Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Na stranu lopovska uprava, na stranu manjak pojacanja, ali pun mi je vise kurac da gledam svake jebene sezone kako nas debilizam pojedinaca izbacuje iz LS.
I jos kad cujem preostro dosudjeni kartoni, ne nego kad imas zuti ne lomis protivnika u 45 minutu na sredini...
Na stranu sto je meni drago sto on nece igrati u bgu jer mu je igra go kurac i ne donosi nista, ali opet nas je unakazaio svojim debilizmom.
Keve mi kaznjavao bih najostrije za crveni u plej ofu.
Cela ekipa se trudi da nesto uradi i pojedinac je usere svojom imbecilnoscu...
Ovo bi bilo nase da nije bilo toga.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.120
Reaction score
32.381
Локација
vaginamandibularia
Realno, najslabiji pojedinac je opet bio bugarin. Dečko je van svake takmičarske forme i klupa je njegov maksimalni trenutni domet. Petrović samo silom prilika igra u prvom timu, isto važi i za jevtovića kome ne zameram zbog jučerašnjih kartona, gde će ontakav kakav je da pokrpi sve kratere u vezi.. Uvođenje Ilića 3 minuta pre kraja je novi jajarski potez trenera za male sredine. Nismo mi za ligu šampiona i ne treba da se plasiramo tamo da nas ponižavaju jer svinjura, svinjar i ostali iz upravnog obora štede pare za vučićeve pulene pa nisu doveli zamene za Volkova koji je u odnosu na petrovića fudbalski znalac, i Drinčića. Nisam se nadao dobrom rezultatu, ali sam se nadao postignutom golu u gostima. Ovako, mislim da su nam šanse oko 25%. Treba biti realan i videti da su i belorusi promašili nekoliko ozbiljnih šansi, a Živkovića neću da krivim za njegove, za razliku od nekih mladih majmuna nije izradio klub, i hvala mu na tome. Oumaru je jedini od pridošlica pojačanje, i bilo bi lepo videti ga u tandemu sa jednim dobrim napadačem. Jebiga.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
I ja vjerujem da možemo u revanšu mada sinoć uopšte nisam bio razočaran porazom.

Božinova zakovati za klupu taj lik sinoć ništa nije uradio, kasni na svaku loptu po 5-10m, pružiti šansu mladom Šaponjiću jer će da dobije neki duel u skoku za čitavu tekmu.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
kakva smo mi ekipa jbt bog.. ova pederska uprava nije ni zasluzila LS . zao mi samo nas navijaca i pola igraca.

treneru **** *****

p.s. bravo za grobare koji su uzivo bodrili ovaj tim. :respect

p.s.2. za prolaz ce nam trebati 4-2 ponovo.. sanse za prolaz nekih 15%.

UPRAVO CRKNI !!!!!!!!!!!

Nije tačno, za prolaz će nam trebati 1-0 plus penali ili bilo koja pobjeda sa dva razlike (2-0, 3-1, 4-2, itd). Objasni po kojem algoritmu si izračunao tih 15%?


Da se udaramo nogom u dupe od srece. Sreca pa sa druge strane nije bio neki narocit protivnik, iole ozbiljnija ekipa bi nas razmontirala veceras.
Mislim da je procenat tacnih pasova za Babovica bio izmedju 20 i 25%.

NIje tačno. Ekipa koja igra LŠ konstantno JESTE "iole ozbiljnija ekipa" i sinoć nisu poštenu šansu napravili. Oni šutevi iz daljine što je Živković branio i nisu bili neki, ono se od prvoligaškog golmana očekuje da brani. Nisu prišli golu.
Babovićev procenat dobrih dodavanja je sigurno oko dvije trećine.

Збогом, Лиго Шампиона, свакако да је заслужио да те игра клуб у коме управа служи да покраде што више пара за себе, а да при том случајно не уради нешто у домаћем шампионату, да нам се велики вођа не узнемири превише. Заслужио је да игра клуб који улази у сезону са једним задњим везним (не претерано квалитетним), који је добио црвени вечерас (морао је он да буде дежурни анти-херој вечерас). Заслужио је клуб, кога води Киза Киксер, који је успео да засере апсолутно све што се могло засрати у нашој лиги. Неколико победа на мишиће, гажење аматерске Јагодине, и киксеви на свакој другој утакмици.

И да смо одбранили некако 0:0, опет би испали. Овако, да видимо да ли ће нам и БАТЕ дати два гола на ЈНА у првом полувремену преко наше бушније стране (леве).

Brate Aki, onda bih te zamolio da nas poštediš postova do srijede kasno uveče ili četvrtka ujutro. Možeš nam tada i obrazložiti zašto si smatrao da bi ispali i sa 0-0. Nema ljutnje, ima nas koji mislimo da ima smisla igrati revanš i da je ovo samo prva od dvije utakmice.


3-1,4-2...jedine opcije. Nema sanse da ne primimo gol 90 odnosno 120 minuta.
Jajarenje uprave nas kosta LS...

Nije tačno. Opcije su i 1-0 pa na penale (prisjeti se kako smo ušli u LŠ u prošlosti). Osim toga i 2-0, pa i te 3-1 i 4-2 koje spominješ. BATE nije šansu napravio dok smo bili 11 na 11, čak štaviše trebali smo voditi 1-0 od 12. minuta, a sa malo sreće i 2-0 poslje Babovićevog slobodnjaka u 30. minutu. Objasni zašto smatraš da će nam dati gol ili golove u BG? Nema ljutiš, lijepo pitam.


Sasa Ilic je mogao mnoogo ranije da udje.
Kosijaner je morao mnoogo ranije napolje.
Opet iznudjeni faul veznih igraca,protiv Vojvodine Brasanac,sad Jevtovic.Ovo nije slucajno.
To je po meni,neka vrsta posledice ovakve formacije koju forsira nas strucnjak.
Vezni igraci Brasanac,Jevtovic,moraju da u ovoj formaciji pokrivaju veliki prostor,a pogotovo protiv jedne ovakve trkacke ekipe kao Bate,te tako dolazi do pucanja i iznudjenih faulova po gubitku lopte i kad protivnik krene u kontru ili kad ima zacetak napada.

