Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Izvinjavam se svim forumašima s kojima sam došao u konflikt braneći Đukića. On je neznalica i kukavica. Pridobio me prvim mandatom i dvomečom protiv Olimpijakosa gdje sam vidio konture hrabre igre.
Nijednu šansu u istorijskoj utakmici u Plzenju (gdje naš gol vrijedi dva!!!) nismo stvorili. Da se ne lažemo, Viktorija je osrednja ekipa. Uvijek bih je poželio nakon žrijeba.
Izrazi lica Tošića i Jankovića su podudarni njihovom doprinosu igri. Obeshrabruju.
Pantić me prijatno iznenadio.
Đukić i Janković, i ako su ostali poslije sramnog izdanja, ispisnice zaslužuju zbog izjava kojima nas ponižavaju.
Nema mnogo filozofije, forumaši se već napisali duštinu. Dakle, ova generacija jeste učinila mnogo i svaka im čast. ALI, ALI... učinili su JEDINU stvar koju nisu smjeli. Odigrali kukavički, sramno, obrukali nas pred vasionom i to im ne smije biti oprošteno. Da su se trudili, malo ko bi im prigovorio, koliko god visok rezultat bio. Zato mi smetaju spočitavanja zbog poraza od Dinama u Kijevu ili Olimpijakosa u BG.
Ta izdanja, itekako, mogu da shvatim. Ovaj u Plzenju nikako.
Idemo dalje na stubovima Pantića, Đerleka, Vakulka, Zdjelara i Stojketa.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
Znao sam da ce krenuti pljuvanje po dosadasnjim rezultatima u evropi, sto je cak i sramotnije od nase "igre" na poslednjoj utakmici. Od jednom nasi prethodni protivnici koje smo pobedili postali neki tamo seljaci, kao da smo igrali protiv timova sa Farskih ostrva. Brisu se posljedne 13 utakmice zbog ove prosle, bravo:clap

Razumem razocarenje, i meni se gadila ta "igra", ali ne pada mi napamet da odjednom okrenem plocu i idem u krajnost. Ima valjda nesto izmedju crnog i belog jebem li ga.

Sa druge strane razumem kritiku za date izjave igraca i trenera. posle onakve sramotne igre ima da cutis i gutas, iako si mozda u pravu. Ima da cutis i radis da se ONO NIKADA vise ne dogodi, a ne da kenjas po medijima ili drustvenim mrezama.

Svaka cast za sezonu u evropi, bilo je mnogo lepo ali ostaje itekako gorak ukus. Jedino dupla kruna mi moze obrisati taj ukus, tako da znate sta vam je ciniti...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ivica je u intervju sa Panticem vidno razocaran. Djukic ima fore do sledeceg derbija. Ako ne pobjedi leti. Moj neki zakljucak.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ova sezona je uspeh samo zato što su nas navikli na neuspehe. Ovo mora da nam bude prosek, standard svake godine. U stvari, trebalo je da postane pre desetak godina pa nije. Cupkamo u mestu i onda se desi rezultat koji je sam po sebi dobar i mi padamo na dupe. Gladni godinama i onda te neko nahrani jedne godine i ti srećan ko malo dete umesto da stalno budeš sit, a u slučaju našeg FK bilo je prostora. Deset godina se zajebavamo sa Tunovima i Zaglebjima, ne možeš bre da ne izgubiš na svom terenu sa manje od dva gola za prolaz, otvoriš meč sa Kijevom pa zajebeš, otvoriš meč u Bernu pa opet primiš, onda uleti neko poniženje, pa ok rezultat, pa gluposti u fazonu Miljković, Babović i slično. Eto, tako izgleda desetogodišnji ciklus praćenja našeg kluba u evropi. Kad ćemo postati prosečno ozbiljan tim u evropi, kad ćemo izbacivati i mi nekoga rutinski a da nisu neka egzotika. Ne pomeramo se i to je problem. Zatočeni smo u nekom mikrosvetu gde hvatamo mrvice radosti koje nam povremeno bacaju.

Drugo, ko brani našim igračima da igraju jako čvrsto bez respekta ne sa Viktorijom, nego sa nekim Zenitom, Bilbaom, Dortmundom. Izadji 11 je na 11 izgini svaki duel, izgubi jebi ga ali ko čovek. Ali ne možemo mi to da im usadimo i objasnimo, nego trener, a onda ovde dodju i kažu mi da on ima filozofiju, pa mu trebaju drugačiji igrači, pa nema para za njegovu viziju pa ovo pa ono. I još mi kažu posle meča da je njima najteže?! Pa što nisi onda istrčao svaki sprint na meču, izdržao duel, ispratio igrača, propišao krv, nego trčkarao ko vila i onda ti posle meča žao. Ne, žao je meni i nas svih jer sam pojeo džigericu gledajući vas nemoćan da bilo šta učinim.

