Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
Добро,имамо "дебиле" у екипи.Певаћете кад у мају будете славили титулу.Момцима свака част,Тулуз нас није надиграо.
 

Black&White Man

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
110
Reaction score
1
Локација
Sweet home Alabama
Ова утакмица можда и није најважнија, али бих ипак волео да смо узели макар бод. Игра за нијансу боља него на друга два гостовања (пре свега у одбрани), али резултат исти. Утакмица јако лоша. Тулуз таман бољи за тај један мршав гол.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Daj Boze da se sto pre zavrsi ovo "vazno je ucestvovati" takmicenje. U nekim suludim kombinacijama - ne racunajuci odbranu - ova ofanziva je bila proglasena dostojnom LS. Nase razumevanje fudbala je smehotresno - jer ovaj Tuluz veze nema!

Kako god - vise nema mesta kritici - a ocekivati da poginu (kao protiv cigana) je bilo potpuno nerealno...

Moramo da pobedimo ove dve domace, a onda neka se istrce protiv Sahtjora i pozdrav djaci.


Koeficijent nam je katastrofalan!!!!
 

uros

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
212
Reaction score
1
da nije nas nadigrao Tuluz sa pola ekipe,doduse nisu ni nama igrali Krstajic i Diara ali opet jbt. prosjecna ekipa bez pola tima nas pobedi.
Igrali smo ko picke,buker dok nismo primili gol,sa ovakvom igrom jos 20 god. necemo uzeti bod u Evropi a do tad nam ostaje da se izivljavamo na ovim indijancima u nasoj ligi(ako uskoro budemo mogli i to)....povratak u surovu realnost,postali smo ekipa za popravljanje gol razlike:banghead
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Момци су се борили, такође битна ствар да смо им парирали у сваком елементу игра, ал одбрана поново кикса.имамо ту још једну текму да одиграмо на нашем нивоу и то је то што се тиче јевропе за ову год и да се окренемо супер лиги.
 

lottoman

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2007
Порука
36
Reaction score
0
Локација
u blizini, tu negde
Obe ekipe su usle dosta oslabljene i kao da su od prvog sudijinog zvizduka odmah jedva cekali i poslednji sudijin zvizduk. Tuluz kao da se dogovorio sa nama, pustite nas da damo jedan gol i kao natezacemo se celu tekmu. Tomic je ocaj, Srdja imao neke "divlje" pasove, Cleo a kasnije i Wash kada su sami u spicu ne mogu nista da urade osim mozda iz prekida, Fejsa je borac, Bogun kao da je izgubio probojnost ovim sedenjem na klupi. Ocekivao sam da ce tekma biti bolja da ce rezervisti obe ekipe pokazati da su nepravedno zapostavljeni ali nista. Mozda je Bozovic i mogao da spasi onaj gol da mu Marko nije zasmetao? Sve u svemu znali smo da je ovo nebitna tekma i ja nisam nesto razocaran igrom(jedino Tomicem). Ne gine nam nase prvenstvo i da pravimo ekipu za LS.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Оно што сам заборавио да кажем јесте то да све друго је до одређене границе било изједначено, али једноставно њихова снага је дошла до изражаја! Значи не конкретно физичка спрема него снага, оно што се у игрици зове стамина! Поготову код њихових одбрамбених играча! И то се видило у више наврата, поготову са Клеом! Једноставно имају такву стамену одбрану и можемо да комбинујемо да се добацујемо да правимо ко зна какве акције, када дође тренутка да Клео утрчи, они само у дуел са њим и ту се прича завршава! Понављам, делујемо доста боље у односу на претходне утакмице, и не могу да будем незадовољан, поготову и због значаја утакмице, али морамо мало отвореније, са мање страха, са два шпица...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Minimalan poraz u ovakvoj utakmici kakva je bila ova večeras nije od onih poraza zbog kojih bi sada trebalo da ospemo paljbu iz svih oružja. Pojedinci ovde previše "skaču" zbog 0:1 večeras.

Svi bi mi voleli da smo danas skinuli "krompir" u Evropi. Nismo ga skinuli, ostaje nam još 1 šansa...

U nedelju je mnogo bitnija utakmica za nas od ove večeras. Baš kao što je mnogo bitnija bila i utakmica pre ove večeras.

Jebe mi se za večerašnji poraz. Neka se do nedelje oporave ovi kojih danas nije bilo zbog povreda (pre svih Dijara i Lomić), Krstajić se svakako vraća, daj da mi dobijemo OFK Beograd i posle Mladi Radnik i što se ove kalendarske godine tiče - finito.

