Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.229
Локација
Beograd
Izvini gde ti vidiš da je on siguran u 11? Medijski naslov je jedno, videćemo šta i kako će Stolica rotirati iz meča u meč. Ne znamo da li Zdjelar odlazi, ukoliko je to slučaj momak ne može biti njegova zamena već je doveden da popuni mesto u rotaciji. Jel vidiš da neko skače od sreće?

Diabate, Andrade su ti zbog kojih se radujemo. Ovde mi je drago jer on tek treba da pokaže šta ume. Ti ga gurnuo odmah u prvi tim i krenula je drama.

Duga je sezona, ocekuje se da svi iznesu deo tereta, pa tako i Belic. Pritom, to sto je bonus ce mu dodatno pojacati minutazu, cak i za takvu ulogu moraju da postoje neki kriterijumi, Belic ih, po mom misljenju, apsolutno ne ispunjava, ako cemo samo gledati ko je bonus i igra na nekoj poziciji da bi popunio rotaciju bez da se razmatra kvalitet, komotno smo mogli da produzimo i Lazara Pavlovica. Ako mu se pogleda dosadasnja karijera, ona ukazuje da sledeci korak treba da mu bude Kolubara, a ne Partizan.

Jedino sto objasnjava ovaj transfer je agencija koja vodi brigu o njegovoj karijeri, ali dobro, takvih stvari je bilo i bice. Samo da ovaj transfer ne bude podloga za pricu da nam ne treba jos (bar) jedan vezni igrac, i jedan kvalitetan bonus, jer eto zakrpili smo te rupe ovim transferom. A na Belicu je da pokaze da gresim, ako se to desi niko srecniji od mene.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Evo i Mozzart je potvrdio, decko igra na poziciji zadnjeg veznog
Na dovođenju Belića je insistirao trener crno-belih Ilija Stolica, koji je u mladoj reprezentaciji sarađivao sa igračem koji će biti još jedan kandidat za ulogu “bonusa” u timu Partizana.

Ovaj deo ja najbitniji ako je tačan. U tom slučaju ima moju podršku.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.229
Локација
Beograd
Jesi li ozbilino gledao ovog Belica pa sa toliko sigurnosti mozes da kazes da nije za nas?

Gledao sam ga protiv nas i nije mi nesto zapao za oko, ali je mnogo veci problem sto nisam ni mogao da ga gledam, jer nije igrao, i to u Cukarickom od koga bismo mi trebali da imamo vece ambicije. Pritom, ovo je poslednja godina da je bonus, nema bas 18 godina pa da kazem da tek treba da ulazi u seniorski fudbal, a negde mi je indikativno i to sto ga se Cukaricki ovako lako odrekao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.407
Reaction score
40.483
Локација
Žrnov
Ovaj deo ja najbitniji ako je tačan. U tom slučaju ima moju podršku.

Ovo i koriste namerno kao floskulu kod svakog pojacanja... "trazio ga Stolica"... i onda su navijaci mirni, ne postavljaju pitanja..

A Stolica narano nece da izedje sad pred medije i da kaze "ma jedu bre govna, ko ga trazio?!"
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Rezerva rezerve u Cukarickom, bolje da nikoga nismo dovodili. Mislim da to sto ga Cukaricki pusta za dzabe dovoljno govori. Za dzabe je i plata je mizerna, tako da rizik nije preveliki, ali ako nam je ovo resenje za problem u veznom redu, u ozbiljnom smo problemu. Valjda Stolica zna bolje od mene.

Ovo čisto reda radi da zapljuneš nekoga.

Dečko prošao sve reprezentativne selekcije. Stolica radio sa njime i upoznat sa kvalitetima istog .
Dovodjenje istog, ništa nas koštalo nije.
Ali, kao što ni ja sam nisam upoznat sa kvalitetima ovog igrača. Čisto sumnjam da si ga ti ikada ispratio, pa na osnovu toga donosiš neke zaključke ili imaš elemenata za pljuvanje.

Dobrodošlica Beliću , pa da nas sve prijatno iznenadi i ostavi dubok trag u klubu :pfc:

A, ovog pljuvanja reda radi, bilo je i biće.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Belić je tip zadnjeg veznog kao Everton.
Nadam se da će se snaći kod nas. Generalno Partizanova publika voli takve igrače, agresivne, agilne i borbene, koji idu u kost.
Videćemo što se kvaliteta tiče da li je to na dobrom nivou.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Dečko je na mestu, školovan veznjak koji je proveo 4 godine u West Hamu akademiji i onda 2 godine u Olimpijakosu. Realan je i rekao je da je otisao iz oba kluba da bi napredovao jer mu trebaju utakmice u nogama. Doveli smo ozbiljnog, školovanog i perspektivnog igrača.

