Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Jača liga dovlači jače sponzore. Jači sponzori više keša.

Teško ćemo mi sa dva stranca odigrati nešto.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Niko nije nista rekao o simbolicnom ubacivanju Knezevica, mene iskreno raduje, mozda je poceo da pokazuje na treninzima zasto je doveden.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Posto su pojedinci spocitavali meni i mojim istomisljenicima da mrzimo igrace iz nase skole,mogu im reci da je moja ''mrznja'' prema nekvalitetu i kurcobolji sada jos veca.Lazar,i pored pohvala za akciju kod gola i nedosudjenog cistog penala nad njim,dokazuje da je prevara ali sa brzionom.Opet ponavljam,da on nikavu karijeru nece napravite,bivstvovace negde u Evropi ali kao mediokritet cak i ispod toga.Bracu Scepovic sto pre oterati(prodati),Marka u Liverpul:)buhaha) a Stefana pokloniti mandovima,kao poklon dobrodoslice Dzajki.I jedan i drugi ne znaju.Stefan ne zna,a Markokadabra ne zna a kurci se.Da se Eduardo oporavi koji je pojam za centarfora u odnosu na sifonjerove sinove.Ostojic moze da ostane,ali kao cetvrti stoper.Upravo i Strucni stabe dokle bre da nam se smejete u facu sa Miljkovicem.Vi nas bre nahranite govnima svaki put kada ga stavite u postavu.Oterati govedo vise,spicom u dupe.Dokle vise da nas zavija u crno,i bruka iznova i iznova.Dzabe ga silujete necete ga NIKAD prodati majku vam lopovsku jebem.Sa laznim talentima iz balkanske La Masije,nikada necemo nista napraviti u Evropi,pa kada bi ostajali do 28 godine.Bez minimum 4-5 stranca mi nemamo i necemo imati sta da trazimo u Evropi,a bice sve gori i gori rezultati,jer svi napreduju,ulazu.
 
Последња измена од уредника:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia
Znam da se sad neću složiti sa većinom, ali moje mišljenje iznosim i kad se slažem sa svima, i kad se ne slažem sa nikim - što se tiče osvajanja bodova u Evropi, Vermezović je ipak postavio ,,domaći zadatak,, ostalim trenerima iz Partizanove bliže prošlosti, ili budućnosti...dakle, ja mu i na ulasku u LE, i na ova tri boda - čestitam!

Na žalost, potpuna realnost. Limitirana ekipa sa puno super nadrkanih klinaca koju je Vermezovim cedio ko suvu drenovinu da uzmemo ova tri boda... Koeficijent nam još popravio, ko se tome nadao posle prve utakmice s azerima...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ MitaBW
ostro napisano, ali za strance si u pravu.
kakav nam je fudbal govori stanje tomica.
covek igra petu sezonu kod nas i svake godine samo tone.
Dotle, da je postao rekreativac.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mito u pravu si za Eduarda 100%, na proljece on i Mitrovic prvi izbor trenera (ko god bio) zivi bili pa vidjeli, one ostale sto nabroja jedino Pazaru mozemo pokloniti prodati nikako. Kao do sada ih mutavi ne bi dao da neko mahne novcanikom, ma dajjjjj.
Samo mali Aksent dobio nekakvu ponudu i odmah good bye, eto koliko vrijede ostali..
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Iskreno, dobar je i bod, sta je tu je, tako da im cestitam na tome. Gledao sam utakmicu i ne razumem toliku salvu komplimenata na igru. Nije da je katastrofa, ali nije i toliko za pohvalu. Razvlacili su nas po terenu i vrsili konstantan presing. Zavrsnica nam je ziva katastrofa, potpuna i totalna! To je upravo zato sto nemamo NIKOG u napadu, iako su fizicki prisutni Scepa Bros...

Sasi Markovicu iako je dao gol, zameram onaj katastrofalni sut na Neptun! Okej dao je gol, pokazuje srce kamerama, publici, mislim se u sebi, alo bre decko promasio si zicer malopre sad se radujes kao da si osvojio Ameriku!? Inace sa druge strane pohvale za gol.

Lazar, decko je u stanju da me tako odusevi, ali i tako iznervira! Tri slicne situacije sam do sada video od njega u LE, da je iste sanse promasivao, sutem na Andromeda galaksiju. Razumem da je mlad, razumem da ce tek da divlja ali pobogu bre sta je potrebno da ga ubodes iz takvih sansi vise aman zaman?

Ivanov kriv kod oba gola, definitivno nisam razumeo veceras sta je sa njegovim skokovima i cuvanjem igraca kod tih situacija... jebem li ga...

Sve u svemu, mislim da nam je igra protiv intera u obe utakmice bila nadaleko bolja. Cestitam momcima uprkos kasnjenju plata. Neki cete da odete iz kluba, a neki cemo i dalje da se zlopatimo...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja ipak mislim da su za gol krivi Miljković i Volkov. Miljković je skroz ispao iz igre a Volkov nije pokrivao nikoga pa ni igrača ispred sebe.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Max,a gde sam ja napisao da pobrojane mozemo prodati..Upotrebio sam izraz oterati osim u slucaju Markakadabre za kojeg sam napisao ''prodati u Liverpul'' i iza toga stavio adekvatan smajli..Osim remija kojim sam zadovoljan,jedino vredno pomena sa utakmice bilo je pustanje benda JNA sa razglasa i njihovog prvog velikog hita(ne i jedinog) ''Dajte gol''..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ja ipak mislim da su za gol krivi Miljković i Volkov. Miljković je skroz ispao iz igre a Volkov nije pokrivao nikoga pa ni igrača ispred sebe.


