Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Bate pobedio zbog igraca vise!? Ljudi, da li je neko gledao onu igru iz prve i onu pometnju koju nam prave u linijama jednostavnom igrom. U BG treba da ih napadnemo i da ne primimo gol - a onaj njihov napadac bez problema satire oba stopera...

Jednostavno nismo zasluzili da prodjemo. Da imamo disciplinu u igri makar 50% kao oni - slagali bi redom po Evropi... Al' ne... Mi smo vic ekipa, uvek potez vise! Za dusu... Vucelinu.
 

Прилози

  • stats.jpg
    stats.jpg
    62,6 KB · Прегледа: 25

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Bate je pobedio samo zbog igrača više na terenu. Da nije bilo crvenog gol nam ne bi dali. Ništa posebno nisam video od Batea, ništa što bih se plašio za revanš. Stoji da nemamo zadnjeg veznog, ali Braške to mož da odigra. Takođe treba pustiti malog Lukića koji bi uneo živosti u vezni red. Siguran sam da u Beogradu pobeđujemo.
Uprava je kriva što nemamo mnogo bolji rezultat u gostima. Da su doveli LB i DMF lagano bi dobili ovu utakmicu.
Žile jeste promašio dva zicera, ali dešava se i iskusnim igračima, a ne u njegovim godinama. Daje ga Žile u BG-u.
Ono što je do nas, to je da stadion mora goreti u revanšu, da ostavimo glasne žice na tribinama. Budimo 12-ti igrač, nosimo momke u svetim bojama i zajedno sa njima pobedu i prolazak proslavićemo! Ja verujem, počnite i Vi!:napred Partizan
nisi nista posebno video od BATE-a i plus verujes kako su navijaci u modernom fudbalu neka velika prevaga ? dosta si rekao nemoj vise - rutinski su nas dobili ali rutinski i sto je jos vaznije ljudi pokazuju kako jednostavno uz mala ulaganja mozes da budes dobra i kompaktna ekipa ... i takodje bez "ultrasa" na tribinama
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Dobro, evo konačno da te pitam..Zašto je on sudopera, a njegovi prethodnici nisu ?
Osim što sada igramo dosta kvalitetniji fudbal, uz sve mane naše.
Potrudi se dobro da objasniš i nemoj da se upecaš.

Ove ćemo mi proći !

Pa prvo-lici ko da ima 127 godina.
I bio je trener "Stare dame" kada je ta dama galamila pre 2 godine u Kupu u rupi.
Za mene je to dovoljno,ja mu to zaboraviti necu.
A znanje mu je DISKUTABILNO.
Najbolje da ga oteramo jos veceras....
PS "Nema leb od ovoj be Brat".Zaebi coek sto na 47 izgleda ko dedo mi na 80.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Majstor Bozinov, bolji od Danka Lazovica hahahahah :D :roll:

Sve su zasrali. Trujic-Grbic, Drincic+SasaMarkovic-Jevtovic, Branko Ilic-Fabricio, Volkov-Petrovic.

Napadac, zadnji vezni!

Da napomenem da je prednost sto Jevtovic nece igrati u revansu, da je sreca da ne igra ni Bozinov. Da imamo jos jednog krstenog stopera, da zakrpi Fabricio poziciju Jevtovica.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
@ Sale SK - Očekujem da će Двоглави biti ozbiljniji.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Да нисмо саботирани, вечерас би посвршавали све послове и следеће среде би могла ситна дечица да се доводе на ЈНА да овере свој први пролаз у ЛШ.
Овако, чекамо да видимо да ли смо још нешто остали дужни па они Андријини зицери неће бити довољни да отплатимо дуговање, или смо ипак заслужили још једну велику ноћ у Хумској, како би добри Бог ставио нешто и на други тас наспрам опструкције, саботаже, забијања клинова у точкове и свих несрећа и килавости које из тога проистичу.
Много тога није добро у овом тиму и на терену и поред њега, али све то лоше има извориште у само једном злу, вечерас лепо изложеном у оној стакленој витрини Борисов - арене.
То што смо дошли на праг ЛШ значи да још увек нешто живота тече Партизановим венама, а то што смо близу тога да тај праг и не пређемо значи да нас ждере страшан тумор и да тај живот што вришти борећи се за дах у ствари само звекеће својим ланцима у које га је уредно и фино оденула интервентна бригада чувара вођиног спокоја.
Кад следећи пут изађемо против истог противника, можда ће већ бити извесно да је ђаво већ однео све, али чак и ако буде било тако морамо се потући преко свих граница, јер како рече проказани гробарски Дон Кихот, најбоље нам од руке иде да бијемо унапред изгубљене битке.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
upravi, nek svakim evrom koji uzme iz kluba ili ga da sns bagri ili ciganima ili nekom trecem koji nema veze sa klubom zelim da sa isto toliko evra potrosi na lecenje svoje dece i svojih bliznjih i tacka

