Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Optimista sam što se tiče revanša. Ovi su loši. Verujem da uz tribine i neki inat i ludilo može ovo da se dobije.

Što se gola tiče, ubeđen sam da je golman morao da istrči. Ne znam ni da li da to nazovem istrčavanje, jer je peterac u pitanju. Svakako bi veće šanse bile da je bilo kako zakačio loptu. Nije ovo rukomet, pa da se stoji na liniji... Kako je uspeo narednu loptu lepo da skine, tako je morao i tu iz tog nesrećnog kornera. Lukač i Stojković su mi ulivali sigurnost. Živković ne. Ipak, da ne grešim dušu, imao je nekoliko odličnih odbrana, ali surov je posao golmana, jer se pamte greške, a dobri potezi se zaboravljaju u maniru zlatne ribice.

Verujem. 3:1 u revanšu.

Nema predaje!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Uh da, da dodam,mnogo toga ce zavisiti od arbitra u revansu. Veceras smo imali jako cudan kriteriju...jebo ja fudbal u kome sam video bar 10 situacija gde nas ovi slepci onako bas na kvarno i bas jako tuku...covece em potpuni nedostak kontrole u duelima, em i namerno udaranje po igracima.. Toliko situacija a koliko zutih kartona? Nas drugi zuti mozda jeste bio zasluzen, ali po tom kriterijumu protivnik je zasluzio bar 6 zutih za svoje mnogo gore startove. Nije to direktno odlucilo utakmicu, kao sto rekoh ranije smatram da smo mi svakakp od pocetka bili sa 10 aktivnih na terenu jer je Bozinov bio nevidljiv kao duh, kao da ga nije ni bilo, ali moglo je indirektno da utice..jbg da je sudija sproveo isti kriterijum i njima ko kaze da neko od njih ne bi popio crveni? A i ne mora crveni, da im je ispodelio zute kartone i oni bi malo normalnije igrali i malo manje tukli, pa bi mpzda i mi dobili neke duele koji smo iz tog razloga gubili, pa bi mi mozda stvorili neku sansu vise..ko zna..sve je to u uzrocno-posledicnoj vezi jedno sa drugim. Poserem se na sudiju i na njegovo sudjenje. Sramota..
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Mi nismo ekipa koja moze da ne primi jedan gol makar,a Bate nije ekipa koja moze da primi 3 gola.

Eventualno nas dalje vodi 1:0,tesko cemo mi dva razlike dobiti i dati BATEu 3 gola,a u pet meceva su primili isto toliko.Nerealno.

Nama se uvek desi da nas ubiju prosecne evropske ekipice.Klub Briz,APOEL,Ludogorec,Tuluz,Asteras i ostali velikani.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Očekivao sam poraz, znao sam da ćemo ga primiti. Koja sreća je pogodila Beloruse sa nama na žrebu. Održali su nam čas fudbala. Mi smo igrali neku smešnu igru nalik fudbalu.
Naš Messi nije iskoristio dve kolosalne prilike.

Čestitao bih moronima iz uprave ispadanje iz "Lige Šampiona" protiv najlakšeg mogućeg protivnika. Da ne kupiš nikoga, ne uložiš 150.000 za dovođenje levog beka, štopera i napadača za posledje kolo. Pa ne trebaju nam oni samo za Evropu, trebaju nam i za osvajanje prvenstva protiv kluba sa nameštenim tekmama.

Sramota je da Astana, Bate, dinamo igraju LŠ, postanu redovni, ali nas će opet neki Bešiktaš da ponizi na domaćem terenu bez problema. Jebem ti državu i ovaj glupi narod!

Za prolaz nam treba 4 gola, jer ćemo dva po desnoj (našoj levoj) da primimo po difoltu, a jedna je Steaua, nema dve.

Krenuću da tražim gataru da namesti Baboviću pokidane ligamente.

Vidimo se u sredu na JNA. UPRAVA NAPOLJE!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jasno je svima da nas samo 4:2 vodi dalje. Mada nisam siguran da ce ovi belorusi popiti crveni kao rumuni.

Sto je najgore bate je losija ekipa od steaue ali su za nijansu vise u takmicarskoj formi
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Nije realno analizirati rezultat sa igracem manje. Da smo bili kompletni ko zna sta bi bilo.

Ja sam optimista i gotovo sam siguran da cemo ih ubiti u Beogradu, Steaua je 3 puta jaca od ovih a nadigrali smo ih. Pa ovi sa igracem vise nisu stvorili korektnu sansu.

