Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Možemo mi sad da seremo kako su oni drvna gradja i prosek ekipa, ali oni nas lagano izbacili.

Ja ne mislim da su oni loša ekipa i ne bih imao ništa protiv da Partizan čini 20 ovakvih 'drveta' umesto naših talentovanih fudbalskih velemajstora. Inače ovaj što je dao gol je najveće drvo, pošto onakvo ubacivanje iza ledja, prijem, gradjenje lopte, i precizan šut naši majstori rade svake sedmice ko od šale, evo za vikend protiv Mladosti smo videli.

Manite se šupljih priča kako su oni glupi i vredni, a mi talentovani, ali nas malo mrzi. Fudbal je postao sve više fizika posebno za boraniju koja nema para za umetnike.

Za prvi meč svaka čast, za ovo sinoć sramota. Ne bih imao problem i da su izgubili ali da su igrali ko ljudi.

Ali ostaje nam uteha što smo talentovaniji, a njima neka ta osmina finala, dzaba im.

U pravu je Profesor kad kaže da ima nešto mazohističko u navijanju za Partizan i da smo svi prećutno pristali na to. Prosto ništa ne može da prodje kako valja, a kad prodje onda se trostruko loše vrati.

Meni ovo nije uspeh, već velika propuštena šansa i zato mi je krivo.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne treba samo 2 stvari menjati. Jedno je uspeh dokle smo dogurali. To je svakako uspeh i niko ne moze reci da nije. Ali ono drugo je protiv koga i kako si ispao u tom mecu dokle si dogurao. Odnosno vise ovaj revans u Ceskoj. Za partiju u BG-u se nema sta reci ali ovo sinoc nije bio fudbal ni nalik tom sportu. Gledam posle Red Bull - Real Sociedad, jbt kao da gledam drugi sport. I jedni i drugi igraju fudbal, bas taj sport koji sam i hteo da gledam. Ali to sinoc je najbolji pokazitelj naseg luzerskog mentaliteta. Zadovoljis se vrlo brzo sa necim i onda je ne bitno sto neces 10 godina imati priliku da napredujes jer uopste neces dogurati tako daleko. Plzen dobio Sporting iz Lisabona. Ekipa sa kojom bi u normalnim prilikama i nas Partizan mogao da igra. Imas dobar dan, prodjes na srecu i eto te vec u 1/4! Ovako ostaje da se nadamo sledecoj sezoni...

Zatvarajte temu, samo se nerviram...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ali kakav smo mi klub... tačno sam znao da nema šanse da zameni Bambija, a ono je sramota šta je igrao dečko sinoć. Kad trener ne sme da zameni nekog igrača...

I sad čitam izjavu Tošića kako su to sve mladi momci u ekipi, ne treba da padaju i taj fazon, biće još mnogo ovakvih utakmica, jer će "igrati u mnogo većim klubovima".

Suzdržaću se od komentara.

EDIT: JEDAN JE NOVICA KAPITEN!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.494
Reaction score
1.202
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Najgore je sto i nemamo rezervna klasicna krila. :D

Suma centralni, Pantic centralni.. to sto kod nas igraju po krilu je neka druga prica.
 
Последња измена:

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Možemo mi sad da seremo kako su oni drvna gradja i prosek ekipa, ali oni nas lagano izbacili.


Meni ovo nije uspeh, već velika propuštena šansa i zato mi je krivo.

