Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
cekajte ljudi, protivnika ne treba ni potceniti, ni preceniti.
treba biti realan i reci da obe ekipe imaju sanse da prodju dalje.
ne treba biti ni euforije, ni pesimizma.
nemamo pravo ni da se busamo u grudi jer nismo barsa, ali nema razloga za neki strah.
jednostavno cemo videti koliko vredimo, a misljenja sam da je ovo kljucan stepenik i da ako ovo kolo prodjemo da bismo mogli da napravimo neki solidan rezultat u evropi.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Prve impresije posle žreba dobili smo od predsednika i sportskog direktora kluba.
Predsednik kluba Dragan Đurić.
- Smatram da smo dobili najtežeg mogućeg protivnika koji je bio u žrebu, pošto su oni veoma ozbiljan klub sa dosta kvalitetnih igrača, a posebno stranaca i sa naše strane imaće veliki respekt. Međutim, moram da napomenem da smo i mi ozbiljan klub, a posebno imamo veoma kvalitetan i ozbiljan stručni tim, koji će sve to izanalizirati i postaviti se adekvatno prema protivniku.
Partizan je ipak Partizan i nadam se najboljem, odnosno prolasku u sledeće kolo.

Govno prefrigano, odmah je svu odgovornost prebacio na igrace i strucni stab. Pa sto da ne, mislim ipak je munjevito ispunio zelju trenera i doveo vrhunsko pojacanje u vidu stopera iz druge crnogorske lige.

K'o sto prosle godine nismo mogli lakseg protivnika od Samroka, tako nismo mogli tezeg protivnika od AEL-a da dobijemo ove godine. Sto znaci da nista ne mora da znaci.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Nisam ni zadovoljan ali nisam ni nezadovoljan ishodom zreba, iskren da budem iako je to legija stranaca ocekujem prolaz!
Nije nas nadigrao onda ni APOEL taj dvomec smo izgubili sopstvenim grskama i promasajima u prvom poluvremenu u Nikoziji!
Ako zelimo u LS ni jedan protivnik ne sme da bude tezak ni nepobediv...doduse znajuci kakvu upravu imamo i mnoge nabedjene fudbalercine mi cemo sami sebi biti najveci protivnik!
 

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
Ovaj AEL nije APOEL, to je sigurno! Mišljenja sam da se APOEL zaigrao malo više u Ligi Šampiona, misleći svi su boranija u ligi, lako ćemo da je osvojimo, kad ono međutim. AEL odmoran, mislima samo u prvenstvu i eto titule, mada je bilo baš baš frka na kraju zbog tog njihovog sistema takmičenja


http://www.soccerway.com/national/cyprus/1-division/2011-2012/championship-group/


Ista stvar kao kada smo mi igrali 2003e godine, Real, Porto, Marsej, ludnica, svi u prvenstvu su krš za nas, a onda nas cigani pregaziše.
Samo ozbiljan pristup i poštovanje protivnika! jer nemamo više pravo da se kurčimo da smo jaki, najjači, lako ćemo! imali smo dovoljno upozorenja, samo ćutite i igrajte.



Najviše me brine što prvu igramo u gostima, ja ne znam kog iole ozbiljnijeg protivnika smo prošli tako u zadnjih X godina. To i golman, jel zna neko da li će Stojke braniti?..Uz onakvu odbranu, samo nam treba da brani Petrović (kome bi to bila prva evropska tekma ili Radiško:D)


Realno, prolaz, ali mora da se krvavo zaradi, pa momci sad pokazite ili jeste ili niste, ako niste da se mi lepo okrenemo našoj njiva ligi kojoj ćemo uvek pripadati.[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.300
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Najviše me brine što prvu igramo u gostima, ja ne znam kog iole ozbiljnijeg protivnika smo prošli tako u zadnjih X godina.

Ovo nazalost pisem svake godine, i nikako da me demantuju, jedino da snizim kriterijume ozbiljnog protivnika :D
Ocajni smo sa te strane, ali tradicije su tu da se ruse.
Jedno je sigurno, ako budemo morali da jurimo rezultat odande protiv tvrdih kiprana, najebali smo, a ako ih nacnemo tamo, moze sve lepo da tece svojim tokom.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Svi misljasmo da ce se ta tradicija prekinuti protiv Samroka prosle godine, ali niz i dalje traje. Naceli smo prosle godine Genk, ali plejmejker se pokazao kao dobar cuvar tradicije.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
a posebno imamo veoma kvalitetan i ozbiljan stručni tim, koji će sve to izanalizirati i postaviti se adekvatno prema protivniku.
Govno prefrigano, odmah je svu odgovornost prebacio na igrace i strucni stab.

