Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ja nisam vidio da je APOEL došao da se nadigrava i da postigne pogodak, a pogotovo da nije došao da se brani

Pa ljudi su igrali sve vreme sa dva spic igraca i trcali u kontru i gurali loptu napred. Nisu se ni previse valjali a imali su do kraja pojacan vezni red jer je zamisao njihovog trenera bila da pariraju na sredini terena sto su i uspeli.
Cak su nas i nadigrali na sredini a kada su imali loptu nasi nisu mogli da im uzmu po minut-dva dok je nama lopta odlazila u njihove noge veoma brzo ili se cekalo po minut-dva da predjemo na njihovu polovinu.
Gde ti i ostali vidite da su se valjali ili branili sa nekim velikim bunkerom?
Normalno je da se brane jer imaju rezultat ali da su igrali bunker to nikako.

A da li imaju kvalitet to je veliko pitanje jer mi smo im davali sav potreban prostor na sredini terena pa je izgledalo kao da igramo protiv nekog velikog evropskog tima koji eto nema neke napadace jer to je ocigledno.

Ne znam sa kim ce igrati ali verovatno ce ispasti kad naidju na iole takticko/fizicki spremniju ekipu

ps. imali su i ozbiljnije sanse nego mi a igralo se na nasem terenu
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Zaboravih da dodam na sve što sam napisao, kao i na onaj tekst sa Monda, sledeće:

Jedan Moreira ne čini Ligu šampiona, a kamoli proleće!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.171
Reaction score
18.399
Локација
U Kinšasi
A sto se tice kondicije, setite se kako smo igrali drugo poluvreme svake utakmice u Evropi. Inter Baku, prvo poluvreme ok, drugo ocaj. Fenerbahce, prvo u Bg fenomenalno, drugo katastrofa. Sampdorija, drugo poluvreme katastrofa. Standard, posle gola zaostatka na poluvremenu, nismo imali snage da napadnemo u drugom poluvremenu. Sevilja, prvo poluvreme kako-tako, drugo blagi uzas. Na kipru primamo dva gola u drugom poluvremenu, bez ikakve ideje u napadu. I sinoc... Ocigledno je da momci nemaju snage za 90 minuta kvalitetnog fudbala.

I neko je pomenuo nedostatak jakih utakmica. Koliko Apoel ima kvalitetnih utakmica u sezoni? Da li je njihova liga jaca od nase?
 

gilius

Početnik
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
9
Reaction score
0
Локација
Barad Dur
Snage za 90 minuta "kvalitetnog" fudbala?!?!?!??!
Nemaju snage za 90 min. fudbala, a o kvalitetu ne zelim da trosim reci.

Svaka cast Dr.Mo-u i Djoletu, prvenstveno na zelji za pobedom, ostali je mozda jesu imali ali svakako nisu to pokazali. Dodao bih...kao i obicno.

Jadno
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Kakve veze ima sto APOEL nije dosao da se nadigrava nego da se brani?! Pa svako ima izbor kako ce da igra...Na Nou Camp svi dolaze sa bunkerom pa cak i jedan Chelzi(da znam, sad ce se neko pametan naci i reci,nismo mi barselona.TACNO ali nije ni apoel ni bilo ko iz nase lige Celzi,znaci isti odnosi snaga samo na nekom visem za nas svemirskom nivou)...
Druga stvar- Nasim igracima mogu da oprostim neznanje ali nikako i nedostatak borbenosti i sto je najvaznije snage...Posle 60. minuta ne mogu da dodju s jedne polovine na drugu a da se ne dosetaju(cast izuzecima)...(znam sad ce se neko pametan naci i reci nije bilo vremena za pripreme.Pa pripeme su trajale kolko su trajale ali zar igraci ne mogu da trce u trening kampu i tu nabijaju snagu i kondiciju pa proslo je mesec i po dana od pocetka priprema a ovo nije prvi put...Zadnjih par sezona u nazad se to desava).
Treca stvar-Jokan je mozda dobar za nasu ligu ali je daleko od bilo kakvog evropskog nivoa.Nikakve taktike,organizacije i to moze proci na individulani kvalitet protiv ekipa tipa Rhyl i ovi nasi jadnici.Od igraca prelaznu ocenu zasluzuju Moreira koji jeste da nije bio na uobicajenom nivou,dosta gresaka u pasovima itd ali covek je pokazao kako se igra,kako se bori ostao je uprkos smrti majke i Bog ga je nagradio golom.Zaista jedan od retkih koji ce se ikad pojaviti u nasem fudbalu..Djordjevic-trudio se,borio se ,u odbrani solidan..i Srdja Knezevic-decko se borio kao lav i iako nije igrao na svojoj poziciji pokazao je kako se treba boriti...Ostali jedno veliko nista a pogotovo onaj tomic,decko u ovo vreme prosle godine igrao u Teleoptiku a sad nasao da glumi Ronalda a u odbranu se ne bi vratio da ga zamoli Zidan...
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Videh malopre na SOS-u situaciju kako se raspravljaju ko će izvesti slobodan udarac nadomah 16 metara, a u toj situaciji najviše je prednjačio Ljajić, uporan da on izvede!!! Pored njega još 3-4 igrača svako namešta loptu za sebe. Na kraju se vidno iznervirao Đorđević, koji je isto bio u blizini, i opalio po lopti pravo u noge živog zida. To nisam primetio na utakmicu, ali sada kada sam video ovaj snimak jasno je da u ekipa ne funkcioniše homogeno i da se izgleda "ne zna ko kosi, a ko vodu nosi". Da li je moguće da se takve stvari dešavaju na terenu u jednoj jako važnoj utakmici koja je spremana od trenutka kada je pre 7 dana završena prethodna??? :banghead
 
