Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Pocinje jednako da boli Partizan na terenu i oko njega.
Apelujem da se ne napise nijedno slovo o dobroj igri u 2.pol.
Da li je moguce da se ne vidi koliko su Farani nespremni?
Ljudi se gase od 70.minuta, ne mogu da idu po terenu.
Uzasan igracki kvalitet Partizana.
Stankovic je tek u akciji pre treceg kola prvi put izasao ispred njihovog spica i odneo loptu. Strava i uzas sta je radio, lose postavljanje, losa predaja, losa komunikacija, bez samopouzdanja. Verovatno ce poceti u Bugarskoj, pa nece imati priliku da se kurebeca kao prosle godine kada je bio zapistavljen u Razgradu.
Ostojic je Ostojic. Ne vredjajte momka. Nije on kriv.
Volkov... joj, sta je ono bilo Bogo moj? Dva duela nije dobio, jedan centarsut u 1.pol. 30% kriv za gol. Uzas.
Ilic deluje nespremno. Zapoceo akciju za 1:1.
Drincic osrednje, ispod nivoa.
Luka no comment. Jad.
Skuletic no comment. Jad.
Grbic da zahvali njihovom levom spolja. Da je ovaj Faranin imao samo tri treninga vise ove godine, pojeo bi ga kao giricu. Kaka style posle 3:1?!
Klovnovski.
Hvala Lazovicu za prolaz, ali danas nas je i debelo rasturao. Nervozan, kvari linije tima, negativac na kub.
Ninkovic: ocekujem da ga nema nigde do oktobra.
Brasanac solidan.
Kapiten koliko treba.
Fofana solidan.
Ako cemo bez Zivkovica na Ludogorec, onda svaka nama cast.

Luka, Ostojic i Ninkovic nisu oduzeli nijednu cistu loptu danas.
Ne samo danas.
Cini mi se nikad.
Ako cemo sa Ninkovicem, Grbicem i Lukom na Bugare, ne pise nam se dobro.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Besmisleno je pricati o igri. Zasto? Pa ako svako sam ne shvati dzaba da mu se objasnjava....sledeci protivnik ne zna ni 40% kakvi smo....ne znaju ni neki navijaci, a neki kao ja se nadaju da smo bolji 3x nego sto smo pokazali, a i verujem da jesmo. To sto jedino Nikolic i strucni stab znaju koliko mozemo ce resiti dvomec u nasu korist. A mi o bugarima ne moramo da znamo nista oni su favoriti igraju kuci, oni ce napasti i popasti travu. Pobedicemo ih u sred bugarske....ludogorec cccc...e jbm ti fudbal kad trpi takvu zbirudiju...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
нисам гледао јер сам имао нека посла али изгледа и боље да нисам... кад сам видио да су повели прошли су ми Шамрок и Артмедија кроз главу. Рекох си: „па нећемо ваљда испустити 3:0 против ових рибара, столара, конобара, шта ли су?!”
Ја не знам шта нам треба за Лудогорец... Нисам баш сигуран да је у питању ИГРАЧ да нам треба... Прије бих рекао да нам треба ПАМЕТ!!!
Против Бугара нека нам је сам Бог у помоћ (мада ни они нису Бог зна шта (0:1 и 1:1 од тоталних анонимуса...(две задње утакмице))...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
mi pod markom nikolicem skoro obavezno bacamo prvo poluvreme u vodu! covek vazi za dobrog motivatora, i prosto mi je neshvatljivo da se tako nesto konstantno ponavlja:confused.

dalje...odigrasmo dve takmicarske utakmice, i smatram da se moze izvuci zakljucak da nasa ekipa vrlo tesko moze da parira nekom ozbiljnom u evropi. jedan takav nam dolazi za sedam dana:roll:. imamo previse rupa i slabih tacaka dai ih ostatak tima ne moze pokriti. kao dan je jasno da stankovic, volkov, brasanac i skuletic nemaju stof da se biju po evropama. dakle cetiri(4) neuralgicne tacke u prvih jedanaest! shodno tome da do bugara necemo dobiti nikog novog, izlaz vidim u bespostednom iskoristavanju kapitena(onog pravog) i stavljanju jedinog tamnoputog igraca na mesto broja 32. i opet nam ostaju dve kriticne tacke(l.bek i stoper), ali bolje dve nego cetiri.

i molim vas, nemojte samo o kolicini energije koju smo utrosili za ribare, cuvajuci se za ludogorec. nemojte ko boga vas molim!
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Svaka cast za prenos preko youtube-a , ali oni sto su radili prenos su teski amateri. Pola utakmice ne videh. Cas pustaju usporene snimke u toku igre, cas prikazuju u krupnom kadru nekog igraca koji se krece bez lopte takodje u toku igre, a i kad krenu da prate loptu u krupnom kadru malo malo pa im pobegne i jos mnogo, mnogo gresaka. Ali ajde, posto ovi idioti iz RTS-a ne daju snimak , ovo preko youtube-a je premija.

