Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
zar nismo pantica i zivkovica poslali da odigraju sam, ali SAMO grupnu fazu, i da nakon toga moraju nazad???

apropo fofane: da, i ja sam za to da igra pre skuletica, ali ne zaboravite da je to igrac koji je u stanju da se 90 minuta bukvalno ne vidi na terenu. jbg, bice da ima crne rupe. cisto da se ne razocarate(ne daj Boze).
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nisam nezadovoljan. Očekivano je se sve dogodilo. Naravno, zbog ciganske bagre u državi i njihovih medija nije bilo prijatno kad smo primili taj gol...

Nismo mi tolko jaki. Za Evropu smo i preslabi. Najjači smo u Srbiji i tu nema dileme, ali Evropa je nešto drugo.

Što se mene tiče... verujem da možemo da prođemo Bugare ali uz malo sreće koje nismo imali protiv Šamroka, Genka, i nekih ostalih timova u zadnjim godinama. Pa ni prošle godine protiv njih, eto.

Neverovatno je da mi bez Saše Ilića ne igramo profesionalan fudbal uopšte. Jednostavno tako izgleda. Grbić doktorirao u odnosu na Luku. Očajna njegova igra. Lukačevo solidno izdanje. Zamalo da nas njegov kiks košta primljenog gola. Ilić nije za desnog beka. Voja i Ostoja ne mogu zajedno. Jednostavno ne mogu! Volkov ništa posebno nije odigrao. Brašanac solidan. Očekujem i bolje od njega. Drinča jedini profesionalac u ekipi i kada ne ide (Džigi se valja bez razloga po travi prim. aut). Solidna njegova igra. Džigi je odigrao konačno malo dobrog fudbala, ali mora to još bolje. Ima on veliki potencijal. Škuletić očajan. Valjda će sa ludom šumom biti bolje. Očekujem da tada on proigra. Lazović definitivno uz kapitena najbolji igrač ove ekipe. Kako dobro igra to je neverovatno. Od ovih 6 golova... on je 3 dao i 2 je namestio. :respect Fofana čim je ušao vidi se da ima brzinu, a ima i znanje. Morao bi da igra više.

No, gledao sam malo omladince danas. Sviđa mi se kako igra Miladin, sviđa mi se što se Žile vraća u formu, a Bogami ni Pantić nije bio loš. Ja bi ih sve stavio da igraju protiv Ludogoreca.

Lukač, Volkov, Miladinović, Ilič, Vulićević, Drinčić, Sale Ilić, Džigi. Danilo, Žile i Lazović. Dakle nešto kao 4-2-3-1. Ipak igramo na strani sa njima.

Što se tiče generalno utakmice, jako solidno izdanje ali me raduje što smo pobedili i što ovo nije maksimum ekipe. Videćemo. :napred Partizan !!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
...
Jedino po meni što nas deli od play of-a je glava, glava igrača i trenera i to me najviše brine.
...
Што би се рекло, ланац је јак онолико колико је јака његова најслабија карика...
Ми имамо разноразних карика у нашем ланцу, свака има понеку ману (у глави, у ногама, и тако редом), али има и неких врлина...
Не видимо их баш најјасније, јер до танчина познајемо мане наших играча, а колике су им те врлине, не морају нама да показују и објашњавају - ето им двомеча са Бугарима па нека се покажу пред њима...

Глава наших играча?
Ето каква је у Данка Лазовића - шта више рећи!
Да сам судија добио би он картон још много пре - иако судија не свира фаул, он се пренемаже и ваља - значи, ако није фаул, фолираш, задржаваш, неспортско понашање - картон...
Добацујеш, псујеш, улазиш у конфликте, други картон и напоље...
Не могу да верујем да у тим годинама неко тако може да се понаша...

Још сам под утиском (шоком) од првог полувремена нашег Партизана - у сеоским бетон лигама би се постидели онаквог незнања које су вечерас обилато показивали наши фудбалери - трагично, тужно...

А ја сам наравно, и даље, као и сваки пут пред квалификације - оптимиста! :D

Имамо у тиму фудбалере који не знају основне фудбалске ствари, нећемо појачати тим, а додатно смо га ослабили слањем клинаца на такмичење ,,ундер 19,,...

Али, за разлику од овога вечерас - где су наши били убеђени да су ,,класа,, за рибаре - од Бугара ће прилично да ,,зентају,, - што значи да ће се много више потрудити, плашећи се катастрофе...
И...
Можда тај труд и уроди неким плодом, а ако нам се посрећи и да чак дамо гол из пар шанси (уместо да нам их треба 10 да би једну реализовали) - свашта може да буде...

