Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Svi napolje i to prvi na listi oni sa kojima su nam zamazivali oci u ovom satro,''prelaznom roku''!Tumabkovic,Vermezovic,Vukotic!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.623
Локација
ante portas
Управо се вратих из Храма . Шта рећи после овога ? Шта рећи после још једне фудбалске бруке коју нам је наш рођени тим приредио ? Шта рећи о фудбалској незналици на нашој клупи који је поново избламирао Партизан у Европи по ко зна који пут . Он није Чика Црни он је Чика Тужни .Под његовом палицом екипа Партизана је деловала као распуштена бугарска разбијена скупштина . Инфериорност у сваком смислу и физички , технички ,тактички и у сваком фудбалском елементу . Срам те било Вермезе са све играчима , ејјјј па ви нисте испоштовали онај основни фудбалски минимум . Мислим да се вечерас јасно чуло са свих страна Управа напоље и са југа , и са севера и са запада и са истока .
Играмо са играчем мање ејјјјјј и не можемо да створимо једну једину шансу ! Кипрани нас са играчем више сабијају на нашу половину као да они јуре резултат , као да су они ти који губе . Поред наравно лопова у управи главни , основни , једини кривац је господин Владимир Вермезовић са својом кукавичком тактиком . Шта треба да се деси па да нареди нападачки фудбал ? Шта је он радио на Тари сам Бог зна ! Изгледа да смо ми били у великој заблуди у погледу Вермезовића . Са оваквом игром и титула је велики знак питања .

Утисак вечери у Храму - на крају утакмице цео стадион је испратио играче Аела општим аплаузом и то аплаузом који је трајао богами неколико минута . Кипарски играчи су показали срце ка југу и захвалили су се навијачима Партизана тапшући рукама. Са задовољством сам поздравио кипарске играче аплаузом .
То је доказ каква су Гробари господа и властела . То је доказ да Партизанова фудбалска публика цени праве фудбалере , борбеност , срчаност што су играчи Аела показали . А фудбалске незналице , татини синови заслужују само онакве звиждуке јер за боље и нису .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
hteli ste da znate gde smo... saznali ste!

- kurton uprava
- kurton stručni štab
- kurton igrači
- kurton igra
- kurton šipka

ajde sada za vikend svi "napred Partizan, podrška timu, itd"

Jebu nas u zdrav mozak a ponekima je do "rezultata"! Treba im svima jebati majku od jutra do sutra. Koja crna podrška. Kome, lopovskom šnajderu, igračima koji nam pokazuju kurc, dupelizcu vermezu... ...

Od prvog do poslednjeg minuta skandirati "UPRAVA NAPOLJE". Verujete mi nećete pogrešiti i bolje ćete se osećati!
 

TricikL

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
20
Reaction score
1
Локација
Šumadija
Bravo Vermeze, demagogija za udzbenike, klasican izdanak srpske trenerske skole.
''Nemam sta da zamerim deci'', ''Do juce igrali u Teleoptiku", ''Nemaju ni 17, 18, 22 godine'', "Zabija ne jede"...
Pa sta to mene boli ona stvar!!!
Ti si trener, zaradi svoju platu, uradi nesto.
Kad vec znas svaki klise za konferenciju, sto nisi rekao i onaj ''Preuzimam krivicu na sebe"
I naravno, sad je BSK najvazniji, to nam je prioritet.
Ma kenja mi se! Jebi se Vermeze!
Onaj sa Kipra divlja pored aut linije, a ovaj seo u kucicu, kao da ga Grant ucio.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne vredi Gazda.Krenulo se par puta,ali bole ljude dupe ili se plase.Kakvo crno zvizdanje kada sada nismo ostali na stadionu i grmeli "uprava napolje" ne znam kad cemo
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Nemam snage da komentarisem samu utakmicu, nema se sta ni reci. Mene vise pogadja potreba naseg trenera da nas sve namaze izmetom i neprestano prica o legiji stranaca, predstavljajuci ih kao najvece majstore fudbala. A daleko su oni od nekog kvaliteta, samo prosek, nista drugo. Snaga bez znanja ne znaci nista. Pa cak i da su toliko dobri, kada imas igraca vise a ne napravis ni jednu konkretnu akciju, ne stvoris ni sansu, ko je za to kriv. Eh, cika crni... Utesicete ti i Tumba pulene, vama je ovo poznata prica. I kada ne budes prvi ti... KRAJ!
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
da se igralo jos 2 sate, ne bi im dali gol.... :(
a ako se ne varam pre primljenog gola, Stojke je sam odneo loptu u korner, posle koga smo dobili gol, ili ne? Bio sam na stadionu pa nisam imao replay...
a evo i gola http://www.youtube.com/watch?v=c-k6Cnii_1U
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Kad se setim da sam posle Dinama Berlin doziveo klasican nervni slom, da sam posle fljamurtarija i rome apstinirao iz skole 2 dana, a posle kroacije da nisam izasao iz kuce celu sedmicu, da posle artmedije nisam spavao kako treba mesec dana, posle ove lepe veceri u Hramu mogu samo da konstatujem ravnodusnost.
Mozda cu sutra napisati par stvari. Veceras ne. Odoh da odspavam, sutra se radi. A da li ce da svane novi dan, ne znam.
Pitacu pickobradog trenera, decu druge skole fudbala u evropi i perjanice klepto-narkomanske klike, mislim na upravu, tzv.jug i premijera.
majku vam mrtvu jebem.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.623
Локација
ante portas
Кипарски Памбурињо односно Мурињо је Вермезу објаснио неке ствари . Пре свега што се тиче физичке припремљености играча /тврдим да су оне чамуге могле да одиграју још 90 минута/ плус му је објаснио неке ствари на тактичком плану . Кипрани су у другом полувремену толико умртвили игру да сам ја помислио да се утакмица и не игра.