Kako se Đura lagano izvlači i priprema teren , pa već je doktorirao Šojićevu školu.


malo me podsjeća na čedu narkomana sa profesionalnim izvlačenjem : " a zašto pričamo o tome, ajde da pričamo o bla bla " :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
И овог пута, као и увек показало се као универзалана животна истина, стара формулација по којој једна несрећа никада не долази сама.
На несносне врућине и све што уз њих иде, надовезали су се чек-поинти парамилитарних Бус Плус формација у престоном српском граду, а онда је да невоља буде већа, иначе више него сумњива организација по имену УЕФА, на жребању за своје најјаче такмичење октроисалa Шампиону Србије ни мање ни више него представника земље која је дала прошлогодишњег четвртфиналисту ЛШ.
У општој пометњи насталој услед неизвесне будућности и страхопоштовања према надолазећој легији странаца, навијачи српског клуба, који је узгред речено био носилац на споменутом жребању, сумњичаво врте главом и наричу над својом злосрећном судбином.
Већ са ове, још увек безбедне временске и просторне дистанце, јасно је да нас на сунчаном острву чека голгота, два, а може бити и читава три примљена гола, па је сасвим разумљиво што подижемо главе ка небу, питајући се: зар је од свих могућих острва нама морало да западне баш ово?
Зашто је у овом свету пуном неправди, од свих тешких противника, нама морао да западне баш најтежи?
У параноичном страху да нам воља небеских сила не предодреди пут у ЛШ и понижавајуће петарде и шестарде од фудбалских суперсила, пожелели смо да се "храбро", "поносно" и "достојанствено", домогнемо сасвим пригодног такмичења по имену ЛЕ, шуњајући се, попут Голума из Толкинове трилогије, по ободу европских пустара и фудбалских провинција и побеђујући егзотичне тимове склепане од ентузијаста свих фела. Сјајан начин да сачувамо свој понос и душевни мир, а да се неизбежно нађемо у горњем дому европског фудбала, где, верујемо, свакако природно припадамо.
Али све је пало у воду када је извучена цедуљица са противником чије име подсећа на детерџент за суђе - АЕЛ.
А АЕЛ, наравно даје више, за мало пара пере све од реда. Па ће тако опрати и београдски Партизан, поносни клуб, који је своје фудбалско име стварао још од времена када је једина спортска дисциплина у постојбини нашег противника било прављење фета сира.
Добро, знам шта ће те рећи: Шамрок, гушење у смраду фекалија, Ђура, штопер, традиција, Бразилци, Португалци, црнци.....
И признајем, прагматичније је до Европе доћи преко Валете, са преседањем у Хелсинкију, рецимо, али како ћемо поштовати своју прошлост и о чему ћемо причати у будућности и чиме ћемо оправдати песме које певамо, ако се будемо шуњали и провлачили верујући да тако нешто стварамо.
И то нема никакве везе са препотенцијом, на коју ми не полажемо апсолутно никакво право.
То је ствар озбиљног обављања посла и поштеног односа према себи и својој породици, или што би музици несклон Адем Љајић рекао: "ако сам не поштујем себе, како да онда очекујем да ме други поштују".
Уколико, ипак не поседујемо ништа од споменутог, онда наша европска прича и треба да се заврши овог тренутка ко год да нам је противник, јер у том случају тамо ни не припадамо.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ovaj AEL je verovatno još jedna kiparska prevara.
Ta njihova liga je verovatno jača od naše ali je i dalje go kurac!To što su uleteli sa 1000 brazilaca i crnaca ne znači ništa.
Onaj APOEL je imao više sreće nego pameti i protiv nas i u završenoj sezoni LŠ.