A zar može da se kaže za ovakav prolaz da je lagan? Ne bih baš rekao da pobjeda od 1:0 može da bude baš lagana! (Ne računam onaj drugi gol koji je pao zbog toga što su svi bili u napadu)
Činjenica je da smo izgledali kao amateri u drugom meču...da ne ponavljam ono što smo svi vidjeli, ali da je ušao onaj poluvolej Sume sa 16 metara, a moglo je, što da ne, ne bi bilo baš lagano. Kao što i nije i ne može biti lagano.
Da se ponovim...dvomeč je izgubljen još u prvom meču kad smo primili gol iz ofsajda. Možda bi ga primili i da nije bilo krađe, ali šta bi bilo kad bi bilo.
Da je ostalo 1:0 potpuno bi drugačija priča bila.
Posle prvog meča smo svi bili zadovoljni igrom i pristupom, osim u dijelu što nismo otišli da dovršimo protivnika, ali i u SL se ponekad povučemo kad vodimo, a ne u Evropi u tako važnom meču.

A što se tiče ovog drugog dijela...Vjerovatno za neke ne bi bio uspjeh ni da smo stigli do polufinala...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.494
Reaction score
1.202
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Jeste propustena sansa, i to ogromna. Da smo izvukli vecinu drugih rivala, pa da i razumijes ako ispadnemo od Milana, Arsenala, Lacia, Rusa, Lajpciga, Atalante itd...

Imali smo tim koji je 50 50 sa nama, tim koji je i u revansu mogao da se prodje, iako su za nijansu bolji i iskusniji.

Bezmudost i kukavicluk nasih igraca je pokvario utisak prezimljavanja i svega.
2005 smo imali isti rez sa CSKA kud i kamo jaceg rivala, ali smo u Krasnodaru trazili gol.
Ovde sinoc nismo ni igrali ni trazili nista.

Sta ce nam Tosic ako je sinoc bio kriminalan? Za Zemun je mogao i Djurickovic koji je otisao.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.863
Reaction score
13.587
Najgore je sto i nemamo rezervna klasicna krila. :D

Suma centralni, Pantic centralni.. to sto kod nas igraju po krilu je neka druga prica.
I Zdjelar bi na krilu bolje igrao od Jankovica (na koga je zalosno potrositi i jedno slovo) ali i od Tosica koji me je bas neprijanto iznenadio nisam ocekivao ovakvu inferiornost od njega, mislio sam da ce biti vodja i pokretac cele nase ofanzive. Ja ne mogu da verujem da neko ko je toliko dugo u profesionalnom fudbalu ume da bude onoliko inferioran, bez ideje, bez ikakve zelje da se preuzme odgovornost, skrivanje od lopte, vracanje lopte nazad, driblanje unazad. Osecam da kad nasi igraci prime loptu nemaju zelju da pronadju kombinaciju koja bi ih odvela ka golu vec da nadju resenje koje bi ih oslobodilo odgovornosti za eventualnu gresku i zato su nam se stoperi dodavali vecinu vremena jer svi beze od odgovornosti (primetio sam samo od Pantica i Zdjelara da se stalno nude i pokusavaju da preuzmu odgovornost). To je nesto sto ipak za 7 meseci moze da se usadi kroz trening jer koliko god mana da imaju nasi igraci mogu da nauce (videti pod "Marko Nikolic") ali nema ko da ih nauci u tome je problem, prepusteni su sami sebi, a kad se to desi svaka mana naseg mentaliteta ispliva na povrsinu. Djukic nikada nece shvatiti mnoge stvari pa tako ni to da je Tavamba beskoristan kad je sam u spicu i kad igra ledjima okrenut ka golu. Vecinu lopti nije uspeo da sacuva i prosledi saigracima. Ako vec nije hteo da ubacuje Sumu onda je morao Tavambu da stavi iza napadaca. Vise puta ove sezone se pokazalo da sa Tavambom kao jedinim napadacem mi postajemo impotentni napred i ne mozemo da pobedimo. Ako se ne varam u Albaniji je takodje igrao sam u napadu i svi se secamo kako je to izgledalo. I nas "genijalni spanac" nikakve pouke nije izvukao ni iz cega i u najtezoj utakmici je doneo najgore odluke.