Заборавих да похвалим капитенчину легенду клуба ,Сале царе показао си како се бори за клуб и ко је фудбалски зналац . Једино доктор зна шта значи играње на прву , ови остали лопту прво једно 10 минута -царине и претресају па онда после додају ако успеју . Не могу да схватим да лопта мора да се оверава по пет минута . Па таква наша игра је толико предвидљива да омогућава противнику да се са лакоћом брани .
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Sad sam slušao Vermeza i nisam mogao da verujem...:banghead Kakva je to pravdanje i sranje, pa to je ne čuveno... Sad je odjednom Ael jaka legionarska ekipa itd., itd., a juče je srao po novinama kako su naši igrači bolji i kako njihovi igrači da su dobri igrali bi u Portugaliji, Brazilu... Pa budi čovek, nemoj da menjaš priču kako vetar duva... Ili ovo što je naveo kolega sa foruma TricikL, deca, Teleoptik, hrana... Aj' kad bude ispružio ruku da uzme "zarađenu" platu pa nek se seti tih stvari... Šta ja ili neko drugi ima sa tim? Jesmo ga mi terali da stavlja u tim decu i izgladnele igrače?

Što se igre tiče, ja ne kapiram na osnovu čega je on zadovoljan?! Ja nisam... Imali smo na domaćem terenu igrača više sat vremena i nismo do pred kraj tekme uspeli da šutnemo u okvir gola?! Ja sam baš bio na tekmi i stekao sam utisak da smo još 3 dana igrali sigurno ne bi dali gol. Je l' treba da ga podsetim na čijoj klupi sedi i da se od Partizana očekuju pobede kako u domaćem prvenstvu, tako i u Evropi (naravno u Evropi ne protiv najjačih)? Nismo mi tamo neki npr. Ril (ne vređam ih, nemam protiv njih ništa, samo dajem primer), pa da budemo srećni ako odigramo u Evropi "dobro", a to znači da smo uspeli da se izvučemo da nas ne napune previše.

Igru pojedinaca nešto i nisam raspoložen da komentarišem, niko neku posebnu pohvalu po mom mišljnju nije zaslužio, pa nije onda red ni da ih kritikujem jer može da mi se desi da ih baš izvređam pa da popijem neku kaznu.

Sve u svemu, ovaj naš tim nije za Evropu... Aelovi momci danas su nam pokazali gde smo, šta smo i koliki su nam dometi. Naš domet je ova naša domaća liga i to je to... Od Evrope smo na žalost svetlosnim godinama daleko!

Bio sam optimista pred tekmu, ali sam očigledno opet ispao budala...:confused

P.S. Ej, da ne zaboravim... UPRAVA NAPOLJE!!!
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Da smo za 180 min videli jedan dobar pas, jedan dobar dribling, jedan dobar sut ili jednu dobru akciju prosli bi dalje.

Nekako sam uspeo da odgledam celu utakmicu, ali mi uopste nije zao, ona grupa tkz fudbalera ne zasluzuje da igra JSL a o LS ili LE necu ni govoriti. Toliko su me izjave, igre, rezultati i uprava FKP izmorila poslednjih godina da vise nemam ni snage ni zelje da se nerviram.

Jebem vam mater svima
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
imali smo, imali.. ali izgleda i posle Jovancica imamo opet Jovancica...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Gazda sve si u pravu samo se ja plasim da za vikend nece imati ni ko da vice uprava napolje posle ove bruke ne verujem da ce iko doci na utakmicu...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Žao mi je što sam večeras izgubio 2 partije kanaste, jeste da je bilo od dva slatkiša al opet

Žao mi je što sam omašio prognozu u "KMT"

Nije mi žao što SU ispali.

Postao sam ravnodušan prema NJIMA

Neka rade šta hoće , ja moje živce čuvam za svetinju a to je KK Partizan, ove ko jebe, a mene nek jebe ceo forum kada sam posle tekme sa OFK-om, išao kao marva za vodjom u protesnu šetnju do skupštine Srbije.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Na prvi mah mi se ucinilo da gledam mec izmedju pjetlica i juniora jer su zuti za po pola metra siri.

Једном сам имао прилике да гледам клинце, играле су две селекције истог клуба, с тим да је једна селекција била 3 године старија од друге. Нормално, за по главу (или две) већи од малених, али је фора била да су то све сами резервисти, клинци који ретко играју такмичарске мечеве. Млађа екипа их је разнела, и трчањем, и залагањем, и игром, добили су само са 3:0, имали су скоро 90% посед лопте, старије је спасао голман убедљивог пораза.