Последња измена:

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.016
Reaction score
667
аутору овог самног "моДновог скенера" желим све најгоре у животу
http://mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=143124
у реду је објективно извештавање,ал оволика доза негативног извештавања,и пљувања по Партизану и играчима је превршила сваку меру...
молим да ми неко на пм пошаље на који е-маил могу да им пошаљем "одговор" и како се зове тај новинар,пошто ми иницајли ништа не значе...
хвала унапред
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Жиле брате ,снажна критика можда мало и злонамерна,али шта ту није тачно? У Грчкој разапињу на крст кад тим изгуби утакмицу од екипе из доњег дома.
А када наш официјални сајт афирмише,диже наше играче,и пумпа нереалну слику о тиму у нашим очима,то је ок ? По мени ништа што тешко треба да примимо ка срцу,поготово после оне партије на Кипру.

И да додам,о Партизановој утакмици са оволиком количином беса не може да пише неки циганин ! Само луди Гробарски мозак !
 
Последња измена:

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.016
Reaction score
667
кажем разумем објективну критику,ал оно је превише...
а разапињање у грчкој...па брате,они улажу у фудбал 100 пута више него ми... циганликос и ПАО уложе заједно у фудбал по сезони више него све наше лиге заједно(рачунајући и бетон лиге)
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Evo ovako

Mladen Božović: Nije za Partizan i secam se da je dok je branio za Buducnost protiv Deportiva bio proglasen za najgoreg golmana koji je u evropskim takmicenjima dosao na Riazoro,a to sto u nasoj boza ligi Vojvodini poniste gol pa on bude rekorder ......
Ivan Obradović: Odlican ,ali odlazi....
Goran Gavrančić: Covek je totalno podbacio
Nenad Đorđević: Veliki borac,ali i on je gresio....
Srđa Knežević:Samo defanziva......beka nemamo.....
Radosav Petrović: Kikser i jedan veoma prosecan igrac....
Adem Ljajić: Odlican i neznam zasto je zamenjen, kada nam je bas takav trebao do kraja.... odlazi
Nemanja Tomić: Nije on jos za evropu....
Moreira: :respect :respect :respect
Lamine Diarra: Odlicno je odigrao,ali nije imao pomoc....odlazi
Cleo: Veoma je borben ali to nije dovoljno...

Miloš Bogunović: uneo je malo svezine,ali nista specijalno
Washington: Nije dobio dobre centasuteve
Branislav Jovanović: nije igrao puno

Kao sto vidite odlaze Obrad,Ljaja i Diara......zar je toliko tesko bilo dovesti onog Argentinca desnog beka.....pa Apoel je iskesirao za pojacanja nekoliko miliona eura,a mi? Zasluzuju prolaz!

Jokanovic je bio moj omiljeni igrac i jos uvek ga jako cenim,ali je kao takticar stvarno jako los.