I ne smatram da je iskljucenje Jevtovica odlucilo ovu utakmicu.Mi ni sa njim nismo mogli da vidimo loptu.
Bozinov mister promasaj.Em ne moze da igra ovu poziciju,em ne moze da trci.
Mina u vidu Petrovica nije eksplodirala.

Fudbal je pravedna igra.Mislim da Bate nije nista specijalno bolji od nas,ali opet imaju manje rupa od nas.
To je to.

1. Umjesto koga da uđe, branili smo se odlično sa 10?
2. Ja smatram da jeste. Nismo, ali nisu ni oni, a igralo se na njihovom bunjištu.
3. Njihova desna strana odbrane nije ništa bolja od nase lijeve. Dva puta je puklo, Abu povukao, oni zakrpili, on je kao na tacni proslijedio jedinom pravom tragičaru sinoćnje utakmice Andriji. Sve urađeno kako treba, pročitao ih Kiza kao bukvar, ali Andriju nije išlo sinoć.

Ponovo tradicionalno pravimo ortodoksnu glupost u vidu crvenog, mada nas konkretno i nije toliko kostalo.Imali smo i posle toga zicer, a gol smo primili onako kako bismo ga primili i sa 15 igraca.Bate vrlo skromna ekipa, ako protiv njih ne preokrenemo u revansu, ne znam protiv koga cemo.

Stvarno ne znam koliko jos utakmica treba da prodje pa da Milinkovic zabrani da se lopte salju Bozinovu na glavu.

Brasanac po meni najbolji danas, preorao je teren.

Andriji se ne moze nista zameriti jer nas je on i doveo u ovaj dvomec, a u njegova dva zicera je stala sva razlika izmedju talenta i velikog igraca.Koliko je dobro za nas sto je odlucio da ostane, toliko je dobro i za njega.

Ako prvi damo gol u Beogradu, idemo dalje.

Koštao nas je vjerovatno pobjede. Poslije pogledane reprize ubjeđen sam da je prestogo dosuđen drugi žuti Jefti, čak se i engleski komentator na američkoj kablovskoj začudio, rekao da ovo i u Čkotskoj ne bi bilo suđeno i da Reodionov teatralno pao.
Direktna posljedica toga je gol iz kornera, isključen nam je najviši igrač.
Protiv BATEa nemamo šta preokretati, imamo povesti i privest kraju.
Andriji svakako ima šta da se zamjeri, dva puta ga je iznenadila lopta u prostor na 25m na lijevu nogu. I to što nas je uveo u Play off ne znači da ga moramo već sutra izliti u bronzi ispred stadiona.
I ne moramo da samo prvi gol u BG da bi prošli dalje.


:respect

sta reci za nas klub. hoce da udje u 32 najbolje ekipe evrope sa 0 ulozenih evra.
za 1milion je moglo sigurno da se zakrpi na zadnjem veznom i levom beku.
ali kao sto ti kazes ne sme se ojacati Partizan toliko da ciganka padne u drugi plan.

srbija ne treba da postoji.. kada vidim kakvi su ljudi na visokim mestima/pozicijama dodje mi da se obesim. mrs u kurac.

p.s. pored ovog "ispadanja" iz LS vise brine sto smo predali titulu ciganima maltene za dzabe..

treneru odlazi zajedno sa upravom !! kriv si sto nisi zahtevao pojacanja nego si samo lizao dupeta( pored toga sto nisi ni t od trenera)

A da malo odmorimo od "ispadanja" i "prepuštanja"?


Sve u svemu dobro smo prosli. Zivko :clap

Sudija nas ostetio kod crvenog kartona ali je kasnije pomalo vracao

Imamo sanse :napred Partizan

I ja mislim da je malo vraćao poslije, osim onog lakta Fabriciu, sve što je bilo 50-50 svirao je za nas. Zna i on da je usrao.
Imamo odličnu šansu.


Ispadamo,realan rezultat 5:1 mozda,imali smo srece.

Jednostavno,karma.Ne zasluzujemo LS,realno smo losi.Jos cemo i u ligi pucati jos par puta do polu-sezone.Prelosi smo to,pocetne utakmice su nas zavarale,igrali smo protiv losih ekipa i imali srece protiv Rumuna.

Jesi li gledao utakmicu ili ti je neko prepičavao? 5-1? BATE nije šansu stvorio. Karma ne postoji. I nismo imali sreće, da jesmo dobili bi 2-0 ili 3-0.


Sa ovakvim ponasanjem uprave i ovakvim dudukom na klupi Partizan nije zasluzio da prodje u LS.

Velike su sanse da ispadamo od sasvim prosecnog tima, jer se uprava jajari i zamislja da sa 0 evra prodje dalje.

Jedini igrac na sredini koji moze da udje u igru i trci je Sasa Lukic. Decko nije u protokolu?! A posle pobedonosnog gola, u utakmici protiv Vojvodine je nagradjen tako sto nije ni igrao?! A pritom izvrsili samo 2 izmene.
Ponovo ne vrsimo sve izmene u utakmicama u kojima su se starteri nenormalno izmorili?! Cak i tu drugu izmenu vrsimo u 88.minutu?!
Neverovatno odsustvo pracenja i osecaja igre od strane Milinkovica. Ovo je strasno. Jebes mi sve, draze bih gledao Vermeza opet na klupi.

Mislim da smo jedini tim na svetu koji ima jednog defanzivnog veznog.

Bozinov na nivou amatera.

Sanse da Bate ne da gol u Beogradu su mozda 1%. Mozemo li mi do 3?

Po kom algoritmu si izračunao taj 1%? Ljudi nisu prišli našem golu.
Slažem se da će Lukić niti iznuđeno rješenje u BG. Brašanac na DM ali tako gubimo 15cm u defanzivnom skoku.
Imamo i mitsko biće na DM. Malo ko bi ga od nas ovdje prepoznao i vjerovatno mu ne bi vjerovali kad bi nam rekao da igra za Partizan. U nekoj kafani. Navodno.

Нема шансе да побиједимо два разлике, а примићемо гол два.

