Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Конференција за штампу човека који седи на столици Александра Станојевића, а због кога сам верујући му, испао глуп у друштву, говори све.
И где смо и шта смо и куда смо кренули.
Сада знамо, а ко се није дао обманути одавно је знао, да нема места нашим фрустрацијама ни нашим очекивањима када је у питању екипа "младих момака".
Јер
можда играчи из Телеоптика нису довољни за Европу
. И можда, верујући Чика Црном, нисмо приметили да се
физичка припрема у савременом фудбалу подразумева.
До вечерас. Можда сте у свом наивном схватању ствари, случајно превидели да је
играч више мач са две оштрице
, али ако ништа друго, мора да вам је запало за око, да ти легионари какве их је Бог створио неспособне да играју у Португалији,
они нису имали неку шансу..
И зато оставите сваку наду, ви који улазите у Хумску јер како ствари стоје
најважнија утакмица је против БСК-а
а
првенство је приоритет
О да, наравно,
пробаћемо да направимо нешто у том доигравању за Лигу Европе, али....
немате права чак ни да покушате да саставите крхотине сопственог сна, јер изгледа да је наша једина истина
колико пара толико музике
И не верујте властитим очима, које су вас на зло наводиле,
јер то што Стефан иритира навијаче, нема везе са његовом игром.
, а Саша Илић, Сале Капитен са својих 35 година он је тај
који вуче екипу НАЗАД.
рече НАЗАД, да ли је могуће да сам то добро чуо и разумео(06'00).

И ма како
сам ја реалан човек
и ма како ви желели да знате
не могу ја сваком да објашњавам зашто ми не можемо да доведемо неког....
Зато
не будите сурови
и
не пуцајте олако
, већ будите поносни, колико је поносан био и Чика Црни.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Obrati samo paznju na ton komentara ovde...to vise nije ni ona nervoza, nije ni pljuvanje, komentara je uglavnom manje nego obicno posle tekme, komentari su kratki i nemocni...Nije se samo u tebi brate slomilo, nego u skoro svima. Ja kolko god da sam vec bio slomljen, nesto ekstra je veceras kvrcnulo.
isto aposlutno vise nemam nikakvu emociju cak me ovo vise i ne nervira cenim da ce da pocne da me zabavlja ..
Inace voleo bi da cigani prodju prvi put u zivotu !
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kiparski trener je pokazao Crnom da je dzaba "usavrsavao" fudbal u Africi.Ocitao mu covek 2 lekcije za samo nedelju dana.Besplatne lekcije,na nasu veliku zalost.Mozda mu je i flajere ostavio-"Kako pobediti 2 puta za nedelju dana,a da protivnik ozbiljno ne pripreti".E Cika Crni,Cika Crni....sa ovom istom ekipom(mozda i slabijom) je Stanoje(koga dosta ljudi ne voli) prosle godine pokazao kako se igra ravnopravno sa Genkom koji je mora se priznati bar 2 klase iznad AEL-a.Ne ravnopravno,gresim.Mi smo bili bolji,a ispali kako se kaze,sticajem nesrecnih okolnosti.Tu spada i Babovic koga Vermez mora da stavi od starta,a zasto ga menja kada je svima jasno da ispadamo,to i sam Vermez ne zna.
Da zakljucim,na trenerskoj poziciji smo vratili coveka za kojeg smo se nadali da je iskusniji,stariji,pametniji za JEDNO 10 godina.Dobili smo jedno veliko NISTA.Da se ja pitam,dao bi mu jos jednu sansu,ako ispadne u UEFA oterao bih ga.
Da ne mesam sada i Upravu i da ne zagadjujem ovu temu,fakt je da mi imamo ocajno slabu ekipu(cast izuzetcima).Slabo prvenstvo,kurcimo se da smo osvojili titulu sa 15 boda i naletimo na "slavne" kiparske ekipe koje nas pregaze,a mi pojma nemamo sta nam se desilo.Desi se ponekad da imamo srece(ulazak u LS),ali dok mi ne shvatimo da su nasi najveci rivali-cigani i Vojvodina u sustini kurton ekipe necemo napredovati.Cim su za nas ekipe iz Kipra nepremostiva prepreka,mi smo ocigledno u zivom blatu.Zasto nismo iskoristili ovih 5 godina da odemo korak napred,da se stabilizujemo i uzdignemo kao klub je svima nama jasno.Ali ipak,dok igraci ne shvate da je sramota simpaticnim Grcima iz Kipra ne dati gol za 180 min,mi napred ne mozemo da idemo.
Ja sam covek koji je mnogo zivaca potrosio(i jos uvek ih trosim) na ovaj nas Partizan,redovno imam po 5-6 daljinskih(replike) da bih mogao ko normalan covek da ih lomim kad zagusti,ali danas nisam kupio ni jednu rezervu.Ostao sam samo sa 2 i jos su citavi.Hteo sam da kazem da na zalost i pored mog vecitog optimizma,ja sam danas prvi put posle toliko godina "znao" da mi ne mozemo da prodjemo.Znao sam vec posle one jajarske odigrane utakmice na Kipru.Uhvatio sam sam sebe u stanju koja se zove ravnodusnost.Moj brat pizdi,urla na sve strane,telefoni zvone,prijatelji Grobari pizde,a ja sedim ravnodusan jer sam eto pretpostavio da mi fudbalske "magionicare" sa Kipra ne mozemo nikako da prodjemo.
Da nismo za LS,to znamo svi,pitanje je dali smo mi uopste za L.UEFA?
Moramo da se promenimo drasticno,iz korena jer svake godine u Evropi tonemo sve dublje i dublje.Lepo je osvajati nase prvenstvo,biti prvak 5 godina po redu,ali sve te titule mi ne bismo osvojili da ove nase komsije nisu u tolikom blatu,ko' sto su.Umesto da se odvojimo od njih i idemo gore,mi ih pratimo i zavaravamo sebe da smo eto,bar bolji od njih.Jesmo bolji,ali kako oni prave stepenicu dole,tako i mi idemo stepenicu dole.Oni dve,mi dve stepenice.Sreca nasa da im je trener obican diletant i budala od coveka,neznalica,pa se u tom mulju mi bolje snalazimo.
Mutavu spodobu je kamera pokazala 2-3 puta...Sokantno je ko nam vodi klub,pa makar bio i necija marioneta.Nista bolji nije ni onaj koji ga je postavio.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Slaba je uteha da je srpski fudbal pao na niske grane i da je zamenio uloge sa kiparskim. Nekad smo mi njih priželjkivali, a sad oni nas. Mene interesuje samo Partizan, a bilo je šansi posle 5 godina dominacije u našem fudbalu da postanemo ozbiljan klub i za Evropu, ali tu šansu nismo iskoristili zahvaljujući lopovima iz uprave i raznim kriminalcima koji se predstavljaju kao menadžeri.

