Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Навијач је стока једна незасита, која стално нешто комбинује, планира и рачуна, а у ствари не зна и не разуме ништа, а глава му служи као чивилук за шал.
Меси је хтео рећи да треба имати меру у свему па и у тим резултатима, ако стално трчиш за новим, кад ћеш онда да уживаш у старим?
Има ЛЕ сваке године па оно што можеш да урадиш данас остави за прекосутра, како би сутра имао слободан дан у развоју каријере.
Да оно што су неки имали на терену синоћ су биле каријере ма како их ви замишљали другачије.
Наше незадовпљство и јесте последица тог замишљања, а већина тима је била потпуно реална и трезвена.
Што би Сун Цу рекао - бити свестан разарања, пре разарања и онда се нису потрошили ни ментално ни физички, те су данас потпуно релаксирани за разлику од нас.
Нема тог дриблинга или паса који има очи а да може да замени овакву животну мудрост.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
evo da i ja iznesem moje misljenje hladne glave ja bih reko da Djukic ima istu filozofiju koju je imao i u prvom mandatu u Partizanu ali nema ono sto je najvaznije igrace koje je imao tada sta vredi kad se odbranimo kad nemamo ni sredinu terena ni napad a ni igracetipa Moreira ,diara,zuka jovetic lazetic miletic itd....
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vi jos o utakmici? A pola tima u izlasku veceras.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ne treba samo 2 stvari menjati. Jedno je uspeh dokle smo dogurali. To je svakako uspeh i niko ne moze reci da nije. ..

nije zato sto si ti napisao, ali evo, nije uspeh. nije naravno ni neuspeh, nego je user (na srpskom, ne engleskom). To sto smo mi navikli na evropske katastrofe u grupi, i tu konkretno mislim na 2012/13 kada nas je Inter preklinjao da ga pobedimo u Milanu a Nefci nismo dobili ni u jednoj utakmici iz razloga sto nas je vodio idiot koji je veci i od sadasnjeg idiota na klupi, ili nesrecna sezona 14/15 kad se ipak nije moglo protiv napaljenog besiktasa i jakog totenhema (asteras je bruka). Nasa grupa je grupa koja se samo pozeleti moze. Imas najjaci tim Dinamo, imas najslabiji tim Skenderbeg i imas YB koje prakticno moras u dvomecu da izbacis. Da Dinamo nije dobio YB tamo i da ih mi nismo dobili ovde, mi bi ispali. Mi cak nismo uspeli ni taj Skenderbeg 2 puta da dobijemo, niti da ne primimo 3 gola od Dinama za jedno poluvreme, eeej. To sto su se tamo popiskili po nama sa 4-1 da ne govorim.

O Kizi Milinkovicu mislim prilicno lose, jos od onog ciganskog finala kupa '11, ali grupa u kojoj je on 2015 igrao i dobio dva puta holandski tim i jednom nemacki (u drugom susretu nije ni vodio), jaca je od ove smrdljive grupice zaista dosta. Da ne pominjem da je izbacio i Steauu.

I ti onda izvuces tu Viktoriju za koju sam ja mislio da je dosta ozbiljniji tim, u Beogradu provalis da nisu nista posebno u odnosu na sve ono sto si mogao da izvuces, i odes tamo turisticki umesto da kidas zubima. Znas kad cemo se sledeci put boriti za 1/8 finala, pogotovu sa Plzenom ? Necemo skoro.

Ne spinujte vise o nekakvom mega uspehu jer to nije, covek nas je kostao titule jos pre sezone skijanja, u evropi nas je ispodprosecan tim izrutinirao, a ako Macva izbaci Zvezdu iz kupa, mozda osvojimo taj kup kao 2016. i "spasimo" sezonu.

Inace, ocekujte potpuni raspad u ligi (koji je bio i dosad) i daj boze u kog ne verujem da nas ne petardiraju u derbiju, pogotovu ako nam trener izadje pijan na teren nakon bancenja sa Terzicem.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.246
Reaction score
3.615
Janković bolje da se ne oglašava više.
Kontinuiniranom kurcoboljom je pokazao koliko mu je stalo do karijere, tako da mu jr bolje da ne spinuje.

Lukav je on, zna on da sa ovakvim stavom u Amijenu ne bi izdržao ni mjesec dana, zato je i odbio ponudu. Njemu ovdje lijepo, ima trenera koga boli kurac da ukaže na kurcobolju, sve mu ravno.

I dalje ne mogu da dođem sebi šta su oni sebi dozvolili. Spominju non stop to da smo prezimili poslije 13 god. Pa kako vas onda nije sramota da napravite samo 3 faula i da ladite jaja na terenu.