Prelazni rok gde smo potrosili manje od milion eura ,prodali Jucu koji bi nam ovde mozda i prelomio mec,a o Robiju da i ne govorim,je odradjen KATASTROFALNO-ma BRUKA :banghead

Naravno moramo ici dalje i bodriti nas Partizan i liga Uefa je ok za nas.
Postoji sansa da prezimimo u evropi i spasemo sezonu,ali samo uz jednog KVALITETNOG desnog beka.
Postujem ovaj forum i samo iznosim svoje misljenje i ne zelim nikoga da vredjam.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.223
Reaction score
1.533
Videh malopre na SOS-u situaciju kako se raspravljaju ko će izvesti slobodan udarac nadomah 16 metara, a u toj situaciji najviše je prednjačio Lajić, uporan da on izvede!!! Pored njega još 3-4 igrača svako namešta loptu za sebe. Na kraju se vidno iznervirao Đorđević, koji je isto bio u blizini, i opalio po lopti pravo u noge živog zida. To nisam primetio na utakmicu, ali sada kada sam video ovaj snimak jasno je da u ekipa ne funkcioniše homogeno i da se izgleda "ne zna ko kosi, a ko vodu nosi". Da li je moguće da se takve stvari dešavaju na terenu u jednoj jako važnoj utakmici koja je spremana od trenutka kada je pre 7 dana završena prethodna??? :banghead

To i ja videh i sta reci strasna situacija. Nije se videlo sa Juga ali mancesterovac poceo da glumi zvezdu kao on hoce da izvede, pa tu je bio i Tomic i on dira loptu, ne znam ni sta on glumi u zadnje vreme daje glupe izjave mogli bi malo da se spuste na zemlju i na kraju Djordjevic iznervirano puca pravo u zivi zid a da je bilo malo koncentracije i da se znalo ko ce da izvede prekid mi bi mozda tada poveli 2-0 a ne ko babe na pijaci pogadjaju se ko ce da sutne. Sramotno je ponasanje nekih igraca a Jokanu {iako ga i dalje podrzavam} zameram sto ne zavede vecu disciplinu, sto su mu linije tima predaleko jedna od druge, sto Raca davi loptu 50 puta a Jokan sedi na klupi da ne pokisne samo jos sendvic i pivo mu fale umesto da ustane i malo podvikne, da ga upozori da to vise ne radi. Kaze jedan lik pored mene pa kome da doda kad nema kome. E pa zemljace nema kome jer su linije tima predaleko niko ne prilazi, niko se ne otkriva, lade muda na terenu. Starkelje iz Apoela imaju vise snage i kondicije nego momci od 20 godina. I na racun uprave ima sta da se kaze. Ako hoce da krenu putem kojim su isli bik i zec onda nece da bude dobro. Nemoj da se kriju iza duplih kruna nismo mi retardirani pa da ne vidimo da nemamo desnog beka i jos jednog igraca poput Sase Ilica na sredini terena. Sve je to lepo moglo da se nadje ali izgleda da tesko dresimo kesu. E zato cemo sada cekati 365 dana do sledece godine i novih kvalifikacija. A sledece godine verovatno ista prica.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nisam imao snage da juce napisem bilo sta, ali evo sada mi se cini mi je jos teze nego juce. Tek sada shatam realnost situacije u kojoj se nalazimo i shvatam kakvu smo sansu propustili. Necu nikoga da potenciram svi su u globali igrali lose, narocito u napadu i veznom redu. Jedini koji zasluzuje bilo kakvu pohvalu je Dr. Mo, koji je cini mi se odigrao sa 300% svojih mogucnosti, ostali malte ne nisu ni postojali(doduse nisu bili losi ni Djordjevic, Ljajic, Obrad, Srdja ali nisu bili na nivou).
Jedini koji trebalo bi da snosi svu krivicu je Jokan, promasio je taktiku i to totalno.
Idemo dalje sta je tu je, nije ovo kraj ovogodisnje evropske odiseje nasem Partizanu, ima jos, nadam se, mnogo evropskih utakmica ispred nas. Imamo dobar tim i mislim da ne treba da strepimo oko eventualni plasman u grupnoj fazi LE.
Glavu gore momci i idemo dalje u nove izazove u Evropi. Jeste ovo tesko pada na dusu, ali nije smak sveta imamo jos minimum dve utakmice u LE i jos dve nedelje da se smirimo i konsulidujemo.
P.S. Nije bas ovo nesto sto se moze uporedjivati sa Artmedijom(pu pu, bilo-ne ponovilo se), bar sto se mene tice nije mi palo toliko tesko na dusi, posto tada smo ih bash nadigrali u obe utakmice, ali falila nam je sreca bar malo;
P.P.S. Kako bih voleo da veceras zlezda ispadne od onih gruzijaca.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ljajic ne glumi zvezdu jer on to vec jeste.
Sa 17 godina preci u Mancester United?
Gde su bili Brana ili Tomic sa 17???
Ljajic je ubedljivo najbolji tehnicar(Izuzimam doktora) Partizana i to sa 18 godina
SRAM vas bilo svi koji pljujete po njemu.
Decko je vec 100 puta izjavio koliko voli Partizan i on je trebao da izvede slobodnjak,a reakcija kapitena je nedopustiva.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
nema tu filozofije,sve je jasno!!!

