Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Auuu sta se ovo desava, dal je moguce da jos uvek niko novi nije potpisao,ocekuje nas katastrofa u narednih 3-4 nedelje i oprostaji od evrope, titule, kupa ! Uzas
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.451
Локација
Македонија
ne brini sad ce da dovedu onog nigeriskog polovnjaka za dz, sto ni sam nezna koliko godina ima i eto opet bicemo popunjeni.
A u medjuvremenu moze da se rese i Zdjelara kao sto kazes, pa kad vec daju pare za Bazdara nek ide i on. Jos malo pa nestalo
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Ma ljudi, svi vec sve znamo, ali je dzabe, jer oni namerno ne zele da nas pojacaju. Ono sto mi je cudno je sto je ciganima titula svakako osigurana, i svakako ce imati duplo jaci tim, tako da verujem da i bolesniku ide u korist da mi skupljamo sto vise bodova po evropi, da bi oni imali direktan plasman u ligu sampiona. Ne razumem da ne zele bas ni malo da se otvore.

A ovaj tim moze vrlo lako da se spakuje, za vrlo malo para.

Prodajom Jovica, Holendera, i uvaljivanjem ovog kvazi fudbalera Meniga. Koji zauzima mesto stranca, a nije u rangu cukarickog. Ne pravi apsolutno nikakvu razliku. Sto se Jovica tice, decko ne vredi ni milion, ako je istina da su ponudili 3 miliona za njega, prodati ga bez razmisljanja.

Za njega je Filip Stevanovic ronaldinjo, i nevidjena je steta sto mu je ona prevara od prethodnog trenera unazadila karijeru.

Lepo dovesti umesto njih ovog Cumica koji je 3 puta konkretniji i bolji od Meniga, vratiti Sumu za dosta manju platu jer vrv nema gde, a boljeg od njega naci necemo. Ako se prodje ovo kolo, mozda cak i Ljajica sto da ne.. Ficu dovesti kao bonusa jer boljeg bonusa nema nigde, pritom je decko vrhunski potencijal. Tako bi se vec napravio dosta ozbiljniji vezni red i rotacija, i mnogo konkretniji tim.

Dovesti nekog od ovih stopera koji su se pominjali (Radovanovic/Golemic) i imas skroz finu ekipicu. Na ovaj stil igre bi Maki Banjak legao kao budali samar, ne znam gde on bese.. A da, oterao ga prethodni trener kao i sve sto je valjalo u ovoj ekipi. Fali golman, ali jebiga to sigurno menjati nece.

Napad Dijabate/Stevanovic - Rikardo - Cumic i iza njih Suma koga pokrivaju Zdjelar/Andrade/Natho i Fejsa sa ofanzivnim bekovima, i jos jednim pismenim stoperom bi pravio ozbiljan problem svakom raspalom bunkeru u ovoj zemlji, a i svakoj od ovih ekipa koje imamo do Lige Evrope.

Znaju oni sve to, i sve je vrlo prosto, ali namerno ne zele.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Rade pricu da cigani budu prvi,vojvodina druga a nama sta zapadne a Bugarin i debeli doveli nikoga,taman da izborimo opstanak.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Kako mozes da se boris za titulu kada pojacanja sta nosis svaki prelazni rok su ili u rang postojeceg igrackog kadra ili slabiji. Po gostovanju u Nis odbrana je slabija nego od odbrane koja je igrala prosle sezone. Sehovic, Filipovic kriminalno odigrali vezni red nepovezan Rikardo otsecen od igre i mi hocemo titulu. Za pava pojacanja treba da imas organizovana skauting sluzba, posvecena uprava i zdrava klupska kasa sto nazalost za sada klub to nema. Mi smo klub sa slavnom tradicijom i mnostvo igraca koji su se proslavili po belom svetu. Ko od tih igraca kome je stalo do Partizan nesto barem izusti protiv ove uprave koja sistematski rusi klub - niko.Posle totalnog razocaranje od subotnjeg gostovanje u Nis za mene ova sezona koja jos nije pocela nazalost je zavrsena.Sta se ceka sa dovodjenje pojacanja?Nama fali bukvalno na svaku poziciju od subote i na mesto golmana, treba da procew jedna trecina prvenstva pa da se tim kompletira.
 