Sama pomisao koliko ce navijaca doci na revans i kakva ce atmosfera da bude ne mogu a da ne mislim da cemo ih razmontirati. Ocekujem da i bugarin odluci tu utakmicu, vreme mu je da nekog napuni.

Sto se tice Babinja, jeste on los uglavnom ali je odigrao sasvim solidno sinoc i ne moze niko da tvrdi da je bio katastrofa, budimo relani. Ne morate da ga gotivite ali objektivnost je drugo. Drzao je sredinu kolko tolko a to nije lako pogotovo kada fali igrac na istoj poziciji.

Samo hrabro i idemo dalje.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Ajmo momci prekinite sa pesimizmom, ovaj Bate nije pokazao nista, mozemo ih pregaziti kao plitak potok u revansu.

Crveni odlucio tok utakmice, kao i dva zicera Zivkovica, na zalost opet glup gol primamo. U prekidima smo ocajni, nadam se da ce se to popraviti u revans susretu. Dobijali smo mi Slaviju, Rapid, Thun, Dinamo, pa smo ispadali u revans susretima, a prolazili smo i posle 6-2...

Iskreno srecniji sam sa 1-0, nego sa 0-0, rezultat je takav da nema kalkulacija, moramo zapeti da im utrpamo sto vise komada, to je jedini ispravan pristup utakmici. Glavom, ramenom, rukom, dupetom, nebitno je...

Svi na tekmu! Ko propusti revans mec, imace za cim da zali! Jedna od retkih prilika da slavimo ulazak u CL na nasem stadionu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi ovdje je taktika jednostavna... Ako mi u revansu ne damo gol u prvih 15 minuta pozdravite se od lige sampiona.

Znaci bitno je ispraviti rezultat na pocetku utakmice na egal, i onda igrati pametno i na prekide i kontre.


Meni jedna stvar nije jasna danas bila. Fabricio sutira slobodni, pogadja kretena u glavu, trci prema golu i biva fauliran. Nakon toga faul sviran 15 metara dalje??? To meni nikakvog smisla nije imalo, al ajde... mozda sam ja lud.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema potrebe da jurimo rezultat i postignemo gol u prvih 15 minuta. Bilo bi lepo, ali nije da moramo.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ljudi ne mračite, glavu gore bre, prolazimo ovo!!! Namučiše se sa nama i za čitavo poluvrijeme sa igračem više dadoše nam jedan gol, i to iz kornera, ne bismo ga ni primili da je Trujić uzeo svog igrača, umjesto što ga je sa distance posmatrao kako se sam ko duh poklanja i šalje loptu u mrežu.

Ova ekipa BATE Borisova nije jača od nas, ovaj BATE Borisov ne može i NEĆE ostati neporažen pred 30.000 grobara u grotlu JNA u 11 na 11, kunem vam se!!!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Hoces u LS?
Moras malo i da se namucis.

Igrajte fudbal i prolazimo :napred Partizan
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Dobro, evo konačno da te pitam..Zašto je on sudopera, a njegovi prethodnici nisu ?
Osim što sada igramo dosta kvalitetniji fudbal, uz sve mane naše.
Potrudi se dobro da objasniš i nemoj da se upecaš.

Ove ćemo mi proći !

Reber, Stanojevic, Grant, Kacket, Nikolic, Kiza.
Sve su to ipak u vecoj ili manjoj meri- krpe.
Svi su pristajali na aneks 1 ugovora: tatin sin mora da igra.
Izuzetak je M.Jesic, jedini trener sa kicmom koji je futsalisti objasnio da ide kod tate.

Jesam li se upecao?
Sta mislis?
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Pa I ja ocekujem.Ja sam samo onako u nervozi govorio....Znam da I ti znas...da sam govorio u nervozi.Jbm li ga.
Dvoglavi daje lepe komentare,da ne kazem strucne.
Ja sa zadovoljstvom citam njegove komentare.

Naravno da znam, tako je uvek posle utakmice, zato je najbolje sacekati da se glave malo ohlade :)
Elem, slazem se da dvoglavi daje lepe komentare, jos lepse daje profesor, ali ja sa najvecim zadovoljstvom citam Crno belog. Eto da i ja budem iskren prema tebi.