Što se tiče ovog tima Partizana, pa i ove utakmice, igrači koji zavređuju pažnju po borbenosti i znanju su: Sale Ilić, Ivanov i Stojković. Ostali su uglavnom goli prosek.

Od igrača koji nisu igrali svakako da je Lovre zaslužio da bude standardan i da je igračina za slabašnog i tehnički loše potkovanog Sašu Markovića.

Sve u svemu polako gubim interesovanje za fudbal i dok ne ode ova lopovska i smrdljiva uprava ne želim da gubim vreme na neznalice i šarlatane, kao i na prodane duše sa Juga!
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
E Cika Crni,Cika Crni....sa ovom istom ekipom(mozda i slabijom) je Stanoje(koga dosta ljudi ne voli) prosle godine...
Pre cu da poverujem da sutra putujem u RIo de Zaneiro nego u to...

Elem...nekako mu dodje realno sto nam je zastitni znak Pogrebnik sa lopatom...Sami sebi kopamo raku..kako za druge tako i za nas same... U zadnje vreme samo nasu sopstvenu! Trener nam ima nadimak Cika Crni...Zavio si ti nas majstore u crno jos onog trenutka kad si se smejao dok si pozirao sa mutavim govnarom na promociji, grlio i ljubio! Svo vreme je Gazda bio u pravu..Nijednog trenutka nisam sporio ono sto je govorio, al sam se krisom nadao da nece imati tako prorocanske reci...