...Koeficijent nam je katastrofalan!!!!

Jeste vala. Imali smo u leto 2007. godine koeficijent preko 30 bodova (mada se drugačije računalo nego sad), u leto 2008. oko 25 bodova (taj pad je najviše zbog Mostara), sad letos oko 23 boda, a narednog leta ćemo imati nepunih 14 bodova!

Šta se u principu promenilo nagore (za naredno leto) u odnosu na leto ove godine?
Ako Bog da pa budemo šampioni i budemo igrali kvalifikacije za LŠ - opet ćemo biti sigurno nosioci u 2. kolu (u kojem smo letos igrali protiv Velšana), a 95% ćemo biti nosioci i u 3. kolu kvalifikacija (tu gde smo letos pukli od APOEL-a). Jedino u 4. kolu (plej of) nećemo biti među nosiocima ako dotle stignemo. To je sigurno da nećemo. E sad, koliki je to "minus"...jebem li ga...Em smo sad letos i kao nosioci pukli u 3. kolu pa nismo ni videli plej of za LŠ, em se sećate da ni letos u plej ofu (i pre nego što smo pukli, a i posle kad smo već pukli) nije bilo prevelike razlike u kvalitetu 5 nosilaca i 5 onih drugih. Bitno je pre svega stići u taj plej of i tako osigurati minimum učešće u LE. A prethodno je naravno najbitnije odbraniti titulu šampiona. Daj da nju odbranimo, lako ćemo za posle.
 
Последња измена:

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Много тога ми је нејасно, од тактике до стартних 11. Не могу да верујем да смо онако затворено играли до примљеног гола, при чему, шпица је играо Клео. Ако се тренер одлучио за затворену варијанту, у шпицу напада је морао бити бржи играч, неко ко је могао да истрчи евентуалну контру. Затим замена Љајића, играча који је могао да реши утакмицу. Не знам. Дефинитивно, након примљеног гола, када смо почели да играмо офанзивније, били смо бољи.

Елем, овогодишње европско путешествије треба што пре заборавити и припремити се за две преостале утакмице у домаћем првенству.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Sasvim solidno izdanje ,ipak bez pravog levog beka , bez najboljeg strelca bez Krleta...

Steta sto par sansi nismo bolje resili. Tuluz srecno dao gol pre toga ni oni nista posebno.Generalno utakmica spora losa bezidejna... Ipak je OFK bitniji, vecerasnji poraz je prihvatljiv. Odavno znamo da nismo za Evropu.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Stevanović je išao na nerešen rez, a da smo izgubili 5-0 sa ovakvom igrom ja bih bio presrećan. Konačno ličimo na tim...borba, uklizivanje i ostalo, sve mi se svidelo i mogui reći da sam prezadovoljan. Stevanović mora da igra jer je dečko jebeno brz i borben, dobar dribling...Treba forsirati Jovanovića(Marka) jer ima mnogo potencijala, odličnu visinu,nema straha..samo su mu potrebne utakmice...
Diarra nam mnogo fali, biće šteta ako ode.

Pohvale i za Boguna koji je lepo odigrao...
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Svaka cast momcima... solidno su igrali i sto je bitno iz utakmice u utakmicu sve bolje stojimo nazad... nesrecno je pao gol i sta da se radi. Imali smo par sansi za izjednacenje i realno je da smo podelili bodove.
S obzirom da smo igrali bez 3 bitna igraca i levog beka ovo je sasvim zadovoljavajuce.
Kad god udje Vasington mnogo pometnji napravi... Kleo dobar, Fejsa isto... Bozovic na nivou ponovo... sve u svemu jos smo zeleni za Evropu... okrecemo se OFKi...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Obe ekipe bez pola tima igrale. Prvo poluvreme bunker i bezidejnost do maksimuma i opet cekamo gol da nas razbudi... Opet primljen gol bez akcije vec iz odbitka nekog sto mi pocinje ici na zivce..... Ali sve u svemu bitnije je da se dobiju one dve u nasoj ligi mada ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da dve godine za redom ne mozemo da dodjemo do boda...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Stevanović je išao na nerešen rez, a da smo izgubili 5-0 sa ovakvom igrom ja bih bio presrećan. Konačno ličimo na tim...borba, uklizivanje i ostalo, sve mi se svidelo i mogui reći da sam prezadovoljan. Stevanović mora da igra jer je dečko jebeno brz i borben, dobar dribling...Treba forsirati Jovanovića(Marka) jer ima mnogo potencijala, odličnu visinu,nema straha..samo su mu potrebne utakmice...
Diarra nam mnogo fali, biće šteta ako ode.