Everton treba da dobije skulpturu na sred Zemunela da kad klinci i svi ostali prodju da se prekrste i podsete kakav profesionalac i kakav karakter trebas biti da bi dostojno predstavljao klub kakav je Partizan. Evertona ni Djukic nije mogao svojim "iz mirnoce" fazonom da poremeti covek je bio nesalomiv u svakom smislu!! :respect Davao je primer igracima i podizao agresivnost cele ekipe na visi nivo prosto je terao igrace na presing i borbu svojim stavom na terenu i sad je potpuno jasno da je ekipa zavisila mnogo vise od njega nego sto su hteli da nam predstave kad je otisao. Medjutim, ja verujem da smo mi i ovakvi jaci od cigana i da ako nista drugo bar u derbiju mozemo da ih pobedimo ako vec ne mozemo da se nosimo sa njihovim namestanjima ovaj put jer na klupi imamo miroljubivog coveka, pacifistu...
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Najgore je sto i nemamo rezervna klasicna krila. :D

Suma centralni, Pantic centralni.. to sto kod nas igraju po krilu je neka druga prica.

Pa i ova krila sto imamo nisu iskoriscena na pravi nacin. Vezni red nam se toliko mrsi iz utakmice u utakmicu da igrac vise ne zna ni na kojoj poziciji igra ni sta treba da radi na terenu.
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
Mladene GPG...
Naravno da se moze reci da smo lagano ispali...Ljudi su za razliku od nas igrali fudbal, imali nekoliko cistih sansi, startni rezultat im odgovarao i šta treba više... Sve to zahvaljujuci Đukiću...Ej, čovjek je izašao sa Jankovićem kao najisturenijim igračem...i neka sve to, umjesto da mu poslije nekog vremena promejini poziciju jer je totalno neupotrebljiv, on nastavlja i drugo poluvrijeme isto tako.. Igrač manje svo vrijeme
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Bio sam ubedjen da dobijamo ove, a sigurno bi prosli da nismo odigrali kao protiv Augsbruga kuci gde si imao taj luksuz da mozes i 0:2 da izgubis i da prodjes dalje.

Pribojavao sam se da ce se ponoviti Zaglebje i to se obistinilo. Njih smo takodje odvalili igrom u BG, bili ubedjeni da idemo dalje kad ono kurcina od igre u revansu.

Sto je najgore cigani zadnje dve sezone osvajaju vise bodova za koeficijent od nas.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
I to je samo jedna u "moru" kritika, na kakve je u petak popodne odlučio da reaguje Marko Janković, sledećom objavom na Instagramu.

"Dupla kruna i prolazak grupne faze LE!!! Da li ova ekipa stvarno zaslužuje kritike posle rezultata kojima se niko nije nadao, posle rezultata na koje se čekalo više od 10 godina??? Ljudi brzo zaboravljaju, to je najveći problem! Koliko god da volite ovaj klub i koliko god dugo da navijate za njega, nikome nije teže od nas, jer u pitanju su naši životi i naše karijere", napisao je Janković.

http://mondo.rs/a1084036/Sport/Fudb...jaca-FK-Partizan-posle-poraza-od-Plzenja.html

Nasao se on da odgovara. Sta si ti uradio u ovaj dvomec Jankovicu. Mrsio si muda vukao si se po terenu i padao si na svaki duel? Sta nam brois sta ste sve uradili nismo mi amebe imamo pamcenje i znamo sami da mislimo. U fudbalu se ne zivi od stare slave, a ti ako si neki profisionalni fudbaler to treba da znas. Dupla kruna i vlez u LE su jedna lepa proslost, a realnost sada kaze -9 protiv mrtvih cigana samo 5 dobijene utakmice u raspaloj kokeza ligi protiv njivaligasa na JNA jesenas i sramotni revans protiv Ceha sinoc. Pocnite da radite i igrate fudbal a manje pricajte po medijama i socijalnim mrezama. Kud vam je igra gola kurcina pa jos ste i bezobrazni fuj.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Iskreno da vam kazem, uopste mi nije bilo krivo sto smo juce ispali... Da smo se ispromasivali, pa ajd da popizdim... Ali ovako, sasvim ocekivano smo ispali od ekipe koja je mozda najgora moguca opcija bila u zrebu. Pitate se zasto? Pa zato sto je ta ekipa jedna od onih koja zvuci 'slabo' ali ima jak kolektiv i odbranu. Nama bi legla neka ekipa koja se vise oslanja na individualni kvalitet, a manje na timsku igru.