Иначе, код мене на РТС-у и даље ,,црно-бијели свијет,,...о.к. могуће је да је то само неки прекид између РТС-а и мог кабловског ,,оператера,, (а не гробарско хаковање) - али, свеједно, овај програм (на коме су само црни и бели квадрати и ништа друго) - много је бољи од већине ствари које нас отуд, из вечери у вече засипају... :D
Ако ништа друго, бар једно вече да Партизанове боје добију предност у односу на државно црвено-бело мезимче...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Onaj Ostojić je definitivno operisan od fudbala, stvarno me čovek nervira! Mnogo bi nam Živković značio protiv Ludogoreca. U takvim mečevima sitnice odlučuju. Mislim da ćemo proći Bugare. Jednostavno, bilo bi previše da nas dva puta za redom izbace.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja napisah pre neki dan da me cudi sto nikolic ne da fofani da igra jer je skuntelar trenutno u kanalu.
mnogo me nervira sto ponovo spavamo prvo poluvreme.
u bugarskoj jedino muda do poda, mada cini mi se da niko od nasih to nema.
daj boze da gresim
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Uvek je teško napraviti razliku između subjektivnog i objektivnog, ali meni je najviše smtalo prošle sezone "izdrkavanje" Lazovića, Obradovića, Volkova. Kontam ja da oni igraji srcem ali takav prosakluk ja odavno nisam video (udaranje laktovima, prigovranje sudiji, sceniranje udarca sa Sarđom Kneževićem i sl. ...). Protiv Genka onaj indijanac Babović napravi crveni ko kuća jer misli da je prevazišao sva takmičenja osim ako nije međuplanetarna liga šampona i to nas je koštalo prolaza. Ako Nikolić uspe da spusti zvezde na zemlju, a to su mladi igrači koji su od koga imali da uče (Ninković, Pantić, Zivkovič) i objasni starijima da ne igrai u Srpskoj lig i pokaže im da je za nas Ludogorec minimum Barselona onda imamo šanse za prolaz. Mi smo igrački jači od njih, oni njihovog najboljeg igrača plate 1,5 miliona eura, a mi naše ne damo ispod 5, 6, ili više. Nisu oni bauk, nama fali kontinuiteta (što smo ove sezone dobili) i discipline. Ovoga puta Nikolić ima sve ono što Vujošević nije imao nikada pa je na njemu da se pokaže kao trener. Ja znam da mnogi kukaju za pojačanjima, ali zar nije bolji Lazović od onog nesretnog gruzijca, Trajković od (Krnete, Kelhara, i ostale boranije sa naših njiva), Saša Ilić od matorih brazilaca koji nisu nikad igrali Evropu, naši talenti (Živnović, Pantić, Ninković, Šaponjić, Georgijević,...),Tubić koji je imao lošiju karijeru od Ostojića u Srbiji.
Imamo solidan tim da se borimo. Možda naćemo imati sreće kao protiv Njukasla i Anderlehta ali imamo tim koji može da se ravnopravno bori sa svima.
Posle ovih kvalifikacija (ako ostanemo u ovom sastavu) neće nam niko biti kriv do sami sebi, ovoga puta će se videti ko je Lovernj, a ko Bertans (uz sve počasti Bertansu).:napred Partizan
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Ja sam izuzetno zadovoljan. Tacno se vidi trenerska filozofija Marka Nikolica. Sedam meseci uigravanja i pojacavanja ekipe i rezultat nije mogao da izostane. Bravo!
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sjajna utakmica, presrećan sam. Kao što sam i očekivao... iz 1 u 2 $$$$$

Protiv Tute slobodno iz 1 u 1. Nema da omane!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
Узети бодови су о.к. ствар за тај јебени коефицијент у будућности, дати 6 комада било коме у две утакмице је врло добро, а проћи у следеће коло је одлично!

Али, на мене депримирајуће и разочаравајуће делују ствари које по стоти пут понављамо...
Бацање 1.пол, беспотребно примање гола од објективно слабијих, неодговорно понашање према шансама као да ће их увек бити онолико колико нама треба, крајње неваспитање и курчење без покрића које само резултује картонима...

Па дете од две године научи нешто у року од једне секунде - нпр, кад се опече на врелу рерну, схвати да се шпорет не додирује јер може бити врућ - Луку од двадесет и нешто година не можеш да научиш да не шутира лопту ,,жмурећки,, сваки пут када је у 16м чим му дође лопта онако из прве па куд оде да оде (а скоро никад у мрежу!)...
Па, прича ли неко са тим човеком икада о томе?!
Има ли ко да му нареди да то на тренингу увежбава и да мало ,,гађа,, а не само да ,,бапа,,?!
Кад се нешто вежба, може и да се побољша...
Неозбиљно је, непрофесионално, аматерски, дилетантски сваки пут упропастити такву шансу која спада у оне које се често називају ,,стопостотнима,,...

И не пишем ово само због Луке, или због вечерашњег промашаја - него зато што такве његове промашаје гледам целе сезоне - а никаквог напретка и помака нема...
Па докле бре више?!

