Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Ako u ekipi ima pravih Grobara i igraca kojima je stalo do Partizana nadam se da ce na prvom treningu, govnetu ciganskom, da slome makar jednu nogu. A sto se tice cigana na klupi, iskreno se nadam da mu je veceras poslednja utakmica na kojoj vodi Partizan. Nek se nose obojica u kolektor gde i pripadaju. Jebo im pas mater.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Bio sam uveren da cemo privesti mraju ovo I dobiti siptare 2x.

A sada necemo ni dva boda uzeti.

Gotovo je, veceras smo ispali.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ovo su utakmice gde se greske placaju!
Ozegoviceva reakcija i Djukicev pravovremeni izostanak iste doveo nas je tu gde jesmo! Imali bismo daleko realnije sanse za prolaz dalje. Ovako, samo mogu da placem.
Realno utakmicu je okrenuo penal koji je napravio Ozegovic i to je to. Posle toga totalan pad, pa na 2-2 samo je bilo pitanje trenutka kada cemo primiti treci.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.769
Локација
Храм фудбала
Nama je problem na klupi i u fotelji sportskog direktora, a mi i dalje pičkaramo nebitnog lika...

Ubijemo se da dovedemo štopera i levog beka da bi sedeli na klupi, dok nas Ostojić i Miletić sa kosom urnišu...

Identicno zapazanje. Ponovo insistira sa Mileticem koji veze sa zivotom nema, a Ostojic je dozivio pomracenje uma, ucesnik kod sva tri njihovo gola.

E moj Ognjene...
Bravo Tawamba i Evertone.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Meni je samo jedno zao - sto je Tawamba samo onako gledao Ozegovica posle napravljenog penala. Trebao je da ga ugazi za primer i izadje sa terena.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ma necu ni dan vise da gledam ovu krpu na klupi! Treba nam trener sa autoritetom i temperamentom a ne cutljivi opa idiot! Ne mogu da verujem kako smo prosuli bodove! Ne mogu da verujem! Ako ne ode ova spodoba sa klupe nemamo sta da trazimo ni u evropi ni u prvenstvu
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Levi Miletić pre Antonova je rešio utakmicu. Ciganče ćelavo, pa karma jebiga. Osećam da puca u sebi od smeha.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Treba Everton svima kicmu da slomi.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
2:0 i krece igranka.

Koji put gledam Petartikvu mrtvu. Dva pasa nismo spojili u drugom poluvremenu. Kako, majku vam jebem naprednu, kako? Dokle?

Upravi zelim sve najgore, stoka odvratna
Djukicu ajde idi iz svetinje, i vodi Ozegovica sa sobom.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Pizdurina ciganska sa klupe mora podhitno da avanzuje.
Jebem mater i Ilievu i njemu i onom ciganskom govedu sa brojem 51.
Ni titule,ni Evrope duplo golo.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Auuuuu od strasne euforije i srece koje sam osecao pretvori mi se noc u pakao.Nema spavanja,ovo je psihicki kolaps.Jebeni kliker bi smo pokvarili.Uzas.Djukicu ako imas obraza napusti sahranu.SrBski mentolitet
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Mi se ovde nerviramo a Ozega zadovoljno trlja ruke, kvota 35, doslo iz 1 u 2. Ne znam sta da mislim posle ovoga stvarno, ovo je namerno igranje rukom u 16m nema sta...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Nije potrebna nikakva analiza večeras, analiza je davno postavljena, još posle derbija, a glasi: na klupi imamo BEZMUDOG NEMAČA POJMA! koji to dokazuje iz utakmice u utakmicu...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
OZEGOVICU MAJKU TI JEBEM CIGANSKU SMRDLJIVU MARS IZ PARTIZANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Onaj kreten levi bek miletic ne sme vise niti jednu utakmicu da pocne u usta ga jebem retardirana!

Ostojic nas najbolji stoper prosle godine, samo ovu utakmicu iz njegova tri kiksa dva gola primamo i jednom su imali 2 na 1. Mora se probati sa Mitrovicem, nije ovo Ostojiceva sezona.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Jebeni seljački mentalitet našeg FK-a.

Godinama se vucaramo po grupama, uvek ista priča - useru se kao grlice.
Kurva jednom u 10 godina dođe do grupe i svaki jebeni put odigraju mušku, naprave po pobedu, dve... nabriju se samopouzdanjem kao da su u finalu LE, a ne da su jedva u grupu ušli, a mi - bilo da igramo sa jebenim Dinamom, BATEom, Augzburgom, kurcem-palcem - osakatimo se, na 2-0 nas ubije svaki protivnik, pa čak nam je u Budućnost istu stvar uradila.
Ne znam, odavno ovakav skenj nisam doživeo nakon jednog (tako predvidivog i očekivanog) neuspeha Partizana.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Antonova dovedemo a onaj moron Miletic i dalje igra? Goni ga u kurac vise nesposobna, prodaces ga za kurac ako nastavi ovako da se prosipa!!! Sta je on cuvao kod drugog gola? Gde je bio kod treceg gola?

Ostojic isto ne zna gde udara pod pritiskom isto kao protiv Olimpijakosa, cim su krenuli sa vise igraca u napad ne zna ni gde stoji ni koga cuva....

Mitrovic i Antonov pod hitno u prvu postavu, a ova dvojica neka cepaju karte, za bolje nisu ocigledno.

A jebem u usta i cigane sa juga, a jebao ih u supak i Mladic i Karadzic i Kosovo celo. Narikace pogane zbog kojih klub igra ovakve utakmice bez publike! Vraga bi ovoliko pali da je posle 5 minuta drugoga i one odbrane Stojketa publika na nogama bila. Pa sad pokazujte patriJotizam gibanicarski i protiv Skenderbega pa neka nas izbace na tri godine, bitno je da ste vi pokazali da ste Srbi, jebem i vas i srbstvo u usta!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Po meni glavna krivica leži u sportskom direktoru.. uzeti 15mil i sastaviti ovakvu krš ekipu može samo nepismen i poludebilan lik.
Đukića neću prozivati jer on nije trener taktičar nego trener naleta i pozitivnog razmišljanja, to jest on sa ovom ekipom ne može bolje
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Izvinjavam se Evertonu i Stojketu u ime nezainteresovanih rekreativaca.
Djuka odradio posao, sad opet moze u FSS.
Upravi zelim dugu robiju, sto bi u ozbiljnoj zemlji odavno i dobila.
Jebote, ozbiljan tim ti dva gola fore da, i ne uspes da se bar jednih 45 minuta u zivotu ponasas kao profesionalac..muko moja.
Kakav mazohizam navijati za ovu skupinu koja trenutno duzi nasu opremu, cast izuzecima.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Nadam se da je ovo bolesno cigansko govedo zavrsilo sa Partizanom....jebo ti pas mater retardiranu...i ovaj "mi smo Partizan" nek se nosi u tri lepe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top