Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Citam danasnji horoskop, zdravlje, ne spominju srcane smetnje, ali kao i svaki prosecni grobar ne uzdam se u zvezde... srpske,rumunske,vaseljenske, svejedno.

Ocekujem za zdravlje problematicnu utakmicu.

Da se pitam, igrali bi na 0-0, ne onaj javorovsko-ivanjicki model,svi u 5erac, vec nesto hrabriji sistem sa brzim kontrama. Oni moraju da ga daju,a na nama je da ih dovedemo u situaciju da krenu u srljanje.

Medjutim,vidim da smo raspolozeniji za neku napadacku varijantu,pa ajde neka bude... ali bar dva gola razlike,neka se useru "k'o Elena Caucesku da je stigla "... mislite na zdravlje svojih navijaca.

Sretno!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.392
Reaction score
2.083
Posle onog poraza u subotu u pazaru i tumbanje sastava od strane naseg trenera, opao mi je optimizam za danasnju utakmicu ali ipak mislim da su nase sanse za prolaz u play off velike. ocekujem pobedu od 1 0 ili 2 1. Ne sumnjam da ce nasi igraci dati svoj maximum i uz dozu srece da idemo dalje. Danas nas trener ima diplomski ispit ako nas tim odvede dalje polozio e najvisom ocenom u suprotnom bice glavni krivac za nase posrtanje u Evropi i u subotu.:napred Partizan
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Trenutno nisam u BG pa sam malo izvan ove euforije koja s pravom vlada povodom naše utakmice. Pratiću je naravno preko tv.

Ključ uspeha je da napravimo manje grešaka od Rumuna i da na nulu svedemo gluposti, kako u igri, tako i na tribinama. Čuvajte se frustriranih navijača beogradske Steaue, koji su spremni i na izazivanje incidenta ne bi li on bio pripisan našoj publici.

Da li će potreba da se večeras igra pametno i efikasno biti jača od minusa koji proizvodi činjenica da ćemo u timu imati i onog koji igra po direktivi a nije mu tu mesto, videćemo. Nadam se uspehu, hajde Partizane, gazi jednom i ti do kraja, ne plaši se uspeha!
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Veceras nikako ne treba srljati i juriti gol po svaku cenu. Narocito ne u prvom poluvremenu. Samo strpljenje, jer vreme radi za nas, a protiv njih. Nervoza je cudna stvar, ako im se uvece pod kozu mogu da dobiju po nosu, ali mozemo i mi. Samo polako i hrabro!
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Cekao,a izgleda i docekao napadacki fudbal,tj, dva beka koja znaju centrirati i dva krila koja mogu probiti.

Napasti odma, jako, dati 5 golova u prvom poluvremenu, kasnije cemo lako.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Zaigrajmo taj tango smrti kao nekada pre...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Lep dan danas ! Pun grad Grobara !

Kreće se na tekmu ,sa sinom ,par sati ranije . Da se oseti atmosfera oko i na stadionu .

Ono, što bi se reklo , za ovakve tekme se živi !

Aj Grobari ,nek nam je sa srećom večeras ,red je i mi nekog da oderemo !
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ваљда ће бити ок вечерас. Телом далеко од Београда, али у мислима на стадиону ЈНА. Напред Партизан!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Vazduh trepti ko da gori nebo..... Ajdeeee :napred Partizan :pfc: :partizan_fan: :D:
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
da i ja pozelim srecu nasim mmcima veceras,pametno na terenu pametno na tribinama,a opet dovoljno jako da se sutra radejumo igranju u Le a daj boze i u LS!!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Igramo u najacem sastavu!

:napred Partizan
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.377
Reaction score
3.853
Локација
127.0.0.1
Daleko od BG-a, ali samo telom. Srecno momci, i na terenu i na tribinama. Zavidim vam, ali vimo se za plejof (nisam rekao koji, da ne baksuziram).

Samo pametno sa ovima, mnogo su se uozbiljili.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
PARTIZAN: Ž. Živković, Vulićević, Balažic, Fabrisio, Petrović, Jevtović, Brašanac, Babović, A. Živković, Oumaru, Božinov.

samo da bozinov izdrzi ceo mec.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
U celu ovu danasnju pricu je umesan i KK kojem egzistencija verovatno zavisi od ove utakmice, tako da mi to daje najvise nade. Uveren sam da postoji neka sila koja nece dozvoliti da se nas KK ugasi i da ce FK danas trijumfovati. Taj neki osecaj me drzi vec par dana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top