Kako smo mi njih zatvorili u prvoj tekmi, tako su oni nas u drugoj. Samo sto je ocigledno da su oni iskoristili prednost da se druga tekma igra kod njih kuci. Igrali sa 40% snage u prvoj tekmi, pustili nas da zapnemo i izjebali nas kao konje sa 1-1 kuci. Mi se kao nesto napalili da smo odigrali vrh a da su ovi jadni. A sustina je da su svesno prepustili nama posed i inicijativu i metnuli ga kad je trebalo. Provalili da igramo na Tavambu i da igramo samo u 2 formacije: 4-2-3-1 ili 4-4-2. Iskoristili to i pozatvarali nas. Posle 15-20 minuta jucerasnje utakmice, znao sam da cemo da ispadnemo. Samo sam cekao da Ostojic usere neki pas ili napravi neko sranje... To se ponavlja iz utakmice u utakmicu. Djuka me nikad nije impresionirao, tuzan trener, jako tanak i slab.

Tri sugestije:

1 - Promeniti Djukica
2 - igrati modernu 3-5-2 formaciju sa nasom decom i klincima
3 - Dovesti nemackog kondicionog trenera i dati mu abnormalnu platu da kara ove manekene u bolju i da trce dok se ne ispovracaju.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Bas razocaravajuc mec, ocekivao sam mnogo kvalitetnije izdanje, ali ocigledno da nam glavni igraci nisu ni blizu forme, kad na to dodas razne povrede koje su nas izbacivale iz ritma plus nedostatak spica koji nam je najveca boljka ispalo je da nas Cesi odradise rutinski.

Naravno da necu pljuvati momke, oni su nas i doveli dovde, glupo je i pomisliti da oni nisu zeleli prolaz, ali ocigledno da nisu mogli vise u ovom trenutku.
Jasno je bilo i pre meca da je Daca u najboljem ritmu sto je i pokazao ali to je bilo premalo za Cehe.

Na kraju krajeva kad se svedu racuni i ja mogu da pozelim da nam svaka sledeca bude jednako neuspesna kao ova i da svaki sledeci trener bude dunster kao Djukic i da se bruka na prolece u Evropi.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mesi Janković, na kritike da se nisu trudili:

"Svaka čast momcima, ponosam sam na svakog od njih i srećan što sam svakog dana sa njima, a vama kojima ništa ne znači ovo što smo postigli, želim da svake godine gledate svoj voljeni tim kako igra Ligu Evrope, pa možda godinama shvatite koliko je to teško".

Jebeš mi sve, onaj psiho spin majstor je postao mnogima idol.

Ja bih to terao iz kluba.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Mnogo sam sinoc bio besan, cekas tu utakmicu 7 dana, odbrojavas minute do pocetka, zamalo da se zajebem i zapalim tamo na slepo, i onda zamalo da zaspim za vreme trajanja meca.

Jasno je da je Djukic usao u alibi utakmicu, branio je nulu i cekao zadnjih pola sata da se otvori. Sto se tice igraca, mislim da je glavni problem fizicka inferiornost veznog reda. Nijedan od njih ne moze da dobije duel, da napravi visak, da pretrci nekog. Kretnja bez lopte - NE POSTOJI! U sledecem prelaznom roku se moraju dovesti dva igraca koji ce da trce u oba pravca i koji mogu da dobiju duel i naprave visak. To se ocekivalo od Tosica, ali on je totalno van forme, jedino nam znaci zbog prekida...
Oni su sinoc isterali Tawambu na 40m od gola, o cemu mi pricamo?

