Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ušo na Vikipedija stranicu ovog Dijabatea, video koliko je igrao u predhodnih 5 godina, izašo... Drugo mesto zagarantovano ne brinem uopšte...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jel ima nekog iz partizan.net na ovim konferencijama? Kako da se mi kao forum pojavljujemo tamo i postavimo sledeća pitanja?

- da li smatrate da je dobar posao prodati igrača za 3.5m + 10% koji će vredeti 10 puta više za 2 godine?

- zašto kasne pojačanja i da li je ambicija Partizana da se napadne titula?

- ko menja Marka Milovanovića i koliko planrate igrača da zatvorite do avgusta obzirom na vrlo mršav roster na klupi?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Ima 10% od naredne prodaje. Nejasni su ovi bonusi za 1,5M.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Marka Milovanovica je trebalo prodati jos onda kad je stigla ponuda od blizu 10 miliona. Znalo se da ne moze pre Rikarda da igra,znalo se da mi ne igramo sa dva napadaca,znalo se da ce cena samo da mu pada zbog toga, kao sto bi verovatno i nastavila da pada jer decko opet ne bi igrao pre Rikarda.
Zbog njega je bolje sto je otisao jer ce imati bolje uslove da se razvija,jacu ligu,jace utakmice,bolji trening...Sto se nas tice,mislim da smo mogli malo vecu lovu i malo vece procente da zabodemo,ali znajuci ko nam vodi klub i ovo je premija.
Jos jednog stranca napadaca dovesti kao rezervu za Rikarda,cisto da Rikardo ne umre na terenu ako opet bude prinudjen da igra svaku utakmicu,pa cak i one u kupu.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.876
Od Mitrovica i previsokog kljuseta sa druge strane brda ne secam se da sam video devetku koji na taj nacin napada loptu glavom u 16. Ja sam siguran da on definitivno hoce napraviti karijeru. Ima odlicnu koordinaciju za svoju visinu, sasvim dobru tehniku i odlicnu konsitutciju za ozbiljan fudbal. Njegova minutaza prosle godine je smesna, sa obzirom da je itekako bilo prostora da se pusti da igra. Nekako sam se nadao da ce Stolica ove godine vise da odmara Rikija zbog njega. Spicevi sa njegovim karakteristikama su jako retki i cesto neodbranjivi, i to moze da ga ucini jako, jako skupim u buducnosti. A dal ce da se razvije ko ce da zna. Mitar je prevalio ogroman put da bi bio tamo gde je sad.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Meni licno nikad nije bio problem kad mlad igrac ode, zato sto nemamo infrastrukturu da od njega napravimo kompletnog igraca, a previse je zelen da bi bio prvi spic za nase potrebe. Jednostavno, previse slabih protivnika u ligi, a ni nasi treneri nisu krem evrope.
Medjutim, ovo je bas losa prodaja, sa 10% mozemo da obrisemo dupe samo, bonusi nisu zagarantovani a fiksni deo je premali kada uzmemo u obzir Milovanovicev talenat, pogotovu fizicki. Mlade igrace ne smemo prodavati bez najmanje 25% od dalje prodaje, pa ako nam se desi novi Vlahovic, bar cemo imati 10+ miliona i to je neka fer kompenzacija.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Jel ima nekog iz partizan.net na ovim konferencijama? Kako da se mi kao forum pojavljujemo tamo i postavimo sledeća pitanja?

- da li smatrate da je dobar posao prodati igrača za 3.5m + 10% koji će vredeti 10 puta više za 2 godine?

- zašto kasne pojačanja i da li je ambicija Partizana da se napadne titula?

- ko menja Marka Milovanovića i koliko planrate igrača da zatvorite do avgusta obzirom na vrlo mršav roster na klupi?
Okej, moze da se postavi takvo pitanje ali onda ce na sledecoj konferenciji biti zabranjeno nekom sa partizan.neta da prisustvuje istoj i opet nismo nista ucinjeli.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Jel ima nekog iz partizan.net na ovim konferencijama? Kako da se mi kao forum pojavljujemo tamo i postavimo sledeća pitanja?

- da li smatrate da je dobar posao prodati igrača za 3.5m + 10% koji će vredeti 10 puta više za 2 godine?

- zašto kasne pojačanja i da li je ambicija Partizana da se napadne titula?

- ko menja Marka Milovanovića i koliko planrate igrača da zatvorite do avgusta obzirom na vrlo mršav roster na klupi?

Prvo pitanje: Nažalost prinuđeni smo da prodajemo mlade igrače, jer od toga klub živi. Nama za godinu dana funkcionisanja treba preko 15 miliona eura.

Drugo pitanje: Zbog situacije sa Ukrajnom kasne pojačanja, napadamo duplu krunu, mi smo Partizan!

Treće pitanje: Narednih dana dolazi igrač kakav nije viđen na ovim prostorima. Mi imamo jednu od najboljih škola na svetu i roster ćemo popuniti veoma lako, a i Okuka bio neki dan i reče "Pa ti imaš dva tima".
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Pa mogu ista ova pitanja da se postave i na drugaciji nacin.. npr:

1. da li je ovo bio pravi momenat za prodaju Marka Milovanovića, s obzirom na njegove godine?
2. da li ćete kasniji dolasci igrača i nekompletnost uticati na rezultat tima?
3. kada očekujete da stigne zamena za milovanovića?