@ dvoglavi, nisi se upecao naprotiv, bio si preoprezan i zato nisi rekao nista. Ako si sve te trenere stavio na jednu, a veselog Jesica na drugu stranu, valjda je samo po sebi to kompliment za sve njih. Retko koji trener u Evropi radi bez nekih nametnutih stvari, mozda njih 10 najvise. Nije sve ni crno ni belo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.535
uh....uvod u ovo gostovanje nije bio dobar, sramno izdanje u NS, promaja na levoj strani, nesiguran golman...pred to gostovanje manifest "navijaca" vojvodine nije bio dovoljan motiv vise nasim igracima da ih unakaze...odigrase kao turisti....Rekose u svoju odbranu, nisu bili glavama u NS (jebem mu mater, ja videh da nikom od nasih nije falila glava na toj tekmi), vec u Belorusiji, Kiza rece kako nesmemo da igramo tako i u PO, ako zelimo dobar rezultat...

I evo nas danas, dan posle utakmice na koju su nasi igraci poneli glave, evo nas posle utakmice u kojoj nismo smeli praviti greske kao u NS...Jos nas jebase na aerodromu, cekamo kao u redu za vizu...ni to, ni plasman u LS, ni 20 milki evrica....ja naivno verovao da ce nas to dodatno motivisati. Jos kada je ona nesreca sto je predsednik kluba najavio da cemo ici na pobedu i da cemo odigrati najbolju utakmicu u sezoni, znao sam sta nas ceka...
Revans? Nisam pametan...posle ove utakmice, manje-vise sam se pomirio da je LE realnija opcija...ne, nisam pesimista, ali sam se toliko puta opekao, narocito ocekujuci revans u Beogradu, da vise ne zelim da to sebi radim.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
За гол је крив највише Оумару, иде према лопти, скочи, промаши је и пада гол. Његова је кривица што није процијенио добро лет лопте. Мада, јуче је баш имао доста скакања у празно, али и наши штопери што је много страшније. Додуше, има и Трујић ту своје прсте, а мислим да Вулићевић није ни смио ни могао ићи на лопту, јер је чувао свог играча на другој стативи.

Бабовића не могу смислити очима, али нема ко да игра умјесто њега. У дебелом дефициту смо што се тиче везиста. Нинковић би направио неко срање, али без обзира на то, у одбрани као да не постоји. Лукић је млад и исто незаинтересован за одбрану. Бабовић бар трчкара лијево десно, иако ни то није значајно, али се труди колико толико.

Ван сваког мозга је да екипу пошаљеш у Европу са ЈЕДНИМ задњим везним и који је упитног квалитета уопште.

Живковића су тукли колико су хтјели, добро да је завршио меч икако. Видим хвали се голман Живковић, а ја ништа специјално нисам видио код њега, то су све биле полу параде гдје се ногом није одвојио од Земље. Човјек нема скока уопшта, не миче се са линије. На другој страни голман је паметно и брзо изашао код обе акције Андрије и спријечио голове.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Uf

U posljednjih par godina nemam puno prilika da gledam mečeve Partizana sa društvom. Djeca, žena i ja gledamo i navijamo. Najčešće ja poludim i kad počnem da pričam sa fudbalerima, tj. sa tv-om, moja porodica ode da spava a ja nastavim da gledam sam iako sam i do tad gledao sam (klinci traže mlijeko u toku meča, a ja im, gledajući tv, naspem kolu).
Ono što me najviše nervira je da mi igramo kvalifikacije za Ligu šampiona i da smo se plasirali u Ligu Evrope a ovi mediji "seru" svakodnevno kao da smo ispali u prvom kolu kvalifikacija, kao da čekaju svaki zicer da nas pokopaju. Umjesto da se pravi pozitivna atmosfera, da u revanšu bude pun stadion. Mi sad moramo biti najsložniji. Jeste da nas sve nervira, od medija nastrojenih da hvale igre drugih timova, naših grešaka u igri, postavci itd, ali ponavljam sad se mora dati najveća podrška.
Stoga, u srijedu 26.8., dolazim na stadion da bodrim Partizan, jer sad je prilika da se prođe u LŠ i možda baš moj glas sa tribina bude prevaga.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Нисам био у могућности да гледам пренос, па и не могу дати утиске о игри тима и појединаца. Ипак, оно основно што сам видео у резимеу утакмице - искључен играч у 45. минуту због фаулова на средини терена, две промашене колосалне шансе и јефтин гол, даје ми за право да је и боље што нисам гледао јер бих испиздео.

Не због пораза, већ због начина на који је до њега дошло - сопственим глупостима. Мислио сам да је утакмица у Београду против Стеауе раскид са метиљавошћу, стегнутошћу и неспретношћу, али изгледа да смо се вратили нашим дечјим болестима које никако да прележимо. :banghead

Кад су у питању утакмице у Европи, гол у гостима је нешто што се мора, идеалне прилике се једноставно не смеју олако пропуштати!