Ko ne plati na drini platice na cupriji..Bogami mi placamo debelo! Gresni smo do same srzi... A i treba...kad ne mozemo da okupimo 20 000 ljudi da prodje ulicama Beograda i zatrazi smenu jednog umobolnika na celu kluba...kad se jedva skupi 1500 ljudi da podrzi Stanoja i Krleta... Dao nam Bog sansu u vidu njih dvojice, ali...

Tumaracemo izgleda mi jos ovim mracnim tunelom...dotakli smo samo dno, ali bi mi izgleda da zagrebemo jos dublje u sam mulj! Jos uvek se secam kako se kezi Cika Bilmez sa Tumbardom pored Bureka, Babica i Mutavog na promociji, kako stiskaju sake i najavljuju Osvajanje Raja...Kog raja bagro jedna! ma boli vas tuki..lapate kesh i bole vas brige! Samo ti vermeze sedi na klupi i grickaj nokte! Samo ti Tumbo sedi u lozi i pitaj Djuru da li hoce sladji espresso, sa mlekom, u manjoj soljici...Donesi i burek jedan sa sirom za masnog jovicica!

Gnjide jedne, nemate stida, nemate srama! Nekroza naseg kluba je definitivna!

Sale kapitenu, povuci se dok jos mozes dok i tebe mulj ne pojede! Stojke brate, hvala ti za sve, ali sto kaze jedan clan...ne zasluzujemo brate mi tebe! Svi ostali klinci koji su jos daleko od prvog tima..gledajte i ucite se..kad vase vreme dodje trudite se da ne pravite greske sa nazovi menadzerima, ucite od ovih igraca kako da se (ne)postuju navijaci, igrom a ne pokazivanjem kurca! Pogledajte sta rade kurve, pare, i splavovi od ovih igraca koje ce te vi jednog dana naslediti!

Stanojevicu mogu samo da porucim da od ovog dana i definitivno ima da slavim kao krsnu slavu i njegovu sliku iznad kreveta! Jer takvog sveca kao sto je on, ako ikad (jednog lepo dana) najurimo ovaj mutogeni virus iz kluba, i ako se on ne vrati,mi nikada necemo imati... tumaracemo mi po tunelima jos dugo dugo...

Za kraj..."laku noc svima...ako vam ova noc moze biti laka..."
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... i ko poslednji izađe neka ugasi svetlo, jer nije Evropa za seljake!
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Ja verujem u bolje sutra...zato što je Kovinjalo očitao bukvicu igračima, trenerima i našem fudbalu generalno..
Poslednji put kad je to uradio nakon petarde u Pragu...krenulo je malo na bolje, zar ne?
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Zastrasen sam koliko lose igraju ovi uljezi u Partizan.
Ravnodusnost, nista vise.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Све сте већ рекли па да не лаламудим и ја овде...:D


Једину позитивну ствар у свему овоме видим је у томе да ЗНАМ да ми немамо шта да тражимо ни у 4. колу за ЛЕ и да ћемо и ту испасти као против АЕЛ-а, дакле без шансе па самим тим се нећу ни нервирати :D јер оно што се синоћ играло не знам да али се уопште сме назвати "фудбалом"?!

а да, неби иначе критиковао играче Партизана, малтене ни једног, осим синоћ "Дингоспо25" али ок.
Нису играчи криви што су такви какви су него је цела кривица на управи. Хоћеш да уђеш у ЛШ или ЛЕ без и једног уложеног сента. Тога нема ни у Реалу. Неко је већ рекао, колико пара, толико музике. Ми уместо да уложимо паре за добру музику, ми смо само изнајмили неког повоњног диџеја :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Necu ponavljati ono sto je receno pre mene ali cu dodati nesto sto nije. Mnogi pominju a oni i koji ne pominju oseca se u njihovim postovima ravnodusnost...kazem vam NE NE I NE...govna iz uprave to i hoce...oni hoce da nas na stadionu bude malo...oni hoce da se mi totalno razocaramo i dignemo ruke od svega ...sve ovo hoce da bi oni ostali gde tu jesu i izvlacili pare iz Partizana! Potreban nam je neko ko ce stati iza nas i povesti nas u borbu protiv gamadi. Sta oni imaju? Imaju vlast,imaju ogroman novac koji nije njihov i imaju medije tj novine...a sta imamo mi? Imamo nesto sto ti njihovi novci ne mogu da kupe a novine napisu a to je ljubav prema Partizanu. Niko od nas ovde nije placen da voli jer to se ne placa! Batina se oni boje a kada narod uzme lopate u sake svasta moze da bude. Potrebno je da neko sa imenom i prezimenom stane iza nas,okupi ugledne ljude i uz pomoc mase krene u rusenje ovih lopurda. Zasto ovoga nema?Zato sto ljudi danas pricaju jedno a sutradan drugo.Zato sto nisu dosledni i nemaju svoje ja. Ovde je normalno da danas Tumba nije za Djurica a sutradan bude mu direktor u klubu. Ovde je normalno da Sava bude danas protiv Toleta ali ode da radi za njega u savezu. Ovde je normalno da treneru drugi dovodi igrace i sastavlja tim. Ovde je normalno ono sto nije normalno!

