Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Sacuvaj Boze, pa mi ne mozemo da ubacimo gol sa bukvano dvadeset centimetara udaljenosti... I sta koji kurac penal? Crnja je sam pao. Jeste da je Ivkovic vrlo budalasto digao ruku, ali crnja je isao da iznudi penal. Mi nemamo ni organizatora igre, ni egzekutora. Zalaganje nula, od 70. minuta se povukli. ´Ajd, sto su se povukli, nego sto izuzev kapitena svako ceka da neko drugi potrci. Neka nam je Bog u pomoci protiv Bugara. Jos siroti Volkov na kraju kaze da je srecan sto smo se plasirali u sledecu rundu LIGE EVROPE ?!? Muko moja, pa ti ljudi ne znaju ni koje takmicenje igraju...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Иване Миљковићу ОПРОСТИ НАМ и врати се!

Ko ti je ovaj..?!

Грешка јбт, зна се да сам мислио на брата Александра :D
Толико ме је испиздио Аксентијевић да сам човеку и име сјебао.
Али она одлука судије да обојици да картоне али различите је мало чудна.Ако су већ обојица учествовали онда и једном и другом или жути или црвени, а не овако.
И само могу рећи хвала Базелу што не узе Ивана, ми смо без њега 50% лошија екипа.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Rasovic je trebao da stavi Ninkovica, on jedini zna da asistira, pored Ilica. I trebalo je poceti utakmicu sa dva spica... zasto bi strepeli protiv rekreativaca iz Jermenije na nasem stadionu? Sa ovakvom postavom se vidi da koliko mnogi fudbaleri nisu za Partizan, Scepovic tu prednjaci. Ivanov je osnazio odbranu, njima mozemo zahvaliti za prolaz...trener nam je bivsi odbrambeni fudbaler, a protiv bilo kog protivnika u Evropi moraju da postoje uigrane akcije u napadu, a toga nema jos.
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Bože me sačuvaj i sakloni. :pop

Umesto rutinske pobede Partizana gledali smo reprizu utakmice iz Đumrija - ista nonšalancija naših 'fudbalera' (čast izuzecima), dominacija Širaka u drugom poluvremenu (doduše prouzrokovana crvenim kartonom Volkova, ali je isključenje bilo potpuno zasluženo) i ogromna naša sreća pred kraj utakmice, ovoga puta u vidu nesviranog penala za protivnika. Koliko nam samo pored ovih neznalica fali Lazar Marković...

Ako ovako planiramo da odigramo i protiv Ludogoreca, najbolje ni da ne izlazimo na teren.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Izvini Peki ali ne zna se piše odvojeno :DŠto se mene tiče bolje što je zamenjen, crveni je bio u vazduhu, znači još jedan:?
 

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
Najverovatnije da je i ostoja prinudna izmena (povreda ili pre bih rekao zbog kartona)

Nije nijedan trener glup da vrsi dve izmene na polivremenu kad su moguci produzetci
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Sta reci nego tuga.. Veceras se videlo koliko Ivan znaci ovoj ekipi..i koliko su Ostojic i Aksentijevic ocajni.. Cestitke mladom Ivkovicu..pokazao je da je vec zreo za prvi tim..zreliji od pojedinaca koji su vec par godina u njemu..i da ima i znanje i srce..
 

CIZETA

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
73
Reaction score
0
Ocajna taktika Vuka rasovica, covek nema ni jednu liniju tima.Sta covek pokusava sa Markovicem i Jojicem ni jedan ni drugi nemaju veze.Krila su posebna tema , ni Luka ni Malbasic nemaju igru jedan na jedan.Rasovic je uz igrace najveci krivac.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
za danasnju igru postoje 2 objasnjenja: prvo je da je Rasovic totalni nemac pojma, drugo je da ga igraci ne jebu 2%.
na ovakve dunstere ne odigrati presing bar 20ak minuta je sramota bez presedana. glavom garantujem da bi se iz tog presinga izrodilo 5 stopostotnih sansi.ljudi koji ne mogu da pogode igraca sa 20m nam pletu kao barselona po terenu.
Kojic i Luka sa loptom izgledaju kao one macke na yt klipovima,treba im 50m da je savladaju.
Jel neko video Scepovica i Markovica veceras? Aksentijevic se odbija od one mucenike kao dete od 5 godina. Prelazne ocene veceras dobijaju jedino Lukac,Ivanov i kapiten.

