Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Udjoh i ja malo na ovaj forum Spursa, nije bas da nas se plase, vec samo nisu sigurni da li bi drugi tim mogao da odradi te meceve, ali ipak najjaci utisak mi je PartizanFan, ne znam dal je neko sa ovog foruma, ali kad sam procitao idioti iz uprave, zavrnuo sam se

Dobro je to sto ima i onih koji tamo pricaju imperijalnim srpskim jezikom, nisu to navijaci Celsija, pa da se prijateljski komunicira sa njima.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
juce smo odigrali solidno i u okviru nasih mogucnosti, a obzirom na to kakav je teren bio.
po onakvom terenu lazovic je bio najgori.
mali petrovic na beku ponovo ispao kod gola kao tele iz kamiona, a podsecam da je isto uradio u beogradu kod prvog primljenog.
dakle on u defanzivi protiv iole ozbiljnijih ekipa nema sta da trazi.
mali pantic se gura zbog menadzera i potencijalne zarade od njega.
to je jasno kao dan i moj odgovor na pitanje koje mi je postavio LAZAR P .
i prosle i ove sezone igarmo maksimalno sto mozemo, u okviru nasih mogucnosti.
jasno je da protiv engleza i turaka slede ubedljivi porazi jer mi jednostavno nemamo sastav koji bi mogao da im se iole ozbiljnije suprotstavi.
pobedom u beogradu protiv grka bih bio zadovoljn.
naravno da nikolic ima svojih gresaka taktickih naravno kao svi ostali treneri, ali on u ovom trenutku izvlaci maksimum od ove ekipe koja je vidljivo limitirana.
dok momci daju 100% ja sam zadovoljan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
---------> Odmah da izrazim jednu sumnju...osecam da nas englezi cekaju kao zapete puske da napravimo neki "rasisticki" ispad...treba se pripaziti toga i navijacima razviti svest o tome da ne treba ni da se sale sa tim jer jebace oni nas pa sve i da se nasalimo vidite kako izbacise Legiju, a u trenutku kad je usao taj nedozovljeni igrac bilo je ukupno 5-1 za poljake.
Ni s turcima nece biti mnogo drugacije......

Inace, evo kako stojimo u odnosu na klubove iz grupe gledajuci grubo kroz vrednost igraca:

Partizan - 22M
Totenhem - 281M
Besiktas - 92M
Asteras - 17M

Bice jbn ali se nadam da cemo konacno da pobedimo kod kuce jednu veliku ekipu. Nismo dobili kod kuce nijednu world class ekipu vazda neki iksevi kao npr onaj sa Realom kad su bili zreli da prime 3 komada. Valjda ce sve to sad da se vrati
 

durantula

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
64
Reaction score
55
Jel zna neko koliki nam je koeficijent trenutno sa ove 4 pobede i 2 neresene. Mislim da se za sledecu godinu brise ona sezona sa samrokom pa bi trebao koeficijent da nam bude veci, jos ako uzmemo neki bod u grupi...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Poslednji put kad smo bili u grupi sa Englezima i žlj Grcima prošli smo dalje. Neka bude i sad tako.

Idemo dalje!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Савршен распоред по мени, боље није могло, мислим да ту можемо минимум 4 бода извући. Готово смо сачували тим (надам се да се то неће мијењати у ова два дана), доста смо уиграни и све боље дјелујемо.
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
@Crno-Beli

Meni sad nista nije jasno. Kuda odose bodovi od ovih silnih pobeda i neresenih rezultata, kuda odose bodovi od plasmana u grupnu fazu? Da nije mutavi i to pokrao kao i pare? :?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.407
Локација
Beograd
Nisam sinoć bio uz tastaturu i internet, ali jesam uz televizor, a srcem i dušom i uz Partizan!
Aplauz i naklon za momke i trenera, pobeda je pobeda, prolaz je prolaz, bravo momci! :clap :respect

Što se tiče grupe, protivnici su nam po meri, jeste naš klub sada u krizi, ali neko štelovanje, izvlačenje, pravdanje, traženje lakšeg protivnika, traženje neke sreće...nije to brate za nas...Mi smo Partizan, klub koji je zbog dobre i lepe igre pozvan u prvi Kup Šampiona, koji je, iz istih razloga, pozivan na razne turnire po svetu, i koji je odigrao mnoge lepe i važne utakmice sa protivnicima iz inostranstva...
Neka tako bude i sad.
Onoliko koliko smo sad, naravno, u mogućnosti...