Ostojic je cini mi se bivsi igrac, preplasen je u ovim evropskim mecevima, stizu ga godine i povrede.
Celavi odigrao skroz korektan mec.
Vulicevic slabo ali svaka cast na pozrtvovanosti i igranju pod inekcijama, nema se sta zameriti.
Urosevic u odbrani ispadao ali i krpio dobro u nekim situacijama, vidi se da mu fali iskustva, a u napadu je bio blokiran od Jankovica kad god bi krenuo napred.
Zdjelar nevidljiv, nula pasova unapred, Jevtovic isto.
Pantic nesto i pokusavao, ali s obzirom da Tosic i Jankovic nisu ni probali da se otkriju nije imao jednostavno s kim da igra.
Tawamba totalno odsecen, izgurali su ga visoko.
Tosic i Jankovic - totalno van forme, bez trcanja, dave loptu.. pa jebo te bog, ako je ocigledno da nemate snage da dobijete duel sa njima, pa dajte brza dodavanja iz prve i krecite se... ne, oni dave dave i onda padnu. Katastrofa, bio sam protiv prodaje Jankovica zimus jer je prosle sezone igrao dobro, ali ocigledno njemu treba trener koji ce da ga prodrma, ovo sto sad igra je tezak kriminal.
Suma je morao da udje mnogo ranije, jedan od retkih igraca koji moze potezom da resi mec ili napravi neki koristan visak. I u ovoj ekipi Sale Ilic mora da igra bar pola sata po mecu, mi juce nismo imali 10 pasova unapred sa sve Stojkovicevim ispucavanjima.

Ako se sumira evro sezona, daj boze da bude svaka ovakva, ali ostaje zal jer sa hrabijim pristupom se ovo moglo proci. Pogotovo mi je zao sto je sledeci protivnik Sporting koji takodje nije bauk i sa kojim moze da se igra, njih sam prizeljkivao i u prvoj fazi, jer mislim da nam vise godi taj malo otvoreniji fudbal.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
^^Uče od trenera, pedagoga vajnog. Samo mirno i prodaj svoj šarm. Dok te provale, bićeš već u drugom klubu, većem, što reče Bambiša naš, dika naša, koja nas je počastvovala prisustvom na tekmi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.921
Reaction score
26.657
Mesi Janković, na kritike da se nisu trudili:



Jebeš mi sve, onaj psiho spin majstor je postao mnogima idol.

Ja bih to terao iz kluba.

Nemoj tako doktore :D
Ovo ce biti biser nad biserima u izjavama igraca...
Objasnio deckonja da nama navijacima Partizana, pazi sad...NISTA NE ZNACI STO SMO PREZIMELI U EVROPI!!! :eek:
Nema dalje, zatvaraj temu. :prekrsti
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.863
Reaction score
13.587
Mesi Janković, na kritike da se nisu trudili:

"Svaka čast momcima, ponosam sam na svakog od njih i srećan što sam svakog dana sa njima, a vama kojima ništa ne znači ovo što smo postigli, želim da svake godine gledate svoj voljeni tim kako igra Ligu Evrope, pa možda godinama shvatite koliko je to teško".
Jebeš mi sve, onaj psiho spin majstor je postao mnogima idol.

Ja bih to terao iz kluba.

Kako deluje u ovoj izjavi tako je delovao i na terenu - izgubljen u vremenu i prostoru bez svesti o tome sta se desava oko njega. Ni jedan prodor u opasnoj zoni, ni jedan upotrebljiv centarsut, pas, ni jedan opasan sut....