E, de nam obrazloži ovo prijatelju.

dobro dokle vise bozinov (Saponlic)
dokle vise broj10(Lukic,Ilic)!!!
i doke vise kad igramo u gostima idemo na 0:0(slaninari protiv sampdorije)
poraz 100% na dusu naseg trenera!!
ali se nadam da cemo u Beogradu uz pomoc ludih Grobara proci u LS!!

Niko ovdje nije išao na 0-0. Štaviše, imali smo izglednije prilike od BATEa.
I ja mislim da Božinov ne treba da igra dok ne izgubi 7-10 kg. Ali ko onda da igra? Šaponjić? Na osnovu čega, šta je pokazao da bi uopšte bio u seniorskom timu Partizana?


Logican kraj pri ovakvoj realizaciji.

Hejselov fudbalski haiku.

Имамо тренера коме играчи боље дјелују на терену са играчем мање, него 11 на 11?! :prekrsti

Човјек је тотална небулоза!

Колико вечерас, горио би ми на ломачи, заједно са снс кадром из управе.
Ћутиш, а видиш да тим вапи за озбиљним европским појачањима.
Задовољаваш се учињеним(ЛЕ), а ЛШ ти на дохват руке... тим потезом заједно са снс кадром избијаш клубу неколико милиона из џепа.

Пропржио бих вас бацачем пламена колико сте глупи, колико не знате, колико сте перфидни и безобразни. Умрите гадови!

Бате просјечна екипа, по мом мишљењу слабија од Стеауе, али имају паметније играче него ми, који размишљају брже од наших играча. Боље су физички припремљени, што и није неки подухват, узимајући у обзир каквог кондиционог тренера имамо. Играју једноставно, а корисно. Немају Бабовиће, Петровиће, Јевтовиће... и снс управу.

Проћи ће нас рутински, а ми ћемо по ко зна који пут испасти глупи, јер нам олош лоповски води клуб. О изгубљеним милионима неће бити ни ријечи, наравно.

Реално, они су квалитетом и игром ближи игрању ЛШ.
Нама за тај подухват требају озбиљни играчи, а ми јајаримо.
Овај кадар са овим тренером би служио за поправљање гол разлике.

Што се мене лично тиче, од вечерас би ми били у потрази за два задња везна.

Kojim tom njihovim kvalitetom? Jalovim obilaženjem oko našeg gola na nekih 30m cijelo poluvrijeme, sa igračem više?



Uvijek imamo nekog jebenog tragicara, bespotrebna dva zuta i cao. Kako dobiti 2-0 ili 3-1 ako ovi umuvaju gol? LE je premija kad ti igraju ljudi kao Babovic ,iskreno receno.

Nije Jefto tragičar nego Andrija.



Sanjam da nekada i mi damo ovako jednostavan gol posle kornera u nekoj bitnijoj utakmici.

Bugarin protiv Tromsoa, ne tako davno.




Ne ide mi uglavu da me ne možemo odrediti nutricionistu i da za ovo vrijeme kako je ovdje nije izgubio desetak kg. "Moj" centarfor otišao u Italiju i sa 195cm i 85kg ga natjerali da sleti na 80kg, nije trenirao sa ekipom dok nije smršao. Kost i koža momak, iz moje perspektive.



Gubilo se 6:2 i 3:0 pa se stizalo, kako danas navijaci Partizana razmisljaju ovo je necuveno. Bezobrazluk.
Razvaljujemo ove u revansu, nece znati sta im bi!

Esencija grobarstva.

На Борац сви силама да се не кикса домаће првенство јер после вечарас то најбитније такмичење.
А сриједу да ето пробамо али мислим да је то мрка капа.
Кад је Жиле промашио знао сам да га примамо јер је било очигледно.

Ne mogu da vjerujem šta pišeš.
Na Borac sa timom iz Pazara, minus Kapiten i Trujić. U najboljem slučaju. Za nas domaća sezona počinje poslije te utakmice. Ovaj novi sistem se ubio za ekipe koje igraju Evropu.

E do jaja,sad je još i gazda optimista...šanse nam realno padaju iz posta u post:D

Možda i jedina stvar koja je za brigu :)


Tragican poraz.
Ovo smo morali da dobijemo u 2. poluvremenu.
Lagano, 0:2...
Znam da u fudbalu nema slucajnosti i da nam se odmah naplacuje Steaua, ali cime li ova azijatska horda zasluzuje toliko kredita?
Bogo moj, kakva je ono gomila ljudskog olosa, kakav rezervoar ima ta nepregledna stepa, za respekt...
Pobili su nas, nesudjeni partneri za federaciju...
Za to vreme, velecasni Tomson ne svira bar 20 prekrsaja onog ruskog bika u napadu, stoka nam je skinula kozu sa ledja, strasne batine.
Nisam dobro video situaciju pre kornera, ucinilo mi se da je bio kolut napred preko glave naseg igraca.
Strasno...

Posle 30. minuta sam gledao opusteno, bio sam ubedjen da dobijamo dva razlike.
Dva puta su nas probili po nasoj levoj strani, ali utakmica pod kontrolom, cak mi se i svidelo kako odgovaramo na grubosti i prljavstine ruskog bika i cacanskih nakaza #25 i #19.
Elem, dobra kontrola meca i pored dva igraca manje, dva pojacanja od letos.
Unakazio nas je Jevtovic, ne samo crvenim kartonom, nego igrom, da smo umesto bjega imali i Lolu Smiljanica cini mi se da bi vec u prvom poluvremenu poveli.
Jedina dobra stvar sa ovog meca je definitivno saznanje ko nam pocinje svaku utakmicu u spicu.
bratko na klupu, Abu u spic, pa da teramo dalje koliko moze.

Valjda ce sns kumovi i mucavi tucac dovesti dva igraca, valja nam se ne brukati po vucicevim pasnjacima i ligi evrope...

Ovo.
Dobr se batine momci dobili.



