Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.528
Reaction score
4.099
Локација
Ljubljana
Ako stvarno ima neke veze i sa buducnoscu nase kosarke... Igrajte i za KKP :BB:pfc:
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Juriš u slavu naši heroji !

Srecno momci,srce jako lupa,pozitivna trema je tu.+2!!!
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Prvi svoj post, posle desetak godina praćenja foruma :?, napisah pred prošlu tekmu sa Rumunima... Na to me je naveo (nerealan, po meni) optimizam, koji retko kad donese dobro, pred tu utakmicu.... Jbg, uroci su glavni neprijatelj Srba :)...
Sada pred ovu utakmicu se plašim nekakvog netaktičnog huka sa tribina i da naši sagore u tome... Steaua nije pokazala mnogo, ali se vidi da su ipak namazani, o uodnosu na nas...

Plašim se našeg najvećeg neprijatelja, nas samih...
No šta god bude (kiks neki, crveni karton, penal... daleko bilo, pu. pu) ... voleo bih da se borimo i igramo do kraja...

Sa Božjom pomoći.... :pfc:
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia
Cestitke svima u klubu, apsolutno nisam verovao u ovakav rasplet, minimum grupa LE, a u slucaju Seltika mozda i nesto vise. Ko god je rekao da cemo igrati Golac sezonu, bio je u pravu... Nadam se jos kojem pojacanju sad kad je grupna faza izvesna.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Da ti jebem Partizan crkoh! NAJBOLJI PARTIZAN ZADNJIH 10 GODINA! Ovo se nije vidjalo ni zadnjih 20 godina!

A sada slavlje braco i da ne cujem i jedan negativni komentar posle ulaska u 4. kolo!!!!!
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Bokte! Auu! Dobro je. Odoh malo da se smirim. Cestitke svima u klubu, pogotovo fudbalerima i strucnom stabu.
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Svaka cast momci!!!!! Malo je reci da sam odusevljen igrom, zalaganjem, pozrtvovanoscu, ma svim!!!!

NANANANANANA LIGA SAMPIOOONA!!!!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Bravo za momke , ponosan sam a i bio sam u predinfarktnom stanju ... hahahaha ideemooo...

Svaka cast za sve igrace, ali bas za sve ... svi su na svoj nacin bili sjajni.


A Andrija, pa rodjeni ti ces da pravis decu po evropi za par godina...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Од овог може да се рикне, човјече. Свака част свим играчима на овом успијеху.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
Hvala GOSPODU .Treba reci da smo uz pomoc srca ali i srece pobedili.Hvala i sudijama na korektnom sudjenju.Mozda su cak i malo navlacili za nas :D .Vidi se da madjari nevole bas rumune.Hvala svim igracima!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
AAAAAAAAAAAA ne verujem kako smo odigrali drugo poluvreme. Mislio sam posle penala da cemo da potonemo. Ovo se ne secam da sam gledao, gledam Partizan 15 godina. Bravo momci, bravo Kizo mudonjo :D Zile nas Mesi, lepo im je rekao Djidji :) Idemo breeeeeeeeeeeeeeeeee :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top