Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... Steta sto Andrija nije uspeo da da gol, ali nema sta da mu se zameri.

Ti kako hoćeš, ali ja mu i te kako zameram za promašaje. Ej bre, pa ovo što je odigrao nije ni za ulicu, kamo li za ulazak u Ligu šampiona. Da tako primi loptui, i to ne jednom nego dva puta. Bruka i sramota. Jedino što može da ga opere u mojim očima je gol, ili dva u revanšu. Ukoliko ispadnemo, on i Jevtović snose krivicu podjednako.

За гол није крив Трујић, него Живко и Вуле у коперацији. Андрија је морао да бар једну од оних шанси искористи. Бразилац најбољи.
Биће тешко у реваншу, зајебани су ови Руси из контре. Ми ћемо тешко дати гол.

Vule je najveći krivac, jer on je bukvalno poslednji u liniji i sve vidi ispred sebe, a nije reagovao. Uostalom, koji kurac on traži na poziciji levog beka!!!!! Živko je takođe mogao bolje da reaguje, ali to ipak nije bio "balon" u kazneni, nego baš oštra lopta.

Ne pljujte Babovića, danas je bio sasvim korektan.

Ne pljujte ni Jevtovića, jer i kad je igrao bolje da nije. Nije on kriv što ga je neko doveo u Partizan.

Glavni krivci za danas su kao i mnogo puta ranije govnari iz uprave, koji bi u Ligu šampiona bez potrošenog dinara. JEBEM VAM MATER LOPOVSKU!!!

A svi vi koji kukate da je već sve gotovo... koji vam je kurac!!! Ništa ovde nije gotovo. Bate je pokazao da uopšte nije tim kojeg se treba plašiti. Respekt, DA, ali strah, NIKAD!

Pregazićemo ih u Beogradu!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
E do jaja,sad je još i gazda optimista...šanse nam realno padaju iz posta u post:D
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Babinjo je bio jedan od najboljih veceras.Dosta pretrcao,borio se,dok je bio egal sa brojem igraca imao dobru pas igru.

U revansu Babonja na zadnjeg veznog a ,,legendary captain'' u sredinu pa da se igramo sa ovom fabrickom ekipom.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Bate KRSINA, OLUPINA zreo za punjenje, divljacka ekipa, a mi jos gori....

Boze kako nerealno i navijacki gledano!? Ljudi su imali 450 pasova protiv nas, kao da su fckin Barselona. Zivko odbranio 4 gol sanse i oni olupina!? Oni ce nas rutinski proci... Jednostavno takva su ekipa. Prvih 30 minuta su nas ubili jednostavnom igrom.

Citajte Dvoglavog, kao da slusate Vuka Rasovica. Sve sto je skautirao - to se i deslio...

Fudbal je pravedna igra.Mislim da Bate nije nista specijalno bolji od nas,ali opet imaju manje rupa od nas.

Nazalost, kao i mnogo puta u istoriji, nemamo Upravu da isprati ambijice kluba i momentum u kome se nalazimo. Od ekipe koja je bila tip-top u Januaru, dosli smo u situaciju da se tim sa ociglednim manama i rupama - nakon odlazaka Skuletica, Lazovica, B. Ilica, Volkova, S. Markovica - pojacamo samo na jednoj poziciji - Abubakar Oumaru zaista predstavlja pojacanje u svakom smislu te reci. Sve ostalo je tezak saboterizam od strane Vuciceve bulumente.

EDIT: Samo bih dodato da je teska bruka i sramota uvodjenje legendarnog kapitena da odigra 3 minuta na utakmici. Bilo kojoj utakmici. To je potez Milinkovica da mu se polome obe noge. Bruka i sramota kakav odnos prema Kapitenu. Steta sto je Sale vojnik Partizana - al' trebao je da mu opali samarcinu kada ga je pozvao na izmenu. Ende.

Presmesni smo!
 