jasno je savakom da je petrovic RUPA i da je zamena neophodna :banghead

u veznom isto jedan igrac koji ce da deli lopte i u napad jedan i mi smo u LS al ku..a malo

bozinov sad je vec jasno doso covek da uzme jos koji evro, nema od njega nista, zali boze bacenih para, daj boze da se varam i da me demantuje...

zna se ko je kriv, nije to ni trener, ni nas pirlo, ni golman, ni andrija kriva je gospoda is uprave koja hoce da se jeb. a da im ne udje, pi.a im materina da im pi.a materina !!!

ako nas opet ukenja kao protiv steaue mozda prodjemo :pfc:
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Zile nije morao da da 2 gola,ali je MORAO da da bar jedan.Abu ga nalazi tako dobro,ovaj useruje situacije.Momak mi ne izgleda da je glavom ovde,ponasa se malo cudno,indisponirano,kao da mu je svejedno....Mozda gresim.
To je vise nego ocigledno, posle Steaue i onih hvalospeva njegov govor tela je cudan da cudniji ne moze biti, nesto se zbiva ili ima ponude ili je umor, uglavnom to nije "taj " igrac , odsutan je, glavom nije prisutan zato i masi i u Novom Sadu je bio van utakmice...ako i on ode mi necemo dobiti nikog , cigani ce se prosetati njivarskom ligom a na svu muku moracemo na euro gostovanja i punjenja deja vu , to je nama nasa SNS uprava dala:banghead
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
nisi nista posebno video od BATE-a i plus verujes kako su navijaci u modernom fudbalu neka velika prevaga ? dosta si rekao nemoj vise - rutinski su nas dobili ali rutinski i sto je jos vaznije ljudi pokazuju kako jednostavno uz mala ulaganja mozes da budes dobra i kompaktna ekipa ... i takodje bez "ultrasa" na tribinama

Videćemo posle revanša ko je upravu! Davno sam naučio da ste generalno veliki pesimisti, da se plašite ekipa kao što je Dila Gori i da se pred svaku utakmicu neverovatno mrači. Pa kad pobedimo poletite u visine i proleće u Evropi izgleda realno. Ti kako hoćeš misli i veruj, ja sam siguran da ove prolazimo. Da smo bili u brojnom stanju isti gol ne bi primili!
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Екипа наша насушна