Milinkovic je jedna obicna krpa i sudopera, ali sta mu veceras konkretno zameramo?
OK, babovic 90 minuta, ali ovo je mozda bila i najozbiljnija utakmica koju je odigrao u Partizanu. E sad, sto je i to mrsavi prosek, drugo je pitanje.
A posebno pitanje je zasto ni na klupi nije bilo Lukica.
Odlican tajming izmene i dobro resenje ( rekreativac/ Trujic).
Skracen teren za ovu hordu, dobro smo iskoristili sto je poceo Hleb, sa njim imaju pas, ali nemaju tempo koji ih krasi.
Zicer mec koji bi dobili da Jevtovic nije od 1. minuta istakao kandidaturu za tragicara.
Partizan ovo ne moze da prodje jer uprava ne zasluzuje, a izgleda i ne zeli korak dalje.

Molim boga da Hleb počne i u BG.



Golman je komadant sesnaesterca a kamoli peterca... Od pocetka sezone lose brani Zivko, potrebna je promena na golu...

Nije. Pogotovo sad ne.



Imamo zamenu, Kljajic je odlican golman, treba mu dati sansu kad je vec i Zivkovic dobio sansu umesto Lukaca...

Ne treba. Pogotovo sad ne.

Očekivao sam poraz, znao sam da ćemo ga primiti. Koja sreća je pogodila Beloruse sa nama na žrebu. Održali su nam čas fudbala. Mi smo igrali neku smešnu igru nalik fudbalu.
Naš Messi nije iskoristio dve kolosalne prilike.

Čestitao bih moronima iz uprave ispadanje iz "Lige Šampiona" protiv najlakšeg mogućeg protivnika. Da ne kupiš nikoga, ne uložiš 150.000 za dovođenje levog beka, štopera i napadača za posledje kolo. Pa ne trebaju nam oni samo za Evropu, trebaju nam i za osvajanje prvenstva protiv kluba sa nameštenim tekmama.

Sramota je da Astana, Bate, dinamo igraju LŠ, postanu redovni, ali nas će opet neki Bešiktaš da ponizi na domaćem terenu bez problema. Jebem ti državu i ovaj glupi narod!

Za prolaz nam treba 4 gola, jer ćemo dva po desnoj (našoj levoj) da primimo po difoltu, a jedna je Steaua, nema dve.

Krenuću da tražim gataru da namesti Baboviću pokidane ligamente.

Vidimo se u sredu na JNA. UPRAVA NAPOLJE!

A si gledao utakmicu?



Jasno je svima da nas samo 4:2 vodi dalje. Mada nisam siguran da ce ovi belorusi popiti crveni kao rumuni.

Sto je najgore bate je losija ekipa od steaue ali su za nijansu vise u takmicarskoj formi

Nije tačno. I 1-0 pa penali ili bilo koja pobjeda od dva razlike nas vodi u LŠ.



Ljudi ovdje je taktika jednostavna... Ako mi u revansu ne damo gol u prvih 15 minuta pozdravite se od lige sampiona.

Nije tačno. Tom logikom nismo ni trebali izlaziti iz svlačionice na poluvremenu protiv Rumuna...


Dobro je bilo do gola. A ni poslije nije bilo loše.
Ovo se svakako može stići i prestići u BG.
Oni kad zakasne ili ispadnu brzo i dobro pomjeraju. Cijena toga je da im možeš iz jednog pasa izbaciti cijelu odbranu i to je Kizito dobro vidio i plod toga su one dvije lopte Abu za Andriju.
Biće problem na zadnjem veznom, ko god da počne niži je 15-20cm od Jeftovića i gubimo na defanzivnom skoku. Da li početi sa Kapitenom, Babovićem pozada, sa Lukićem a Brašancem povučenije, Abu u sredini ili ne...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ako znamo kako pristupimo utakmici kuci kad imamo 0-0 iz prve, mozda je i bolje sto smo pukli.
Realno ovi ce da nas izbace lagano, onako rutinski da nas otaljaju kao kad nas kao satro napadne Jagodina a mi kuliramo i odoljevamo sa 30% snage!
Sve se vraca sve se placa, draga smrdljiva lopovska upravo! Sad vagajte i cenjkajte se za 5-10k evra al polako ne zurite nigde...svakako nemamo zadnjeg veznog za revans!
Bruka bre i sramota da mi na klupi nemamo centralnog veznog niti zadnjeg veznog nego nam svaku utakmicu ista izmena - Trujic in, out Abu/Bozinov!

Ko svaljuje krivicu na Zileta nek razmisli na sta mu se svodi fudbalsko znanje. Decko koji je skoro napunio 19 godina, bio standardan prosle sezone i to bio nosilac igre, odigrao svaki minut svetskog prvenstva U20 i to kako-bio najbolji igrac, bez priprema uskocio u ovu sezonu u FKP i u prvim utakmicama bio medju najboljima i najzasluzniji za prolaz Rumuna.... ali avaj, sta je to sve, sve se brise ako promasi dve sanse!! :banghead
Nista opravdanja kao npr. umor, visok tempo a decko bez priprema pa eto padne koncentracija, ili odlicna odbrana golmana kod obe sanse, istrcavanje na vreme, batine koje je primao i prima od pocetka sezone...jok bre, nemac pojma...nama izgleda jedino, evropskim velikanima nije!

Isto ko Zile nije kriv ni Zivko. Golman ne ide na onako ostru brzu loptu koja beze od gola sa efeom. Tj.moze da izadje i ispliva u prazno kao Ceh u prvom kolu premijer lige. Ja sam prvi za kritike kad se zakuca na liniju ali ono je cist propust odbrane!

Jevtovic...jel on decko kriv sto neko misli da igrac iz NP bez minuta ozbiljnog fudbala, zelen i nedovoljno kvalitetan, moze da bude prvi zadnji vezni koji nas vodi u LS?

Ono sto mi daje malu nadu je to sto ovi nisu ekipa zapadnjackog mentaliteta koja prepozna sansu i trenutak pa te zgazi. Ovi su oni klasicni istocnjaci blizi nama razmisljanjem da kad idu u kontru 5 na 4 ce pre da odu u korner zastavicu da ukradu vreme i iznude faul nego da nam suknu gol.
Pre ce da igraju neku cekalicu, mrljave igru i rastezu nego sto ce da nas dokusure! Tu je mozda nasa sansa, uz pun stadion i neku ludu energiju...iako smrdljivci iz uprava ne zasluzuju takav scenario uopste ali igraci se trude i daju svoj maksimum.