Vladimire Vermezovicu i Tumbakovicu sram vas bilo!!!!Mars iz Partizana duse jedne prodane!!! Moco Vukoticu kako si ? E legendo nasa i tebe je Djura navuko da mu budes u timu...zasto Vukoticu?

I jos jedna opaska vezana za nas nastup u Evropi. Avram Grant? Sta mislite zasto je digao sidro i otisao? Video covek na osnovu igrackog kadra da ce tako da ga poduva u Evropi da je odlucio da tu cast prepusti drugom. Iovako ima los bilas i mnogi se sprdaju sa njim samo mu je jos ova blamaza falila...pokupio covek prnje na vreme
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
posto stefan nije vaskrsao u sredu, a u ocekivanju statistike koja ce pokazati da smo razbili one-koji-ne-mogu-da-igraju-u-portugalu, da u odsustvu nepravedno prkazenog brata je-ne-a napisem sledece...

doslovce ovakav scenario sam ocekivao nakon odgledanih utakmica sa sturmom, videotonom i lokomotivom.
nazalost, kod vecine clanova foruma preovladalo je stanje duha karakteristicno za komsiluk. mozda su i konstantne prozivke sa bratskog jf imale uticaja.
jeblo nas srce na teren i igrajte za grobare...kakve gluposti.
osam, ej, osam igraca iz prvih 11 je proslo nasu super high mega fudbalsku skolu.
uz izuzetak casnog kapitena, ostalih 7 predstavljaju najobicniju ergelu spremnu za debelo devizno uhlebljenje.
samo, umisljene ramadanijeve pudlice, znate li sta ima novo?
kurac cete vi igrati negde fudbal u ligi jacoj od poljske.
necete vi nigde, neuspesno vaskrsli stefane babovicu & drugari.
zato sto ste kurac u svakom pogledu. ljudskom, fudbalskom, ma svakom.
a ti pickobradi i ti govedo cincarsko-specijalisto za petice: ucutite, ne vredjajte nam inteligenciju. sram vas billo.
ah da. u kakvog se debila pretvara prosecan navijac FK, strasno.
,,brate, sta je uprava kriva?''
pa kriva je picka ti materina ako ni zbog ceg drugog sto takvi kao ti gledaju Partizan.
bice zajebano, drugari...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Os svih postova koje sam procitao, ovaj tvoj mi je odmah upao u oci.Zgadio mi se.Da ja tebe pitam,ako hoces odgovori,ako ne,ne moras...
Za koga ti navijas prijatelju?
Zasto 3-4 puta insistiras da je nasa Liga namestena i lupetas da Partizan osvaja namestene, t.j. kupljene titule?
Nasi ljudi,Grobarri pod poimom "Grobarska amnezija" misle na neke druge stvari.Zasto za tebe ta "amnezija" znaci da zaboravljamo da "kupujemo" titule?
Dali ti stvarno mislis da je Partizan neposten klub i da sve titule osvaja tako sto "kupuje" titule?Ako tako stvarno mislis,onda koji qrac navijas za takav neposten klub???