Последња измена:

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Zahvaljujuci Jevtovicu i Andriji smo uopste odigrali ovaj mec, jer da nije njihovih golova protiv Steaue ne bi sad ni igrali plejof...
Samo jako u revansu bez respekta i nema problema, Bate se nije pokazao kao neka dobra ekipa.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Tragican poraz.
Ovo smo morali da dobijemo u 2. poluvremenu.
Lagano, 0:2...
Znam da u fudbalu nema slucajnosti i da nam se odmah naplacuje Steaua, ali cime li ova azijatska horda zasluzuje toliko kredita?
Bogo moj, kakva je ono gomila ljudskog olosa, kakav rezervoar ima ta nepregledna stepa, za respekt...
Pobili su nas, nesudjeni partneri za federaciju...
Za to vreme, velecasni Tomson ne svira bar 20 prekrsaja onog ruskog bika u napadu, stoka nam je skinula kozu sa ledja, strasne batine.
Nisam dobro video situaciju pre kornera, ucinilo mi se da je bio kolut napred preko glave naseg igraca.
Strasno...

Posle 30. minuta sam gledao opusteno, bio sam ubedjen da dobijamo dva razlike.
Dva puta su nas probili po nasoj levoj strani, ali utakmica pod kontrolom, cak mi se i svidelo kako odgovaramo na grubosti i prljavstine ruskog bika i cacanskih nakaza #25 i #19.
Elem, dobra kontrola meca i pored dva igraca manje, dva pojacanja od letos.
Unakazio nas je Jevtovic, ne samo crvenim kartonom, nego igrom, da smo umesto bjega imali i Lolu Smiljanica cini mi se da bi vec u prvom poluvremenu poveli.
Jedina dobra stvar sa ovog meca je definitivno saznanje ko nam pocinje svaku utakmicu u spicu.
bratko na klupu, Abu u spic, pa da teramo dalje koliko moze.

Valjda ce sns kumovi i mucavi tucac dovesti dva igraca, valja nam se ne brukati po vucicevim pasnjacima i ligi evrope...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tako je Gazda,trebao je da da bar jedan gol.
Za gol je kriv Zivkoviv I niko drugi.Lopta mu je bila u petercu,ovaj sedi kao vo na liniju.I nije mu prvi put...
Sudija katastrofalan,pogotovo sto dolazi iz Skotske.Ali taj nam nam je jebao majku protiv Turaka,zelim mu sve najgore u zivotu...
Da ne psujem ko sto znam...
Jevtovic nije igrac za Partizan.Nije ni Trujic.Mozda za JSL.
Imali smo odlicnu sansu da damo gol-dva,usrali smo ko sto samo mi znamo.
Abu za mene najbolji igrac u napadu.Bozinovu treba prvo samar,pa psihijatar I svakopdnevno plivanje.Ako misli da nastavi ovako....Teleoptik.
PS Da ne pominjem da je njegov penal na 1-2 mogao biti odlucujuci.Neki su zaboravili,ja nisam....
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Zivko Zivkovic koliko god da je dobro branio jednostavno ne zna da izadje na loptu kad treba, svaki jebeni korner je velika sansa za protivnika...
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Pa jebem mu mater, milinkovicu, sta ti igras!!!!?
Ej, oni igraca vise i 3 izmene a mi jednu jedinu! babovic 3 kardinalne greske prilikom dodavanja koje srecom nisu iskoristili. I postavljanje u odbrambenom bloku katastrofalno - pokriva nase igrace. Ali, ne, on mora da zavrsi utakmicu!!! Ninkovic je bar brzi. A Lukic, koji bi mogao da povuce kontru, pretrci nekog, nije ni u protokolu!!!!


SRAMOTA!!! Sklanjajte milinkovica dok ne bude kasno
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Šta drugo očekivati kada klub vode dupelizači pičkoustog ciganskog smrada. Kako su počeli prodajom Škuletića i Lazovića pred sam početak prvenstva bez dovođenja zamene, tako su i nastavili.

Pred početak kvalifikacija teraju Branka Ilića u Astanu i sad će dečko da igra ligu šampiona sa njima a ti Partizane duvaj kurac nek ti se štoperi sudaraju na terenu. Ne dovode se levi bek i zadnji vezni i ako slepac vidi kolika je promaja, valjda da se ne naljuti veliki vođa i njegov grof sekereši kojem je obećao titulu.

Zato se ekspresno dovodi pojačanje na mestu finansijskog direktora. Osoba koja se proslavila u robnim kućama i mobtelu. Taman da i tu crkavicu što se dobija od lige evrope prebace na račun mrtve napredne stranke. A treba i krezubima još par pojačanja jer su im nameštaljke i sudije malo.