Nada umire poslednja, valjda prelazni rok traje još koji sat (jedan dan, samo jedan dan, pevali su nekad Dubrovački Trubaduri, a za prelazni rok, valjda ima čak i cela dva dana još? A?), tako da, aman, zaman, bre, dovodite nekoga da se ojačamo!

Ili, ako nećete, šta da se radi, umesto pokera asova na zadnjem veznom (i to bez Drine), sad imamo triling...
Ostoja čeka svoju šansu, Marinković je ko zapeta puška, Kojić samo što nije, a možda (teorijski) nekad uđe i Fofana...
Sale Ilić će da pokaže čija nana crnu vunu prede kad , krajem utakmice, uđe u igru, a za Daču nisam nešto baš siguran, kao ni za Džigija...
Danko nema snage, a ja zasad nemam pojma koliku je kaznu ,,popio,, tenk, artiljerac, pešadinac i strelac, Škuletić...

Ma, bilo kako bilo, idemo dalje...
:napred Partizan
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
@ZeZoni- isti broj dobija ekipa sa 6 neresenih i sa 6 pobeda.Racunaju se poeni po kolima kvalifikacija,a ne po pobedama,remijima i porazima.Koeficijent nam je valjda trenutno 11 za sl sezonu.U minusu smo 2,25,posto smo osvojili 2,45 trenutno,a brise nam.se sezona u kojoj smo igrali LS valjda i 4,7 koeficijent iz te godine.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ne , briše se prethodna sezona .
Sledećeg leta ćemo imati bolju situaciju nego ovog .
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Razlika izmedju 6 pobeda i 6 remija je u nacionalnom koeficijentu a to je toliko malo da ga nema smisla pominjati. Da imamo 4,5 ucesnika u evropskim takmicenjima koji ne ispadaju posle prvog dvomeca ne bi taj nacionalni koeficijent bio bas za bacanje 'vako 6 pobeda 6 remija skoro isti kurac
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
@ZeZoni- isti broj dobija ekipa sa 6 neresenih i sa 6 pobeda.Racunaju se poeni po kolima kvalifikacija,a ne po pobedama,remijima i porazima.Koeficijent nam je valjda trenutno 11 za sl sezonu.U minusu smo 2,25,posto smo osvojili 2,45 trenutno,a brise nam.se sezona u kojoj smo igrali LS valjda i 4,7 koeficijent iz te godine.

Nije bas isto, pobede donose vise poena za nacionalni koeficijent a posto se nama na nas koeficijent dodaje, cini mi se, 20% nacionalnog te pobede ipak znace, koliko-toliko.

Edit. Kolega Stefan je bio brzi...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.499
Локација
Žrnov
Odlična Markova izjava posle utakmice :clap

I igrači i on su bili na nivou... Ali Škuntelar kakav je lik... ja njega obožavam, sav je blentav ..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Odlicna grupa bice fudbala makar sa jedne strane(nadam se nase) sa englezima u Londonu cemo bolje proci nego u BG-u, turak je zajebaniji kod kuce ovde cemo im otkinuti dva boda a grke ko jebe.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Brise nam se za sledecu sezonu koeficijent iz sezone 2009|2010 koji je iznosio 2,600.Ove godine do sada nam je 2,45 a ukupni za sledecu sezonu,ako ga ne popravimo u narednih 6 tekmi je 14, 675
Postadoh junior sa 4 banke
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@Crno-Beli