Kad vec spomenu Volkova u ovom timu Partizana mi je to najvece razocarenje jer je doveden da bude veliko pojacanje. On i Eduardo ko se sjeca. Od toga nismo skoro nista vidjeli a kod Stanoja nije mogao ni da se izbori da bude u prvih 11. Veliko razocarenje s obzirom na igre koje je pruzao u Serifu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia
Dečko može da igra krilo protiv osrednjih ekipa, ali samo ako u sredini ima saigrače kao što je Moreira. A odbranu ne može da igra ni protiv osrednjih ekipa. Na žalost, rekao bih da mu ni voljni momenat nije na nivou potrebnom da nadomesti pre svega defanzivne nedostatke... Šteta, velika šteta...
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Ja ipak mislim da su za gol krivi Miljković i Volkov. Miljković je skroz ispao iz igre a Volkov nije pokrivao nikoga pa ni igrača ispred sebe.

Za miljkona cu uvek da se slazem da je ispao iz igre, sto se volkova tice takodje, da slabe partije pruza, pogotovo veceras jer napusta klub i boli ga ona stvar, ali ipak smatram da je Ivanov krivac, jer je ipak stoper, on je zaduzen da cuva tog igraca, ne Volkov koji je bek, doduse u toj situaciji, njemu je odbrana gola najprimarnija. Ali ajde sad, sta je tu je... jebiga
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Za razliku od vas,meni je Volkov danas bio ponajbolji uz Saleta Kapitena.Zatvorio je levu stranu odlicno,krivica za gol najmanje je njegova.Nije istina da ne daje maksimum,po meni uvek je ginuo kada je bio u postavi.Mislim da smo se debelo ogresili o njega,toga cemo biti svesni tek kada bude otisao.Volkov je takav igrac,kome treba kontinuitet da bi bio sjajan,a on kod nas odigra jednu,pa je na klupi na sledecih pet utakmica.Brz je,odlicno centrira,aut mu je bolji od korne Tomica,srpski Delap.Smradovi ce da ga prodaju umesto da puste decka da igra u kontinuitetu.Za neke slabije partije,kumovao je i bojkot nekih kvazi fudbalera,u cemu je prednjacio jajara Tomic..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
opletoste po lazaru, a decko danas ponajmanje gresio. iznervirao me samo kod one sanse sto nije zakucao u mrezu. i volkov je bio solidan.

ukupan utisak je tesko izneti. cinjenica da smo imali nefci u grupi, automatski je podrazumevala jednu pobedu u sest utakmica. opet sa druge strane, ni tri boda nisu za stub srama.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Њихов гол је пао овако: гледаш и кажеш сад ће да дају гол и они дају.

CARE, hahaha!

Jbte, pa do danas nisam znao da mi imamo nindze u ekipi (sem vaskoliko neprisutnog Sase Markovica). Pojedini znaju da budu neprimjetni i po pola sata, iako su sve vrijeme na terenu.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Cinjenica je da su ovi igrali na ler ali posle svih bravura naseg fk-a po evropi ponovicu sta sam rekao i sinoc bod je bar za mene veliki!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Razumemo da su povećane tenzije posle neke loše odigrane, ključne utakmice, pa vam u tim slučajevima i progledamo kroz prste, dozvolimo i neke izraze i kvalifikacije igrača koje inače sankcionišemo.

Ali da konstantno vređate igrače, pa i posle ovakve utakmice, neće vam biti dozvoljeno!

Prilagodite se duhu foruma, posebno važi za novajlije!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Nema potrebe nesto mnogo da se analizira...smao je dovoljno reci da je ovaj Rubin bio totalno nemotivisan i nije se trudio da se nadigrava ni 50% od onoga sto moze cak nam je teze protiv Nefcija bilo ali i pored toga mi nismo u stanju da pobedimo utakmicu...cim su malo ali smao malo dodali gas odmah su izjednacili...klasa bre...profesionalni i ozbiljni igraci....
Scena na pocetku drugog poluvremena:
Trojka - cini mi se, Smiljanic, Tomic, Miljkovic....nabacili kez od uva do uva, mlataraju rukama i verivatno prepricavaju neke anegdote sa nekog splavarenja....

Gledao sam sinoc reprizu samo do 28 minuta kad je Sale zavrnuo majstorski pored aut linije 2-3 igraca Rubina....malo da odmorim oci i dusu....neka je sramota svakog ko moze bilo sta lose da kaze o Saletu....
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Za miljkona cu uvek da se slazem da je ispao iz igre, sto se volkova tice takodje, da slabe partije pruza, pogotovo veceras jer napusta klub i boli ga ona stvar, ali ipak smatram da je Ivanov krivac, jer je ipak stoper, on je zaduzen da cuva tog igraca, ne Volkov koji je bek, doduse u toj situaciji, njemu je odbrana gola najprimarnija. Ali ajde sad, sta je tu je... jebiga

Ivanova je lopta povukla napred a pri napadu sa jedne strane spoljni igrači moraju da skupe i zatvore ledja štoperu a Volkov to nije uradio. Ali to nije juče bilo ni bitno, dali bi ga minut, dva kasnije.

Ja stvarno ne mogu dve stvari da shvatim: proglašavanje Miljkona krivim na svakoj utakmici i pljuvanje Lazara. Mnogo, mnogo gorih igrača je bilo ove polusezone, da ne nabrajam, svi ih znate (Tomića izuzimam, on nije igrač).
Lazar je igrač koji je uz kapitena i Ivanova zaslužan za prvo mesto na tabeli.

Ovo govno je morao da svira penal (za one koji nisu upućeni čuveni sudija koji nije svirao Anriju ruku protiv Iraca).
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Rekli smo da su dva boda nasa realnost u Ligi Evrope. Osvojili smo tri. Cestitke momcima :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top