Treba nam ozbiljan trener, koji neće imati takav odnos sa igračima kao Đukić.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Suma, Vakulko, Djerlek, S.Markovic bi trebalo da od vikenda igraju a i onaj crni decko sto je doveden zadnji dan, zadnji vezni. Ni ime mu ne znam nazalost...nemamo sta izgubiti jer ce Djukic dotjerati do -15 pod garancijom.
Zaboravih juce reci Zdjelar nit smrdi nit mirise...placem za Evertonom.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da Dinamo nije dobio YB tamo i da ih mi nismo dobili ovde, mi bi ispali.

Bravo, sad mi je jasno kako smo prosli ovu grupu.

I ti onda izvuces tu Viktoriju za koju sam ja mislio da je dosta ozbiljniji tim, u Beogradu provalis da nisu nista posebno u odnosu na sve ono sto si mogao da izvuces, i odes tamo turisticki umesto da kidas zubima.

Aha, a sta mislis o mogucnosti da smo mi u Beogradu odigrali iznad nasih mogucnosti, iznenadili njih koji su nas malo potcenili i da na tom mecu nisu Cesi bili na svom maksimumu?
Da ne govorim o tome da su sudije direktno uticale na rezultat dvomeca.

Inace, ocekujte potpuni raspad u ligi (koji je bio i dosad) i daj boze u kog ne verujem da nas ne petardiraju u derbiju, pogotovu ako nam trener izadje pijan na teren nakon bancenja sa Terzicem.

Prognoza u rangu one pred prethodni derbi, pred Videoton, pred Bojse, kad god ste prognozirali kolaps mi smo oduvali, tako cemo i cigane, nece ih sledeci put ni sudije spasiti.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
neces me uvuci u raspravu, i nemoj da mi persiras. Naravno, postujem tvoje neslaganje sa mojim misljenjem, samo ne preteruj sa sprdanjem kao u prvoj recenici.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.460
Локација
Beograd
Posao mi je dozvolio da pogledam samo početak utakmice i poslednjih nekoliko minuta...

Ali, sve mi je potpuno jasno, dobio sam informaciju i van Foruma, a i sve što čitam ovde govori isto:
Izašli su bezmudo i pičkasto u utakmicu u kojoj nam treba pobeda, ili bar da dajemo puno golova, bezmudo i pičkasto i igrači i trener, sa pogrešnim sastavom i pogrešnom taktikom, i pogrešnim izmenama...

Evo i kako nas je (još pre utakmice!) sasvim solidno ,,pročitao,, ovaj gos'n hrvatski kladioničar:
https://www.youtube.com/watch?v=_1lgPcLclDo

Naš prokleti mentalitet (kompleksi više i niže vrednosti u kombinaciji, iliti istovremeno!) uverava ove #igrače da zaslužuju da igraju u ,,ligama petice,, a kad izađu na teren useru se pred igračima ,,lige četrnestice,, ili i ako se i ne useru, nisu kadri da tu ,,14icu,, pobede...ili bar gol da daju...

Sve u svemu, bez obzira što se svi slažu da je poslednja utakmica ,,,Evrope,, ove sezone bila ,,bljak,, moram da kažem da smo ove sezone ipak napravili neki korak napred u toj ,,Evropi,, - davali smo golove, osvajali neke bodove, pobedili nekog, prošli grupu...svega toga ranije i nije baš uvek bilo...

Samo...to ne znači puno, ako se ne izvuku pouke (a teško da hoće) i ako se stvari ne poprave (teško da hoće) i ako se tim ne ojača (e ovo će tek najteže da se desi)...

Ja se vraćam na ono što sam ,,100 puta,, već napisao:
Partizan MORA DA IGRA FUDBAL, i da ima samo TRI vrste igrača u timu:
1. Umetnici sa smanjenom obavezom defanzive, AKO su pravi umetnici - podnosim umetnike koji nemaju ,,fizikalije,, ni volje da 90 minuta špartaju tamo-vamo, AKO svojim krucijalnim potezima sjebu protivnika u sekundi (Milko, Dragan Ćirić, Leonardo)...
2. Radnici (koji će da preoru teren uzduž i popreko): ovde nema potrebe da pišem kako se to radi, samo da navedem primere: Bajro, Duljaj, Everton. Tačka.
3. Umetnici-radnici: desi se ponekad da se u istoj ličnosti spoji i umetnost fudbala, ali i oranje po terenu, naravno takve ličnosti u timu i na terenu su pravo blago, suvo zlato Partizana, kao Vokri, Dr Mo...