Pohvale i za Boguna koji je lepo odigrao...


Odlicno je Mare odigrao. Nadam se da ce sad odlaskom Gavrancica da bude 3.stoper i na prolece igrati vise. Ima visinu, ima znanje mora da igra. A pri tom je Grobarcina do koske :wink:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jako me je prijatno iznenadio,kad je u jednoj situaciji u našem šesnaestercu kad je sjajno reagovo smireno i dodao beku umesto da ishitreno reaguje...
Ja bih njega upario sa Krstajićem,bio bi idealan spoj mladosti i iskustva,brzine i snage,pošto sam u kapitena odavno izgubio poverenje...
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
zrtve smo nase ocajne lige gde bijemo glavnog konkurenta za titulu na njihovom terenu sa 10 igraca, gde ostali ni ne pokusavaju da ti uzmu loptu sve dok ne dodjes do 30 metara pred gol, gde prolaze svi oni spori i neprecizni pasovi, losi centarsutevi nemanje tomica i srdje knezevica.
to u evropi izgleda kao totalno nova igra na koju smo nenaviknuti.
o fizikalijama da i ne pricam. njihov crnja prosto gazi preko nejakog tomica. Niko ni ne pomislja na jak sut sa 16-22 metra od gola. To nam zestoko fali!
ja sam delomicno zadovoljan sa igrom s obzirom na navedene probleme.
los utisak su ostavili Tomic i knezevic dok Fejsa polako izrasta u mog miljenika, doktor i Raca su odigrali solidno. Bogun i stevanovic odlicni.
Gledajuci Bozovica na golu sve vise ne mogu da dodjem sebi, zasto nas je plavi maltretirao sa onim drvetom dok smo jos imali neke sanse da uradimo nesto u evropi? Neizbrisiva mrlja na njegovoj trenerskoj karijeri.
 
Последња измена од уредника:

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Mi smo svoju dozu srece,na nasu srecu izgleda iskoristili protiv egipcana,jer kako okarakterisati ovakav gol koji smo primili,pa one sanse Klea i Wasingtona.Ne volim kada Partizan gubi ni u klikerima,ali igra i nije bila losa.Bozovic vrlo pouzdan,generalno i cela odbrana,Raca i Fejsa odlicni,ali jebi ga treba malo i da hoce.Nista Evropska prica je skoro zavrsena,nazalost fijaskom,pa cemo sledece godine igrati kvalifikacije za kvalifikacije,ali tako je kako je.Sada se treba okrenuti prvenstvu,i pod obavezno dobiti obe utakmice.Samo da nas ova bagra,koja ima dvostruke arsine ne kazni da igramo protiv ofk-e bez publike,to ne bi valjalo.
Ima jedan tim....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".
jos jedno sivo evro vece.
ipak, za razliku od proslih utakmica, danas nismo panicili u odbrani, a i rezultat bar vizuelno deluje podnosljivo. brine inferiornost u duel igri...to se tesko moze popraviti, jbg.
malo o pojedincima: sinisa odlican, fejsa dobar u defanzivi i "klanju", ali opet dosta netacnih pasova kad se iznosi lopta. marko solidan, ali trebao je bolje ispucati onu loptu glavom u akciji kod njihovog gola. raca bolji nego sto smo navikli, a tomic:pop. plavi, zasto ti brana sedi na klupi?
ostali prosek.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.249
Reaction score
37.035
Svaka škola se plaća, nadam se da će nam ovo konačno biti prava škola. Škola za sve, upravu, igrače, navijače. Pa što Je-Ne-A reče, da prvo uzmemo ove godine titulu, zatim prst na čelo i onda angažovano na svim poljima napred.

P.S. Svi su se borili, nema tu sada neke velike filozofije, ali mali Stevanović :respect
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ja nemogu da shvatim kako neko može da kaže jebe mi se za poraz? Ja bih se nervirao da izgubimo i od Mančestera, Real ili Barcelone. Igramo fudbal a ne bejzbol ili pikado pa da smo početnici u tom sportu. Znam da imaju više para, ali tim im je k**ac živi.

Ubi nas ova livada liga. Dokle god je ovakva liga pucaćemo napolju od svih redom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top