Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Idemo dalje za iste pare.Ovo je samo 1poluvreme.cigani prave prelaze u njiva ligi mi cemo u ligu SAMPIONA.

Drago mi nekako zbog Menotija pokazao sav raskosni talenat u vodzenju Partizana.Godine provedene na klupi velikih klubova tipa vojvodina,vozdovac i ofk daju rezultat.

Menoti zelim Ti puno zdravlja i srece u zivotu i MARS IZ PARTIZANA.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
A i debil bi vec do sada shvatio da Bozinov ne moze nista kao istureni spic. Dzabe mi da probijamo po strani kada nemamo kome da centriramo.
Rodinov je iste visine, a razvali nas covek u skoku.

Abu napred, levo Trujic, pa i Ninkovic mozda. U drugom Saponja, a Abu na krilo.

Ono sto me najvise zanima je kako ce genije da sastavi sredinu. Brasanac na zadnjeg veznog, Babovic je drugi, a ne bude li mu mali Lukic odigrao bar deo meca, Milinkovica govnjivom motkom treba oterati.
Nije Lukic neka igracina, ali trener toliko nema osecaja za igru i da iskoristi ono sto ima, da je to neverovatno.

Inace, ubedjen sam da bi cak i Grbic bio korisniji od Bozinova.
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Rekoh sebi ''možda sam gledao drugu utakmicu od ljudi sa foruma''...

Nisam nezadovoljan, ne zameram Milinkoviću gotovo ništa.

Nije mi sudija kriv nizašta, oba žuta Jevtoviću čisti ko suza.

Za gol mi je direktan krivac Trujić jer je iskulirao igrača pored koga je stajao pred korner. Kada sam ja igrao fudbal to se zvalo ''moj igrač''.

Slažem se sa Gazdom da je Andrija morao dati makar jedan od one 2 šanse.

Ne mislim da je Bate seljačka ekipa. Individualno tanki ali timski solidni i tvrdi.

U revanšu da se udari hrabro i proba šta je moguće i ja ništa ne zameram.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
752
Golman,levi bek pod hitno.Za napad je dosta da umesto ove neznalice bozinova neznalica od trenera ubaci saponjica da igra bez zamene ...mali je bolji od bugarina samo je neshvatljivo da igra ovako malo.Unistice ga neznalica.A mali je pokazao kvalitet i na SP i na pocetku naseg prvenstva.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
OK, babovic 90 minuta, ali ovo je mozda bila i najozbiljnija utakmica koju je odigrao u Partizanu.
Ako mu je ovo najozbiljnija utakmica u Partizanu onda... Neko rece 50 i kusur % tacnih pasova. Od toga 90% unazad.
Ne kazem da je od njegove igre veceras zavisilo mnogo, ali previse luksuza sebi dozvoljavamo sa nekim igracima u timu. Cuj mene, ko da je stanje u Partizanu normalno...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ne verujem da si ovo napisao.

Zavisi sta je reper.
Samo je 2-3 izgubio loptu u nasoj trecini, od njega ne ocekujem nista ofanzivno protiv ovakvog rivala, a defanzivno je odigrao partiju karijere.
Kao sto rekoh, mrsava 6, jezikom sportske stampe receno...
Posto mora da igra- cista dobit da nije napravio neko vece sranje.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
izvukli barselonu , bazel ili bate borisov - isto nam se vata
ionako uvek sami sebe izbacimo glupostima , u poslednjih ne znam koliko godina jedino je steaua nesrecna imala vece baksuze u ekipi od nas pa je ona sama sebe izbacila
da sam predsednik ili vlasnik partizana doveo bih nekog holandskog trenera ili nemackog i pre sezone mu stavio samo jedan cilj koji mora da ostvari na papir - NEK IGRAJU JEBENI FUDBAL !
mada ne znam da li je partizan postao vecini mucan za gledanje ili su meni djura&co toliko ubili svaku nadu da cemo biti normalan klub da ne verujem vise nijednoj upravi , treneru i sl.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Tolika povika na odbranu Balazic i Fabrisio dobro odigrali, Zivko branio dosta stvari, jeste linijas ali niko ne prati igraca sam ko duh, taj Petrovic jedino nesretni ali u prvom dva puta je nestao na strani i ostavio krater ostalo je obigravao trckarao i ovi Belorusi su kurton od ekipe njih je Dandalk dobio bese ali mi smo jos veci kurton, kurtoncina.Mi bre nemamo trenera imamo pijanu krpu kojm brisu patos Milija i Vezara...nemamo bre ljudi manevar, dva tacna pasa ne sastavljamo, imamo odlicnog Abua ali daleko od gola(morao je da pocne on u spicu a ne onaj rekreativac) i Zileta na cijim smo krilima i ono malo svezine posle U-20 Mundijalita i ostvarili ovaj rezultat ali stigo ga umor a i uklopio se u "vizionarski sistem" ovog duduka na klupi i utopio se u sivilo.

Mi imamo upravu koja ne zeli uspeh klubu posle ribanja kod psihopate , zajebavaju nas danima i spali smo da nemamo zadnjeg veznog, o kakvoj ligi sampiona vi pricate nas razmontirala Vojvodina , LE je puna kapa i bice brukanje u istoj jer nece nikog dovesti da se slucajno nr ojacaju i naljute pickoustu aspidu i bolesnika....ovo je tuga nije klub!