Господо, имамо проблем. Имамо играче, у средњем реду и у нападу, одличне, али проблем је што су лоше посложени. Нешто као у оном вицу, имаш лепе црте лица, али су лоше сложене. Да почнем од Божинова. Да се не лажемо, одличан фудбалер са завидном каријером. Међутим, он је проблем који је настао начином нашег скаутинга и тренером који је имао статус класичног бункераша и који тај статус жели да промени форсирањем неке 4-3-3 тактике, за коју ми дефинитивно нисмо спремни. Валери Божинов, у задњих петнаест година, колико га се сећам из Ителије и Енглеске, никад није играо централног нападача. Нема ни једну карактеристику класичног сидраша. Тренери у Италији и Енглеској су то знали, па је он кроз целу своју каријеру био такозвани Second Striker, дакле мало повученијји нападач у односу на класичног сидраша. У формацији 4-3-3 нити екипа њега може да истрпи, нити он екипи може да помогне као централни нападач. У тој формацији, централни нападач мора бити снагатор који може да се бије с противничким штоперима. Пример Принц Тејго у купу против Цигана. Ћосић га са две руке вуче за дрес, он скаче преко свих и даје гол главом. Е, ако ћеш да играш 4-3-3 онда ти треба такав центарфор, а не човек који тражи лопти у ноге, који воли да да лопту у простор, видети пас према Брашанцу против Стеауе код пенала, и онај који ће да покупи отпадак. Из свог неког искуства, закључујем да би он уз класичног центарфора типа Тејго био најбољи играч Партизана данас. Овако, мука наша и мука његова. У нашој лиги још и може да се шлепа, у Европи никако. Даље, Стефан Бабовић. Куђен и прекуђен, у главном с разлогом, али по некад и не. Има једну лепу карактеристику, да зна да 'окрене страну'. Проблем је што окретање стране у данашњем Партизану не користи ничему. Једноставно, ако се направи вишак на страни, крило или бек немају кога да гађају у средини. То поготово долази до изражаја јер код нас Живковић и Абубакар играју на контра страни. Жиле и има какав - такав центаршут десном, Абу нема никакав левом. Док се дочекају бекови, одбрана је већ сложена и лако отклања опасност. Будемо ли и даље ко мутави играли 4-3-3 тешко нама у наставку сезоне. Дакле, у овој ситуацији у којој се налазимо морамо да смањимо штету произашлу лошим скаутингом и одабиром оног што екипи треба. Хитно прећи на 4-4-2 са Абубакаром као најистуренијим играчем и Божиновом мало иза њега. Абу може да скочи, може да преглава или да врати лопту и одмах крене у спринт. Ту би до изражаја дошао Божинов с лоптом у простор и добрим шутем из даљине. Морали би да излазе на њега, што би отварало простор за убацивање из другог плана Живковића или неког с друге стране. Такође, ту се отвара проблем полушпица или што би Жабари рекли Tre Quatrista. Саша Илић, реално, може само пола сата, Вукић и Влада Ивић су окачили копачке о клин. Има смо један играч у Партизану који то може да одигра и којем је то природна позиција. С једне тачке гледишта, сви смо га с разлогом коњили овде на сајту и у свакој прилици кад год смо могли. С друге стране, фантастична могућност српских тренера да играче поставе на позиције за које немају ни једну карактеристику довела је до мање више неоправданих повика на те момке. Нама је Јојић једно време играо крило, а после чак и шпица, без да има и једну карактеристику за те позиције. Гледајући ранијих година млађе категорије Партизана, једини играч који сада може да одигра ту позицију, а никада је у првом тиму није играо и увек је гуран ка крило, а није ни брз нити има дриблинг у трку, је, веровали или не НИКОЛА НИНКОВИЋ. Знам да је ово шок за већину али ситуација је бити или не бити. Једноставно, ва банк. Петнаест милиона евра виси у ваздуху. Да сам тренер, руски рулет би био опција. Момак, имаш 90 минута да покажеш или јеси или ниси. Све пре овога не важи. Вечерас, или си играч, или се растајемо. Притисак, молим лепо, имао си сто шанси, ова ти је шанса бонус, покажи да си за Партизан. Има шут, зна да да лопту у простор. Да ли би шутнуо, да ли би дао лопту у простор не знам. Ситуација је тешка, одлуке још теже. Да цитирам Боб Рока "Боље стотину година живјети као милијунаш, него седам дана у биједи". Ми смо управо у тој ситуацији. Ако је ико играо Ајнц(карташка игра) зна ову ситуацију. Следећа карта носи све. При том, шта год буде, пет милиона смо већ узели. Не бих се посебно освртао на одбрану јер ту имамо оно што имамо, осим да поновим да је за црвени картон Јевтовића најодговорнији Балажиц јер је изгубио дуел на пола терена од нижег и слабијег играча. Да је Белорус прошао, стопостотна шанса за гол би била. Белоруси нам кроз средину нису направили шансу, нису туда претерано опасни. Кад је Петровић почео да игра бека, а не да глуми крило, чак је и лева страна пристојно изгледала. Толико од мене за вечерас.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Мислим да би у реваншу Андрија требао да узме лопту негде код нашег казненог, истрчи до њиховог, предрибла четворицу и снажним и прецизним шутем са двадесет метара погоди под пречку. И то тако понови три пута. Уколико се пак не деси тако шта да зна да ће ми бити врло сумњиво.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@ GROBAR UE

