Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Jel se gleda gol razlika ili medjusobni skor ako zavrsimo sa istim brojom bodova?

EDIT: sad vidim poruku tobacc-a - znaci medjusobni skor....

Bice jebeno jer ne polazem neku nadu u albance protiv YB
 
Последња измена:

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
560
Reaction score
2.124
Ne pamtim veći pesimizam medju grobarima, pričao sam sa 5 ljudi i svi su ubedjeni u poraz... Realno naša igra im i daje povod za tako nešto.
Tošić ne igra, veliki hendikep.
Mi moramo ići na pobedu kad god smo se štekali nije bilo dobro.
Neka bude kako biti mora.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Zašto bi se štekali? Nama remi ne igra nikakvu ulogu, osim ako iz kluba ne smatraju da će nas Dinamo pustiti u zadnjem kolu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
A neće nas pustiti jer smo mi "dobri" sa Rusima a oni ih mrze .. znači ima da gledaju da nas napune do vrha.
Ma ako ne pobedimo yangere 99% smo ispali
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pa bilo bi izuzetno Grobarski da sjebemo mec sa YB, a onda dobijemo u Kijevu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
YB sam gledao samo protiv nas. Nisu me nesto preterano odusevili. Doduse davno je to bilo. Mi se od tada koprcamo. Trazimo igru, poprilicno prosecno izgledamo na terenu.

Za mog skromnog zivota Partizan je ovakve utakmice uglavnom gubio. Stadion nece biti krcat, nece biti paklene atmosfere da to pogura kad treba.

Takodje vrlo bitna stavka je neigranje Bambija i povratak Sume. Od Bambija ocekujem da nam resava utakmice, a od Sume...vise nista.


Koliko god spokojan sad bio, znam da cu do cetvrtka samo o ovoj utakmici razmisljajti. Znam da cu se ziv pojesti kad utakmica krene i tako svih 90 i kusur minuta.

Nek ova utakmica donese nesto novo u nase napacene grobarske zivote.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Mi smo u Bernu odigrali sasvim solidnu partiju. Ne vidim razlog da je ponovimo i u BG. Veliki hendikep je izostanak Bambija. Ostali igrači moraju da nadomeste njegovo odsustvo i da borbenošću i zalganjem oduče protivnika od fudbala.
Treba da igramo kao prvih 15 minuta u Bernu i veći deo drugog poluvremena, kada nam je malo falo falilo da im smestimo bar još jedan pogodak.

Velika prednost YB je njihov domaći teren, na strani se nisu nešto proslavili.

Kada smo postigli pogodak u Bernu, svi smo se iznenadili koliko naših je bilo po ostalim tribinama. Ako nas je na stadionu Švajcarska bilo gotovo preko 10.000, sramota je da nas u četvrtak bude ispod 20.000.

Svi preduslovi su tu:
Grobari lepo vreme (prognoza najavljuje dan bez padavina sa prijatnih 16 stepeni)
Grobari besplatan ulaz (svako ko da krv, dobija kartu za sever)
Grobari evro navijači (nije LŠ, ali je i LE fino takmičenje)
Grobari bitne utakmice (gde ćeš bitniju utakmicu od utakmice gde dva kola pred kraj grupne faze možeš da obezbediš PROLEĆE U EVROPI)
Grobari zvučni protivnik (nije neko ime, pa će njih biti najmanje, ali možete i vi da uslikate koji selfi sa trenutno prvim timom Švajcarske lige)
Grobari bensedin (ostavite pilulice kući i dođite na žurku)

AJMO MI DA ZAPRŽIMO ČORBU ŠVAJCARCIMA I POGURAMO NAŠE U PROLEĆE!!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sudi nam ovaj Mađar... Šteta što nije onaj što nam sudio onomad protiv Steaue!
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Napred Partizan ljudi! Napred Partizan!!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Tuljo, problem je sto smo mi u daleko goroj formi nego sto smo bili tada. Zabrinjavajuce jebiga, ali tako je.