1.kada smo izvukli apoel,sve smo se slozili da smo jaci od njih za klasu,pisali smo o nekim petardama,sestardama...a sada?sada pricamo o njihovom budzetu?!?!ma kakav bugzet?!?!navedite mi tri igraca njihova igraca koja bi imala mjesto u nasih prvih 11???

2.nas ovde neko opasno jebe!!!obecali nam evropu a krenuli u nju bez beka i zadnjeg veznog?!?!sad cemo u ligu evrope i bez drugog beka,pa cemo onda nakon jos tri-cetiri neprespavane noci,noktiju pojedenih dokle smo ih mogli dohvatiti,da konstatujemo kako nam hvali iskustvo,cvrstina,snaga...i tako u krug...do kad?
sjecate se one ciganske sapunice sa pesicem?e,ova nasa je ista takva,samo sto njihovi nastavci izlaze malo cesce...

3.postoji jedna stvar u koju smijem da se kladim u desnu reku,a to je da bi ova nasa ekipa sa anticem na celu sazvakala ovu ekipu apoela!!!ok,antic zauzet...prodajte obradovica kad ste vec navalili,pa odvojite milionce,dva za trenera,necemo pokrepati od gladi zbog toga...ako treba prodajte i dijaru,pravi trener bi u utakmici sa apoelom vese uradio sa bogunovicem,nego jokan sa dijaorom!!!

4.postoji i jedna stvar u koju ne bih smjeo da se kladim ni u mali prst lijeve ruke...a to je da bi ovaj tim partizana,sa ovim trenerom na celu,uzeo titulu u konkurenciji one zvezde sa jankovicem,panrelicem,zigicem...
volio bi da smijem,ali...:cry:

i jos nesto...ako je jokan tolika grobarcina ko sto svi mislimo da jeste,neka ne uci skolu u nasem i njegovom voljenom partizanu!!neka skolu uci u borcu,vojvodini,tenerifeu,bariju...pa kada dobije ponudu reala(ili bar deportiva...),neka onda bude grobarcina,pa dodje u partizan!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Aco, ako je njihovo valjanje po terenu dekadencija fudbala, kako bi onda opisao nasu igru? Da sam danas poveo neko dete prvi put na fudbalsku utakmicu, verujem da nikad vise ne bi doslo na stadion.
Да, наравно да је декаденција када на сваких 5 минута један од "жутих" пада као свећа док други веже пертле. Рекао сам да су заслужено прошли даље, али не видим зашто и не поменути њихов циганлук у игри? А врло јасно сам написао шта мислим о игри Партизана јуче. Јалово и безидејно. Сами смо криви, заслужена елиминација.
 

partizan111

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
71
Reaction score
0
Локација
JNA
ljajic je extra igrac, ali po ugovoru partizan dobija od mancestera 50.000 funti za svaku tekmu na kojoj igra 50 minuta, zato je i juce toliko igrao....
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
@ IN10

1. navedite mi tri igraca njihova igraca koja bi imala mjesto u nasih prvih 11???
3. ova nasa ekipa sa anticem na celu sazvakala ovu ekipu apoela!!!