Ljubiša Trgovčević approves.
Ti si cuveni Kizin "drveni advokat" i ustavobranitelj genijalnih manevara vrsnog stratega, odmora po JSL njivama i ostalih genijalnosti ali ne volis njegovog pulena Babuna koji mora da igra, malo si kontradiktoran ako smem da primetim posto komentarises posprdno tudje postove?

@ PROFESOR

Ne treba to da radi ali ako vi ne primecujete totalnu razliku izmedju njega sa Steaue i sad onda jebiga, mozda je umor da ne nagadjamo ali poznajuci djubrad u upravi tu se nesto kuva, on oce da ide i sad nesto ratuju i izgubio je fokus sto bi reko Ljubisa!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Pre Steaue sam tvrdio da se u prvoj resava sve. Onda, vodimo u drugoj pa do poluvremena gubimo i sok. Ali ipak vracamo se i prolazima (kako tako ali smo prosli)
Ovde sam se takodje vodio mislju da se u prvoj resava sve, iz gore prilozenog vidimo da ova ekipa moze da istrpi sve. Da od dobijenog (gol u gostima) napravi veresiju a opet se posle toga vrati. Ovi jesu tvrda i kompaktna ekipa, mi treba da sprecimo kontre, msm logicno da ce tako igrati, i to je to...
Nadam se da ce nam se posreciti da udjemo u LS pred domacom publiko. Treca sreca rekli bi...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Jaod domacina ne videh nista od organizovane igre. Nisu nas nadigrali ni malo...cudna mi je nekako bilanasa taktika..u isto vreme smo se organizovano branili i to cinili jako visoko, toliko da smo vrsili pritisak i cesto primoravali protivnika da bezidejno loptu vraca nazad ne samo do stopera vec i do golmana. Takodje stekao sam utisak da su igraci igrali mozda saprevise rezerve, nekako bas oprezno, primetio sam dosta puta kako su svi vezni i ofanzivni igraci pokusavali da cim iGube loptu sto pre postave prvu liniju odbrane..i meni je bar u par navrata to dobro i izgledalo. Mi smo svakako imali 10 aktivnih igraca od prvog minuta, jer Bozinov, ono sto se kaze, nije ni pipnuo loptu.. Kao da ga nije ni bilo na terenu..igralo se bez njega od samog starta. Pametan trener bi sada izvukao pouku za revans i promesao karte tako da Bozinov uopate ne bude u prvoj postavi, kad se vec zna da se protivnik spremio za njega i da ce opet biti nevidljiv na terenu. Abu je odigrao fino, meni se bar svidelo...nekako smotano ali je uspeo puno puta da provuce loptu izmedju 3 igraca i da je upotrebljivo odigra dalje... Samo jedna sitnica je neophodna da se ispravi pa da protivnik nema ni jednu jedinu sansu u sledecoj utakmici, da se bolje uvezba postavljanje i cuvanje igraca kod centarsuteva...to je sve sto je bate i uradio veceras..ubacivao loptu do besvesti.. Videlo se u puno nvrata da kad krenemo napred imamo puno vise kreativnosti od protivnika, mi smo imali samp dve samse koje su bile puno bolje od svih njihovih. Mislim da imamo realne sanse za prolaz..pa i da damo ta 3 komada koja ce nam biti potrebna. Ako navalimo u startu i stisnemo, zaista verujem da ovim indijancima mozemo da damo 3 komada. Samo da od starta nekako uvaljamo jedan i polako teramo tok utakmice na nasu stranu tako da se protivniku uvuce strah i nemamo brige. Dakle pocetak revansa najbitniji.
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Kako li bi nas Partizan izgledao da imamo 11 kompletnih igraca...ali dobro..navikli smo mi grobari da imamo parazite u ekipi..trajkovic,babovic,miljkovic i ekipa su nas mnogo gostali u zadnjih par godina..poenta je da smo navikli da igramo sa igracima manje,tako i veceras protiv BATE-a..

