Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Mislim , tacnije prilicno sam siguran da UEFA to drugacije radi. Najbolje da sacekamo jutro. Ionako ne to utesno takmicenje ,nema groznice zreba:buhaha
 

pepsi

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
104
Reaction score
44
Prosle godine je bilo ovako (100%)

pos G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8
1 1 2 3 4 5 6 7 8
2 16 15 14 13 12 11 10 9
3 17 18 19 20 21 22 23 24
4 32 31 30 29 28 27 26 25
5 33 34 35 36 37 38 39 40
6 48 47 46 45 44 43 42 41
7 49 50 51 52 53 54 55 56
8 64 63 62 61 60 59 58 57
9 65 66 67 68 69 70 71 72
10 80 79 78 77 76 75 74 73


Onda su bile 80 ekipe, a sada su 76, pa je zato sema promenjena malo...tako da videcemo sutra sta ce uefa da objavi. Moguce je da ce doci do nekih promena zbog ekipa iz istih drzava...kazem jos jednom...videcemo

Molim se da prvu utakmicu igramo kuci!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad saberete one pluseve i minuseve odnosno kriv je ili nije, jasno je svakome da nas je trener izbacio iz lige sampiona. Ljubiteljima Jokanovog dela i lika cu reci da sam ga podrzavao do sada i ne zelim da ga pljujem niti teram iz tima ali se mora reci konacno istina. Bar jednom posle poraza da ne bude visoka trava, ili velika vrucina ili igraci ovo,ono vec da se jasno kaze, Trener nije za Evropu.

Ipak moram da odgovorim. Bez uvrede, baš ti hvala što si nas prosvetio i otvorio nam oči da i mi vidimo ono "što smo znali još kada je Jokan došao".

Treba se reći istina... :roll: kao da mi pričamo španski pa drugi ne kapiraju.

NIKO, ali baš NIKO ne kaže da Jokan ne snosi deo krivice. Pobogu, pa i on sam kaže da je kriv, ali stvari treba posmatrati realno, a vi to ili ne možete ili ne želite.

Narode, izgubili smo zbog neiskustva srednjeg reda i trenera. Ne mogu Petrović, Ljajić i Tomić da se nose sa daleko jačim i iskusnijim igračima. Čim ih pritisnu ovi ne znaju šta će sa loptom. Ne može tu Jokan ništa da uradi, ali kad je video da ne ide mogao je na vreme da ubaci Fejsu umesto Petrovića i Ilića umesto Tomića.

Kao što sam rekao, još smo zeleni i neozbiljni za Ligu šampiona... i igrači, i trener, i uprava kluba. Ne možeš sa decom u Evropu...

Plakali ste ko novorođenčad zbog desnog beka i prodaje Stevanovića (mada većina vas je samo pre mesec dana pljuvala po njemu), a sada se pokazalo tačnim da su svi oni koji su rekli da nam škripi u sredini i da MORAMO da igramo sa dva zadnja vezna bili sasvim u pravu. Umesto da zadržimo Žuku i možda dovedemo Saleta, mi u Evropu pođošmo sa golobradom decom...

Može i to,ali samo na EP under 19.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Tek sada sam dosao do kompa, sta da kazem sto vec nije receno, bio sam na tekmi istok centarlno do do loze , iznad mene sve sami asovi PARTIZANA Udovicici, Savo, Djani ,Milivoje sa ciciama, Cavic itd... oko mene pakleni navijaci ,evo grmi JUG, desno sever(cuju se i kiprani al samo do pocetka tekme) a dole otvara se utakmica kao iz snova VULLKAN na tribinama, ostalo znate i sami.
Toliko od mene na ovu teme.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Сад нешто гледам оне коефицијенте за 4. коло ЛЕ и ми смо ту негде на средини у левом делу. Али, следеће сезоне губимо оне силне бодове и мислим да није немогуће да паднемо и у десно део, тј. да будемо подређени у жребу. А погледајте само какви су тимови на левој страни. Уефа како је ово направила, мени се чини теже ући у ЛЕ него у ЛШ. Ове сезоне како знамо и умемо морамо да освојимо значајан број бодова.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
neko valjda treba da preuzme krivicu i za to sto su nam u veznom redu neiskusni igraci...i prosle godine smo bili neiskusni za evropu pa smo prodali stevanovica i zuku,a doveli jovanovica i malog stevanovica?!?aj valjda cemo dogodine biti iskusniji...:confused
 

zile vern

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2008
Порука
94
Reaction score
0
Локација
sabac,crno beli grad
za nas je ovaj dvomec sa apoelom bio jednacina sa vise nepoznatih a nepoznate su
taktika,
presing,
probijanje po bokovima. . .