Foghorn

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2022
Порука
2
Reaction score
6

Ovo je izvor, ne pominju se cifre niti da je nesto konkretno uradjeno (sem da je Juventus poslao ponudu koju smo odbili)

Imajući u vidu skorašnji rad naše omladinske škole, kapiram da gospoda iz uprave žele da se bilo kog igrača otarase što pre, i potencijalno prodaju nekome "mačku u džaku". Po principu bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Pogotovo što mislim da su svesni da je ovo vrlo verovatno poslednja sezona u kojoj će moći da se naplate, tako da ne vidim scenario u kome bi oni pustili bilo kog igrača da se razvija, pa da ga onda potencijalno prodaju za više para.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Jos uvjek nemugu da vjerujem da u sezoni gdje imas direktan ulaz u ligu sampiona malo se ne rizikuje da se kupi 2-3 ekstra igraca. To su trebali uradit prije pa da igraci prodju kroz pripreme i trenanzni proces a ne ovako nekog otpisanog negdje cekaju i nadaju se da im se neko smiluje.

Isto kao i drugi biznisi takav je i fudbal MORA se ulozit i riskirat pogotov ako je potenicijalni profit obecavajuci, sibicarenje odnosno Vazura-nje moze nekad proci i uvjek je kratkotrajno po meni cak rizicnije od prve opcije.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
362
Reaction score
1.542
Локација
Novi Sad
Jos uvjek nemugu da vjerujem da u sezoni gdje imas direktan ulaz u ligu sampiona malo se ne rizikuje da se kupi 2-3 ekstra igraca. To su trebali uradit prije pa da igraci prodju kroz pripreme i trenanzni proces a ne ovako nekog otpisanog negdje cekaju i nadaju se da im se neko smiluje.

Isto kao i drugi biznisi takav je i fudbal MORA se ulozit i riskirat pogotov ako je potenicijalni profit obecavajuci, sibicarenje odnosno Vazura-nje moze nekad proci i uvjek je kratkotrajno po meni cak rizicnije od prve opcije.
Baš naprotiv, Vazura bi sa dovođenjem 2-3 ekstra igrača rizikovao da se poremeti plan onoga ko ga je doveo (i zbog kog je i dalje tu gde jeste)....prošli su izbori, neizvesno prvenstvo više nije interes
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Koliko znam FK Partizan je udruženje građana. E sad nameće se nekoliko pitanja.
Nisam pročitao statut ali vrlo slično funkcionišu udruženja. Postoji Skupština udruženja koju čine svi članovi i koja se održava jednom do 2 puta godišnje. Ne znam kako se postaje član ali trebalo bi sa članskom kartom. Skupština je vrhovni organ i ona bira i smjenjuje Upravni odbor ( V, V, v, Bugarin... ), usvaja strategiju fk, budžet, izvještaje o poslovanju,...
Da li je gospoda iz uprave podnijela bilo kakav izvještaj Skupštini FK Partizan?
Da li je taj izvještaj prošao skupštinu tj. odobren ili prihvaćen?
Ako da, ko su članovi Skupštine koji su glasali za? Ko su uopšte članovi skupštine Fk? Kako se postaje član?
Ne može samo upravni odbor sa vlada bez odobrenja Skupštine. Da li je dio strategije baš ovakva prodaja svega i slabljenje Partizana? Smrdi puno toga.
Treba bolesne dijelove UO i Skupštine ukloniti ako želimo da FK bude zdrav.
Halo bolesnici u Skupštini i UO! Ne dirajte Baždara!
Ispituju granice dokle možemo da trpimo ovu samovolju. Ovo je već debelo u crvenom. Da li postoji kritična masa? Ko će sad otkopavati AK47. (Ovo je izjava a ne pitanje, u smislu da mi je još mrsko.) Nemojte da se zajebavamo.
Mi trpimo, ali kad se pređu određene granice može se desiti da neko od nas poludi, postane član i smjeni vas sve.
Nemoj poslije da nisam upozoravao.
Kad neko izjavi Uprava Napolje nadam se da misli i na članove Skupštine i UO koji ovu transfer politiku, strategiju kluba odobravaju.
Praštajte za dug i nehomogen tekst, iznervirao sam se.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
624
Reaction score
2.299
Локација
Beograd
Kad mafija negde udje, prvo uvodi svog advokata. On je najvažniji.
Tako da opusti se, sve je legalno.
I skupština i sve njene odluke o kupovinama i prodajama igrača, o zaduživanju kluba sa sve hipotekama na stadion i trening centar, itd.
Sve je pokriveno papirima.
I stečaj, u koji srljamo iz sve snage, će biti legalan.

Ne znam samo da li je naša odluka da ćutimo i gledamo legalna.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.427
Reaction score
40.793
Локација
Žrnov
Što se sadašnjeg saziva skupštine tiče, i kako se postaje član, je pitanje za sadašnjeg dir.marketinga.
Statut i promene istog su pitanje za bivšeg pravnika, prof.koji se sada posipa pepelom, a koji je napravio takav statut da je , po njegovim rečima, praktično nemoguće smeniti upravu.
 
Top