Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Uz svo postovanje svima koji kazu "ima i revans", imamo jos 3 nedelje do prve utakmice 4. kola kvalifikacija...

Pusti ti to burazeru...Partizan smo mi...ne bi nam bilo prvi put da od gotovog pravimo veresiju...posle revanša onom usranom Batumiju 1998. godine kada zamalo da ti indijanci izbore produžetke protiv nas (posle 2:0 u Beogradu) - ništa ja našem Partizanu u tom smislu "ne verujem"...puštati ovih dana snimak utakmice Kopar - Dinamo našim igračima dok se ne useru! :D

A da stvarno mislim da ne smemo da se zajebavamo i da se ne foliram, evo i da objasnim:

Zamisli primimo gol na samom početku. Kad je frka primiti drugi gol (a da prethodno ne damo jedan)? Frka je onda brale i ako se to desi u 85. minutu!!!!! A da ne pričam ako se to desi i ranije...

Znači tamo ući u utakmicu i bukvalno kao da je ovde bilo 0:0! Nama cilj mora biti da damo tamo gol, još najbolje pre njih!

A ako se tamo ostvari pozitivan rezultat (pobeda ili makar remi) - to nije samo super za koeficijent, nego i zato što se tako sazreva kao tim. I to bi nam jako puno donelo za plej of. Ne želim ulazak u plej of sa nekakvim (makar i minimalnim) porazom od ekipe koja je puno slabija od nas!

Kod Ilieva se bas vidi da je nespreman. Kada igrac sve odradi odlicno, izbaci protivnika iz ravnoteze, ali nema snage da to zavrsi pretrcavanjem, to je pravi znak da mu spremnost nije na nivou. Ali, za ono koliko je spreman, sinoc je bio vrhunski.
Mene samo brine kako ce to sve da se skocka kad jos Mrdja dodje. :D

Potpuno se slažem oko Ilieva. Odigrao je tipičnu utakmicu koja se u žargonu krsti kao "na svežinu" (plus "na ložanu"). Međutim moram da kažem da sam fasciniran kako je to "na svežinu" odigrao tokom svih 90 minuta. A što se gola tiče kojeg je dao - velemajstorski! Iz onako teške pozicije onako šutnuti i pogoditi baš tamo gde treba (samo tu je i mogla da uđe iz takvog položaja i situacije) - :respect:respect:respect!

E sad, to je Ivica Iliev...:D On je i ranije znao da bljesne na nekoj utakmici (recimo protiv Bajerna 2002. iako smo ubedljivo pukli, pa protiv Reala u LŠ u Beogradu itd.), pa ga onda nigde nema 10 ili više utakmica...Konstantnost mu je uvek falila...Zato me ne bi iznenadilo ni da ga sad opet "nigde nema" u dužem vremenskom periodu, mada bi ovaj put stvarno imao i više nego dobro opravdanje za tako nešto - jednostavno nije prošao pripreme, nije spreman. A ako me razuveri, ako recimo u narednih 5 utakmica odigra makar 3 solidno (ne mora više od toga!) - opet ću mu skinuti kapu (i više od toga), pogotovo ja koji nisam baš nešto bio oduševljen njegovim povratkom.

A što se Mrđe tiče, ako dođe...pustimo Saleta neka se onda "kuva i peče" na slatkim mukama...nema ništa lepše za jednog trenera...
 
Последња измена:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Nego, koji su kreteni doneli one vuvuzele i smarali? Unistilo je TV prenos! :banghead To treba zabraniti!
 

quimi

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
20
Reaction score
23
Овај Клеов гол подсећа на Манцеов против QPR у првој утакмици која је одиграна 24. октобра 1984.
http://www.youtube.com/watch?v=YB4dIjaYRdU
Иначе, ја сам рођен тог дана.:)
 

NINKE

Guest
A što se Mrđe tiče, ako dođe...pustimo Saleta neka se onda "kuva i peče" na slatkim mukama...nema ništa lepše za jednog trenera...
Kad bi Mrdja dosao to bi bilo nikad jace!

Ukoliko posle 60 minuta stvarno OK igre, i posle prednosti od 3-0 uspemo da ispadnemo od Helsinkija trebali bi da dobijemo zabranu da igramo kvalifikacije za LS narednih 6 godina! Ako ispustimo 3-0 nismo ni za Prvu ligu Srbije a kamoli za LS. Sramota je kad imas prednost od 3-0 i ispustis je od kluba kakvi su npr i Real, Barsa, Inter i sl, a kamoli od kluba kakav je Helsinki!