Dakle:
1. Pravog umetnika u timu nemamo, Leonardo je otišao, a ovi što su tu ostali su daleko od bilo kakve ,,umetnosti,,...
2. Najveći radnik Everton, takođe je otišao, zamenu njegovog profila nemamo...
3. O kombinaciju umetnik-radnik, šta reći...neki se trude, ali nisu u klasi ,,umetnika,,...

I moje dakle br.2:
Ovo što u igračkom kadru imamo smuti-prospi, ni tamo ni ovamo...nekad su takvi igrači igrali po nižim rangovima...a da je do mene i sad bi neki od njih bili tamo...
Jankovića i Bambija kritikujem već duže vreme, bliži se i početak sezone Teleoptika, vrlo rado bi ih video tamo...
Jankovića jer je praktično neupotrebljiv, Tošića da nekom sledećem ,,povratniku,, ne pada na pamet da se vraća u Partizan, ako se ne vraća u pravoj formi i kao lider ekipe...

Ako imam starijeg igrača kojeg mnogo plaćam a na terenu će MOŽDA nekad nešto da uradi, a najčešće ne uradi NIŠTA i ,,klinca,, kojeg malo plaćam, a na terenu će isto MOŽDA nešto da uradi (a možda neće i ništa), onda bolje da mi igra ,,klinac,, - jeftiniji je, ima šanse da napreduje, mogu i da ga prodam i zaradim...
Doduše, ovo je već o sastavu tima, pa kako smo sa ,,Evropom,, završili a čeka nas uzbudljivi povratak na njive i oranice domaćih terena, prebaciću se na odgovarajuću temu...

,,Evropo,,...nadam se da se vidimo i do godine...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Evo i ja hladne glave. Očekivao sam lagan prolaz, a dobio sam težak udarac u glavu i zezanje danas na poslu. Jeste uspjeh ovoliko stići u Evropi, ali brate mili pogini, pa ako ispadneš ,da nam nije žao.
U narednom prelaznom roku 80 kg muda kako na klupi, tako i na terenu, a upravi deratizacija pod hitno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.460
Локација
Beograd
Glupo je da direktno pišem o utakmici koju nisam gledao...iako sam pročitao toliko informacija o njoj da mi je sve jasno...

Nisam zadovoljan što od prvog minuta nismo pojurili pobedu...
Nisam zadovoljan jer nismo igrali fudbal...
Nisam zadovoljan, jer je Plzen svakako bolja varijanta u žrebu nego npr. Atletiko Madrid, dakle imali smo neke šanse i da prođemo dalje...

S druge strane, nisam siguran da ovaj sastav plus trener uopšte mogu mnogo bolje od ovoga?
Ali, opet kažem, nisam gledao celu utakmicu, tako da...imam ipak samo neki ,,posredni,, utisak...

Zadovoljan sam što smo igrali grupu (tj. što nismo ispali još pre toga), što smo je prošli, što smo u grupi pobedili Jangere i Skendere, i uzeli još koji bod za popravak koeficijenta...
Nisam tužan što smo gubili od Kijeva, jer pretpostavljam da su jači tim od nas...

Kao što rekoh, bilo je gorih ,,evropskih,, sezona od ove, tako da...teraj dalje, ovo se završilo...

Za nešto bolje, dalje, više - treba MNOOOGO toga: promena rada sa omladinskom školom, promena rada u pripremi prvog tima, promena trenera, bolji igrači, veći budžet, pametnije odluke, neki SISTEM (koji će da funkcioniše)...
Nas su često pobeđivali i izbacivali timovi koji nisu imali baš neki ogroman budžet, ali tamo znaju bar da ih tako spreme da svih 11 na terenu trče svih 90 minuta, plus znaju šta će i kad će šta sa loptom...igraju uvek da pobede, nemaju komplekse, itd...
Imaju svašta to nešto što mi nemamo (u velikom broju slučajeva)...
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Volja, pre svega i disciplina, a ne kao što reče, Zoko Bambule, završićete u većem klubu. Pripadnost?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.460
Локација
Beograd
Za igrača Partizana i navijača Partizana, većeg kluba od Partizana ne bi smelo da bude.
NIKAD!

Ali...da...sad su vremena takva...virtuelni svet i želja da se što pre ode odavde, nove generacije i nova shvatanja...sve se promenilo u odnosu na ono od nekad...
Samo je u Partizanu pravog fudbala sve manje...fali i volje, discipline, trčanja...