A bice simpaticno gledati kako nas bugari razvljajuju po bokovima,narocito posle one gluposti Volkova.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja samo znam da je nas Aksentijević večeras spasao ispadanja od Širaka.

Ponovo katastrofalna priprema utakmice od strane Rašovića. Kada 2 puta za nedelju dana totalno promašiš i ne pripremiš ekipu, niti na taktičkom niti na psihološkom nivou, onda nešto definitivno nije u redu. Za 180 minuta nije se ni jednom odstupilo od formacije kojom nismo mogli bukvalno da priđemo protivniku. Pre prve utakmice se izjavljuje da Malbašić nije spreman i uvodi se da vadi rezultat. Pre 2 dana se izjavljuje da Malbašić nije spreman već da će biti tek za 10-ak dana a danas bude starter. I onda se čovek povredi i izvede ga na poluvremenu. Kojom logikom se vodi Rašović? Lakše bih podneo da mu menadžeri vode tim jer ovakvo vođenje dvomeča protiv jednog mora se priznati nižerazrednog tima, nije skoro viđeno. Taj nižerazredni tim je nezasluženo ispao. Apsolutno su bili bolji u dvomeču.

Velika je šteta što Tatule nisu odvele Šćepovića. Simpatičan dečko, jako zabavan. U 88. minutu je čak izmamio i aplauze sa tribina jer je tek tad dobio prvi vazdušni duel. Njegova igra, tj. njegovo ponašanje je dovelo do toga da zvižduci prelaze u smejanje. Toga dugo na JNA nije bilo. Fofana igra na 400 eura mesečno i gine a ovaj naš mučenik... šta on očekuje od karijere samo da mi je znati.

Imali smo mi i gorih fudbalera ali ovakve igre nije bilo.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
1. Да, али су први меч добили 3:0 и који курац да одиграју као и у првом мечу, да ризикују играче и да их противници прочитају, кад можеш играти безвезе.

2. Ивковић је сасвим солидно одрадио посао, а то да је направио пенал, па Фофана је двојицу већ прошао био, Ивковић је био трећи, што се не окомиш на осталу двојицу, тачније Иванова и Станковића. Успут, то је Иванову била једина грешка данас.

Ne krivim Ivkovica, odigrao je stvarno iznenadjujuce dobro. Ali poenta mog posta je bila, kakvog neiskusnog igraca Rasovic "mora" da ubaci u jako zajebanoj situaciji i da bi ladno sa tim penalom ispali!

A u San Marinu ne smes izgubiti, pa cak da igras rekreativno sa drugom postavom! Cela zemlja ima samo 32'000 stanovnika. Ne zivim u Srbiji, ali to je velicina valjda jednog manjeg kvarta u Beogradu :eek:
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ljudi iskulirajte, ako ulete Grbić, Obradović i Đemba Đemba, u revanšu i Mitrović, to će biti sasvim drugi Partizan, imajte vere:)
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
@PFC_SO

Nisam odgledao Rasovicevu izjavu. Onda ok, ja sam pomislio da je Ostojic povredjen, da je morao da ga menja, a da je sa Malbasicem bio nezadovoljan.

Inace, Malbasic i nije toliko lose odigrao. Nista posebno, ali mislim da moze da doprinese timu.

Da, zaboravio sam dve stvari. Da pohvalim Jojica. Dobro je odigrao, pogotovo posle iskljucenja. Trcao, otvarao se, zadrzavao loptu. Nije on neka klasa, ali ja bih ga drzao u prvih 11.
Sto se tice Scepovica, jebala njega njegova "tehnika" i "umece". Uzasno iritira. On ne moze da igra isturenog spica, vec jedinu kakvu takvu korist pruza kada je uz njega jos jedan jaci spic. Fofana nije sad nesto posebno, slican Abubakaru, samo snazniji, ali bih ga ovog sekunda trampio za Scepukadabru i jos doplatio.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ne President, od ispadanja nas je spasao sudija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top