Da ne zaboravim, poserem se na trenera koji unezvereno baulja u toku utakmice, ne zna gde se nalazi, ne zna da napravi izmenu. Poserem se na trenera kojeg plaća milija babović. Poserem se na trenera koji ne zna da skautira protivničke ekipe. Poserem se na trenera kojem ekipa prima gol posle svakog drugog prekida.

Takođe se poserem na svih 100+ prijatelja kluba. Jebo vas onaj koji vas je sastavio.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
uprava1.jpg


glavni i jedini krivci za rezultat i za masenje ovog zicera i 20mil od uefe. kao sto je neko vec rekao treba ih sve djuture spaliti..
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kiza preti da bude najveća neznalica koja je sedela na klupi Partizana.Kamo mozak Kizo sunce ti?!?
Pre nego što počnete da pljujete Živka pogledajte centaršut iz drugog ugla.Lopta je bila odvratna,snažna i bežala od peterca da bi na kraju pala negde pola metra izvan 5 metara.Teška lopta koju ne bi tako lako boksovao no Stojke ,a kamoli linijaš Zivko.E sad druga je stvar što mi takve centaršuteve gledamo uglavnom na tv samo kad igraju neke evropske ekipe
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.418
Reaction score
11.788
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ako postoji uludo utrošeni spermatozoid, to je onaj kojim je Milija oplodio Anku i napravio virtuoza.

izmena: Jbg., pravila...
 
Последња измена:

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Milinkovic je jedna obicna krpa i sudopera, ali sta mu veceras konkretno zameramo?
OK, babovic 90 minuta, ali ovo je mozda bila i najozbiljnija utakmica koju je odigrao u Partizanu. E sad, sto je i to mrsavi prosek, drugo je pitanje.
A posebno pitanje je zasto ni na klupi nije bilo Lukica.
Odlican tajming izmene i dobro resenje ( rekreativac/ Trujic).
Skracen teren za ovu hordu, dobro smo iskoristili sto je poceo Hleb, sa njim imaju pas, ali nemaju tempo koji ih krasi.
Zicer mec koji bi dobili da Jevtovic nije od 1. minuta istakao kandidaturu za tragicara.
Partizan ovo ne moze da prodje jer uprava ne zasluzuje, a izgleda i ne zeli korak dalje.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Golman je komadant sesnaesterca a kamoli peterca... Od pocetka sezone lose brani Zivko, potrebna je promena na golu...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Негдје сам прочитао да је Бабовић највише претрчао код нас. Мислим да сви који мисле да су нам шансе мале итекако реални, јер је ово огромна предност на страни Батеа. Друго код гола највећу кривицу иде на голмана, не смије да му лопта улази тако лако у 5 метара, и морао је да изађе и тако је код сваког прекида. Једноставно код корнера мора да стоји на метар од линије. Такође и код гола се видио да фали играч на скоку, тако да нас је Јевтовић дебело зај.бао. Жиле по мени је морао дати гол, код друге шансе можда га је и срећа мало издала.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Kazi da se zajebavas za Ninkovica!

Drugacije ne bih mogao da razumem prizivanje rumenog anti-fudbalera!

Ajde da vratimo i Miljkona pa da nam osecaj bude potpun.


Svi vi sto kenjate po Babovicu ste tipicni botovi koji to rade po default-u.

A svi vi koji ste se vec oprostili od prolaska u LS, nakon poraza od 1:0, nemate osnovne dodirne tacke sa Grobarstvom!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Da ne zaboravim, poserem se na trenera koji unezvereno baulja u toku utakmice, ne zna gde se nalazi, ne zna da napravi izmenu. Poserem se na trenera kojeg plaća milija babović. Poserem se na trenera koji ne zna da skautira protivničke ekipe. Poserem se na trenera kojem ekipa prima gol posle svakog drugog prekida.

Ма, још колико ноћас ће Киза Киксер са све својим стручним штабом да у Телеоптику погледа неку утакмицу БАТЕ Борисова! Киза има став да противника пре утакмице гледају само пичке. Он их погледа на миру, после утакмице.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top