Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
U INAT!

U inat ciganskoj vlasti koja milione upumpava u stubove srBstva, u inat svemogucem psetu sa sipke najdubljeg stadiona, u inat kretenima i legendama, u inat svima koji bi Partizan da sruse, a mogu samo kurac da nam puse.

Izvinjavam se pojedincima sto im vredjam pseta koja bi da nam uniste Partizan. Sta cu, poceo sam vise njih da mrzim nego sto volim svoj klub. Reakcija na nepravdu!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Nakon 18 godina prestao sam da pušim,evo mesec dana, drugo poluvreme sam hteo da zapalim, da sam zapalio popušio bih box, skoro ovako nisam se nervirao zbog fudbalera,a razlog je jednostavan, borili su se , kidali, nisu bežali i došla je nagrada.
Nije nagrada moje nerviranje, već njihova pobeda, i naše slavlje.
Sve i da nije bio pozitivan rezultat, nakon prikazanog u drugom poluvremenu , ne bih uzeo za zlo, zbog gorenvddeneih razloga.

Javno se izvinjavam tetkama,sestrama, mama Božinovu i Abubakaru.

I da TO BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

PS
Neko namešta u superligi, neko u evropi ;)
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
343
Reaction score
410
Локација
Beograd
BRAVO !!!! BRAVO!!! BRAVO MOMCI!!!
Ovako se gine za svoj klub!
Svaka čast Kizi na ovaj put pametnim i logičnim izmenama koje su dorpinele da izlomimo već načete rumunske cigane!
A da je još Božinov ono uterao sa penala.... Mnogo nonšalantno izvodjenje onako odlučujućeg penala....
:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Браво момци! :respect
Успели сте озбиљног противника да победите у другој утакмици што нам није пошло за руком ко зна кад о преорету да не причамо.

Апострофирао бих двојицу младих играча, примера и поноса нашег клуба и школе - Брашанца и Живковића! :clap
Брашанац је рпави пример захвалног фудбалера - радника на терену и културе свака му част како је пар пута искулирао Бугаре.
С друге стране прави пример спортске дрскости која је каналисана на прави начин и укомпонована са квалитетом је Живковић. :clap

Кад год улети Илић на терен ми затварамо утакмицу. :D

Одбрана нам делује много стабилније са овим тандемом само да се уиграју и не продају већ за годину дана.
Морам и Бабовића да похвалим напокон зрела утакмица, упркос његовим лимитима играо је солидно.

Нама је најкритичнија тачка голман у екипи јер очајно стоји са прекидима.

Сад се чека противник, рачунам да је најбоље избећи Динамо и Базел остали мање више. Како год, опет гледамо Европу у нашем дому.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Nadam se da su svi Grobari medju zivima i nakon utakmice. Ovo je stvarno bilo za infarkt. Od promasenog penala do svake lopte koju smo morali sklanjati glavom :D.

Jos sumiram utiske, ali pored doktora Andrije, mislim da je Brasanac prelomio utakmicu. Ja ovo racunam kao da je vratio za onaj promasaj tamo :). Jedini se "vidio" prvo poluvrijeme i onda kljucni trenutak na utakmici. Bravo.

Koliko god se radovao, ipak se nadam da cemo i dovesti jos nekog. Onaj njihov gol kad se Petrovic odbio od ovog kao od stijene nam govori da treba jos mnogo da se popravljamo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Darko Brasanac :respect

Ne secam se kad sam poslednji put gledao nekog naseg igraca sa takvim odnosom prema dresu :respect

Ma daj, pojma nema. Istrčao sam pred golmana i dozvolio ovome da ga sruši, umesto da postigne gol. Šala naravno, odigrao je odlično.

Čestitka svima u Partizanu na velikoj pobedi, ali ima tu još jedan dvomeč pre nego što počnemo da slavimo.

Posebna čestitka Baboviću na komentaru posle utakmice.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nisam bio optimista pre utakmice
nisam verovao ni kad sam po ko zna koji put doziveo deja vu prelazenja lopte preko noge nasim igracima od straha pri vodjstvu protivnika
nisam verovao ni kad smo vodili 3:2
a najvise nisam verovao sreci koja nas je konacno pogledala
A POGLEDALA NAS JE PRVENSTVENO ZBOG SRCANOSTI DARKA BRASANCA I IGRACA SVETSKE KLASE ANDRIJE ZIVKOVICA!

Kakva utakmica!

Duh ludila iz prosle sezone se nastavlja!
 

mkeric1

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
19
Reaction score
2
bravooooo

bravo za momke
ovo je moj prvi post iako forum pratim svaki dan godinama unazad
ajde sad da izvucemo dinamo
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Каква антологијска победа! Било је и важнијих, али овог пута смо газили бившег европског првака до краја! То је бре фудбал!

Похвале целом тиму, а као два кључна момента бих издвојио пенал и црвени картон Варели, а онда и сјајну одлуку Јевтовића да не јебе живу силу већ да опали из зоне шута са 25 метара, а онда и Бог награђује оног ко има муда и срце! :clap

Ово све доноси јесен у Европи, лову, коефицијент, ветар у леђа за екипу али и нову фрустрацију за Стеауу из подбањичког колектора. :D

Брашанац је краљ! :respect
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ne bih hrvate volio ne zbog toga sto su mozda jaci nego zbog toga sto su kod njih manje vise sve stranci i iskusniji igraci a kod nas klinci napaljeni, lako bi ih uvukli u politicke igre i tu bi sagorili.

A vjerujem da mozemo sa svima igrati, izgubili ili dobili mi mozemo da igramo isto ovako sa svima koji nam mogu doci.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Bravo za atmosferu i koreografiju za grobare na stadionu, za igrace, za strucni stab more bravo crno beli!:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top