Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Stevanovic je po meni nJGORI TRENER U ISTORIJI,ON COVEK PONOVO IGRA IGRU,PRESLIKANU IZ tULUZA..IAKO NAM SANSE ZA PROLAZAK NE POSTOJE..Verovatno su igraci sami od sebe krenuli malo napred kad su vudeli da moze i mora da sse igra ofanzivnije,,,sa njim ni sledece sezone u evropi nema sta da trazimo jer ce forsirati ovakvu igru!
 
Последња измена од уредника:

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Dobro je, momci! Mozda je ove sezone moglo bolje, ali sta je bilo, bilo je. Sad na zasluzeni odmor, pa po titulu!!!
 

Dr.Hofmann

Guest
Bilo je dobro sinoć, "grudvanje " na nivou, nadao sam se da će nas biti malo više na jug ali dobro , i u ovom broju je bilo ok navijanje!!
Što se tiče pobede nije mi ona bila važna toliko ali naravno da prija i to pogotovo što je zabeležena protiv jednog takvog tima koa što je Šahtjor, nije nam ostao onaj gorak ukus od prošle sezone da nismo nikog dobili hvala bogu pobedismo pa makar i u zadnjem kolu!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
B & W, можда Стевановић јесте лош и има мана, али ако се не варам ова јучерашња и утакмица против Тулуза у Француској су наше две сасвим солидне, ако не и најбоље две партије ове сезоне у ЛЕ! Стевановић, слично као и Јокановић игра стрпљиво, чека се права прилика да се крене офанзивније, сигурно да то није само до играча и да они сами крећу напред, већ је то сигурно договор из свлачионице! Зна се када се игра напред, а када се чека! У већини случајева када су играчи испоштовали договор ми смо добијали, или бар играли солидно, на нивоу, како се од нас очекује! Што је, хтели ми то да признамо или не, у неким случајевима изузетно паметно, не лепо за око али ипак паметно, а и уме да да резултат. Најбољи, школски пример како је испоштован договор и стрпљиво чекана прилика је последњи дерби! Видело се да играмо на контру, и када је прилика указана, Клео је на најбољи могући начин искористио... Е сад некада, искрено, то није довољно, али шта ћеш... Једноставно постоје и екипе које су јаче од нас, где са најбољом могућом тактиком и са пружањем 200% својих могућности не можеш победити...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Cestitke na prvu pobedu ipak bolje smo prosli nego prosle godine, moze i zato se slabo igralo u Pozarevcu momci su se spemali za sinocnoj utakmici. Vreme je Duljaj da se vrati nazad!

Da sada ne bi ulaziili u neku diskusiju. Prošle godine smo odigrali samo 4 utakmice (0-4), a ove smo izgubili 5 zaredom i pobedili šestu. Šta bi bilo da je Šahtjoru trebala pobeda? To nikada nećemo saznati.

Ni malo ne želim da umanjim važnost naše pobede, ali budimo bar malo realni. Šahtjor nije odigrao kako može. Već su overili prvo mesto. Daleko od toga da sinoć nisu želeli pobedu, pogotovo da su nas pustili, ali čuvali su noge, a ni teren nije bio naklonjen njihovim Brazilcima.

Šteta što nismo ovako odigrali od početka, ali kao što sam već rekao, nismo ni imali sreće, bar one pozitivne. Malo zabušavanja od strane pojedinih igrača, malo loše sreće, kada smo dobijali fušerske golove, nas je koštalo prolaska dalje. Nije Briž ništa bolji od nas, ali ova jebena nesloga u klubu nas je mnogo koštala, i u Evropi i kući.
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Vrhunska borbenost,mada je tako bilo i protiv tuluza i briza kuci,ali tada nije bilo ni srece-valjda.Odlicna igra do noge po onakvom terenu,vrlo sam zadovoljan.Fejsa stvarno najbolji.Pa i nije bilo toliko hladno,meni bar bese toplo oko srca sinoc a i danas bogami.Drago mi je sto sam bio deo onih 4000 manijaka.Ovo je bio teren za slo-hokej ligu a ne za vudbal,a za pocetak utakmice (sto pomenu Crno-beli) nemam komentar,mogla je da pocne i u ponoc.Odlicno grudvanje...
Ima jedan tim....
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
grobar032 -Igra brate strplivo,i u svakoj tekmi primimo 3-4 gola?!

Pa tuluz i Briz su prosecne ekipe...a mi u 4 utakmice prov takvih ne uzesmo ni 1 jedini bod!! Eeej
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Stevanovic je po meni nJGORI TRENER U ISTORIJI,ON COVEK PONOVO IGRA IGRU,PRESLIKANU IZ tULUZA..IAKO NAM SANSE ZA PROLAZAK NE POSTOJE..Verovatno su igraci sami od sebe krenuli malo napred kad su vudeli da moze i mora da sse igra ofanzivnije,,,sa njim ni sledece sezone u evropi nema sta da trazimo jer ce forsirati ovakvu igru!


Ja cu prvi da uputim kritiku na sve shto mi zasmeta pa te molim da mi objasnish shta to sinoc nije valjalo u nashoj igri?Bilo je par puta takvih pasova na prvu da igrachi 100 puta skupljeg tima nisu znali gde udaraju.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Vrlo vazna pobeda za mir u kuci pred izbore i ovu pauzu ...Najzad pobeda posle 2 god u grupi lige evrope sto me je posebno obradovalo,svaka cast ljudima koji su dosli na utakmicu....:respect
Jos jednom se pokazalo ono sto ponavljam vec mesec dana BILO KO DA BUDE PREDSEDNIK MORA DA ZADRZI : LJUBOMIRA FEJSU,RADOSAVA PETROVICA,NEMANJU TOMICA,SINISU STEVANOVICA,RAJKA BREZANCICA,ADEMA LJAJICA,MARKA JOVANOVICA,CLEA... Jednostavno ne smeju da se prodaju ni pod razno i bilo ko od njih da ode bice velika steta jer ce oni ciniti kostur tima u narednih 3-4 god. ukoliko rasprodamo ove mlade igrace mozemo da se oprostimo opet od evrope i unapred za 2 godine upisemo slican skor u LE,a LS necemo ni omirisati.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Ова победа је донекле спашавање образа и тачка на прозивање разноразних медија . Ваљда ће из овог нешто да науче па догодине неће понављати исте грешке.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Ja cu prvi da uputim kritiku na sve shto mi zasmeta pa te molim da mi objasnish shta to sinoc nije valjalo u nashoj igri?Bilo je par puta takvih pasova na prvu da igrachi 100 puta skupljeg tima nisu znali gde udaraju.




Ajde bre,gledas sinocnu utakmicu,koja ni nama a ni njima nista nije znacila,po onakvom terenu...i pitas sta nije valjalo?!Gde si protiv briza,tuluza,sahtjora tamo,apoela.....

Mana nas srba sto posle jedne dobre utakmice,nema niko bolji od nas!Osvajamo sve zivo...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Znaci sad posle svake utakmice kako god nasi odigrali mi treba da ih napadamo i prisjecamo se briza, tuluza, sahtjora tamo i ostalo? Cudna neka logika...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
bitno je munjo da ti vidis, a nas ko j... :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top