Ljudi, zna li se hoce li biti ulaznica na dan utakmice, ne mogu nikako do tada da uzmem, kako ide prodaja?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Prilično sam siguran da nema šanse da napunimo stadion. Ne volim da prosipam te "moblizacije", ali ako ti se stvarno dolazi, dođi, matori....biće karata.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kakav bre pun stadion. I protiv siptara sam bio i vise nego u pravu sa cifrom pa za cetvrtak takodje mislim da je nekih 18.000 puna kapa.

Stadion pune navijaci koji inace ne dolaze. Oni dodju kada je liga sampiona ili neki veliki protivnik a posto (normalno za nas) i ciganski mediji nikako ne reklamiraju utakmicu i tu vaznost iste, samim tim je uzalud ocekivati pun stadion. Realnije je da mi YB pobedimo 4:0 i Dinamo u Kievu istim rezultatom nego da napunimo stadion.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Jebeš tog navijača i osobu koju neki ciganski mediji mora pozvati na utakmicu Partizana.
Onaj ko sam ne shvata važnost meča i šta nam on donosi, ne treba ni da dolazi.
Suma ima priliku da se iskupi za sve do sada prikazano, a i da nam vrati dio uloženog :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Naravno da je tako ali ako gledamo tako da nam takvi navijaci ne trebaju onda nas nece nikada biti vise od 5000 jer vise od toliko nas i nema koji bi isli kakva god da je utakmica i protivnik...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Ovo poslednja šansa da Suma pokaže bar 50% onoga što zna,ako uopšte nešto i zna,u protivnom prodati ga ili pokloniti uz neki transfer,koji će mi k...c posle ako sad ne prodjemo,predugo ga čekamo.
Hendikep nam je sa Tošićem,samo se nadam da ćemo spustiti loptu na zemlju a ne ispucavati od odbrane na Tawambu do besvesti.Ne računajući poslednju utakmicu nikad nisam gledao besmisleniji fudbal koji igramo u poslednjih 30 godina.Jebote kad jedva čekam da se Kosović vrati,sa svim onim greškama sada mi izgleda kao Inijesta kad pogledam ostale.Kranuti sa malim Đoletom i Ilićem od starta pa šta bog da.Nisam optimista ali uvek se nečemu nadam.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Mi smo vec dve sanse za prolaz propustili - Dinamo + Skenderbeg u gostima = 5 ispustenih bodova. Ovo je treca, koja u nasem slucaju gotovo izvesno nece biti srecna.

Ako izgubimo od Jangera, dzaba nam i petarda u Kijevu ako Svajcarci dobiju siptare.
Moja prognoza je da gubimo rutinski X-2, recimo 0:2(0:0).

Ako neko moze neka izvuce poslednju prelomnu utakmicu koju smo pobedili u BGu, ja ne mogu da se setim, verovatno sam jos uvek srao u gace u to vreme...

Samo defetizam, Solomon za prolece u Evropi.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Pa Steaua, ako se to racuna u prelomne :confused

Inace nema tu pravila, nismo mi ni imali Bog zna koliko utakmica za proljece u Evropi. Marsej, nerijeseno a trebalo je da dobijemo. Viljarealn smo iscupali remi sto nam je bilo dovoljno za prolaz. I pomracenje protiv Augsburga, al tad nismo imali trenera...

Samo jako, moze ova sezona da bude bolja nego sto se ocekivalo posle Vozdovca i prvog meca protiv Videotona...
 
Последња измена:

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Kao što je već rečeno više puta u ovim utakmicama po pravilu gubimo al' hajde da se nadamo makar jednom da neće biti tako. Ukoliko izostanu gluposti u vidu penala i crvenih kartona možda bi konačno mogli da prezimimo opet, moraće neko da bljesne u četvrtak, pored Stojkovića i da riješi utakmicu, tipujem na Pantića. :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Protiv Augsburga mogli smo i da izgubimo pa da idemo dalje ali nismo jer smo odlucili da primimo 3 gola u BG. Protiv Young Boysa moramo da pobijedimo da idemo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top