Po nasoj igri i pristupu ovom revansu videlo se jasno da je Djukic plasljiv i da je veliki kalkulant. Umesto da napadnemo i odmah potrazimo gol pa makar i primili gol odmah (ako primis gol odmah na startu logicno je da vise vremena imas da sredis stvari u nastavku) mi pomazemo cesima da zadrze nulu koliko god njima odgovara kako bi nas onako fizicki spremniji pojeli zadnjih 20 minuta.
Bezmudost trenera se odrazila na ekipu u nedostatku jedinog coveka koji je unosio adrenalin u nasu igru - Everton..to je to
 
Последња измена:

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Prije njihovog prvog gola odnos u faulovima je bio 12-1. Mi napravili samo jedan faul do 70-og minuta. Do kraja jos 3. Znaci ukupno 4 faula u utakmici u kojoj juris rezultat.
A odnos u kornerima 11-2.

Tuga od fudbala. Tuga, jad i bijeda od nasih amatera.

Stojkovic dobar.
Pantic dobar.
Zdjelar solidan.
Ostali tuga. Jankovic da je vrijedio ista nebi ga Olimpijakos tako lako pustio kod nas.
U CSKA su vidjeli da je Tosic zavrsio karijeru i da vise ne moze da igra..pa covjek dosao kod nas jer kod nas sve moze.
Suma cirkuzant.
Tavambi je maximum igra u nasoj ligi, nidje vise on igrat nece..jedino tamo kod onih Arapa ili Kineza...oni su daleko od pravog fudbala i sprdaju se pa moze jedino kod njih.
#51 kao muva bez glave.

Djukicu jel te sramota? Bio sam srecan kad si ti dolazio a sada te ocima ne mogu vidjet.. Svaku tvoju izjavu u napred znamo.. Kao picka se ponasas, kao picka izgledas, taktike nemas, nema motovacije igraca, autoriteta nema. Jedan Radamani i jedan Ivica miš ti diriguju sve.. Sram te bilo.

Ivice mišu mali jedva cekam da cujem sta ces sada reci za tvog velemajstora u zongliranju, gospodina od metar ipo visine, Sumu. 1.6 miliona za onog cirkuzanta? Plata od 300k-400k eura... Kuku, kuku, kuku.

Umjesto da je Leonardu dao milion eura platu, on napravio hajku oko njega.. Platio "vodje" sa juga da pljuju Leonarda. Sram te bilo Ivice, sram te bilo.

U nedelju protiv Zemuna pa u Nis. Nek nam je Bog u pomoc da ovim "fudbalerima".
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Ono sinoc , ne secam se da sam gledao losiji Partizan u zivotu..bez ideje, bez cilja, bez muda i bez trenera..da li je moguce Djukicu da onako nesto izjavis na kraju onakve utakmice..ti si taj koji treba da spremi ekipu za mec, ti si taj koji treba da zna sta je ta Evropa, igrao si finale LS sa Valensijom..ti si brate izveo ekipu na teren, u pojedinim momentima mi se cinilo da igramo da izgubimo..umesto napadacki od starta, ne znam sta se ceka jer smo svi znali da cemo primiti gol tamo milion posto..uvek igramo tako sto bacamo minute kao da ce se igrati dva dana, ali ne igra se tako..bar Partizan tako nikada nije igrao..ja ne znam sta se ovo desava godinama unazad, ali ovo sve teze postaje za gledanje..bio sam dete, pobegao iz skole i gledao Partizan Bayern u Beogradu 0-3 , i otisao kuci skoro pa srecan jer je Partizan napravio 5 sjajnih prilika, jeste da smo ubedljivo porazeni pred kraj primivsi dva gola ali smo brate mili igrali fudbal..kad igras napadacki i igras hrabro, pogleda te i sreca, ali mi sa onakvom igrom ne bi dali gol do nedelje..svasta bi jos pisao, ali nemam snage..cekao sam 7 dana revans, i onda jedan samar koji ste svojim izjavama pretvorili u pobedu jer jel te igrali smo prolece u Evropi..jbm ti takvo prolece..
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top