Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema posvećena Partizanovom učešću u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Preporučujem da sačekate da Je-Ne-A postavi onu već dobro poznatu najavu učešća, pa da onda krene diskusija.

U svakom slučaju, izbegavajte neinteligentne i besmislene postove.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da se ne lažemo, ovaj tim nema ni 1% šanse da se plasira u Ligu šampiona. Potrebna su pojačanja i dosta sreće. Jedino karma možda bude na našoj strani... onako, uinat ciganima da uđemo!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.779
Za plasman u Ligu Sampiona su nam potrebni: klasa napadac i klasa stoper.

Pogledajte kako smo ispadali prethodnih godina, pa to je komedija. Kad gledam snimak utakmice protiv Ludogoreca, dodje mi da zaplacem.


SVAKA sansa za plasman u LS mora da se iskoristi, ali SVAKA, jer zivimo u gadna vremena i ko zna kad ce nam se ukazati druga. Tu pre svega apelujem da se ovi iz uprave dozovu pameti, shvate sta znaci Liga Sampiona, i porade malo na tome.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Da se ne lažemo, ovaj tim nema ni 1% šanse da se plasira u Ligu šampiona. Potrebna su pojačanja i dosta sreće. Jedino karma možda bude na našoj strani... onako, uinat ciganima da uđemo!

+1... jbg mozda je to zato sto sam ja privatno takvog raspolozenja ovih dana, onako rasterecen..ali ipak mislim da je previse nerealno ocekivati plasman u grupu. Nije to vise jedan jak tim u poslednjem krugu, pa dve utakmice, ako prvu "prezivimo" u drugoj mozda iznenadimo i prodjemo dalje..eee bese nekad! Sada su to 2 jaka tima + 1 onaj prvi koji je po pravilu vrlo nezgodan! Bez obzira na kompletan izvestaj svih potencijalnih protivnika i sve, ja to vise i ne citam, mnogo je fudbal otisao u napred a mnogo smo se mi pomerili u nazad. Ja uvek kazem, nas bi ona ekipa iz 2003 pregazila! Dzaba nama sto su olaksali kvalifikacije, niko bre vise nije naivan, nema vise naivnih protivnika ma koji da su! Jednostavno mnogoo toga mora da se promeni da bi ovo bila ekipa koja daje realnu nadu za ulazak medju 32 najbolje ekipe u Evropi..Fudbal je mnogo napredovao a mi samo nazadujemo iz godine u godinu. Jbg to je surova istina koja se treba prihvatiti! Svi balavimo na ostanak Lazovica, covek je igracina bre! Ali nama treba tim od 11 Lazovica i Drincica da bi mogli nesto da pricamo. Ne potcenjujem nase igrace ni malo, ali kvalitet je cinjenicno stanje, takav je kakav je i ne treba ga se sramotiti! Kakvi su da su, nasi su bre!

Zbog svega ovoga ja nekako ove kvalifikacije i dalje posmatram kao kvalifikacije za LE, u stvari mozda ovo "iznenadno" premestanje nas u kvalifikacije za LS mozda samo predstavljaju jednu olaksicu koju smo dobili da se kvalifikujemo u LE..Racunam, ako izguramo do poslednjeg kola kvalifikacija, tu ce da nas boli ona stvar, Evropa je osigurana! Pa cak i da ispadnemo u predzadnjem kolu kvalifikacija, opet smo i dalje u igri, i cak imamo valjda lakseg protivnika u zadnjem krugu kval. za LE.. Tako da u svakom slucaju neka rasterecenost postoji, samim tim mozemo i mi da budemo spokojni.. Mislim da je ovo prvi put posle duzeg vremena da cu onako sa merakom, bez nervoze, opusteno i sa uzivanjem pratiti nas put kroz evropske kvalifikacije..

I naravno za kraj, to sto je cinjenica da smo slabi za Evropu ne znaci da ne trebamo da verujemo! Evo ja verujem da moze da se desi cudo i da udjemo u grupnu fazu Lige Sampiona! :šal I to mi jos vise daje neku opustenost u pripremanju za gledanje predstojecih utakmica.. Jos kad se na sve doda cinjenica da su cigojneri ispusili (beeeeeeep) pa to je onda potpuni uzitak, onako u fulu!

Tako da braco Partizanovci, ako nas djura opet nesto ne pojebe, samo uzivajte!! :napred Partizan


------------------------------------------------------------
Edit: da dodam, prihvatam da pojedem sva govna koja cete pustiti niz WC solju tokom trajanja citavih kvalifikacija za LS, zasluzio sam, jer sam licno bio ubedjen da nema nista od bilo kakvih kazni za ciganiju. Ma bio sam 100% siguran sve do pre neki dan, i priznajem ispao sam budala teska!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
kazem liga sampiona, a mislim na ligu evrope.

malo bih samo korigovao gazdu. povecacu tih 1 na 5% da ova ekipa moze do grupne faze najjebackijih klubova kontinenta. da bi sanse znacajno uvecali, potrebna su nam tri pojacanja iz klase danko-drina: stoper, centralni vezni i napadac. medjutim, trener nam rece da ocekuje jedno do dva pojacanja, s tim da se ne nadamo nekim bombama. donekle ga i razumem. nece mu prodati lazovica i drincica, i nema tu sta da se buni.jasno, govorim iz perspektive kako uprava gleda na stvari.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Na ove kvalifikacije za LS treba gledati kao na laksi put u grupnu fazu Lige Evrope... AL ako nas slucajno usere laksi protivnik i luda sreca da udjemo u LS, necemo se buniti :D
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ja ipak mislim da uz jednog iskusnog/kvalitetnog stopera mi mozemo do LS. Vezni red je manje vise tu, napad je takodje sasvim solidan, samo nam fali jedan dobar stoper uz Trajkovica.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Objektivno nismo za LŠ, čak ni kad bi ostali u klubu svi oni koji su bitni (zna se ko su ti - Lukač, Vulićević i Drinčić pre svih), a i kad bi u isto vreme došla još recimo 3 ozbiljna pojačanja (a to nije baš realno, pogotovo ukoliko niko ne bude prodat). Ali...sportska psihologija je čudo. Dovoljno je setiti se naša 2 prethodna "upada" u LŠ, posebno onog drugog u Briselu...