Затим, видим да је Милинковић убацио Салета у 89. минуту или тако нешто, то је невероватно. Ем је понижавајуће за Сашу, ем је тотално излишно уводити у самом финишу играча који једини може својом луцидношћу да преокрене ток утакмице. Шта је нашем тренеру у глави, стварно ми није јасно. Из утакмице у утакмицу он касни са изменама, пример - Букурешт.

Биће јако тешко у реваншу, ова жгадија је чврста и безобразна екипа, мало голова дају и примају.

Кад се на то дода да ФК Партизан није озбиљан клуб већ подружница Милијине "Викторија групе" и клуб пилићарске филозофије у којем се појачања доводе по систему "кад би неко хтео да дође али да га не платимо", тј. "јебали бисмо се а да нам не уђе" - и Лига Европе делује као велико достигнуће.

Али ако смо могли да избацимо Стеауу, можемо и ове, питање је само да ли ће наша екипа издржати 90 минута јурења резултата а да за то време не направи ниједну глупост. Хммм...хајде да верујемо.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Kako ja mrzim igraca sa brojem deset, lik jednostavno kad primi loptu mora da ima 3-4 kontakta pa tek onda da je prosledi... kako on mene iritira jbt sto se ne povredi jbg tata...petrovic... trudi se,trci ali tanak je, ovo je njegov maksimum... sto se tise prolaza, i jesam i nisam optimista. Samo me zanima dal ce sledecu da pocne sa lukicem ili ilicem ili samo brasanac
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Mnogo toga je već napisano o sinoćnjem porazu. Lakše se piše hladne glave. Mislim da možemo do pobjede u revanšu, ali me strah da će to biti neka pobjeda od 2-1...

Nekoliko stvari me muči od početka sezone. Krenuli smo dobro, malo su nam zamazale oči lake pobjede na početku prvenstva i solidni nastupi u Evropi. Valjda su i ove jajare iz uprave pomislile da će se provući bez pojačanja zato smo i kažnjeni večeras.

Mene više brine što mi po meni očajno igramo pozicione napade u situaciji kad smo 11 na 11 (ne računam Rumune u revanšu sa igračem više)... Mi golove dajemo iz kontri i polukontri, grešaka protivnika ili nakon prekida. Znam da će neki reći pa treba doći do prekida ili natjerati protivnika na grešku. Slažem se, ali ja ne vidjeh od početka sezone neka naše akcije ugirane na treningu. Golove iz akcija dali smo Jagodini (Šaponjić oba gola, Božinov nakon centaršuta i Oumaru protiv Vojvodine doduše tu je bila greška rivala)...
Nedostatak akcija u napadu i Božinov kao sidraš (svima je jasno da on to nije) više me brinu čak i od odbrane.

Ono što sam primijetio, a valjda nisam jedini da smo mnogo lošije spremni fizički nego prethodne sezone kad je tu bio čovjek M. Nikolića zadužen za fizičku pripremu. Nisam zadovljan kako nam ekipa izgleda fizički ni ove ni ranijih godina kad je Filipović bio jedini čovjek zadužen za pripremu.

Bojim se da Živko ne može biti bolji kad ima Radišu za trenera. Živko je teški linijaš, i to teško može prevazići bez dobrog trenera i psihologa.

Kiza i njegove izmjene su veoma znimljive iz meča u meč. Valjda će ga pitati neko od novinara do to objasni.

Pitanje je kako i sa kim u revanšu. Zamjenu za Jevtovića nemamo.
Ne vjerujem da će kiza dati šansu Šaponjiću od prvog minuta. A možda bi i trebao, mada pitanje je šta on može sa onim žitovanjima od štopera na leđima.

Možda bi trebalo probati Fabrisica na zadnjem veznom, a Ćirkovića na mjestu štopera. Brazilac je dobar sa loptom, neće se kriti od nje kao Jevtović, a može i defanzivno da pomogne dosta. Druga varijanta je da igraju Sale kapiten ili Lukić u sredini, a da se Babović vrati pozati u liniji sa Brašancom.

Sve u svemu imamo čemu da se nadamo, ali biće mnogo teško.. Bate je mnogo bolji tim od Steaue, fizički su spremniji od nas, bolje se kreću, jači su u duelima. Sreća pa nisu previše potentni naprijed inače...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top