E, sad, zavisi i kome se postavljaju pitanja... ja bih ih postavila Stolici, pošto je rekao da svi dolasci i odlasci se dešavaju uz njegovu saglasnost.

Način postavljanja pitanja zavisi i od toga da li je poneta da dobijemo odgovore i iskažemo kulturno svoj stav i mišljenje ili da budemo (s punim razlogom) besni i naduvamo ih (za šta više ne bismo dobili priliku).
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Nisam znao taj podatak, živeo sam iluziju u kojoj je "Panter iz Bugojna" svom klijentu treneru "predlagao" svoje klijente igrače.

Hvala ti na tačnoj informaciji. Živ bio.

A, da, ko je izvor te tvrdnje?
Nažalost nemam izvor u obliku neke zvanične vesti, portala na koji bi te uputio... više je bila "kafanska priča" (ne iz Madere) , koja mi je zvučala logično na više nivoa. Prvi nivo, znam ko nas i kako vodi, a drugi znam kakav je Marko Nikolić plus što je sa Urošem imao odličnu saradnju u Radu. Kad se sve posloži jasno mi je i bilo zašto je insistirao na tom transferu.
Opet, evo i Uroševe izjave sa tadašnje promocije:
Čekalo se dugo. Imao sam mnogo ponuda iz inostranstva. Presudio je Marko Nikolić jer imam veliku želju da ponovo radim sa njim. Mislim da je ovo odskočna daska za dalje. Znam da sam došao u jedan od najvećih klubova na Balkanu i znam šta me čeka, spreman sam„, rekao je Đurđević na promociji.

„Konkurencija je dobra, tu su Dušan Vlahović, Valeri Božinov i Nikola Đurđić. Ne bih voleo da pričam o golovima. Daću maksimum, kao i uvek“.

Gledam sad navedenu konkurenciju i ova podvučena imena i ne verujem. Istina posle toga se navedena konkurencija razbucala al gledajući iz današnjeg ugla izgleda kao naučna fantastika.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Ljudi, malo smo u nelogičnosti sa samim sobom. Kežman, Mitrović,Jovetić, Delibašić, Lazović, da ne nabrajam dalje su prodati i iako vrlo mladi kao prvi napadači ekipe.
Bilo bi sjajno da prodajemo rezerviste za po 10-15 miliona, ali to ne rade gotovo ni Premijerligaši. Ajde malo kontakta sa zemljom. Činjenica je da nam je Rikardo najbolji napadač, pa skoro 15 godina unazad i koji redovno isporučuje ono što se od njega traži i kako god da želimo da nam igra i Milovanović, jednostavno nema gde, a pritom mnogi zaboravljaju da je on ušao u poslednjih godinu dana ugovora gde sigurno nije baš ni on da se buni što će otići.
Ako se to uzme u obzir i da su ti bonusi ostvarivi, mi više od tih 5+ procenti miliona ni u ludilu ne možemo da uzmemo, pa nisu ni ovi iz Almerije baš budale.
Pogledajte za koliko se prodaju prvi napadači Rivera, Flamenga, Palmeirasa, Boke, pa recite da li je realno da se uzme više, bez obzira što mali ima 19 godina.
Želim mu svu sreću u daljoj karijeri i da bude prodat za 70 miliona sledeći transfer, a naša bagra da konačno dovede tog prednjeg veznog dostojnog dresa Partizana, kada već ne zna da ga napravi.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Apsolutno nije mesto i vreme da se takva pitanja postavljaju na promociji novih igrača.
Upravi treba da se pošalje jasna poruka na prvoj utakmici na JNA.
Ako nismo u stanju to da uradimo, onda ne trebamo ni slati delegate foruma da "ginu" tamo za nas nesposobne.
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Ево питања:

- Како ће се попунити место Јевтовића поводом његовог одласка у Турску, и да ли и колико можемо очекивати нових појачања?
- Да ли је доведени играч Дијабате био прва или друга опција, пошто је испливала информација да за играча плаћамо обештећење а на крају је он дошао као слободан играч.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Opet jos jedna sezona gde imamo jednog jedinog napadaca. Ne moze Rikardo da izgura celu sezonu sam, tesko da to i jedan igrac moze. Tako da se ne cudimo kad bude imao oscilacije i kad ne postigne gol u 4-5 utakmica.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Prava ekipa mora da ima bar 3 spica za sezonu...2 kvalitetna koja ce da se nadopunjuju i treci perspektivni koji ce da trazi sansu...Doduse to je sa ovim losim taktikama sa 1 spicem...normalna ekipa bar 4 i sa 2 klasicna u napadu.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ako dovedu Tedića kao zamenu, kao što su i pominjali, ja sam zadovoljan. Ne može se u sezonu sa jednim napadačem i magičnim Holenderom koji "može" da pokrije sve pozicije.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
To i ja sad razmisljam u vezi Tedica, ali cisto sumnjam , mislim da je to bila dimna bomba da lakse prebolimo Milovanovica.
 
  • Like
Reactions: BiP
Top