Treće, gde vam je ljudi 'oću još'!? Prošao si dalje - super, imaš priliku da odeš još dalje i to realnu priliku, ali si u fazonu a je l baš moram. Koji si ti profesionalac, gde ti je srce, kidaj, gazi, trči, lomi. Ljudi bre igraju ispred zgrade žustrije od njih.

Dosta je bilo opravdanja. Ok ispali su i nije smak sveta, ali treba reći kako jeste. Svojom igrom su omogućili protivniku da prodje. Nisu se preterano trudili. Nisu iskoristili šansu. Tačka. A to što su uzeli Škenderbegu četiri boda i dva meča, isto i Bojsima svaka čast, ali to nije ono što treba da nas zadovolji.

Da, popizdeo sam.
 
Последња измена:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Otresli nas Česi, kao slinu. Uspeh je ovo evropsko proleće, ali su se popišali po tome, sramnim pristupom u ovoj utakmici. Još se takmiče, ko će više da sere posle tekme. Bambiša, još jednom, nisi ti za ovaj Cirkus, beži. Ti si samo za velike klubove.
images
 

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Одличну јесен у ЛЕ покварила је зимска премијера, не због пораза и испадања него због односа према дресу Партизана. Нико не очекује да се освоји ЛЕ али да се бориш и да реално пружену шансу искористиш то сви очекујемо. Заказали су главни играчи, мада ни прелазни рок није одрађен добро, опет се гомилало на неким позицијама, није доведен шпиц јер Тавамба колико год био добар не може сам да игра у нападу а Огњен је скоро целе припреме био повређен,Ђорђе је млад а Ђилас је посебна тема. Жао ми је Ђукића али ако не исправи неке ствари и неке играче не пошаље на хлађење неће ми бити жао кад га отерају, јер тренери су пролазни а управа је вечна. Све у свему није лоше а могло се и даље и боље.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Crni, Marko, aj' do pola sam i razumeo, ali ovaj drugi deo, nije mi baš najjasniji.
 

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Погрешим једно слово, кренем да исправљам и све упропастим...
Кратко, разочаран сам неким играчима од којих сам много очекивао,
Ђукић и Илиев имају још кредита код мене али се полако троши и то је то.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Dobro, ok, šta se nerviraš odma'. Inače, Marko, dobro nam došao na forum.
 

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Moram da se nerviram, kad pogrešim...
Hvala, bio sam i ranije ovde, samo pod drugim imenom.
U svakom slučaju, hvala na dobodošlici, Rub Izuzev.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ne znam da li je preneto kako treba, ali evo šta piše na mozzartu:

„Biće još utakmica. To su mladi momci, igraće u mnogo većim klubovima, ovakvih utakmica će biti mnogo u budućnosti”, predočio je Zoran Tošić.
http://www.mozzartsport.com/fudbal/...h-akcija-a-oni-prava-takmicarska-ekipa/287861

Kao jedan od lidera ekipe (bar na papiru), valjda bi trebalo da mlađima predoči koliko je ovo veliki klub, da ne pričam da će nekima od njih ovo i biti vrhunac karijere, nažalost.

Kao što rekoh, Novica u KK, Sale u FK, to je to, svi ostali nisu im ni do kolena.
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Za igrača Partizana i navijača Partizana, većeg kluba od Partizana ne bi smelo da bude.
NIKAD!

Ali...da...sad su vremena takva...virtuelni svet i želja da se što pre ode odavde, nove generacije i nova shvatanja...sve se promenilo u odnosu na ono od nekad...
Samo je u Partizanu pravog fudbala sve manje...fali i volje, discipline, trčanja...

Jeste, a ima osim Partizana i taj Teleoptik, naša filijala...i kao što rekoh, poslao bih ja baš rado i nekog iz Partizana u taj Teleoptik, pa što da se ,,ide,, samo u jednom smeru (iz Teleoptika u Partizan), kad može malo i obrnuto...
Vaspitna mera...

Apsolutno se slazem. I prije izjave sam htio da napisem da bi bilo najpostenije od njih trojice (Jankovic i Tosic od igraca, i Djukic), da sami traze smanjenje plate na onu koju imaju i ostali jer su, pogotovo posljednja dvojica, dovedeni da naprave razliku upravo u OVAKVIM utakmicama.

A jedan je Sale Stanojevic i slanje takvih u Teleoptik.

Sto neko rece, iako jeste prilican uspjeh ovo prezimljavanje, cuti i trpi kritike jer si valjda i sam svjestan da si i mogao i morao bolje. Lako vam je laprdati kad ste zatvorili stadion...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Posle 3 dana odsustva i 2000km vozanja ,pomešanih osećanja,razočarenja vratismo se kući.
Žena zvoca ali šta će navikla da je Partizan iznad svega..