А како он, тако и сви други - ко је у нечему лош, он је у томе ,,зацементирано,, лош - у континуитету - Лукач не зна да испуцава лопту, и никад да научи, Брисел додаје лопту противнику, Данко сере противницима или судији, Волков је успаван кад треба да брани гол, итд, итд, итд...

Што се тиче Фофане, не могу да знам да ли је сјајан или просечан, али у већини случајева, кад год је играо, било је неке користи од њега...
Једноставно, Шкулетић промашује, маши и не даје - па дај брате Фофану, па ако и није најбољи, гори не може да буде,,,

Тако и за Грбића, Луку - свеједно ко кога мења и кад ко улази и ко је гори, али, ако онај који је у терену не показује да је корисно што је тамо - мењаш га, па шта буде, ионако је већ лоше, а замена је бар свежији играч...

Лепо је све скенирати и поставити, али мора да се реагује и током утакмице , нешто, или неког мењаш - и не чекаш реванш или да се утакмица заврши - најбољи пример је данашња утакмица ,,ундер 19,, Срба и Немаца - Немци су по милионити пут играли како увек играју - са истом жељом у првом и последњем минуту утакмице - а када је поседњи минут то њих не занима - о томе брине судија, они су ту да дају гол...
И дали су га - у моменту кад су ови наши мистер промашаји помислили да је крај утакмице близу, и да ће победити...
Ето, нису.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kako sad odjednom Zivkovic dobar? Zar nije bilo price da nam on ne treba i da moramo sto pre da ga prodamo? :pop

Dodje mi da trazim sta ste sve pisali poslednjih par meseci za tog decka..
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Da stavim ovo u neku drugu perspektivu:

Recimo da je ovo bio dvomec jednog Mancester Junajteda i Partizana (kapiram, oni su za nas vanzemaljci, kao i mi za ove farane..)

I sada, prva utakmica:

Idemo mi tamo, docekuje nas vise nego poluprazan stadion, njihova ekipa se jos razigrava, tu i tamo isprobavaju nekog igraca, uglavnom pobede nas na borbu i trcanje, onako skolski sto se kaze, sa nista posebnom igrom. Mi ne uspemo ni na gol da sutnemo uopste...

Druga utakmica, dolaze oni ovde, ukapirao im trener da smo mi amateri, pa je ovo doziveo kao jos jednu pripremnu utakmicu, i verujuci toliko u nadmocnost svoje ekipe iskombinovao sastav, mucka, tumba, isprobava, odigraju oni prvo poluvreme onako preko ku**a, mi iskoristimo neku gresku uspemo da umuvamo gol, povedemo, zaradujemo se...Na poluvremenu im se trener izna*ebe mile majke, i oni malo vise zapnu u drugom poluvremenu, i opet nam na trcanje i zelju daju 3 komada, mi opet prakticno ni ne sutnemo na gol, nigde nas nema. Opet od njih nikakav poseban kvalitet ne videsmo.

Sveukupno ispadne da su oni odigrali slabo, ali da im se moze jer smo mi amateri, koji su ipak i pored dva poraza ostavili sasvim pozitivan utisak. Trener se igracima posle dvomeca (ponovo) na**bao mile majke.
Vec za sledeceg, jaceg, protivnika on izvodi najjaci sastav, oni koji su u prvoj, a narocito drugoj utakmici pokazali da nemaju pojma naravno ne konkurisu ni za klupu za rezerve a kamo li da se nadju u prvih 11 na terenu. Vise nema zajebancije, i pristupaju utakmici maksimalno ozbiljno, sa najjacim sastavom i ovoga puta pokazuju mnogo veci kvalitet, odnosno onaj njihov pravi kvalitet koji se ocekuje.



A nama sada (barem meni) ostaje jos neka nada da je ovo otprilike stvarni scenario i objasnjenje za ove dve utakmice, u kojima nista posebno ne videsmo od nase ekipe, samo brdo gresaka, brdo igraca koji ne zasluzuju ni klupu, i ispodprosecnu formu onih od kojih se ocekuje da budu najbolji. Videli smo i 180 minuta kontrole utakmice protiv jedne zaista dosta slabije ekipe sto i nije nesto za pohvalu, to se valjda ocekivalo.
Pa da protiv lude sume za nedelju dana vidimo nas najaci sastav, bez raznoraznih ostojica u ekipi. Da vidimo maksimalno ozbiljnost od prvog minuta i da se onda svi lepo pozitivno iznenadimo nasim kvalitetom za koji nismo ni znali da imamo, jer trenutno, niko ziv nema predstavu o nasem kvalitetu. Niti protivnik, niti navijaci, vec izgleda samo trener koji polako razvija svoju viziju o najjacih 11 koji uspevaju da prodju u play off kvalifikacija za ligu sampiona.