Otac mu je Dušan Belić, branio u St Truidenu, otud se momak rodio u Belgiji, brat mu je špic u drugoj ligi grčke.

Pozdravljam dovodjenje ovog igrača jer verujem da ima šta da ponudi. Setite se reakcija kad je Terzić doveden pa pokazao da je pojačanje na krilu. Ovaj mali je perspektiva i neko ko je prošao sve mladje selekcije u ozbiljnoj, fudbalskoj zemlji


Ako je “školovan” kao što podaci govore i ja se slažem sa tobom i pozdravljam . Zbog toga što ,kako si naveo “pismen” ti fudbaler treba za tu Build-Up priču. Za rotaciju duga je sezona , ispadneš iz ritma,umor ,prehlade ,povrede itd itd.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.846
Ovo i koriste namerno kao floskulu kod svakog pojacanja... "trazio ga Stolica"... i onda su navijaci mirni, ne postavljaju pitanja..

A Stolica narano nece da izedje sad pred medije i da kaze "ma jedu bre govna, ko ga trazio?!"
Znaci ipak ga nije trazio Stolica? Uvalili mu ga? Jel su i Stanoju uvalili Miljkovica,Obradovica i ostale vedete? A on ih je sam na konferencijama uzdizao i pricao kako su to prava pojacanja koja osecaju klub,to je radio da bi opravdao uvaljivanje krs igraca od strane uprave? Nisam bas siguran u to. Ovaj igrac ako je doveden kao treca opcija na zadnjem veznom i da povremeno glumi bonusa ne vidim problem,sigurno je mnogo bolji izbor od Lole Smiljanica plus ga Stolica poznaje,trenirao ga je u mladoj reprezentaciji a dopada mi se i sto je skolovan u Vest Hemovoj skoli fudbala gde su uslovi za rad i treninzi i treneri fenomenalni. Ima decko neki pedigre,nije indijanac izmisljeni kao onaj od dva metra sto ga posle odvedose u Teleoptik niti je istroseni povratnik,verujem da ce za rotaciju da bude dobar a to nam je i trebalo. Pod hitno da se jos dovede i napadac jedan da menja Rikarda i otprilike to je to.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Lalatovic 2...nista od njega nece biti
Da je mladji pa da ga istrpis ovako dzabe....
Mada i vujacica nisam ocekivao da ce igrati pa eto
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ovo i koriste namerno kao floskulu kod svakog pojacanja... "trazio ga Stolica"... i onda su navijaci mirni, ne postavljaju pitanja..

A Stolica narano nece da izedje sad pred medije i da kaze "ma jedu bre govna, ko ga trazio?!"
Moguće je ne kažem da nije.
Vidim sada da pišu da je igrao u mlađim kategorijama Vest Hema i Olimpijakosa. Ne znam šta da mislim.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
608
Reaction score
2.162
Локација
Beograd
Biografija je čudo. Igrao je za Vest Hem, Olimpijakos, itd.
Ok. Koliko utakmica? Za prvi tim, naravno.
Pun mi je qrac tih sa akademije Barselone, Liverpula, Bajerna, Real Madrida, itd. koji ni u Partizanu, a ni posle njega, ništa ne pokažu na terenu.

Ako u Čukaričkom nije bio bolji od Petkovića, Lukića, Docića, Čolića, Kovača i Mijailovića, a bio je u Vest Hem akademiji, izvini ali hvala lepo.

A još ako mu je Vladimir Matijašević rekao da slobodno ide u Partizan, stvar je potpuno jasna.

Retko potpuno pogrešim u proceni. Nadam se da je to ovaj put.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.151
Reaction score
14.394
Локација
Brdo Banovo
Klub je objavio ja mislim da dolazi za džabe uz klauzulu od 50%. Dali bi ovi i 100% samo da ne daju lovu

Sjajan posao, taman kao jos jedna opcija za bonus ove godine . Zadrzimo ga i sledecu sezonu, naravno NE PLACAMO, jer ove u upravi boli kurac. Umesto obestecenja dobije ciste papire a Cuka 50 % nicega.
Crva nije ni bilo.

Podrska za momka, ipak ne deluje kao klasicna Lalatovic, Djilas prica.
 
Top