Ovakav Bozinov,Babovic,Petrovic i nazalost Jevtovic(koji mi se stvarno svideo u prvih nekoliko utakmica,jednostavno ne moze jedna ekipa da izdrzi a da ne prodje nekaznjeno na ovaj ili onaj nacin,previse je to rupa..Mogu da shvatim da Bozinov nije u formi,da ima visak kilograma..da nema apsolutno nikakvu fizicku prednost u odnosu na protivnicke defanzivce(spor je,nizak,nedovoljno snazan) a uz to se i svadja sa loptom pri svakom dodiru sa njom(ne znam da li je imao neki veceras)..ali da on nema jebeni osecaj za prostor da ni na jedno ispucavanje iz odbrane(a ocigledno je to nasim defanzivcima pod 1,2 i 3 i ne treba ih kriviti mozda zbog toga u ovakvim utakmicama) on nije u radijusu od 15m i da ga nema nigde da se otvori i da makar sacuva tu loptu 2 ili 3 sekunde a onda prosledi..to je nedopustivo..tu je zajebao i Babovica
Babovica koji u ovoj formaciji zajedno sa Brasancem i Jevtovicem drzi srednji deo terena i to je najosetljiviji deo u ovoj formaciji na kom smo mi veceras ostali sa jednim igracem(jedan dobio crveni a drugi iskljucen ceo zivot)
Za Petrovica nemam neki komentar..moze da bude koristan samo protiv Metalca i ostalih i to samo na JNA gde moze da iskoristi svoje pozitivne karakteristike? Za evropski fudbal decko nije i to je to..

Balazic,Fabricio..odlicni su bili danas,Brazilac zna da igra..jedino sto im zameram je sto ne pokusavaju da zadrze loptu i sto moraju da budu precizniji u dodavanjima,pogotovo Fabricio koji ima sjajnu levu nogu i koji moze da nam donese prednost u tom smislu. Vulicevic standardno dobar,moze bolje..pogotovo kod kornera koji je bio jednako nezgodan za njega i Zivka,a gde je Trujic cuvao vazduh.
Brasanac..svaka cast ovom momku..fenomenalan igrac!
Zileta mislim da niko ne treba da kritikuje..verujem mu i verujem da je svestan svega sto uradi..i verujem da ce da ih unisti na JNA..decko je dobio ozbiljan udarac u koleno u prvom poluvremenu
Abu-odlican danas..odradio je sjajan posao-koliko je mogao danas..nije on kriv sto su formacijski oko njega Babovic,Bozinov i Petrovic i sa kojima treba da kombinuje da bi dosao do gola
Zivko..definitivno ne mozemo ocekivati od njega nista posebno kao recimo od Stojketa..solidan je..nista vise

BATE-ekipa solidna i ogranicena..bolja defanzivno nego ofanzivno..steta sto ih nismo naterali da oni budu ti koji ce da jure rezultat u drugom mecu jer bi bilo laganih 3-0..

Kreg Tomson-u jebem sve na svetu ..za onakav start na sredini terena u prvom poluvremenu gde je klasicno zaustavljanje kontre dati crveni karton je sramno!

Verujem da cemo uz neko nase ludilo da ubijemo ove na JNA. Napred Partizan!
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Steta..
Minimum po sansama smo trebali imati nereseno..minimum..

Crveni nas poremetio..