Utopijski, ali sta cu, ostalo mi je nekako jos u to da verujem kao poslednju pozitivnu nadu, jer po do sada vidjenom nemamo mi adekvatan kvalitet za prolazak dalje. Jbg.. videcemo kroz nedelju dana na cemu smo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.182
Локација
Kej Republika
U sledece kolo ide fizicki spremnija ekipa. Ovi amateri su bili egal sa nama sve do trenutka kad im je dusa izbila na nos. Tu se prica zavrsila i mi krecemo da "igramo".

Tandem stopera Stankovic-Ostojic, garantuje 1:0 za protivnika uvek i protiv koga god.
Lazovic garantuje siguran zuti karton na utakmici.
Volkov garantuje bar nekoliko ispadanja po utakmici.
Ovo i jos dosta sitnih stvari odlucuju u ovakvim kvalifikacijama i sistemima takmicenja. Uvek su nijanse.

Nije Ludogorec Real pa da mi sad nesto zentamo toliko. Ali nije ni Skuletic Kleo pa da amaterima strpa bar 5 komada, a ludoj sumi bar 2.

Trajkovic, Vulicevic i Zivkovic. U startu 40% jaci tim od ovog danas. Donekle raduje partija Dzigija, ali ovi svakako nisu merilo.

200% zalaganja, 150% trcanja, 100% iskoriscene sanse. Jedino tako do sledeceg kola.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
I ovaj tim koji je danas istrcao je znatno jaci nego onaj tim od prosle godine, u svim linjama tima. Sa Vulicevicem i Trajkovicem pozadi odbrana ce nam biti neuporedivo bolja nego prosle godine. Sa Drinom ispred njih, koji se pokazao kao pravi vodja, ja vise ne brinem toliko za odbranu. Nije taj Ludogorec Mancester Siti pa da ih se bojimo. Jedna sasvim prosecna ekipa i nista vise. Zivkovic ce tesko igrati u prvom mecu protiv Bugara, a on je bas taj tip igraca koji moze da donese razliku. Medjutim, moguce je da igra u revansu posto se U19 prvenstvo zavrsava 31og. Ja sam optimista.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Kako sad odjednom Zivkovic dobar? Zar nije bilo price da nam on ne treba i da moramo sto pre da ga prodamo? :pop

Dodje mi da trazim sta ste sve pisali poslednjih par meseci za tog decka..

Ma svako je ostao na svojim pozicijama.
Clanovi koji bi da lome nogice cute, a mi koji smatramo da je Zivkovic i sa 18 godina vazan igrac, e, mi ga prizivamo.
Postujem vrednosni sud o frakturi menadzerskih nogica, ali kod Andrije nema ni naznaka sabanizma i zato smatram da je neopravdano prozivati ga.
Cak i da se vrati sa EP ne moze da donese znacajnu prevagu, ali da cemo izgledati bar pristojnije...
Hocemo.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Сумњам да би било коме сметало да гледа Андрију како објашњава неке ствари обучен у црно-бело, него је некима много тога на уму кад употребљавају фину реч ТАЛЕНАТ, па су љути кад им она не узврати љубав. Баш као и моја маленкост кад је Данило у питању.
Али то су свакако два свемира и то у сваком погледу.
У сваком случају од виталног је значаја за нас да Жиле истрчи против шумара, а Пантића могу да задрже и до финала.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Речено је да су Живковић и Пантић послати да одиграју само групну фазу, па се враћају у Партизан.

Ако наши из Управе процене да ће им више набити цену на првенству него ли против Лудогореца, они ће остати у репки.

Јеби га, битна је цена и да се неко прода, ми и ако испаднемо од Бугара, опет имамо поправни.

Том логиком ће нас сахранити.

Назнаке да тако размишљају су очигледне.
Довели смо само једно појачање (иако је и лаику јасно да нам треба неколико појачања за групну фазу ЛЕ, у ЛШ не можемо ући ни са 11 нових појачања).


Чекају да виде кога ће продати и да ли ћемо случајно проћи Бугаре.
До тад, да се помолимо.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Jos jedna stvar koja bode oci su naslovi u novinama.Ludogorec odigra sa nekim konobarima 1-1 i to je ''otaljavanje'' posla,oni su se ''zadovoljili'' remijem itd.

Mi smo sa druge strane izbegli bruku,sto smo dobili 3-1 posle 3-0 iz prvog meca.Jesmo igrali prvo poluvreme komicno i imamo par komicnih igraca ali smo na kraju trebali dobiti bar sa 5-1.
Ne treba ne znam kakav naslov da bude ali ne moze remi bezveznjaka iz Bugarske da bude otaljavanje a nasa pobeda izbegavanje blamaze...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Koliko je tacna ta informacija da se dvojac vraca cim prodje grupna faza?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top