Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Evo ga,gubi i Sautempton.Vrhunski. :)
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ко год дошао ми морамо имати минимум 1-1-4. Највише се плашим екипа коју мање звучне али екстра квалитет. Волио би добити великане који тренутно мало слабији.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Ispali su još Pao i Steaua. Ostaje nam nada u Dinamo minsk, Molde, Mitjilend i Žilina/Zorja da ga metnu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Videli ste valjda da to sto je neka ekipa povlascena ne mora ama bas nista da znaci ;) Samo da nam zreb dodeli jednog-dva rivala koji nam odgovaraju po kvalitetu i stilu igre pa da se ceramo.....Bate nam uopste nije lezao, a poradovali smo se ko da smo proslil....jebe mi se da li ce protivnik da bude atraktivan ili ne samo neka padne neko koga mozemo da pobedimo....ako postoji takva ekipa u prva 3 sesira...
Evro prolece bi sigurno zamenilo uspesno Ligu sampiona, mozda ne u finansijskom ali sigurno u smislu koeficijenta i prestiza....no da ne sanjamo previse da budjenje ne bude pod hladnim tusem....
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
4 sesir, gotovo je... Realno zbog cega smo mi i zasluzil ida budemo u trecem sesiru?
Nek bude malo i jaca grupa, pa mozda i dovedu nekog ako stignu pre kraja prelaznog roka.
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
to ce sigurno da utice na njih da dovedu pojacanja..jaki protivnici,izazov... :?
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352

Kako gotovo? trebalo je 7, prosli su 6 (Jablonec, Gabala, Karabag, Rozenborg, Molde, Mitjiland), a u igri je jos Dinamo Minsk.

EDIT: jbg, Jablonec, izvinjavam se
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Jebem im majku nazadnjacku, celoj upravi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Najidealnije:

Rubin, Celtic, Slovan

Najgadno:
Dortmund, Liverpool, Fenerbahce (Monaco)
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Да добијемо које пристојно појачање, па да се нечему надамо и нешто прижељкујемо, у супротном само најава нових мучења и килављења.
Гледам ове Чехе што су демонтирали сланину. Такви да нас дохвате, не треба нико јачи.
Појачања! Не мора ништа посебно. Да није гојазан, да се активно бави спортом, да не троши пуно, да користи обе ноге и да може да се метне на дефицитарне позиције, а да се то примети.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Prodje i Rasovicev Dinamo svaka cast
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Obizrom da imamo vizionara na klupi i tim bez zadnjeg veznog, gde smo toliko jaki pa napadamo sa 4:3:3 uz obaveznu stealth igru minimum 3 igraca - mi smo najpozeljniji protivnik bilo kome.

Mislim da cu sebe psihicki da spremim za ono sto ce uslediti. Ovde svi pisu o nekim pobedama, prezimljavanju - a moj san je da postignemo neki gol. Recimo 3 na 6 utakmica bi bilo onako bas po meri. Sve preko toga treba slaviti kao neverovatan uspeh. Koliko cemo da primimo, nije ni bitno. Ipak smo jedini predstavnik nase ciganske zemlje u Evropi. Boli nas... I ne trebaju nam pojacanja.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
кога год да извучемо не верујем у неки позитиван исход (дај Боже да грешим).битније ми је да извучемо неког мало ближег па да одрадимо још једно масовно гостовање,као ономад у Милану против Интера.неки Беч,Фиренца,Праг,Плзењ . . . или евентуално братски Солун
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ako sam ja dobro racunao,ispala su 6 favorita pa smo mi 3-em sesiru.Pomoggla nam je ona Gabala(AZE) koja je izbacila PAO.Nadam se da ne gresim...Toliko nam je trebalo,6,a ne 7.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Dortmund, Liverpul, Monako i Partizan. :šal

Ali kao da gledam iz najjačeg šešira biće neki neatraktivan a kvalitetan protivnik, tipa Dnipra.. u glavnom nakon sinoć ničemu se ne nadam...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ali te pozajmice te i dovode do dugova,ok kao ajmo da pozajmimo milion e i dovedemo levog beka i zadnjeg veznog.I to budu zveri od igraca ali desi ti se los dan kao sa Artmedijom i pogadjas precke i stative.Sta si uradio sa kockom?Povecao dug za milion e.To su radili cigani 4-5 godina zaredom i svaki put su izduvali i evo gde su sada.To rade upravo sada,pucaju na sve ili nista po poslednji put jer su potrosili trogodisnje sponzorstvo Gasproma i vec racunaju 15m od LS +igraci vise vrede to je 25m i pola duga otislo ali to nije bas tako jednostavna matematika i ako izduvaju,a hoce jer karma je cudo nema ni prva usna Srbije da ih spasi.Uefa nije kao Fiba pa da uradis uppr,promenis licnu kartu i idemo iz pocetka.Nekako mi je sigurnije ovo da se pruzamo koliko smo dugacki.


Protiv Artmedije baš zato što nismo kupili napadača, nismo ni ušli u ligu šampiona.
Računica je jasna, trebali smo da ostanemo dugački sa platom Branka Ilića, ili Danka Lazovića, a ne da na njihove pozicije dovodimo neozbiljne igrače kao što su Fabricio i Božinov, plus levi bek i zadnji vezni to je nekih par stotina hiljada evra, a verovatnoća mnogo veća za prolazak Batea.
Niko ovde nije napisao da je trebalo platiti za nekoga kao za Klea ili Fejsu, iako su nam oni doneli i rezultat i zaradu.

Biće da je nešto drugo, a ne da se ne troši više od onog koliko se može!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top