Поента: победили су бољи фудбалери, иако су били знатно ситнији, борили су се, трчали, играли фудбал, уживали у томе. Неке недостатке увек можеш надокнадити, ако желиш.

Gazda sve si u pravu samo se ja plasim da za vikend nece imati ni ko da vice uprava napolje posle ove bruke ne verujem da ce iko doci na utakmicu...

Долазим ја, и стандардних 2000 људи за ЈСЛ, викаће се против управе, али ће то да алкз амортизује ...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ispadali smo od Bajerna, Fenera, Genka, Artmedije, mnogih drugih, ali casno. Pruzali smo igru dostojnu sampiona jedne zemlje, kuci odlazili sa ukusom nepravde i tuzni jer nas sreca nije pogledala. Posle Slovaka je na tekmu protiv OFK-e doslo 20 soma ljudi. Nagrada za igru i trud protiv Artmedije stigla je tim cinom. Mislili smo da smo nadomak drustva koje moze biti stalni ucesnik LS, da nam fali jos samo malo.. A sta pozitivno postoji sada? Kome aplauz? Kome poverenje? Kakva nada?
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Utakmicu nisam gledao. Svesno i namerno sam je propustio, jer nisam hteo da mi grupa bezobraznih, krimogenih tutumraka iz svecane loze i njihovih stiscenika na terenu i tribini opet kida zivce, da mi se opet sere u zivot i dalje urusava ljubav prema klubu koju sam decenijama, od malena gradio i negovao. Legao sam i zaspao (... i sanjao da sam na JNA, i da je 3:1 na kraju - tugo moja...) Eto, dokle je kod mene doteralo. Sada iz sveg srca zelim da nam padne najteza moguca ekipa u barazu, pa da nas pokidaju sa jedno 12 : 0 u obe utakmice i da takav poraz izazove bes i revolt. Mozda nam to bude spas i ova bagra sjase sa grbace. A mozda, nasuprot tome, navijaci i simpatizeri rezigniraju i dignu ruke od kluba, pa grbaca definitivno pukne jer veseli jahaci ocigledno nemaju ni meru, a ni nameru da sjasu. A mozda bolje nismo ni zasluzili. E, na sta smo spali - i kao klub, i kao pokret...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kakva bre titula ljudi?Ovakve kakva osvajamo godinama? Nemoj bre da se vise lazemo ,cela liga je namestena a vi pricate o titulama.Hocete i ovu blamazu da zaboravite kada nam Djura kupi titulu? Ovo je kataklizma sto se desava sa klubom.Ja ne znam da li se ikada desilo da imamo igraca vise 70 minuta i da ne mozemo jebenim Kipranima gol da uvalimo.Sramota..........Ali sada ce jelen namestena liga da krene a onda krece i grobarska amnezija .

Os svih postova koje sam procitao, ovaj tvoj mi je odmah upao u oci.Zgadio mi se.Da ja tebe pitam,ako hoces odgovori,ako ne,ne moras...
Za koga ti navijas prijatelju?
Zasto 3-4 puta insistiras da je nasa Liga namestena i lupetas da Partizan osvaja namestene, t.j. kupljene titule?
Nasi ljudi,Grobarri pod poimom "Grobarska amnezija" misle na neke druge stvari.Zasto za tebe ta "amnezija" znaci da zaboravljamo da "kupujemo" titule?
Dali ti stvarno mislis da je Partizan neposten klub i da sve titule osvaja tako sto "kupuje" titule?Ako tako stvarno mislis,onda koji qrac navijas za takav neposten klub???
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Ispadali smo od Bajerna, Fenera, Genka, Artmedije, mnogih drugih, ali casno. Pruzali smo igru dostojnu sampiona jedne zemlje, kuci odlazili sa ukusom nepravde i tuzni jer nas sreca nije pogledala. Posle Slovaka je na tekmu protiv OFK-e doslo 20 soma ljudi. Nagrada za igru i trud protiv Artmedije stigla je tim cinom. Mislili smo da smo nadomak drustva koje moze biti stalni ucesnik LS, da nam fali jos samo malo.. A sta pozitivno postoji sada? Kome aplauz? Kome poverenje? Kakva nada?
A meni cale se traumira celu utakmicu, doslo mi da se teleportujem mamu im jebem svima da ih pokoljem, treba da mi rikne zbog slepaca... A najvise 'riknjava' zbog mene, jer sam ga ja naprzio na ovo 'bolesno'.. i kajem se, a sto se kajem.. zato sto nikada necu da zaboravim njegovu pricu iz Mostara protiv Seltika, kada pod kisobranom, sa Shkotom ide na pivo.. Ma nikada necu doziveti to sto on jeste(a i vasi ocevi, dede, itd.), iako mi on to nikada ne namece (to je odlika starih Grobara, Partizanovaca, kako god hocete). Otac mi je avangarda, sin ga 'ociganisao'..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top