1. Golman, 17 i 10 bez problema.
3. Bez da se mucimo.

@ Crno-beli

Pa brate zar se ti ne bi valjao da imas rez i od gazde za prolaz 2,3,4,5,6... hiljada evra? Pa ja bih lezao na travi dok ne dodje onaj auto za golf... realno.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Њихово је право да отежу, судијино да санкционише а моје је право да ми се гаде због тога.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ljajic ne glumi zvezdu jer on to vec jeste.
Sa 17 godina preci u Mancester United?
Gde su bili Brana ili Tomic sa 17???
Ljajic je ubedljivo najbolji tehnicar(Izuzimam doktora) Partizana i to sa 18 godina
SRAM vas bilo svi koji pljujete po njemu.
Decko je vec 100 puta izjavio koliko voli Partizan i on je trebao da izvede slobodnjak,a reakcija kapitena je nedopustiva.
Nažalost, onda ti ne znaš šta znači biti fudbalska zvezda. Ako je Ljajić već zvezda, onda neka batali fudbal. Svi su nama ovde zvezde, a kad izađu u Evropu nama se samo vrte zvezdice oko glave koliko nam nije dobro od njih.

Evo i ja ću da izjavim 101 put uzastopno da volim Partizan, a da ne računam već koliko sam puta izjavio to. Možda sam ja trebao da utrčim na teren i šutnem slobodnjak, jer time stičem pravo, je li?

Ako neko iskritikuje situaciju koja je nedopustiva i ako se zna ko izvodi slobdnjake kod nas, a to je Đorđević, to je za tebe pljuvanje Ljajića. More nemoj da je neko slučajno rekao nešto o klincu koji tek treba da se dokazuju još ohoho, inače će da dobije etiketu "pljuvač", ma šta to značilo u ovom slučaju.
 

gilius

Početnik
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
9
Reaction score
0
Локација
Barad Dur
Ljajic ne glumi zvezdu jer on to vec jeste.
Sa 17 godina preci u Mancester United?
Gde su bili Brana ili Tomic sa 17???
Ljajic je ubedljivo najbolji tehnicar(Izuzimam doktora) Partizana i to sa 18 godina
SRAM vas bilo svi koji pljujete po njemu.
Decko je vec 100 puta izjavio koliko voli Partizan i on je trebao da izvede slobodnjak,a reakcija kapitena je nedopustiva.



Maidros brate, svako od nas ima svog ljubimca i slabo ima budala koje ce reci da mali Ljajic nije ni za k.... Postujem ja to sto je njega uzeo Mancester i njegovo poznavanje igre, ja mu verovatno loptu ne bi uzeo iz nogu dok mi je sam ne da, ali ne ceni se igrac po tome u kom klubu igra i kako barata loptom na treningu vec po tome sto pokaze na terenu. Ljajic je pokazao nista i to je jedina istina!
Da budem jasan, nije on kriv za poraz (kako drugacije nazvati ovo od juce), ali je deo letargije naseg tima. Zasto? Pa to mene ne zanima!!! Ja sam platio kartu kao i onih 20000 juce da gledam fubal, borbu, zelju a ne slinavljenje po terenu.
Da ja sljakam na svom poslu na nacin na koji oni igraju, pa popio bi odkazcinu odmah, a veruj mi imam dobro radno mesto i solidnu zaradu.
Ovo ne pisem zbog Ljajica nego zbog cele ekipe (izuzimam Mo-a i Djoleta, to sam naveo u predhodnom postu).
Imam 32 godine i vec sam jedno punoletstvo ostavio na tribini, ali sad mi je stvarno malo prekipelo.
Godine mucenja sa musavima,Dinamo-staseu, Slavija, Rapid, Artmedia, Tikva, obe zadnje lige Uefa........da ne pominjem ono jos ranije.....
Malo mi je muka vise.

I igrac sa manje znanja je bolji ako hoce i zeli da pobedi.
Mo je zeleo i pored svega. Covek iz Gvineje Bisao!!! srpski jezik ne zna, stariji 10 godina od pojdinaca koje necu navoditi. Covek je majku izgubio. Pa ne daj boze nekom drugom da se to desilo ne bi se setio Partizana, a on je ostao da igra i to takoreci jedini.
Pa i da ne zna da igra fudbal meni bi bio u startnih 11 uvek. On verovatno nikada nece zaigrati u Mancesteru ili nekom takvom klubu, ali on je IGRAC Partizana, neki drugi to nisu.

Nama trebaju igraci Partizana!

Nista licno, samo moje misljene.

Pozrav
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top