Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
U to veruje samo onaj ko veruje u crvenkapicu, uspavanu lepoticu i 3 praseta. Sad smeta Cumic u Partizanu a nije smetalo kad su dolazili Zdjelar i Markovic. Ajde manite se spinova, jebe se onom gazdi Olimpijakosa za ciganima a vala i za nama, gleda covek svoje interese. Da on slusa sta mu navijaci govore, siptar mu nikad ne bi bio trener.

A kad vec pisem, imajte momci na umu da je odmor izmedju sezona bio nikad kraci, jedva 2.5 nedelje su momci odmarali, prvih par utakmica se odigra na svezinu, ali sad vec dolazi na naplatu nedostatak odmora i nedostatak vremena zbog cega pripreme i nisu mogle biti kvalitetno odradjene. Na prolece ce to biti mnogo bolje, bice skoro 4 meseca pauze preko zime.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Cumic u Vojvodini, nama patka na krilima, gledacemo Jovica i Terzica kako su nam konstantni igrac manje i kako padaju u svakom duelu i gube lopte...
Cimirot i da se lupamo u zadnjicu...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
763
Reaction score
1.870
Šta bi sa Gojkom Cimirotom, el smo i od njega odustali?
Izgleda da Petrić počeo kao i njegovi predhodnici, da nam ne trebaju pojačanja a u rosteru klinci i kao računa na Pavlovića, Pantića... kad se oporeve ko zna kad i u kakvom će stanju oni biti.
A kada krene premor, povrede kartoni, krpićemo se kao neki amaterski klub.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
U nedostatku adekvatnih igrača na krilima ponovo če se Pantić gurati na levo krilo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.051
Reaction score
14.160
Локација
Kipar
Cumic je primer u kakvoj je blokadi Partizan i u kakav je zlocudan sistem fudbal u Srbiji izrastao. Oni ga ne zele ali I ne pustaju u Partizan! Transfer igraca koji nije njihov I ne igra u Srbiji je pod njihovom kontrolom.
Takva kontrola se moze postici samo silom I kriminalom.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
U nedostatku adekvatnih igrača na krilima ponovo če se Pantić gurati na levo krilo.
Ta prica sa panticem je jedna od najboljih primera u kakvom smo mi ustvari q kao klub
Geneza propadanja i kako smo od kakvog takvog kluba postali ovo danas klub samo na papiru
Mogu da pisaju po nama i pisaju

Ps pa velika nada celzija jos nije napunio ni 26 godina auuuuuuu pa on ce nama jos dva puta da odlazi i da se vraca... daco majstore ova decenija je definitivno tvoja
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Nadam se da su nasi svatili da sa Ciganikosima netreba saradjivati nikako niti prodavati niti kupovati od njiih i tacka.
Нема ту "наших"
За европу изгледа смемо да се појачавамо колико-толико јер и циганима наши резултати иду у интерес пошто имају антифудбалски монопол над бројем 1 у овој лиги али кад је лига у питању не сме се угрозити банда црвена. Зато су и измислили правило о бонусима и свели нас на 4 странца у првих 11, а при том можеш да их региструјеш 40. Лако их је прочитати шта раде, не крију намере.
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vojvodina uzela Cumica za 200.000 evra i procente, mi doveli povredjenog Pavlovica bez odradjenog lekarskog da se smiri masa kao a lika nema nigde ja kad neko napise Pavlovic ja mislim na onog malog Lazara ili Kalabu. Koliko smo mi jebeno nakaradno sastavljeni place mi se kad pogledam jebeno,veleizdaja je preslab termin za ovo sto nam se radi! Mi cemo biti komedija u ovom Takmicenju sajamskih gradova od takmicenja,cak i seljacka a naspanovana ekipa Slovacko ima da nas dobije lagano. Seoske ekipe i njeni rukovodioci makar imaju iskrenu zelju da unaprede nesto,da dovedu nekog molera za sponzora a Vazuri i Vuceli majka ne bi dala dinar,jer zna da su joj vec uzeli iz novcanika pre toga,kakav nesoj i nistaci sunce li ti jebem.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Да су очекивали да ће Белић онако одиграти дерби не би нам дозволили да доведемо ни њега. Ово кажем невезано за Чумића јер он иначе не би ни био бонус.
Лигашка правила су ужасна и иду на руку само циганима.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.950
Локација
NbG
Kolega, sad bi ti "naši" rekli ali samo za igrače koji su pod ugovorom, oni drugi mogu potpisati u bilo kom trenutku, a istini za volju mi takve godinama unazad najviše i tražimo. I sve u prilog uspostavljenoj tezi koliko je u stvari prelazni rok "živa stvar"
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
763
Reaction score
1.870
Završava se prelazni rok.
Petrić ne želi gomiljanje igrača a nemamo pet kvalitetnih izmena da napravimo na utakmici.
A kada krenu povrede i kartoni?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.051
Reaction score
14.160
Локација
Kipar
Po najnovijim informacijama za Cimirota sledeci ponedeljak je dan D. Ako ne sledeci onda onaj tamo. Ako se i to izjalovi najbolje da odlezi do zime po Petricu.
Da smo mi slobodan klub neko bi objasnio kako je neki tamo Cumic presao u Vojvodinu a nije smeo kod nas. I recimo spomenuo da u buducnosti igraci Partizana ni u kom slucaju nece moci u Olimpijakos u slucaju da je blokada dosla od njih. Ili mozda objasnio da je sabotaza dosla sa neke druge strane.
Ali mi nemamo upravu ni slobodan klub tako da nam ostaje samo da nas dalje rastacu.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ko može da tvrdi sa sigurnošću da smo mi tog čumića tražili, u opšte? Reko mozart sport... ko što je jeo govna za pangosa onoliko, pa se ispostavilo da se nije ni razmišljalo... Zavera postoji, ok je to, al to da neko odavde može da utiče na olimijakos da nam ne da igrača mi je malo prevelika maštarija.... Mi sa tim olimpijakosom dosta solidno poslujemo godinama, jedino ako ih situacija sa svetom markovicem nije nesto nasekirala.... Al opet, ko je u opšte čumić i ko kaže da smo ga tražili....
 
Top