IDEMO DALJE!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Po meni ok protivnik, cisto da vidimo gde smo, ni ja ne bi voleo da dobijemo neke anonimuse odvalimo ih i umislimo nesto idemo ls evo tu je jos malo, mi ne da nemamo tim za ls vec daj boze da ako udjemo u ligu evrope osvojimo koji bod (nikad mi nije bilo jasno zasto ljudi stalno podcenjuju tu ligu evrope tj kup uefa, u fazonu ma to je ispod naseg nivoa a i tu sem one sezone sa vermezom nismo nista ni mi ni cigani uradili :confused...) Nece biti lako ALI AKO EKIPA POKAZE DA IMA MUDA I SRCE prolazimo bez problema...Ne bi voleo da me neko pogresno razume ali nikad mi nece biti jasno razmisljanje u fazonu: e nek ispadnemo pa ce uprava otici :banghead ne vezano za sad neke kometare, jos ranije sam primetio da neki ljudi imaju takvo misljenje koje meni nije jasno.Upravu i sve one trutove, lopuze, smradove vise brine dal im guma od carapa mnogo steze nogu da nije slucajno neka venica pritisnuta vise nego sto treba nego partizan, oni su tu dok moze da se mulja i krade cela ta kolonija stetocina gleda samo svoje interese i nista drugo (cast izuzecima), ako prodjemo dalje odlicno bice vise kinte vise cemo uzeti ako ne jbg daj i ovo je dosta...da se htelo moglo se od pfc napraviti cudo i da svarno budemo nesto u evropi ne neki velikan al da svaka ekipa koja nas izvuce dobro se zamisli i pita Boga pa zasto bas njih.Mi smo braco nazalos svi klektivno ne mocni oni koji bi nesto mogli i koji bi trebali su lepo placene da ne rade nista i da cute dok pfc propada polako ali sigurno, jebiga...MRZIM SEBE VOLIM PARTIZAN:pfc:
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ma 'ajte molim vas, situacija je dobra, za tim koji trenutno imamo je odlično što igramo prvu na strani, gdje će oni imatii imperativ pobjede i samim tim igrati ofanzivnije. Iskoristimo to na vrijeme, jer niko se nije protiv nas otvorio i naigrao. Situacija je zrela za jednog zadnjeg veznog i dva špica od prvog minuta.
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
@Krme
Sa ovakvom odbranom i zadnjim veznim, takva situacija je zrela za petardu...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
bude li 1-1 ili pobeda nasa na kipru proci cemo kako god da okrenes,ali samo bude li dobar rezultat na kipru...jedan postignut gol ako damo proci cemo...
nije bas toliki bauk ta ekipa aela kako neki predstavljate,mnogooo ali mnogoo kvalitetnija je ekipa apoela od njih(nema veze sto apoel nije prvi bio,imas slucaj u francuskoj gde je psz kvalitetnijeji mnogo i opasniji od monpeljea),nemaju iskustva,ali imaju brzinu i sto sam uspeo da cujem od nekih drugara sto igraju na kipru i sto su naculi manaa velika im je TAKTICKA NEDISCIPLINA ,velika mana im je to kazu mi...

naravno da igracima strucni stab treba da nametne da nam je svaka utakmica u evropi biti ili ne biti skoroooo na zivot ili smrtt,ali mi ovde na forumu budimo realni da je apoel mnogo kvalitetnije ekipa po nekim evropskim prilikama od njih...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Evo da i ja "krstim" žreb. Kad smo znali pet potencijalnih ekipa, od tih par slabijih, par jačih, kao aritmetička sredina našeg razmišljanja, zaključak je bio da nije loše.
Međutim, kad smo saznali da je AEL naš protivnik, tj. možda jedan od najjačih od onih pet, e sad je malo trta jer sad tek shvatimo da nije svejedno da li je AEL ili Nefči, i da se može vrlo lako desiti da ispadnemo lagano. Po meni su šanse 50:50, i to toliko mnogo za nas zbog Vermeza. Da nije on trener, šanse bi bile 40:60.

Ne potcenjujte Kiprane ma zvali se oni i ŠŽŠNJ! Nismo u situaciji da potcenjujemo šampione države čiji je fudbal napreduje iz dana u dan.
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
A zasto ste toliko sigurni, da cemo igrati protiv AEL-a, Linfild jos uvijek ima sansu da bude u trecem kolu kvalifikacija.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Kiparski fudbal je na mnogo vecem nivou u poslednje tri godine imaju predstavnika u LS koji ravnopravno igraju sa najacim ekipama starog kontinenta. Mi smo indijanci koji ispadaju od konobara iz Irske ,a i kad prodju u tu LE sluze za nabijanje gol razlike prosecnim evropskim timovima ,koji neretko igraju sa rezervnim sastavima,kada udjemo kojim slucajem u LS sem za gol razliku sluzimo i za podsmevanje i materijal za smesne klipove na yutyubu . O kvalitetu nase lige ne treba trositi reci,sama cinjenica da ovako jadan Partizan vec 5 godina osvaja titulu daje pravu predstavu o jacini tj slabosti ostalih ekipa , Vojvodina vec drugu godinu muci muke sa amaterima prosle su uspeli da ispadnu ,a na dobrom su putu i ove, Zvezda vec dugo nije videla LE a kad im dodje neko jaci zavrsi se sa petardom ,ostali ucesnici su tu samo da popune broj ucesnika iz nase lige posto posle prvog kola prve utakmice mogu da planiraju gde ce na odmor bez obzira ko im padne . Tako da smo mi jedni veliki indijanci koji treba da uce od svih ostalih kako se radi ,zbog tog vaseg stava da su kiprani indijanci bas bih voleo da nas izbace i pitam se dokle je granica ponizenja kada cete shvatiti gde se nalazimo ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top