Pod uslovom da prodjemo koji su nam svi moguci potencijalni rivali u IV kolu kvalifikacija?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Jel ima neko da je gledao juce prenos na RTS-u interesuje me da li su imali ovakvu specijalnu emisiju pred utakmicu kao sto sada ima kad cigansture igraju, inace sad nisu ni golove pustili na dnevniku nego golove sa Ajax-Paok.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam zašto se bunite. Bar su nas spasili glupih analiza i nepotrebnih komentara.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Da, ali je bitno da su se veceras na Cmarakanu ukljucili u 20:10 sa sve press konferencijom kao najavnim prilogom. Kao da se igra grupna faza LS, a ne jebene kvalifikacije za Ligu Evrope...
izvinjavam se za off.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Misliš kao rezerva Tomiću na desnoj strani? :D Ubija kako je dobar (brz) igrač.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.296
Reaction score
37.234
@Je-Ne-A

Juče novinari pitali Ilijeva posle utakmice da li je planirao kako da se raduje ako da gol, a on će kao iz topa: "Kada sam ja dao gol pa da još i o slavlju razmišljam?!" :buhaha

100% je čitao tvoj post sa statistikom. :wink:
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
E ljudi, ovo sto rts radi sa nasim prenosom i ovo sa ciganskim prenosom nije normalno uopste... Jbt mi igramo kvalifikacije za LS a oni za LE. Makar da nam daju jednak tretman, ali ne... Ipak, ciganima ne pomaze... :buhaha A imam ja i malu teoriju zasto... Ako pazljivo pogledate, ovi Slovaci isti dres kao mi imaju... To su ti kompleksi... Salu na stranu, izvinjavam se za mali off, ali nisam mogao da se suzdrzim. A tek koji navijacki komentator... Zna i prababu sa dedine strane svakog ciganskog pojacanja. A setite se samo..."Scepanovica". :pop

Ajmo dalje, pa se opet izvinjavajte za "mali off"

WebCrew edit
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Uzrok loše posete je delom i to što se svi trude da smanje pritisak i očekivanja.Ljudi koji ne poseduju toliku privrženost klubu, nikako se ne lože na priče tipa ‚‚Liga šampiona nije prioritet‚‚.Ta priča je sa jedne strane pozitivna, ali sa druge odbija ljude.Običnom čoveku koji navija za Partizan čisto onako (kad ga pitaju), potreban je ogroman motiv da se iscima i dođe na stadion.Motiv tipa LŠ, tipa Final 4 evrolige(basket), tipa bombastični naslovi i obećanja...Oni koji su sinoć bili na stadionu i koji dolaze na utakmice kao što su Ril,Šahtjor itd. su ‚‚kostur‚‚ ,ostali koji dolaze naloženi na priče i da gledaju jaku ekipu s druge strane su ‚‚nadogranja‚‚ do punog stadiona.Ja to tako vidim...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Nema sta da brinete za posetu, sada smo jos u maloj ekspanziji sobzirom da nam rezultati kluba idu na ruku . Eto vec u narednom kolu ce biti stadion full.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
OBRISAO SAM DESETAK PORUKA, UKLJUČUJUĆI I MOJU. TERMA JE KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA A NE RTS, POGOTOVO NE ZVEZDA!
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Mozda je neko vec okacio ovde, ali me zanima, do kada moramo registrovati igrace da bi mogli igrati 4. kolo kvalifikacija, a do kada za ligu sampiona? Nista ne pozurujem, treba proci Helsinki, ali ipak vjerujem da smo dovoljno ozbiljni i da prolazak u 4. kolo ne bi trebalo dovoditi u pitanje. Jos nesto, da li se sada znaju potencijalni protivnici Partizana u poslednjem kolu kvalifikacija?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jedno 354655555 puta je "možda" okačeno...ponedeljak 9. avgust je rok za prijavu igrača za plej of, znači 3 dana posle žreba...kraj avgusta je rok za prijavu za grupe...koje počinju 2 nedelje kasnije...

Što se potencijalnih protivnika tiče, e to ti ne bih napisao sada da mi život zavisi od toga! Čitaj forum, makar poslednje strane!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.296
Reaction score
37.234
Nemoj da se nerviraš, još te niko nije pitao za koeficijent :buhaha
Bravo za Spartak i OFK, doneli su nam večeras 0.075 bodova :clap
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Статус
Затворена за писање одговора.
Top