Bolje da ne ulazimo u tu pricu,za sve nas...
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Ma ajde, Vermez je znao u Evropi pre par godina, a sada ne zna? Sta napraviti od ovog tima? Sta se moze ocekivati kad uprava 2 godine ne moze da dovede normalnog desnog stopera? Mozda nije ni trebalo da se prihvati posla, ali koje mi to igrace imamo? Sve zavisi od legende koja ima 35 godina ili Vukica? Kakav Tomic i ostali, pa to je za livada ligu, a ne cak ni za periferiju Evrope, od koje smo upravo ispali. Dalje, ne moze se sa klincima juriti Evropa. Ako prodjemo u Ligu Evrope, svaki bod je IZNENADJENJE! To je limit ovog tima i sa Fergusonom i Murinjom i Vermezom i Stanojem. Tonemo i nastavicemo tako dok je ove uprave, a ove uprave je dok je sps-a, a oni su uzjahali na duze staze...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
jos samo ovo da napisem.
moj prethodni post se ekskluzivno odnosio na 7 bisera nase omladinske skole koji su poceli utakmicu.
stojkovicu i ivanovu, pa donekle i volkovu-nemam mnogo da zamerim. ljudi igraju fudbal i ne prodaju muda za bubrege.
malog ninkovica izuzimam, mada su velike sanse da krene stopama kolega iz zemunela. isto vazi za mitrovica.
zabija: ne mogu da donesem sud.

druga skolo fudbala u evropi, popisam ti se na zvanje!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
837
Reaction score
3.742
Локација
#вчћпдр
Surova realnost, ovo vise ne moze biti slucajnost... Mi (sprski fudbal u cjelini) smo evropska 4. liga
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.528
Reaction score
4.099
Локација
Ljubljana
Kad se setim da sam posle Dinama Berlin doziveo klasican nervni slom, da sam posle fljamurtarija i rome apstinirao iz skole 2 dana, a posle kroacije da nisam izasao iz kuce celu sedmicu, da posle artmedije nisam spavao kako treba mesec dana, posle ove lepe veceri u Hramu mogu samo da konstatujem ravnodusnost.

Nažalost mnogi se osečamo tako :(
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Tesko je bilo sta reci o utakmici, o nasem timu, treneru...trudim se da budem razumljiv, razumem da postoje slabi dani kada ti nista ne polazi za nogom(rukom), da postoje protivnici koji su jaci, brzi, bolji, sve to razumem...ALI DA IGRAS BEZ ZELJE, HTENJA, BORBE, ZARA, TO NE MOGU DA RAZUMEM NITI CU IKAD RAZUMETI!
Za mesecnu platu broja 25 ja moram da radim skoro 3 godine, a onda ja sa jos 25000 Grobara dodjem da gledam kako ta jajara i ostale jajare mrse m..a po terenu, bez kapi krvi, bez obraza, bez necega sto je krasilo nekadasnje generacije FK Partizan-bez Grobarskog srca!
Dokle se vise zanositi, dokle god je mutavo govno, tata od broja 25, Falji... i ostala govna tu mi bolji Partizan necemo gledati!
MOTKE U RUKE BRACO GROBARI, MOZDA CE SUTRA VEC BITI KASNO!
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Smogao sam snage da odgledam konferenciju za novinare...nije mi jasno o kakvim mladim momcima i kakvom neiskustvu nas trener govori...u ekipi imamo Ilica,Vukica,Volkova,Tomica,Babovica,Ivanova,Lovrea,Scepovica,Stojkovica,Lazevskog,Miljkovica,Smiljanica...momke koji su igrali po inostranstvu,za reprezentacije svojih zemalja a i nisu u Partizanu od pre 15dana i generalno ne moze se reci da im fali iskustva tj da nemaju jakih utakmica u nogama(ne pricam o kvalitetu pojedinaca)...ko to nama fali u odnosu na proslu godinu pa smo toliko deficitarni sada i odjednom nam fali iskustvo....pre bi se reklo da je u pitanju kvalitet gore pomenutih igraca
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.398
Reaction score
40.430
Локација
Žrnov
Mi (sprski fudbal u cjelini) smo evropska 4. liga

Ala si ti nas precenio ... Ono sinoć je dno dna, mada se bojim da uvek može gore... za divno čudo, nisam se mnogo iznervirala jer sam očekivala da ne prođemo ...ipak, n everovatno je da ne možemo da jednoj kiparskoj ekipi stvorimo više od 2 šanse i damo bar jedan gol za 180 minuta. Igrača više neću da pominjem, sramota me.

Sva sreća pa za 15-ak dana počinju ove niže omladinske lige, da se malo nagledam, ako ne nekog suvog kvaliteta, ono bar borbenosti, želje i suve emocije na terenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top