Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Neka jede govna svako ko je ucestvovao u tome da se Stojketu ne ponudi novi ugovor.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Aha,znaci samo playoff ne igra.

Hvala.

Ovaj rece da je licenciran samo za domaca takmicenje i da nema pravo igranja u LE.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Sve sem Stojketa i Obradovica :respect, vredno tuge i plakanja. Bravo za pobedu!

P.S. Nagy je posle Ludogoreca u Bugarskoj na sva usta pricao za Aksenta da je zavrsio svoje u Partizanu, kad ono medjutim...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Konacno pobeda...cela odbrana me je bas iznenadila sa Vojom koji me je pogotovo...za Mitra se vidi da je decko glavom u Belgiji ema vise te borbe i zalaganja...Stojketu nov ugovor pod hitno...mada mi je zao Lukaca jer je stvarno kvalitetan golman...ko je ovaj Petrovic sto je igrao beka...odigrao bolje i od gulana i volkova
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Ninkovic po ulasku odigrao kako treba i odma dajemo go.
Sada se najbolje videlo koliko ovom timu fali jedan igrac sredine da deli lopte.

Stojketu hvala na pobedi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ovo je strašno ovi Tunci kakvi su fudbalski tutumraci... mi smo za nijansu manji tutmraci...

Skinula sam Jojiću sve sa neba kad odbrani njihov gol...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Stojke i Obradović ala vam plajvaz, Stojke igre bolje glavom nego pojedini naši odbranbeni igrači. Dadosmo ga najzad. A mene ko jebe kad se ne kladim, pogodih nas od 0-2 i Vojvodinu od 2-3
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.954
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Надам се да је неким форумашима ( поготово Двоглавом чије мишљење ценим) сад јасно зашто сам бранио Јојића.
Добар играч само погрешно гуран на десно крило.
Обрадовић :respect
Какав богјебениотац један прави господин фудбалер, као из 70их да је изашао.
И не знам како и Вермезовића и сад Рашовића није срамота да хандре овако ко говедо Илића, убаци мало Брашанца, Живковића, пусти човека да дане душом бар мало...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
klasicna pobeda kada ih svi otpisu.. :) obradovic i dalje doktor !! krivo mi sto se uprava ne tera skoro celu utakmicu nego samo zadnjih 3 min.. bravo za pobedu
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Коначно смо играли фудбал. Браво за Стојкета,Обрадовића који најбољи био. Петровић по мени јако добар био. Џиги коначно прорадио, Јоја браво за гол.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Koncano i mi nekog da pobedimo..
E a da ne mogu da uvale jos koji pa to nikad necu da shvatim. Vec godinama gledam to mucenje kako ne mozemo da damo gol lepo iz jednu dve sanse kao svaki normalan klub..
A nee! Mora lepo da se ispromasujemo pred samim golom i da se mucimo do pred sami kraj meca..
Evo da me jebes, ne znam kad smo u evropi dali lako golove i bez nekih vecih problema? (a da kod Stanoja.. Anderleht.. Helsinki..)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Dobro je da konačno dobismo. Nadam se da će ovo biti prelomni trenutak i da smo sa Radničkim dotakli dno i da će sada ići na bolje.
U jednom periodu drugog poluvremena stvorili smo više šansi nego za sve ove prethodne utakmice.
Ova pobjeda je još važninja kada se uzme u obzir da smo igrali bez napadača, jer Mitar je glavom bio u Briselu, a fizički totalno u autu.
Konačno Ninković i Jojić, pa možda i Malbašić da pokažu nešta, mada sve je to još tanko, ali važno je da smo bar u jednom dijelu meča igrali bez grča, iako smo tokom većeg dijela izgledali kao skupina veterana koji ne znaju gdje biju.
Petrović me prijatno iznenadio, možda od njega i bude igrač, a čak ni Vojislav nije "briljirao" kako zna.
Obradović od ovih u polju najbolji, što se njegog posla tiče odradio ga je više nego korektno.
Stojke ipak najbolji na terenu (po ko zna koji put).
Što se Vuka tiče, moje mišljeje o njemu se ne mijenja. Dobar čovjek, a prosječan trener.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Stojke, Obradovic, Jojic zbog gola i naravno GROBARI, to je to sto je obelezilo ovu utakmicu, najbitnija je pobeda, idemo dalje
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Dajem 1,500,000 Scepovica, 5 Mitrovica, 3 Markeca za pola Klea!

Stojke i Obradovic :respect

Hvala Bogu pa pobedismo! :pfc:
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Svaka cast Obradovicu! Neka Ostojic presnimi ovu utakmicu i obrati paznju kako igra i kako se ponasa pravi stoper! Stojkovicu ponuditi blanko ugovor, da se ne ciganisemo oko kusura.
Petrovic je bio dobar, voleo bih da jos koji put odigra da steknem punu sliku o njemu.
Jojic uspeva u nekim stvarima, u drugim opet ne, ali dobro je odigrao danas, svaka cast za gol! Ocigledno treba vise trener sa njim da radi, da bi ga u potpunosti iskoristio.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Dobro je, svaka cast Obradovicu, to je nas novi Krle
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top