Teško je napisati o igri nešto novo,ostaje žal o šansi za plasman u 1/8 finala LE, koji ovakvim NE sistematskim radom u klubu pitanje kada će se ponovo ukazati.

Eto Dnjepar je pre par sezona igrao i finale LE pa danas je u 3 ligi ,skoro ne postoji..

Igra razočaravajuća , sa dosta rovitih igrača u timu i velikim podbačajem najiskusnijih i igrača od kojih se najviše očekivalo..

Ostaje žal da smo mogli dalje i da smo prolaz dobrim delom prokockali u Beogradu ,kad smo pokradeni golom iz ofsajda.
Očekivao sam da proradi inat i da nam se vrati ukradeno ali igrom i zalaganjem u Plzenu ,takvu sreću nismo ni zaslužili.

Dal je bilo drugih opcija u sastavu ?

Ožegović nije trenirao 15 dana ,dal početi sa njim ?
Dobio je 30 minuta i izgledali smo opasnije sa 2 špica gore ali sa malo dobrih lopti za njih.
Zato sam mišljenja da je Suma morao da igra više i od početka.
Jer pokazalo se da Tošić i Janković su podbacili.
Njih 2 ne mogu da istrče kontru,vrte se oko svoje ose pri svakom prijemu i fudbal koji igraju nije unapred..
Abubakar se rodio za naša evropska gostovanja ali treba imati i nekoga da može i zna da mu gurne loptu ( Saša Ilić bi mi igrao zadnjih 20 min )..

Hladne glave sumirajući evropsku epizodu ,napravljen je veliki rezultat,pogotovo imajući u vidu prošlogodišnji fijasko sa Zaglebljem.
Ali ostaje žal da je Partizan mogao više jer Partizan svojim imenom i istorijom zaslužuje više..

Da li ljudi u klubu misle da je Partizan mogao više i dal je njihova želja isto to ?

Da li žele da po svemu postanemo evropski klub ?
Onda imaju mnogo,mnogo posla i više nego što ga oni znaju i umeju !!!

Bila je milina a i pomalo stid me što kod nas nije tako,posetiti toalet na stadionu u Plzenu..
Da ne pričam da se na krcatom stadionu mogao svako nakačiti na wi-fi signal ,koji je extra brzo radio,da je njihov klub zaradio isto toliko para od hrane i pića kao od ulaznica..
Da je sve čisto i perfektno organizovano čak i bez skupih kapija koje se rotiraju na ulazima..

Ove godine smo bili deo evrope po rezultatima ali po mnogo čemu još zaostajemo,nažalost.

Partizan mora naći sistem ako želi više i bolje..!!
A svi mi to želimo..!!
Kako imati sistem ako niko ne odgovara za loše stanje finansijsko i sa kojim se manipuliše ( čiraj mažnjava ) već 3 decenije..?!

Podići lestvicu gore u rezultatskom smislu u evropi, znači podići lestvicu u organizaciji kluba za 10 koplja gore da bi taj pomak svake godine pravili u kontinuitetu.
U ovakom crvenom okruženju koliko je to realno..??!!

Zato svaki Partizanovac treba da je na stadionu da vide da ne mogu da nam ukradu klub,da želimo više i bolje..
Ako nas je 2.000 i ne zaslužujemo bolje rezultate..
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.595
Од свега највише боли та малокрвност и незаинтересованост. Изгледало је да су играчи и тренер дошли да не победе. Игра и поставка је била таква као да смо ми бранили 1:0 из Београда, а да Чеси морају да јуре резултат. На крају смо захваљујући пичкастој игри и испали, а тренер, управа и играчи могу да се теше да су дали све од себе, а дали су курац.

Пређе 2000 људи хиљаде километара да те на оној минусчини бодри, а балерине направе јебена три фаула на целој утакмици?! Никакав баук нису били Чеси и ово је могло да се прође.

Све у свему, разочаравајући двомеч, али и поред свега, овогодишња европска одисеја се може сматрати успешном. Много успешнијом од претходних. С обзиром да смо полу-професионални клуб по свим мерилима, а како су Заглебје, Тун и Шамрок много чешћа појава од добрих резултата у Европи у последњих 30ак година, (а Лига шампиона и пролеће у Европи инцидент) тако и наш пласман ове године, уз незанемарљиво повећање коефицијента не представља неуспех. Напротив.

Нама је проблем што немамо никакву игру од почетка сезоне. Човек би помислио да ћемо после ових зимских припрема да заличимо на нешто али јок. И то се највише показује у првенству где у нашој кући пишају по нама.

Ако неко има снимак најзанимљивијих детаља са наше и утакмице ЦСКА, молим нека ми пошаље. Хвала.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Liga Evrope je zavrsena za ovaj put. Mislim da smo ispisali sto smo mislili. Tema je zatvorena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top