E da, vidim stidljivo ima predloga da se Sale u revansu stavi na zadnjeg veznog!! Nek se stidi svako u klubu ako im padne na pamet da stave Saleta od pocetka na zadnjem veznom!!!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Po kom algoritmu si izračunao taj 1%? Ljudi nisu prišli našem golu.
Slažem se da će Lukić niti iznuđeno rješenje u BG. Brašanac na DM ali tako gubimo 15cm u defanzivnom skoku.
Imamo i mitsko biće na DM. Malo ko bi ga od nas ovdje prepoznao i vjerovatno mu ne bi vjerovali kad bi nam rekao da igra za Partizan. U nekoj kafani. Navodno.

Po algoritmu poznavanja igre Partizana na JNA gde se ne secam da u nekoj bitnoj utakmici nismo primili gol (jedino Tromzo), a cesto su nam i ekipe dosta losije od nas davale lagano+kvalitetu nase zadnje linije+nedostatku zadnjeg veznog+sto niko na svetu ne moze da usere stvar kao mi...

Da ne govorim o procentima, ali velike su sanse da primimo gol, iako BATE nije ofanzivno neka sila i igraju utakmice sa malo golova.
Trkacki su jaci od nas, nemaju neki individualan kvalitet, ali su odlicni kao tim.

I sad smo dosli u situaciju da protiv takvog tima mi na sredini imamo samo Brasanca koji moze da odigra defanzivno i to je to. Za malog Lukica nisam siguran, za ostale znam da ne mogu. Plus krater na levoj strani odbrane, plus sve nesigurniji Zivkovic na golu.
Trebali bi da odigramo perfektnu utakmicu, pa da ne primimo gol.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Hvala na odgovoru, koliko god neargumentovanom.
Nije istina da BATE igra utakmice sa malo golova, primili su 24 u 6 utakmica.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Затим, видим да је Милинковић убацио Салета у 89. минуту или тако нешто, то је невероватно. Ем је понижавајуће за Сашу, ем је тотално излишно уводити у самом финишу играча који једини може својом луцидношћу да преокрене ток утакмице. Шта је нашем тренеру у глави, стварно ми није јасно. Из утакмице у утакмицу он касни са изменама, пример - Букурешт.

Apsolutno si u pravu za Bukurešt, to sam i sam pisao odmah polse utakmice...Izmena Babović-Ilić je trebala biti ranije i lično sam bio ubeđen da bi odneli pobedu.

Za sinoćni meče apsolutno se ne slažem !Situacija je bila toliko delikatna da sam sa prijateljima već tokom utakmice konstatovao da Milinković prosto nema koga da manja da bi uveo Saleta.
Isključen nam je jako bitan igrač, ne po svojoj Bog zna kakvoj partiji u pp, već poziciono. Nakon isključenja, cela ekipa se drugo poluvreme satrla od trčanja, da nam Belorusi nisu napravili niti jednu šansu. A Babović i Brašanac su pretrčali za svaki respekt i tu bukvalno nije bilo prostora za Saleta.
Situaciju nam je utoliko olakšao njihov trener, obzirom da je mrtvog Hleba držao u igri celu tekmu, verujući da sa igračem više ima prostora za to.
Belorusi su klasična ekipa koja igra direktan fudbal, odigrali su 95 minuta i 50 minuta sa igračem više da nisu napravili niti pokušali napraviti ijedan dribling, ili igrati 1 na 1.
Zato smatram da će nam biti teško u revanšu, jer moramo da idemo po gol. Sreća, ne i da idemo po jagode, grlom...
Što sjajno reče naš kolega maidros, hoćemo u LŠ ? Treba da pobedimo Bate? Pa ajd da pobedimo, šta je sporno...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Ja bih za revans pustio kapitena od pocetka,a Brasnjavog pomerio na Jevtovicevo mesto ...Drugo resenje ne vidim ...Lukica staviti na klupu,pa kako bude..
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ espinosa

ОК, могуће, нисам гледао утакмицу. Верујем ако кажеш да није имао уместо кога да уђе. Али чему онда уопште увођење Салета у 89. минуту? Која је поента? Да уштинемо мало од времена, да сачувамо 0-1? :confused

Не знам како су нас скаутирали ови стаљинисти из Минска, али Саша Лукић би могао да буде наше изненађење у реваншу, неко на кога нису рачунали.

Кажем, могао би. Јер Милија, јер татин син, јер непотизам и протекција...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja se nadam da će Lukić igrati u revanšu u Darka i Babovića.
Babović je sinoć poginuo časno, zaista treba biti realan. Uzimao je odgovornost, tukao se, bio odgovoran, grešio, kao i svi, ali bio hrabar i koristan.
Kad ovako igra, neovisno o tati, on je igrača za prvih 11, tu nema zbora. Problem jeste, što je možda konstalacija takva, ali daleko da nam je on najslabija karika.

p.s. Da ne zaboravim, jedno VELIKO bravo za Abubakara !
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@ GROBAR UE

Jednu stvar moraš da znaš - Babovića je trpeo Stanojević (Forumski Bogotac - "F" veliko). Dok ga nije doveo u Partizan, reklamirao ga je Nikolić. Treba da ga zameram Milinkoviću?

Od dolaska, prema Baboviću i njegovim mogućnostima, imam isti stav, te ne razumem šta mi spočitavaš? Naravno da sam sastav u Novom Pazaru branio. Razlog? Video si večeras - mali broj upotrebljivih igrača u rotaciji.

Za mene je fudbal, prvenstveno, igra inteligentnih ljudi. Tu se populizam ne oprašta. Pronađi moj prvi upis na 4-3-3 formaciju koju "forsira" Milinković.

Kriv je Žile - "govor tela"...

Hleba i igara.

Kao prvo nemoj da mi stavljas reci u usta "kriv je Zile" jer ja to nisam rekao nego da je od Steaue u kanalu, zbog cega to je misterija.Mi tom momku treba da se zahvalimo, da nije njega ne bi ni dosli u priliku za LS sa ovim "strucnjakom" na klupi tako da bi bilo suludo da mu se spocitava nesto ali on bi u onom "stanju" do Steaue lagano dao bar jedan gol sinoc, nije ga dao i to je to desava se i najvecima ja samo konstatujem da nije to to kad vidim njegov "govor tela" i toliko o tome.

