Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.174
Локација
.
Prošli smo i prezadovoljan sam, predugo smo čekali ovaj dan.. Mogli smo da rešimo još ranije u utakmicama protiv Dinama i Skenderbega, ali dobro, bitno da idemo dalje.

Medjutim, članovi koji ovde pišu da je Đukić maestralno vodio utakmicu, pa ja zaista ne znam.. Čovek je dva puta kada smo poveli povukao čitavu ekipu i tako izazvao jedan gol a i ponudio protivniku scenario koji smo imali i protiv Augsburga. Izmene i gužvanje štopera i zadnjih veznih dvadesetak minuta pre kraja, po meni, on je očajno priveo utakmicu kraju. Samo se čekala situacija u kojoj će YB postići gol, ne zato što smo mi očajni, već zato što ne bi bio prvi, ne bi bio ni deseti put da nam se to dešava. Ljudi ovde spominju Italijane koji čuvaju rezultat kao opravdanje za takvu našu igru, smešno. Da su YB još malo pritisli, dali bi nam gol i bila bi opet prazna priča ''momci su dali sve od sebe i ja sam zadovoljan, još uvek ništa nije izgubljeno.'' A malo je falilo da postignu taj gol. Zbog toga, ja skidam kapu našim igračima, posebno Evertonu, Tawambi i Pantiću za ovu utakmicu, hvali se trener sad a svaka njegova odluka je bukvalno molila protivnika da nas pritisne i da nam da gol. Ovako smo igrali i protiv Dinama iz Moskve i stigli od 2:0 na 2:3, ovako nas je i Augsburg izbacio, ovog puta smo imali sreću u poslednjih dvadesetak minuta da YB nisu znali ili nisu mogli, ali govoriti da je trener genijalno vodio utakmicu, pa stvarno..

Da smo slučajno primili gol u poslednjih par minuta bilo bi ''odlazi ciganšturo'', a sada je genije, mislim da to ne ide tako jednostavno u fudbalu.

Nije uopste Djukic povukao ekipu, jednostavno su momci izgoreli i nisu imali vise snage jer ni za jednog od njih ne moze da se kaze da sinoc nije dao sve od sebe. Cak i da smo igrali nereseno ne bi se igracima moglo nista zameriti jer su pokazali zube i borili se stvarno lavovski. Cija je to zasluga ja ne znam ali bih rekao da je trenerova.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov
Posle odgledanog.Vesnika baz ikakve dvojbe mogu reci da i Z. Pantic i Iliev mozda.imaju dosijee o navijacima, ali isto tako i Laza Lazarevic ima njohove dosijee.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Ako te protivnik,koji nema šta da izgubi,konstantno napada sa po dva igrača na oba boka i sa dva igrača u špicu,ti nemaš izbora,mora ekipa da se povuče.To otvara prostor da iz kontre dokrajičimo protivnika(Tavamba) ali nije nam se dalo.
Bravo za sve !
Pojačanje na zadnjem veznom,levom krilu i napadaču.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Sa sajta UEFE:
Disciplinary proceedings have been opened following the UEFA Europa League group stage match between FK Partizan and BSC Young Boys (2-1), played on 23 November in Serbia.

Charges against FK Partizan:

- Field invasions - Art. 16 of the UEFA Disciplinary Regulations (DR)
- Setting off of fireworks - Art. 16 (2) DR
- Racist behaviour - Art. 14 DR
- Improper conduct of supporters (use of sound/PA system) - Art. 16 (2) DR
- Stairways blocked - Art. 38 of the UEFA Safety and Security Regulations
- Unauthorised media on the pitch - Art. 72.02 of the UEFA Europa League Regulations

The case will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body with the date of the hearing yet to be confirmed.


Ne pise nam se dobro, prolece mislim da visi.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
A protiv cigana nisu pokrenuli nista?
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Sa sajta UEFE:
Disciplinary proceedings have been opened following the UEFA Europa League group stage match between FK Partizan and BSC Young Boys (2-1), played on 23 November in Serbia.

Charges against FK Partizan:

- Field invasions - Art. 16 of the UEFA Disciplinary Regulations (DR)
- Setting off of fireworks - Art. 16 (2) DR
- Racist behaviour - Art. 14 DR
- Improper conduct of supporters (use of sound/PA system) - Art. 16 (2) DR
- Stairways blocked - Art. 38 of the UEFA Safety and Security Regulations
- Unauthorised media on the pitch - Art. 72.02 of the UEFA Europa League Regulations

The case will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body with the date of the hearing yet to be confirmed.


Ne pise nam se dobro, prolece mislim da visi.

Nikad ovoliko prekrsaja nam nisu do sad stavili na teret. Uzas. Ne mogu da shvatim da u tom klubu niko nije uzro pravilnik da prevede na srpski jezik, da se vidi sta je prekrsaj, a sta nije i da se strogo vodi racuna.
 
Последња измена:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Za one koji slabije stoje sa engleskim, ukratko, terete nas za:

- Ulazak navijača na teren;
- Pirotehnička sredstva;
- Rasističko ponašanje;
- Nedolično ponašanje navijača (korišćenje zvučnog sistema); jebote, kako je to smaralo
- Blokirano stepenište;
- Neovlašćeni mediji na terenu.

Datum saslušanja biće naknadno određen.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ne znam za vas, ali meni je pun kurac ove sterilnosti koja nam se namece iz jebene Europe. Nevezano za ovo sto nas terete, mislim principijelno. Pretvorice se fudbal u balet, ako se ovako nastavi. Juce je odigrana najnormalnija utakmica, nije bilo apsolutno nijednog incidenta, nikom nije pretila nikakva opasnost, niko se nije zalio na bilo sta, a mi smo optuzeni kao da se opet dogodio Hejsel.
Nije ni cudo sto mi u principu vec dugo zvizde jajca za nase rezultate u Evropi. Bolje prvi u selu, nego 78. u gradu.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
564
Reaction score
2.145
Nek duva kurac UEFA, mi smo im bukvalno poligon za iživljavanje...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Ja se nadam da je neki debil slucajno kopirao nase prekrsaje iz nekih predjasnjih utakmica. Ili sam ja ogluveo i oslepeo pa nisam video i cuo bilo sta od navedenog, osim koriscenja razglasa. Rasizam??? Uletanje na teren??? Jebem im više mater bolesnu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.183
Локација
Kej Republika
Ovo ne izgleda dobro nikako.

Vec mi crne slutnje na pamet padaju. Koja govna jebena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top