Ono sto se moglo videti, je plac majke bozje. Onaj Grbic je garant dao neku ozbiljnu lovu da bi ga primili u Partizan, u suprotnom taj sto ga je dovodio je teski dunster. Ovo mislim i u Ostojicevom slucaju. Luka ajde boze pomozi i zavrne neku loptu ponekad lepo u 16 , ali Grbic.....nemam reci.

Pozeleti da U19 reprezentacija za svaki slucaj ispadne kako se bi Zivkovic sigurno vratio, u suprotnom nisam siguran da ce nasi da ga vrate kuci. Pomoliti se Bogu za zdravlje Vulicevica, kako bi mogli da se nadamo kakvom - takvom otporu Ludogorecu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.785
Koji je genijalac pustio Zivkovica na EP?
Nije off.
Slusam komentatora, kod utakmice Srb-Nem, kaze Totenhem nije pustio ovog, racuna na njega, onaj nije pustio ovog racuna na njega, a sezona ni blizu. Partizan igra kvalifikacije za LS, i pustili smo Zivkovica!!!

Pojma mi nemamo, ekipa koja ne moze da uhvati nikakav ritam do kraja utakmice, sramota.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ono sto je ocigledno fali nam pravi zadnji vezni, ni Drincic ni Brasanac nisu to, videcemo da li ce posegnuti Nikolic za Gulanom protiv Bugara.

Ako mu bude Gulan starter, izlazim sa stadiona i ne gledam do kraja sezone fudbal.

Kad je Grbić dao gol, izašao sam iz sobe. Bio sam ubeđen da namerno promašuje šanse od kad je došao prošlog leta.
Fofana je bolji igrač od Škuntelara, ali je trener izgleda rasista?

Bez zajebancije, svakakve teorije sam vrteo i ova o rasizmu mi je najlogičnija. Više puta sam to pomislio. :D
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Zivkovic i umoran i dobro skautiran od bugara vise znaci za tim od pojedinaca.
Vratiti dete pod hitno, stavili ste ga u izlog, sada ce cela Evropa da bruji, opoziv nazad, jebala vas srbija, fss i ep.
Kreteni.
Ej bre, danas nam oni farani dva puta u 2.pol prave trougao sa treninga po desnoj strani...
 

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
Mene od svega sto sam video danas najvise raduje to sto se Zile vratio u forum i sto je to ponovo igrac sa kojim cemo napasti Ludogorec...u protivnom ce biti veoma tesko za prolaz.
Decko je danas pokidao, dve asistencije, nekoliko pasova u prostor gde je spajao igrace sa golom...nekoliko probjanja, ma bukvalno se igrao sa nemcima.

Sto se tice same utakmice na FO ne bih mnogo komentarisao...najbitnija je pobeda a ostalo cemo ostaviti za Ludu sumu.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
I treba napomenuti i da smo na krajnjem severu Evrope imali jednog navijaca:D Da li smo namerno krili nesto od Bugara?Verujem da jesmo...U sastavu tima sigurno...i bice najmanje 4 promene u odnosu na vecerasnji sastav.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Marko posle utakmice:

Nikolić: Bio sam kritičan i prema ekipi i prema sebi zbog prvog poluvremena

http://www.sportal.rs/news.php?news=129855

Ja mislim da ćemo se dobro spremiti pred dvomeč sa Ludom šumom. Samo da budemo kompletni i nema zime... Mali Andrija, ono što je odigrao u ovom dvomeču, dovoljno da pokaže koliko nam znači. Vulićević nazad na svoje mesto, Branko na štopera i biće to ok.

Danko posle utakmice:

Lazović: Dug put je ostavio traga na nas

http://www.sportal.rs/news.php?news=129858
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Takodje bih se osvrnuo na pustanje Zivkovica, ok ovo je otaljavanje posla to se videlo odmah, al brate on je realno igrac koji moze da napravi prevagu u nekom momentu. Da li tu ima neki dogovor da se dodje za Ludu sumu il ne pitanje je sada. Ali legao bi ko pijanom samar za kontre u Razgradu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Guraju tu mladu reprezentaciju kao da je tu rezultat mnoooogo bitan...ne znam samo na koju foru je bitniji rezultat mlade reprezentacije od rezultata predstavnika zemlje u kvalifikacijama za najjace klupsko takmicenje na svetu!? Majku vam menadzersko mafijasku jebem....po 100x..pa jos 100
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Реално смо слабији од Бугара.

Чекали смо појачања као жедан воду, али курац.

Доведемо Илича, па пустимо 2 играча да оду у репрезентацију.

Фофана мора играти пре Шкулетића против Бугара.

Вулићевић се мора опоравити.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.520
Локација
Beograd
Мислио сам да л да напишем да л да не напишем...
Све сте видели, све сте рекли...

Али, слика коју сам после утакмице видео на свим програмима РТС-а ме је инспирисала...

copy-of-copy-of-image012.jpg


Да л је ово неки Гробар хаково РТС као казну за непреношење шампиона?! :D
Ил је ова ,,Суперхик-држава,, (краде од сиромашних да би давала богатима) можда у поседу технологије која омогућава да се неплатишама претплате (као што сам ја) испоручи само овакав слика?! :cry:
(али бар у бојама клуба за који се навија... :roll: )
Или је то само био уметнички видео рад неког гробарски настројеног уметника...?