Meni sad nista nije jasno. Kuda odose bodovi od ovih silnih pobeda i neresenih rezultata, kuda odose bodovi od plasmana u grupnu fazu? Da nije mutavi i to pokrao kao i pare? :?
Ovako stvari stoje:
-Pobede i neresenih meceva u kvalifikacijama su bitni uglavnom za drzavni koeficijent, a 20% od tog drzavnog koeficijenta pripada svakom klubu. Pritom, za pobedu se dobija 1 bod, a za nereseno se dobija 0,5 boda.
Znaci sadasnji drzavni keoficijant je 2,250 http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2015.html a nama od tog konta pripada 20%, tacnije 0,45.
- 2 boda dobijamo zahvaljujuci plasmanom u LE, ali to su minimum bodovi koji moze jedan klub da zaradi, ukoliko zelimo da imamo vise bodova potrebno je da odigramo minimum 3 neresene ili 1 pobedu i 1 neresenu. Za pobedu se dobija 2 boda, a za nereseno 1 bod. Za razliku od LE, u LS se dobijaju od starta 4 boda i potom se to ide kumulativno, znaci ako odigras prvu utakmicu nereseno (+1 bod na klupski koeficijent) imas 5 boda, ukoliko pobedis (+2 boda na klupski koeficijent) imas 6 itd...
- Naredne sezone se brisu bodovi iz sezone 2009/2010.


Sto se rasporeda tice, po meni je odlican! Sad sam jos veci optimista nego posle zreba! Jeste da je malo neugodno sto igramo prvu kuci, ali pred punim stadionom JNA (bice sramota ako bude ispod 20.000, realno) i mozda mozemo na neki entuzijazam i juris da umuvamo koji gol i da izvucemo neki bod sa te utakmice.
U drugom kolu gostujemo ekipi koja je bar meni totalna nepoznanica, nesto slicno kao sto je bio Egaleo 2004/05, ali ekipa koja je izbacila Majnca i Makabija u kvalifikacija, i to upravo zbog zvog verovatno vruc domaci teren, tako da bice poprilicno zajebano tamo, ali verujem da cemo se vratiti bar neporazeni.
Kasnije sledi utakmica protiv Besiktasa u vrlo specificnom trenutku, 5 dana posle derbija i sam pristup prema toj utakmici, kao i interesovanje publike zavisice od ishod derbija, koji se igra takodje na JNA. Valjalo bi izvaditi stolice na severu za svaki slucaj.
U naredna 2 kola, ukoliko osvojimo bar 1 bod ukupno na 2 gostovanja u Istambulu i Londonu, bice uspeh ravan plasmanu u 1/16 finala!
Ukoliko nas malo Bog pogleda i bude uz nas tokom ovog ciklusa, mi u zadnjem kolu bi trebalo da sami resavamo o svojoj sudbini protiv Grke na JNA!

Bice tesko, bice mucno, nadamo se da ce nas malo sreca pratiti tokom ovih meceva! Uvek sam bio optimista i ne vidim razlog zasto ne bi bio ni sada!
Uprkos svemu i u inat svima, izborite se za Evropsko proljece!:partizan_fan:

SRECNO CRNO-BELI!!!:napred Partizan
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Iskreno, nisam srecan ovom grupom, mada kakogod da okrenes nismo mogli ni nesto mnogo bolje proci, mozda Celtic umesto Besiktasa ili Metalist umesto Totenhema.
Voleo bih da uzmemo ta 4 boda protiv Grka, a u ove 4 tekme samo da ne bude neka petarda, ili neka bude po 5-4 ili 5-3 :)

Dobro je da smo izbegli Dinamo Moskvu, sa njima bi mislim imali velike sanse da oborimo neki negativan rekord.

Ako neko zna nesto vise o Asterasu, nek napise. Gledao sam po netu, vidim da imaju vise Argentinaca nego Grka u ekipi, imaju stopera standardnog rumunskog reprezentativca i jos hrpu stranaca. Kakvu podrsku navijaca imaju, da li je realno da Paokare naprave domaci teren tamo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top