Sto se tice toga da ti stavljas u ravan Stanoja, pa i Marka glede ovog sa brojem 10, da igrao je kod Stanoja ali nije bio beli medved da ne smes da ga izmenis ni kad ti gori kuca i da sto rece crno beeli ponizavas kapitena i legendu u 90. minutu i to ne umesto njega sto je i laiku jasno da Sasa ulazi umeesto persone sa brojem 10 ako ulazi to je plej(sto ovaj ne igra nego neko trckaralo, zadnjeg veznog sta li na radost vaskolikog grobarstva da nista nije zasro eto bio je dobar:banghead)...znaci Zoran Milinkovic je krpa familije Babovic i nek se tera u tri lepe picke materine i on i njegov pulen jedva cekam da im vidim ledja!

Sto se tice price koja provejava "ma oni su kurac i sa igracem vise nam nisu dali gol iz igre" ne bih se slozio, pravili su nam itekako pometnju ali mi smo isparkirali dabldeker i celo drugo samo maltene ispucavali loptu a onda su ga dali iz korne i zavrsili ogroman posao, mi mozemo proci samo opet uz neko ludilo na stadionu uz onu "grobarsku sinergiju", neki crveni, rani gol po mogucstvu, ako udje u neku kolotecinu cao dovidjenja!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ako cemo oznacavati krivca za primljeni gol, onda je to Abu. Ako pazljivo pogledate raspored igraca u trenutku izvodjenja kornera, vidjecete da je on zaduzen za prostor iz kojeg smo primili gol. Pogresno je procjenio loptu, krenuo naprijed i ostavio svoj prostor nebranjen. Dallje, Trujic jeste pustio igraca, ali u ovakvom nacinu branjenja kornera vjerovatno nije ni trebao da ga prati.
E sad, da je Zile ono sto nije, pokupio bi loptu. Da je ovo uigrano malo bolje, Vule bi ispratio Abuovu kretnju, pa bi i on prisao i pokrio taj prostor....

EDIT: Evo jedne slicne situacije iz meca sa Steauom https://youtu.be/Mx5-VX9dBMs?t=1924


1. Trujic (u ovom slucaju Bozinov) ne treba da prati igraca vec ostaje na svom mjestu.
2. Jevtovic nam ne bi pomogao da je ostao u igri jer brani drugo podrucje (sinoc Babovic bio u toj ulozi).
3. I u ovoj situaciji Abu pravi istu gresku. Opet je bez ikakave potrebe otisao naprijedi i da je centarsut bio kao sinoc, Varela (33) bi nam vjerovatno dao go. Mada su Vule i Zile bili mnogo bolje postavljeni nego sto je to bio slucaj sinoc, pa bi mozda i pokrili to Abuovo ispadanje.
Ocigledno je kouc zaspao dok je u sitne sate gledao snimak...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.447
Pa dobro ajd sad da se ugasimo posle ovog poraza, ne treba ni da igramo revans, da srusimo stadion, preoremo teren, rasprodamo sve igrace....jebite se bre vise svi !! Kao ocekivali smo da ce ova uprava biti kao Bogom dana pa smo se nesto razocarali kad nam nisu ispunili ocekivanja !!?? Kao ocekivali smo da je Kiza Jirgen Klop pa se cudimo posle nekih njegovih pooteza !!??
Prolaz protiv Steaue je ogroman uspeh koji smo na guzove, na juris i na viku i buku napravili ovo je samo plus i sada ima apsolutno manje smisla biti pesimista nego sto smo trebali biti protiv Steaue (ako ikada ima smisla biti pesimista...sta kao lakse vam tako?)

Svi smo znali cak i oni koji o fudbalu pojma nemaju su znali da su nam najvece rupe i ubedljivo dve najvece mane u ekipi levi bek i zadnji vzni i sta je uprava uradila povodom toga ? Slepci iz uprave su krivci kakav muceni Jevtovic on zna koliko zna i kraj....da smo ostali kompletni mozda bi i takvi izvukli bolji rezultat, a mozda i ne.....

Bate je tanka ekipa to je ekipa koja je u svakoj utakmici do sada bila ogledalo i odraz greski protivnika !!!! U tome je njihova snaga....realizacija im je cele kvalifikacije katastrofa, jurcaju okolo, igraju brzo, bije im promaja poazdi (mdjutim jos niko to nije uspeo da iskoristi) ali videcete kako ce da prodju protiv malo ozbiljnije ekipe (nadam se da cemo u BG-u biti malo ozbiljniji)....
Imali smo DVE odlicne sanse i jbg Zile podlegao pritisku i nije iskoristio ni jednu....
Babovic iznenadjujuce "dobro sakriven" nema mu se sta posbeno zameriti osim toga, niti je ista odneo ali niti doneo....osim sto je i dalje prosecan igrac, Milijin sin i levo smetalo....
Ivan Petrovic je za Jevtovica Maskerano licno ali je decko budala, zbog ponasanja i budalastina van terena nije dobio sansu, a imao je priliku da se proslavi....

Zivko na golu nas je izvadio u prvom poluvremenu gde su sevali centarsutevi sa nase leve strane ai je na zalost potvrdio da je strasno los u proceni centarsuta sa strane i to mu je velika mana.....

Sve u svemu uprava je najveci krivac za ovaj rezultat jer su imali vremena da pronadju prava resenja na mestu levog beka i zadnjeg veznog i NISU URADILI NISTA !!! Odma sutradan posle utakmcie sa Steauom su morali da u roku od 5-6 dana nadju pojacanja !! (kad vec nisu pre toga....)

Na kraju eto sreca u nesreci - crveni karton za Jevtovica automatski znaci i jedan amater na terenu manje. Lukic treba da bude prva opcija za to mesto.

Verujem i dalje u prolaz i dalje imamo dobre sanse nisu mnogo umanjene posle prve utakmice.
Bice to jedna od najludjih noci u istoriji naseg Hrama fudbala....za pamcenje...zivi bili pa videli....do tad se tesite pesimizmom ako vam je lakse, a dan pre utakmice ocekujem promenu stanja kod navijaca pa onda i na terenu i nas prolaz...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Sta smo ocekivali od igraca koji je prosle sezone uglavnom grejao klupu u Italijanskom drugoligasu?