Но, свеједно...живо ме интересује колико је Марко Николић био самокритичан према себи у вези Фофане...
Поред шпицева какви су Којић, Грбић и сада и Шкулетић, недавање шансе Фофани заиста узрокује неколико питања (или објашњења)...

Или је Марко заиста расиста...
Или завиди Беку на бољој фризури...
Или је толико добар тренер да крије Исмаила годину дана од Бугара да их завара (као што је зајебо Сеју Калача припремањем Витеза Које 6 месеци да би решио Дерби...)

Четврто објашњење заиста немам... :confused
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Мислио сам да л да напишем да л да не напишем...
Све сте видели, све сте рекли...

Али, слика коју сам после утакмице видео на свим програмима РТС-а ме је инспирисала...

copy-of-copy-of-image012.jpg


Да л је ово неки Гробар хаково РТС као казну за непреношење шампиона?! :D
Ил је ова ,,Суперхик-држава,, (краде од сиромашних да би давала богатима) можда у поседу технологије која омогућава да се неплатишама претплате (као што сам ја) испоручи само овакав слика?! :cry:
(али бар у бојама клуба за који се навија... :roll: )
Или је то само био уметнички видео рад неког гробарски настројеног уметника...?

Crko ti je tv.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Ukrajina pobedila 1 : 0, dace Bog da ispadnemo i da se Zile vrati u tim. Ali ako pobedimo Bugarsku, nazalost veliki su izgledi da prolazimo, gleda se valjda broj datih golova, a mi imamo vec 3 : 3 gol - razliku. Uglavnom ne bi bilo lose da Zivkovic bude imao los dan protiv Bugara, a onda protiv ovih nasih Bugara da briljira. :D
:napred Partizan
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Generalno utakmica više pripremna nego bilo koja druga koju smo odigrali u poslednjih mesec dana.
Lukač-standardan iako se malko zezao srećom sve je prošlo bez povrede i gola
Odbrana-kada budemo igrali u sistemu Vulićević, Ilič, Trajković, Volkov biće bolje mada leva strana je kritična i tu je najveća šteta što nije ostao Lomić.
Sredina-Ninković ima veliki plus ali njegovo mesto će sigurno zauzeti Ilić, ostaje Drinčić, Živković i po meni najveća nedoumica na levoj strani koja je i ovako problem. Možda bi trebalo tu staviti Lazovića, a pored Ilića staviti Pantića (ili čak Ninkovića) i tako ojačati sredinu i u takvom sistemu bi možda Škuletić imao i najviše koristi u timu.
Napad-Lazović u formi ali mislim da bi imali više koristi da igra iza napadača nego u samom špicu. Škuletić je specifičan igrač i bolje da ga koristimo kao "sidraša" nego kao prvu opciju u napadu barem u prvoj utakmici sa Bugarima. Fofana korektan (nepravedno zapostavljen) ali neuigran, isto važi i za Grbića (ima kvalitet ali trenutno nije prva opcija).
Sve u svemu mi nikada u poslednjih deset i više godina nismo ušli u kvalifikacije sa uigranijim timom i uz malo sreće, mnogo truda i kvalitetnim skautingom protivnika možemo proći dalje.
Jedino po meni što nas deli od play of-a je glava, glava igrača i trenera i to me najviše brine. Jbg ne uigrava se standardni štoper na desnom beku ako imaš Vulićevića. Ostojić, Stanković, Luka večeras bez konkurencije.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sta reci?

Utakmica na seoskom stadionu gde grupica likova lupa kutlacom o serpu i dovikuje na seoske padove nasih vedeta sa,,uuuuu''.Uz to nas rival gazi i daje gol.Slika i prilika Partizana.

U drugom poluvremenu smo dali 3 a trebali bar 6 golova da damo,neverovatno je da profesionalci masaju iz onakvih pozicija,onakve zicere....

Sva sreca pa su i ovi Bugari klasicni fudbalski bezveznjaci,gube od nekog Haska,sad remi u Luksemburgu....

Ako nista mec koji je sva sreca eliminisao Grbice,Luke i slicne Ostojice iz postave,bar se nadam da je tako.

Ninkovic pokazao da zasluzuje vise sanse i sa njim bi krenuo na Bugare.

Skuntelar je takav kakav je ,ne znam sta se ocekuje.On ce biti koristan protiv jacih,da bocne nesto glavm slucajno i da pivotira kad ne znamo sta cemo sa loptom.

Danko Lazovic se krsti pred pocetak drugog poluvremena kao da igra za zivot protiv reala a Grbic slavi treci gol kao da je finale svetskog prvenstva.....Sta reci?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Nismo na vreme Lukacu saopstili da ne lomi noge, mislimda djuru zamalo srce nije udarilo kada je video da ovaj spasava cist gol. Posle toga smo se odlucili za formaciju 2-4-4 i jedva nam ga dadose.

Drugo poluvreme nasa igra, kontrola sanse, golovi. Uglavnom kontrolisali smo utakmicu svih 90 min. I jare i pare :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top