Babovic je zamislite trcao, pazi kurca u slambatom sesiru da nece orden da mu damo, to sto trci to je besmisleno, nijedan njegov potez nema smisao niti donosi neku prednost, vrti se oko svoje ose, treba mu 4 dana da odigra, okrene se , ali svi smo takvi, sporo mislimo, sporo odigravamo, sve je to presporo za moderan fudbal cak i za ove beloruske duduke , dve kurton ekipe i jedna ce u LS oni verovatno jer imaju trunku smisla u igri i trenera boljeg od ove neznalice i dunstera!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kiza preti da bude najveća neznalica koja je sedela na klupi Partizana.Kamo mozak Kizo sunce ti?!?
Pre nego što počnete da pljujete Živka pogledajte centaršut iz drugog ugla.

Pa Milinkovic I jeste najveca neznalica,Brat Moj.Mozda Jesic moze da mu parira...
A Zivkovic je kriv zato sto golman mora da VLADA bar u petercu.Ovaj sedi na gol liniju I ceka sut???Ne zajebavaj Brat Moj,Zivkovic je ocajan.Od pocetka ove sezone brani ocajno,na zalost nemamo zamenu.Lukac je isto drvo,ali kako bi nam Stojke legao....
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@LazarP

Svi znamo da babovic mora da igra i da je igrac manje.
Kiza je krpa, ali bi mucenik dobio ovo da Jevtovic nije dobio ck.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad

Dobro nereseno i jedva dobili cak su im i Irci uvalili gol na strani ne menja poentu.Ko zna kad cemo imati ovakav zicer i dal cemo biti uopste sampioni za vakta ovog idiota i mi ne mozemo da dovedemo dva usrana pojacanja ma idite svi u 34 picke materine olosi, stoko jebo vam pas mater i na to sve tatin sin mora da igra pa da se radujem sto nije nista zasro jebem vam mater odvratnu radikalsku bednici!

Jevtovic zadnji vezni a zamena niko:banghead Sunce ti jebem to nema u engleskoj konferenciji ali zato su svinjarcini i onom udbaskom smradu Vuceli puna usta optimizma, "vreme je", zasta je vreme jebem li vam decu pokvarenu, lopovsku?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Bate ih je potpuno iskontrolisao pocev od 2. poluvremena prvog meca.
Irci nisu imali sansu za prolaz, rezultat vara.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Bate je pobedio samo zbog igrača više na terenu. Da nije bilo crvenog gol nam ne bi dali. Ništa posebno nisam video od Batea, ništa što bih se plašio za revanš. Stoji da nemamo zadnjeg veznog, ali Braške to mož da odigra. Takođe treba pustiti malog Lukića koji bi uneo živosti u vezni red. Siguran sam da u Beogradu pobeđujemo.
Uprava je kriva što nemamo mnogo bolji rezultat u gostima. Da su doveli LB i DMF lagano bi dobili ovu utakmicu.
Žile jeste promašio dva zicera, ali dešava se i iskusnim igračima, a ne u njegovim godinama. Daje ga Žile u BG-u.
Ono što je do nas, to je da stadion mora goreti u revanšu, da ostavimo glasne žice na tribinama. Budimo 12-ti igrač, nosimo momke u svetim bojama i zajedno sa njima pobedu i prolazak proslavićemo! Ja verujem, počnite i Vi!:napred Partizan
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Dvoglavi

Prvi moj ovosezonski komentar na Jevtovića je bio žal za Sašom Markovićem.

Ali, šta se očekuje od Jevtovića, a kako dvojica poslednjih trenera Partizana reklamiraju Babovića?

Dopisivali smo se ti i ja o pripremnom periodu. 4-3-3? Smehotres. Vezni red koji ne služi ničemu, posed - nula, pritisak na loptu - nula.

A Sale SK spominje Ješića...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.574
Samo slepac ne bi video da je Jevtovic od starta sezone najslabiji u nasem timu. Milinkovicev izbor, igrac iz Novog Pazara za napad na Ligu Sampiona.

Slomio sam tastaturu pisaci da je Jevtovic nula na terenu. Igrac manje u startu.

Jadno smo izgledali danas, i protiv Steaue do crveni,jedva jedan gol Dila Goriju, dva poraza u goste, jedva do pobede protiv Spartaka,...., koliko treba da prodje da Milinkovic popije otkaz. Treba da izgubimo i od tralalatovica i da zavrsi sezona i u JSL i u LS u nekoliko dana.

Ja ne verujem da mozemo da anuliramo 1-0, ali do utakmice ima jos 7 dana, pa navijacki najverovatnije da cu da promeni mislenje do tad.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Pa Milinkovic I jeste najveca neznalica,Brat Moj.Mozda Jesic moze da mu parira...
A Zivkovic je kriv zato sto golman mora da VLADA bar u petercu.Ovaj sedi na gol liniju I ceka sut???Ne zajebavaj Brat Moj,Zivkovic je ocajan.Od pocetka ove sezone brani ocajno,na zalost nemamo zamenu.Lukac je isto drvo,ali kako bi nam Stojke legao....

Imamo zamenu, Kljajic je odlican golman, treba mu dati sansu kad je vec i Zivkovic dobio sansu umesto Lukaca...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top