Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Dobar zreb, samo ne zrinjski :clap
kad su oni bili na redu samo sam se molio da ne izvuku nas :D
 

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
Odličan žreb za nas. :clap


p.s pre početka žreba priželjkivao sam Mogren, ali i ovo je sjajno.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Zadovoljavajuc zreb. Prvak Velsa Ril mi je potpuna nepoznanica, mislim da smo apsolutni favoriti. Ipak, zemlja je iz Britanije, tako da oprez nije na odmet. Steta samo sto mora da se polazi na dalek put, ali sta je tu je. dobro je i sto se revans igra u Beogradu.

Dobro je. Srecno, crno-beli :pfc:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мислим да смо сасвим солидно прошли! А и на руку нам иде што прву гостујемо, значи реванш кући! Не знам пуно о њима, али видим да им је тим углавном састављен од Велшана и по неког Енглеза! Нису најслабији које смо могли да добијемо, чисто да се не опустимо, овако кад кажеш првак Велса мало звучније! Али искрено и да смо извукли и Дебрецин мислим да би лагано прошли! Видећемо, пуно среће нашим момцима!
 

Dr.Hofmann

Guest
Dobar žreb mada po meni nama je sasvim svejedno koga god da smo dobili od ovih potencijalnih protivnika.
Kao što su i ljudi sa zvaničnog sajta priželjkivali idemo na Sever evrope , a ne na istok gde je klim u ovo doba godine užasna!!
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Po meni, potpuno svejedno dal` je to Rhyl ili Dudelange ili pak Glentoran. Gazi redom....
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Dobro smo prosli na zrebu,mada je potpuno nebitno koga bismo dobili u ovom krugu kvalifikacija jer bi samljeli svakoga..a i Wels nije predaleko tako da extra...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.493
Локација
"preko bare"
Dobar žreb mada po meni nama je sasvim svejedno koga god da smo dobili od ovih potencijalnih protivnika.
Kao što su i ljudi sa zvaničnog sajta priželjkivali idemo na Sever evrope , a ne na istok gde je klim u ovo doba godine užasna!!

Ma nije problem klima u istočnoj evropi, nego su timovi tamo već u takmičarskoj formi. A to nam baš ne bi odgovaralo...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Pa, dobro. Sve sto nije Debrecen, Levadia i Sherif je dobro. Ne volim ove tvrde i zatvorene ekipe, pogotovo zato sto cemo ovo kolo docekati ne toliko spremni.
Ocekujem prolaz bez vecih prolema, mada je dobro biti oprezan u prvih 20-tak minuta na prvom mecu tamo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
izbrisi greska!
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Партизан сигурно иде даље. Врло повољан жреб.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top