Citam pre neki dan Radonjic nase malo cigance zavrsio u Italijanskom treceligasu.
I Bozinov je po trenutnoj formi za tu ligu.
Svaka njemu cast gde je igrao, i zato sto je eto postao veliki Partizanovac,ali mi od toga nemamo nista.
Tacnije imamo igraca manje.
Kaze onaj veseli Bosanac sa RTRS -a verovatno ce Milinkovic izvesti Bozinova na poluvremenu i uvesti Ilica.
Kog bre Bozinova?
Ja ga video nisam,a kunem se da sam bio samo na 3 piva u prvom poluvremenu.
A bas taj veseli Bosanac nam i isprica usred igre kako Mladenovic ima stopostotan ucinak u dresu cerge protiv Partizana,pa onda krenu da nabraja sve te derbije,rezultate,strelce...
Zanimljivo.
Mada realno nije nama kriv ni komentator,ni Bozinov,ni Petrovic,ni Jevtovic,jer svi su oni tu voljom drugih ljudi.
Malih ljudi sa velikim dzepovima.
A Belorusi nas prebise bez blama.
Bukvalno su nas prebili,jer im je ono Skotsko govno Tomson to i dozvolilo.
Kazu na Ostrvu se igra takav fudbal sa puno kontakta i jakim duelima.
Tako kazu.
A u revansu imamo sansi a mozda i nemamo.
Sve je Crno-Belo
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Utakmica nije ni počela a Živković već u šansi, loš prijem lopte.
Pošutejm Živkovića pre svega jer je odlučio da ostane, tek onda zbog njegovog fudbalskog znanja. Ipak, moj utisak o njemu je bio da ne ume da sam prelomi kada je najpotrebnije, tj. da kada se nađe u šansi za gol on češće promaši i propusti tu šansu... Kasnije je opet imao priliku, predriblao sve, i kada smo svi skočili promašio je. Ne zameram mu, ne ljutim se, žao mi je što nije dao gol i što nema taj štof da lomi te situacije kada treba da da gol u svoju i timsku korist.
5 puta nam je padao centaršut između dva štopera... Vulićević je ispadao, Jevtović je kolko tolko stizao da pokrpi šta je mogao nazad, Petrovića takođe, štopere takođe... Žile na golu se dobro pokazao. Duvao je vetar na sve strane nazad, i onda taj crveni.
Navikli smo.
Ne želim da pišem o sebi, ali imam takav osećaj i uverenje da se to mora desiti Partizanu, da me ne iznenađuje više.
Drugo poluvreme počinje, Kiza ništa nije menjao... Ilić na klupi, čak i Lazar Ćirković može da igra zadnjeg veznog, da se spusta na štopera, kao half back, delovalo bi sigurnije... (nisam video sastave i ne znam da li je on bio na klupi, izvinjavam se ako ga nije bilo u protokolu).
Nismo igrali bunker jer ne znamo, branili smo se loše i imali sreće što nismo primili par golova.
Njihovi centralni vezni stoje na 20-25m od našeg gola, SAMI, i dele lopte u šesnaesterac, kakve god požele. Po zemlji, u vazduhu, iza leđa, ispred naših štopera... i oni su slobodni, i niko ih ne dira... Babović i Brašanac nisu mogli to da zakrpe... Loša postavka ali sreća nismo primili više golova.
Živković je trebao da boksuje onu loptu, po mom slobodnom mišljenju, ali ne ljutim se ni njemu, jer, zašto bi tražili krivca? Da li je potreban neko određen da se ljutimo i uperimo prst u njega jer je Partizan loše odigrao zbog pojedinca? Mogao je da boksuje loptu ili uhvati, ali nije. Mogao je i Fabrisio da stane 10 puta bolje u 10 situacije, isto tako i Balažic, mogao je i Vulićević da stane bolje, ali on je čuvao dva igrača kada smo primili gol.
Mogo je i Živković Andrija da da dva gola a i Jevtović da ne dobije drugi žuti, mogao je i Božinov da se oznoji, ali nije.
Zašto bi im se ljutili? Dobro, Božinovu možemo, plaćen je mnogo i došao je zbog ovakvih utakmica i promašio je penal protiv Steaue, promašio bi i sad da ga je bilo.
Ali, ne moramo ni njemu.
Umesto ljutnje, imaće svi punu podršku u revanšu i tokom sezone. Znamo protiv čega se bore, a i za šta se bore, i za kog. Dok god pokazuju borbu, podrške će biti.
Prilika koja se ne dešava često, da smo na pragu Lige šampiona.
Nema mesta za ljutnju, psovke i povike sa tribina i zvižduke!
Znamo da naš Partizan može, usmerimo energiju pozitivno i to će se rezultovati i na terenu.
Napred Partizan!
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Sve je vec receno,sami sebe zakopamo jer evropa ne prasta greske.
Bate napadacki limitirana ekipa ali i kao takva sposobna je da nam da gol u revansu.
Ocekujem pobedu samo je pitanje da li ce ona biti dovoljna za prolaz.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Dan posle...

Ne znam koliki budžet ima Bate, ne znam kakav im je sistem stvaranja tima, treniranja...
Ali..
Očigledno je da Partizan debelo zaostaje za timovima koji su iznad nas na UEFINOJ listi, (Steaua, Bate) u fizičkim predispozicijama igrača, pa i u timskoj i taktičkoj igri - to je stvar o kojoj se mora povesti računa još u mlađim selekcijama (ili naravno ,srediti stvar,, nešto kasnije time što ćeš da DOVEDEŠ neki tip igrača koji ti fali!!!) - gomila naših igrača ima ,,40 kila sa sve krevetom,, - o.k. - poneki umetnik na terenu uvek može da prođe - ali samo poneki i samo ako mu leđa čuva neki gorostasni brzi crnac razbijač zver i slično - bez uvrede za crnce, ovo je zapravo pohvala za njihove fizikalije, naspram belačkih...
Dobro, može i belac na tu poziciju, ali da trči k'o crnac...