4 kvalitetno odigrane utakmice (u 2. i 3. kolu), sa dobrim rezultatima, mogu posle da izazovu i ono što se sad čini nemogućim...koliko god da ovakvi zaista nismo za LŠ.

Nego da se mi najpre pomolimo Bogu za fin žreb u 2. kolu, da se izbegnu Šveđani ili Norvežani, to je sad najbitnije...Skandinavci bi bili vrlo zajebaTe koske...kosketine u ovoj fazi...još 6 dana do žreba...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Realno, prolazak u Playoff za ulazak u LŠ je superpremija za nas... A onda u dva meča, nikad se ne zna!?

U tom slučaju nam je olakšavajuća okolnost što bismo imali zagarantovnu grupnu fazu LE, pa bismo mogli da igramo s manje pritiska.

I valjalo bi konačno da u kvalifikacijama za LŠ nas padne da prvu igramo na JNA... Mi kroz istoriju smo uvek tako bolje prolazili nego sa revanšom na JNA.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma svejedno...bilo je i ovako i onako...i sa prvom na strani, i sa prvom kući...ne piše se fudbalska istorija samo u poslednjih 7-8-10 godina i ne samo u kvalifikacijama za LŠ...bilo je itekako uspešnih revanša ovde...Tromzo, Temišvar, Ocelul, Sporting, Hamarbi, Njukasl (1998), Makabi Haifa, Real Sosijedad, Groningen (1990)...A onako generalno - sve to sa statistikom je go qrac. Druge ekipe, druga vremena, sve drugačije danas nego pre godinu, pet, deset...kakva crna statistika u fudbalu i u sportu generalno kad se okolnosti u sezonama najvećim delom ili potpuno izmene u odnosu na ranije sezone, godine, decenije...glupost...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Stoji i to što kažeš, Tun je najsvežiji primer... Otišli smo sa povoljnim rezultatom, vratili se ko popišani... Doduše, tim nam je bio ubijen nesvakidašnjim prelaznim rokom, ali i pored toga da je Malbašić pogodio ono sa dva metra igrali bismo 99% LE!

Oba naša ulaska u LŠ... U kvalifikacijama smo sve revanš mečeve igrali na strani, prvi put Đurgarden i Njukastl, drugi put Pjunik, Helsinki i Anderleht.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas
Ja ipak mislim da uz jednog iskusnog/kvalitetnog stopera mi mozemo do LS. Vezni red je manje vise tu, napad je takodje sasvim solidan, samo nam fali jedan dobar stoper uz Trajkovica.

Bogami u 3. rundi nas cekaju sve sami ozbiljni klubovi :Salzburg,Steaua,Apoel,Celtic,Bate,Sparta, Zagrepcani,Luda Suma.

Potpisao bih LE odmah,ali i to ce biti vraski tesko ostvariti.
Trebaju nam pojacanja,prava pojacanja.

Svake godine ista prica :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Zajebali su se i oni. Kažu ako ispadne tri nosioca, mi upadamo gore. Mi možemo da igramo protiv nepovlašćenog tima u trećem kolu jedno ako izvučemo par u kojem će nepovlašćeni da drkne nosioca.
Npr. izvučemo pobednika dinamo - ptaršiji i ptaršiji ih drknu.

E, ali najjače je što mi kvalifikacije igramo kroz tzv. Champions Route :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Из, одавде, свих набројаних, ми би морали да дркнемо бар 90% ових. Ја капирам да смо ми испали од тог Лудогореца, али са онаквим саставом, сада би и њих морали да прешишамо лагано. Без обзира ко нам падне шака, ако приступ буде озбиљан, уз поменута 2-3 појачања, ја не знам шта друго да очекујем сем пролаза. Ако заиста постоји жеља да се игра та ЛШ, нема оклевања, победа и крај.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.426
Reaction score
40.776
Локација
Žrnov
Mislim da nisi u pravu....

Ako do žreba za treće kolo ispadnu tri nosioca ispred nas, onda mi upadamo u žreb za treće kolo kao nosioci.

Ovo što si ti rekao bi bilo tačno da smo nepovlašćeni u drugom kolu (daleko bilo :D) pošto se žreba prvo i drugo kolo istovremeno.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Revanš drugog kola je 23. jula, a prva tekma trećeg kola je 29. Kad će to da žrebaju? Ja mislim pre revanša drugog kola...
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Treba da ispadnu tri nosioca, ili jedan nosilac i dva nepovlascena ispred nas, ili dva nosioca i jedan nepovlasceni ispred nas..... Bar mislim da je tako. Uz malo srece, malo slozenih kockica, sve je moguce.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
I ja mislim da je Jasmina u pravu. Ko god nam padne nemamo šta da kukamo molimo i ne znam šta. Jako teško možemo do LŠ znači najbitnije je proći ovu prvu prepreku, posle bez pritiska i moranja koliko uradimo uradimo. Za koliko će to biti dovoljno videćemo već za jedno 2 meseca...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top