što je sklon povredama a imaćemo veliki broj utaknica i pored njega Andradea i Zdjelara, još ako Zdjelar ode ???!!!...
mnogo neozbiljno razmišlja uprava ako uopšte razmišlja.
A ako dodje neko taj treba da je kvalitet a ne popuna broja.
 
  • Like
Reactions: BaX

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Ako Zdjelar ostane ja bih tu prebacio nekog omladinca. Ako i Zdjelar ode onda smo već u problemu i moramo dovesti proverenog igrača, sa naznakom da nije sklon povredama.
 
Top