E, ovde dolazimo do onoga ZAŠTO mi nemamo takvog zadnjeg veznog, ili, zašto imamo samo jednog jedinog u celoj ekipi (?!) (ili, eventualno jednog i po) - i, koliko god da se mi ovde razumemo ili ne u fudbal, očigledno je da smo bar pametniji od većine ljudi u klubu zaduženih za dovođenje igrača - većina ljudi sa Foruma je TRAŽILA od uprave i Partizana NEKOG OZBILJNOG ISKUSNOG I JAKOG ZADNJEG VEZNOG još za vreme priprema, ali ne vredi, pa ne vredi...

Dobro, nema veze, Partizan je naš, igraćemo i bez zadnjeg veznog...tako je grobarski biti sumanut i lud i izmišljati nove ,,cake,, - u košarci celu sezonu bez pleja, u fudbalu celu bez zadnjeg veznog!
I da li verujem u prolaz u LŠ...?
Pa, naravno!
Koji će nam kurac zadnji vezni, samo pičke igraju tako defanzivno - svi u napad bre, mi smo Partizan! :D:

A što se tiče te pozicije...jbg...ako se ipak malo uozbiljim... :roll:
Brašanac je izgleda bolji malo napred, a pozadi je kratak, ne tako brz, ne tako snažan, Saša Ilić je i borben i voljan, ali staviti čoveka u tim godinama i sa takvim fizikalijama na zadnjeg veznog u sudaru sa nekim timom ,,Ruske škole,, je sumanuto...
Saša Lukić je dete koje dosta zna fudbala, ali - u napadu, a ne pozadi - deca jednostavno ne treba da igraju zadnje vezne kada su na terenu odrasli... pogotovo što Mali Sale i nije zadnji vezni, ali nikako!
Ah, da i Jevtović nije neki prekaljeni internacionalac već mladić skoro tek na početku ozbiljnije karijere...zato se sinoć i zeznuo, ali, što bih mu zamerio...
Probajte vi da na velikom terenu gde sve ,,zuji,, oko vas ne napravite ni jednu jedinu grešku (faul, karton) na toj poziciji, a da su u suštini oko vas svi koji vam i ne pomažu baš mnogo...

Isto se odnosi i na kritike odbrani - jbg, Boža i Babirlo samo propuste protivnika 40-50 metara, Jevta dobije ,,crvendaća,, i onda kao slabi nam Balažic i Fabrisio...
Gde bre slabi...
Od mene njih dvojica zaslužuju samo aplauze i duboki naklon! :clap :respect

Od ,,100 lopti,, koje su išle na njih i u Rumuniji i u Belorusiji (a bilo je i biće tako i u Beogradu!) zaustavili su ogroman broj...pa nisu roboti i mašine koji mogu da to urade perfektno i bez greške non-stop u ,,pogonu,,...

Bekovi...Neca je dežurni krivac, a Vuletu se gleda kroz prste, iako promaja duva i sa njegove strane i usled njegovih grešaka...

Sredina:
Svi znamo Babovićeve mane, pa i par vrlina...ali, pretrčanih 12 kilometara (najviše u Partizanu!), svakako su za respekt :clap ...u potpuno istom ritmu je bio celu utakmicu, i zaista, gledavši kako se utakmica odvija OGROMAN rizik bilo bi ubacivanje JOŠ MEKANIJEG igrača kao što je to Džigi, a strah bi me bio i da Sale Kapiten ne izgubi neku loptu na sredini koja bi rezultovala kontrom i još nekom golom u našoj mreži...
Sale Lukić...protiv ,,Ruske škole,,...auf...u ofanzivi je mali pravi đavo :evil: , ali u defanzivi je praznina, pa sad...bilo bi ,,pomozi Bože,, :prekrsti kada bi on bio na terenu...dali bismo tako više dali ili više primili....ja ne znam,,,uzgred, nisam ni siguran da li je mali uopšte prijavljen za ovo takmičenje?! :eek:

Napad:
Tinejdžer Žile promašio dve šanse - pa šta - u njegovim godinama samo su najveći svetski asovi igrali na nekom višem nivou, nek da dva gola u BGD-u...i sve o.k.
...pod uslovom da ih neko da još...u fudbalu svašta ,,mož' da bidne (ali ne mora da znači!), a ja cenim da nam je bolje da ih damo 4 komada, jer ne znam koliko ćemo ih primiti...ako ih primimo...jbg i Živko na golu se valjda bar nešto pita...mada...on je po principu kol'ko para, tol'ko muzike - bolji golman košta nešto...
Da se vratim napadu...
Zanimljivo...Abu (i to skoro pa sam!) uspeva da probija odbrane čak i tvrdih timova...nek to uradi i u BGD-u, pa...ako može i neku golčinu da zavuče...bilo bi dobro...
Boža...hm...opet kritike, ali...on nije tip igrača kao Abu (opet te fizikalije), nadavao bi se Boža golova da ima neko da mu da koju loptu u završnici...ajde bar valjda u tom Čačku proradi...

Jednostavno, naši igrači imaju neke kvalitete, ali i ozbiljne mane - ukupno gledavši, tim nam je tako sklopljen da je ,,sušta suprotnost,, onome što savremeni fudbal traži!

Slabosti nam se prelivaju iz linije u liniju tima, a na individualne sposobnosti da ,,sklopiš,, igru svih 90 minuta, ma zajebi...
Ni Kizi nije lako, neki traže izmene, ali, opet kažem, gledavši ,,fizikalce,, Batea...koga bre da ubaci?!
Jedino Truja izgleda kao dovoljno snažan da može da se ,,bije,, sa njima...i Truja je i ušao...
Kapiten je ušao, kol'ko da malo zadržimo vreme...bili smo u opasnosti da primimo i drugi...fizički inferiornija ekipa celo poluvreme sa igračem manje...možda smo još dobro i prošli... Bate nije iskoristio svoje prilike da nas napuni...
Da li mi možemo njih...?

Ja sam dovoljno lud da mislim da možemo...a od ludaka do genija, jedan je korak...doduše i obrnuto...ali...

:napred Partizan :BB :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top