Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pekarski,

Zar stvarno misliš da ja odavno nisam locirao upravu FK Partizan kao najvećeg krivca za trenutnu situaciju, i najveće zlo koje izjeda klub? To je svima jasno, apsolvirali smo to, nema potrebe da ponavljamo stvari po 500 puta. Od njih nisam očekivao ništa dobro, zato ih i ne pominjem kada pričam o utakmici sa Thunom.

Od Rašovića jesam očekivao da pokaže da je dostojan da bude trenera Partizana. Niko ne bi bio srećniji od mene da se on snašao u toj ulozi, ali nije. Šta više, katastrofalno je radio. Ne možeš da braniš neodbranjivo. Jeste, imao je loš tim, jeste, prodati su mu igrači, ali sa ovim što je ostalo ništa nije uradio. Nije odradio pripreme kako treba, nijedan igrač nije napredovao kod njega, disciplina u timu-nula, uigranost ekipe-nula, fizička sprema što se odnosi na već navedene pripreme-nula. Pripreme utakmica-nula, vođenje utakmica-nula. I kakve uopste ima veze sto je on naveo gde nam trebaju pojacanja, pa to i ja znam. Trebao je ili da se izbori za pojacanja ili da radi sa onim sto ima.

Ja se sećam i da je Ješić one sezone kad smo izbacili Groningen dobio dosta slab tim i čak ostao bez nekih igrača ali su ti momci što su ostali barem igrali muški, prštalo je sve od borbe, videlo se da je trener nešto radio na pripremi igraca, i fizički i mentalno i na planu taktike.

Opet te pitam, ako po tvojoj prici, Vuk ne moze nista da uradi, prodat mu je tim, sabotiraju ga, ne dovode mu pojacanja, podmecu mu nogu na svakom koraku i on povodom toga ne moze nista da uradi, ZASTO JE ON ONDA TRENER PARTIZANA??
Apsolvirali smo upravu pa udri po Rašoviću, i time ćeš rešiti sve probleme u Partizanu.
Logično pitanje je ono Profesorovo, šta sledii ako Rašović podnese ostavku?
Treba da se povuče i pokaže javnosti kako je mutavi pogrešio, i da se nije zajebao sada bi pazarili strašne igrače sa ogromnim novcem koji je on spremio, eto samo da je Vuk uradio najjednostavniju stvar, ušao sa ovim timom u ligu Evrope.

Koji igrači nisu napredovali a mogli su, od ovih što nisu mogli da se prodaju?

Vidi se koliko si dobronameran prema tom čoveku kada napišeš da je u klubu zbog lične biografije, a zna se šta Rašovići predstavljaju za Partizan. Tako nešto ti nije na pamet palo da napišeš za tvog ljubimca Vermezovića, čak šta više braniš moralnu štetočinu.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
Nezahvalno je pokazivati na krivca kada su apsolutno svi krivi. Riba smrdi od glave, znaci najveci krivac jeste uprava, ali i Vuk je ocajnim vodjenjem ekipe samo potvrdio urusavanje kluba, a ni igrace (veliku vecinu njih) ne treba amnestirati od krivice... Uprava moze da bude kriva sto smo u Evropi nekonkurentni (umesto da pojacavaju oni ekipu je iz godine u godinu oslabljuju), ali da na nasim livadama izgledamo kao u prva dva kola, e to je vec pitanje za trenera i igrace. Jednostavno tu boraniju moramo da dobijamo i bez trenera....
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Jel mogu ja da pitam posle 4 godine jel Jokanov plasman u ligu Evrope bio uspeh ili neuspeh?
Jel vidite sta se desi kad se neke stvari ne prepoznaju na vreme?
Da se tada ustalo masovno protiv lopovske uprave imali bi sada siguran sam isto 25 titula ali zato milion posto ne bi danas imali skroz sjeban klub.
Ko nas bre jebe sve zajedno imamo samo ono sto zasluzujemo.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Macak ili ovako? Zasto nismo stali na stranu bate mirkovica? To je prvi covek koji je rekao da je car go. I nije zeleo sa mafijom da ima posla. Kraj!

E takvi nama trebaju
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Apsolvirali smo upravu pa udri po Rašoviću, i time ćeš rešiti sve probleme u Partizanu.
Logično pitanje je ono Profesorovo, šta sledii ako Rašović podnese ostavku?
Treba da se povuče i pokaže javnosti kako je mutavi pogrešio, i da se nije zajebao sada bi pazarili strašne igrače sa ogromnim novcem koji je on spremio, eto samo da je Vuk uradio najjednostavniju stvar, ušao sa ovim timom u ligu Evrope.

Koji igrači nisu napredovali a mogli su, od ovih što nisu mogli da se prodaju?

Vidi se koliko si dobronameran prema tom čoveku kada napišeš da je u klubu zbog lične biografije, a zna se šta Rašovići predstavljaju za Partizan. Tako nešto ti nije na pamet palo da napišeš za tvog ljubimca Vermezovića, čak šta više braniš moralnu štetočinu.

Nema potrebe da mi se obraćaš tim tonom. Ukoliko već ne možeš da odgovoriš na jedno prosto pitanje ne priliči ti bahato ponašanje.

I nema ja šta da budem dobronameran ili zlonameran ni prema Rašoviću ni prema Vermezu. Ja sam navijač Partizana moje je da podržavam klub ali i da imam svoje mišljenje o celoj situaciji. Situacija je vrlo jasna, ni jedan ni drugi nisu idealni treneri za Partizan. Razlika je u tome što je Vermezović malo bolje balansirao u celoj situaciji, i što je pokazao nešto kao trener za razliku od Vuka, za koga još ima vremena, ali nadam se ne u Partizanu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ Astore

Rekao si svoj stav o Rašoviću, nema potrebe da se vrti jedna ista priča u krug!

Toliko o Ligi Evrope, o samoj utakmici je rečeno sve što je potrebno. Pošto već diskutujete i na ovom mestu o istim stvarima kao i na drugim temama, a to je uprava - prebacite se na temu Uprava i marketing.

Ako imate potrebu da komentarišete zbivanja vezana za tere, stručni štab i igrače - tu je tema FK Partizan 2013/14.

LOCK!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top