Skot govno i protiv Fenera i BATE u istom 46 minutu nas perfidno i sa namerom krade..
Pre faula Jeftovica ,spic sa obe ruke faulira Balazica ispred mene se desilo..

Nismo ni srece imali ali vratice nam se u revansu..

Na stadionu korektna atmosfera,osim jednog debila koji je doneo ciganski sal i stao iza nase klupe..

Par nas ga je na poluvremenu obislo i sal mu je trajno oduzet..

Stadion vrhunski kao bombonica,akustika,rasveta,teren sve odlicno uradjeno..

Idemo dalje !!!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Iskreno meni je od starta bila zelja da udjemo u LE i nekako izboksujemo prolece kroz 6 utakmica sa rivalima sa kojim mozemo da se nadmecemo, u ligi sampiona bi sa ovom odbranom bili novi kandidat za neki neslavan rekord.
Ali opet znam da ako ne udjemo u LS nema nista ni od dodatnih pojacanja koja su nam neophodna i za nasu ligu.

BATE disciplinovana i fizicki cvrsta ekipa, jednostavno ne vidim nacin da im uvaljamo 2 komada a da ne primimo nijedan u revansu. Pogledao nas je bog veceras sa ona 2 poklona za Zivkovica, jer inace nismo stvorili nijednu krstenu akciju tokom meca, vezni red i spic su totalno neutralisani. I onda kada se to ne iskoristi, dodje onakav gol..

Inace moram da pohvalim igru u drugom poluvremenu sa igracem manje, odigrali smo mnogo bolje nego u prvom (verovatno kao posledica povlacenja za liniju unazad cele ekipe). To je svidjalo nam se ili ne jedini recept za ovako cvrstu ekipu koja nema neke madjionicare napred, stati duboko u blok i cekati neku gresku iz koje bi Abubakar ili Zivkovic profitirali.

Rekao sam i pre ovog meca da ce nam se o glavu obiti Petrovic ili Jevtovic i nazalost tako je i bilo. Samo umobolna osoba dodje na 10 dana do kraja prelaznog roka sa 1.5 zadnjim veznim. Skrtarili su par stotina hiljada evra, e sad ce da jaucu kad ostanu bez 10 miliona.

Vidim svi su pohvalni o Babovicu, ali on nije zadnji vezni, on nosi desetku, treba da bude glavna figura u ofanzivi, a on ne moze na nogama da izdrzi nijedan kontakt sa ovim drvosecama. Koliko treba da budes slep i ne reagujes izmenom, stavis Saleta koji bar moze da izbaci 2-3 genijalna pasa za Zivkovica\Abubakara? I onda ga stavis u 90 minutu, cisto da otkines malo vremena, kao da vodis a ne gubis?!

U revansu cemo da vidimo od cega je zaista Milinkovic, ako ne stavi malog Lukica u prvu postavu nek se tera u picku materinu!

Ponavljam, najvise se plasim da u slucaju ispadanja ne dovedemo ova planirana pojacanja, jer bez njih nam ne gine krompir u ligi evrope i predaja titule ciganima..

I preklinjem MIlinkovica i Jevtovica da se ne brukaju sa izjavama o sudjenju, ono je bio cist zuti karton.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ GROBAR UE

Jednu stvar moraš da znaš - Babovića je trpeo Stanojević (Forumski Bogotac - "F" veliko). Dok ga nije doveo u Partizan, reklamirao ga je Nikolić. Treba da ga zameram Milinkoviću?

Od dolaska, prema Baboviću i njegovim mogućnostima, imam isti stav, te ne razumem šta mi spočitavaš? Naravno da sam sastav u Novom Pazaru branio. Razlog? Video si večeras - mali broj upotrebljivih igrača u rotaciji.

Za mene je fudbal, prvenstveno, igra inteligentnih ljudi. Tu se populizam ne oprašta. Pronađi moj prvi upis na 4-3-3 formaciju koju "forsira" Milinković.

Kriv je Žile - "govor tela"...

Hleba i igara.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top