e sad mnogi ce reci kriv je ovaj ili onaj ali po mom skromnom misljenju sustina je u tome da se nista nije promenilo,i posle bika bik,samo plavi i mladji-svaka cast direktoru za igracke sposobnosti ali organizacione je naucio od bjeke i zeke,maze nam oci,igraci se prodaju da bi preziveli,jel,e pa mi cemo preziveti,i partizan ce preziveti ali vi necete gospodo iz uprave,mi cemo vas najuriti,pa zato prodajete da slucajno ne morate budzet da punite iz sopstvenih dzepova,pa zasto onda sedite tu,a mi sad bistrimo da li su ovi sa kipra bolji ili spremniji,iskusniji od nas,to je ne bitno,bolji su jer ulazu,ne prezivljavaju,cini mi se da bih i ja mogao da budem predsednik partizana,prodas tri,cetiri igraca godisnje,sklepas neki budzet od desetak milona,okupis drugare u upravni odbor pa zajedno iz svecane loze gledas tekmu dok obican navijac kisne i mozga kako to da tim koji prosle godine u ligi uefa ne uzme ni bod vec sledece godine uz minimalna ulaganja bude sposoban za ligu sampiona po recima svog direktora!!!!!
pa da,sad sam se setio,platini promenio sistem takmicenja i omogucio nam da igramo sa serifom ili ventspilsom za ls al nam i to bilo skupo i rizicno!
 
Последња измена:

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Hocemo Evropu, a ovi indijanci nas razvlace i prave budale od nas-ne ide to tako.
Ajde pre nego što se zatvori tema želim da čujem po čemu to ekipa Apoela spada u indijance??? :Čekanje

Koliko to nisko može da se padne da sopstveni neuspeh uveličava još više omalovažavajući one koji su nas pobedili, nikad mi neće biti jasno! Anortozis koji je odlično igrao Ligu šampiona ostao iza tog Apoela u prvenstvu i mi treba da ih nazivamo indijancima, je li? Oooo zemljo otvori se da ne kopamo sami sebi grobove!!! :banghead
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
neko valjda treba da preuzme krivicu i za to sto su nam u veznom redu neiskusni igraci...i prosle godine smo bili neiskusni za evropu pa smo prodali stevanovica i zuku,a doveli jovanovica i malog stevanovica?!?aj valjda cemo dogodine biti iskusniji...:confused

Sasvim se slažem, ali trenutno nije vreme za to. Sabraćemo račune u decembru!

... e sad mnogi ce reci kriv je ovaj ili onaj ali po mom skromnom misljenju sustina je u tome da se nista nije promenilo,i posle bika bik,samo plavi i mladji-svaka cast direktoru za igracke sposobnosti ali organizacione je naucio od bjeke i zeke,maze nam oci,igraci se prodaju da bi preziveli,jel,e pa mi cemo preziveti,i partizan ce preziveti ali vi necete gospodo iz uprave,mi cemo vas najuriti...

Buraz, ceger jaja u levu ruku, šunku pod desnu mišku, flašu šljivke u ruksak i pravac Beograd, pa izjuri Upravu. ALI, prvo moraš da prođeš kroz celu tribinu, jer Grobari su uz Jokana i upravu. Oni kapiraju da Evropa nije sve u životu! Svima je teško palo ovo ispadanje, ali da sada izjurimo Jokana i Upravu je... hari-kiri!

Ajde pre nego što se zatvori tema želim da čujem po čemu to ekipa Apoela spada u indijance??? :Čekanje

Ni po čemu! Ne bi me začudilo da se plasiraju u LŠ i da odigraju solidno, isto kao i Artmedija, ali za nas su oni "amateri". Srpski mentalitet, brale! Dovoljno je pogledati cigane večeras. Ponašaju se kao da su pobedili Mančester, a ne Dinamo iz tamo neke vukojebine, kome nije strano da namešta utakmice. Ne bi me uopšte začudilo da UEFA pokrene istragu o večerašnjoj utakmici.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Све је речено, што је било-било је, а сада се окрећемо Лиги Европе. Лига шампиона је завршена прича.

LOCK!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top