Jeste, a ima osim Partizana i taj Teleoptik, naša filijala...i kao što rekoh, poslao bih ja baš rado i nekog iz Partizana u taj Teleoptik, pa što da se ,,ide,, samo u jednom smeru (iz Teleoptika u Partizan), kad može malo i obrnuto...
Vaspitna mera...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Да осете величину Телеоптика.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
nije zato sto si ti napisao, ali evo, nije uspeh. nije naravno ni neuspeh, nego je user (na srpskom, ne engleskom). To sto smo mi navikli na evropske katastrofe u grupi, i tu konkretno mislim na 2012/13 kada nas je Inter preklinjao da ga pobedimo u Milanu a Nefci nismo dobili ni u jednoj utakmici iz razloga sto nas je vodio idiot koji je veci i od sadasnjeg idiota na klupi, ili nesrecna sezona 14/15 kad se ipak nije moglo protiv napaljenog besiktasa i jakog totenhema (asteras je bruka). Nasa grupa je grupa koja se samo pozeleti moze. Imas najjaci tim Dinamo, imas najslabiji tim Skenderbeg i imas YB koje prakticno moras u dvomecu da izbacis. Da Dinamo nije dobio YB tamo i da ih mi nismo dobili ovde, mi bi ispali. Mi cak nismo uspeli ni taj Skenderbeg 2 puta da dobijemo, niti da ne primimo 3 gola od Dinama za jedno poluvreme, eeej. To sto su se tamo popiskili po nama sa 4-1 da ne govorim.

O Kizi Milinkovicu mislim prilicno lose, jos od onog ciganskog finala kupa '11, ali grupa u kojoj je on 2015 igrao i dobio dva puta holandski tim i jednom nemacki (u drugom susretu nije ni vodio), jaca je od ove smrdljive grupice zaista dosta. Da ne pominjem da je izbacio i Steauu.

I ti onda izvuces tu Viktoriju za koju sam ja mislio da je dosta ozbiljniji tim, u Beogradu provalis da nisu nista posebno u odnosu na sve ono sto si mogao da izvuces, i odes tamo turisticki umesto da kidas zubima. Znas kad cemo se sledeci put boriti za 1/8 finala, pogotovu sa Plzenom ? Necemo skoro.

Ne spinujte vise o nekakvom mega uspehu jer to nije, covek nas je kostao titule jos pre sezone skijanja, u evropi nas je ispodprosecan tim izrutinirao, a ako Macva izbaci Zvezdu iz kupa, mozda osvojimo taj kup kao 2016. i "spasimo" sezonu.

Inace, ocekujte potpuni raspad u ligi (koji je bio i dosad) i daj boze u kog ne verujem da nas ne petardiraju u derbiju, pogotovu ako nam trener izadje pijan na teren nakon bancenja sa Terzicem.

U potpunosti se slazem.
Mozete post Idio Hroma da stavite zadnji i da zatvorite ovu temu.

Samo da dodam. U nedelju protiv Zemuna.. A onda u srijedu u Nis. To nam je najteze gostovanje do podjele bodova. (gostujemo jos Cuki i Backoj)
Velike sanse da tu prospemo bodove ako ih vec u nedelju ne prospemo. A o tituli i ne sanjam vise.. Iskreno nadao sam se da mozemo da dobijemo sve do kraja i da se nadamo da ce crveni kiksnuti nedje.. E sada se vise nicemu ne nadam. Boli me uvo hoce li crveni kiksnuti kad znam da cemo mi u najmanje jos dvije utakmice prosuti bodove.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Spletom cudnih okolnosti, nisam mogao da gledam ni 1 minut ovih utakmica. Mnogo tuzno jer mi je na kraju bas drago zbog toga. Sve sam video.
Ako je Tosic stvarno to izjavio o mnogo vecim klubovima, ja bih ga poslao u Teleoptik. Dule bi znao da ga ”nagradi” za ovo. Znaci raskid ugovora, pa ti idi bato pricaj o vecim klubovima, negde po Kini.
O trenercini: mislim da smo imali previse strpljenja, ali znajuci ko i zasto ga je doveo, mislim da je on u potpunosti ”ispunio” ocekivanja.
Post Idio Hroma je sustina svega, mi ovakav zreb nismo imali 30 godina (na nivou Seltik, Groningen, Dinamo B, mada je Dinamo B bio Barsa za ove) i cekacemo jos 30 do sledeceg ovakvog zreba. Nemojte, molim vas, o Jang Bojsu i Viktoriji, kao vodecim na tabelama svojih liga, videli smo dovoljno!
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Sve je receno o utakmici, ali ja bih samo da dodam ds je bilo jedno dobro izdanje i gostovanje nas navijaca i grobara . Bila je dobra energija pre i za vreme utakmice i ako smo bili izdeljeni , po meni jedno dobro gostovanje(navijacki).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top