Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Као што је неко већ писао, већ дуже времена Партизан не пратим са оном емоцијом са којом сам то пре радио. А и како пратити кад видиш шта се све ради?
Како пратити кад видиш да тренера са одређеном визијом и идејом како је остварити мијења маснокоси алкохоличар којем је се до "јуче" сваки навијач Партизана смејао и сматрао га класичном будалетином. Како пратити када једног играча као што је Данко Лазовић (Гробарчина и играчина) тјерају што даље од Партизана како случајно не би таласао због свега онога што ће у наредном периоду урадити са Партизаном. Како пратити тим у којем "капитена" глуми чупава татина маза, којем је врх каријере пар голова и асистенција у Вождовцу. Како пратити тим гдје одређени навијачи изигравају жандаре и иду по трибинама како нико не би рекао нешто лоше о њиховим шефовима.
Како пратити тим којем у управи нема ни једног спортског радника, већ подгузне муве АВ.

Шта рећи о утакмици, за мене лично очекивани сценарио, једино што се нисам надао да ћемо уопште повести. Очекивао сам прво да примимо три комада па да онда заиграмо, али ето промјенило је се то да смо прво заиграли, а после примили три комада.
Не може се рећи да нису и играчи криви, али они некако сносе и најмању кривицу. Али не може да се не спомене да прекид већ годинама не знамо бранити, да већ дуже вријеме правимо идиотске фаулове у тренуцима кад уопште није угрожен гол. Не може а да се не примјети да поново добијамо црвени картон на начин који се не може ријечима описати. Исто тако се мора примјетити да је Нинковић оставио свог играча, да је сваки пут кад је имао прилику да центрира он покушавао неке шутеве на гол, а који су само дјеловали као покушаји центрирања. Мора се примјетити да је Бразилац остао у нападу да кука за пропуштеном приликом, а Петровић остао иза играча да види шта ће овај урадити. Већ пре сам писао да Брашанац мора да вјежба завршницу, јер који ће курац уопште напред ако не може погодити гол у онаквој ситуацији.
Тренер стандарно једино је важно да лажни капитен проведе 90 минута на терену, остало је споредна ствар.

Презимљавање у европи би нам донијело само лажни оптимизам, и лажну наду. Ништа то не би промјенило ствари, имали би још две утакмице у којима би били поражени, зарадили би неки новац који би ови из управе подијелили, једино ето што не би могли украсти и продати је коефицијент.
Презимљавање би имало смисла као неки почетак нове ере Партизана, гдје би се тим ојачао и већ сада припремао за идућу сезону како домаћу тако и европску. Гдје би тражили још више од овог садашњег успјеха, али сви знамо да то не би било тако.
Једино што би добили би била продаја свега што се може продати (СЕМ БАБОВИЋА ОН НИЈЕ НА ПРОДАЈУ), и довођење још шкартова из Пазара, Вождовца, Рада.

Ево га јавио се и Вучела, он ће као СНС наћи правог кривца за катастрофалну сезону, јер не могу они бити криви они су све урадили. Мајку ли вам јебем по сто пута.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Nisam zeleo da verujem u Gazdine i Jasminine reci da postoje ljudi unutar tima koji su spremni da ucine sve da Partizan ispadne.

Sad vidim koliko sam se zajebao. I ako je to Fabrisio, jasno mi je sta je u pitanju. Ali sta ako su to Brasanac i Andrija? Onda nesto nikako ne stima u celoj prici.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ako se posmatraju stvari metafizicki i kroz karmu, moze se reci da je sva sreca koja nas je pratila cele jeseni u Evropi vracena veceras.
Ako se stvari posmatraju realno, ostvareni rezultat u Evropi je mnogo veci u odnosu na igru i na kvalitet koji posedujemo.

Da sacekamo epilog cirkusa oko uprave, ali ........ malo je kandidata sa dobrom namerom...
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
553
Reaction score
536
U datim okolnostima bi možda bilo sumnjivo, ja se prvi non stop zentam da će zec opet nešto da namesti, ali seti se recimo Sportinga. Meni recimo ta utakmica nije bila sumnjiva, a pritom smo i prošli jer nam je 1:3 u Beogradu donelo produžetke, a ovaj put bi nas isti rezultat izbacio. Uglavnom, Sporting nas je ovde tako polupao na praznom JNA da sam ja plakao gledajući ono, a stativa Nikulaea na kraju regularnog dela mi još uvek zvoni u glavi.

Ja očekujem da mi ovo prođemo, jebiga ipak imamo više nego dobru situaciju, ali mislim da uopšte nije nemoguće da nas izbace na sasvim regularan način.
Da odgovorim sad na ovo.
Nisam verovao, uprkos svim pričama o mentalitetu, karmi i ostalim glupostima, da može da se dogodi ono što se dogodilo. Ja ništa bednije nisam gledao u životu. Kao poslednje pičke. Da je Nemcima trebalo 5 razlike i to bi stigli. Ne zato što su oni neki kvalitet (bušan kurton su i oni), već zato što su protiv sebe imali jednu sjajno vođenu družinu, srca i muda veličine klikera. Ono sinoć je zaista bila umetnost. Svaka čast svima, od stručnjaka sa klupe, preko prasaca iz UO, do mrtvog zeca i žvalavog vođe.
 

Ofanziva PFC

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
100
Reaction score
26
Navijači Partizana nisu zaslužili ovakvu igru i igrače. Niko nije veći od Partizana, a neki su se juče baš zaneli.
Drulović koji se bavi defanzivnom taktikom, menja Subića za N. Petrovića da čuva 1:2?! Kakav je to mentalitet? Kukavički i gubitnički. Imaš tri izmene, ti ni u 79.minutu ne uvedeš sašu Ilića da podigne ekipu. A uvodio si ga u domaćem prvenstvu. Mrš iz Partizana Druloviću seljačino jedna!
Lopovska uprava po mom mišljenju nema direktne veze (činjenica da nisu doveli nikog korisnog je svakako uticala. Dovedeš Božinova da na svakoj konferenciji priča sa kojim sve igračima je igrao u prošlosti nije pojačanje) sa sramotom od juče, isključivo igrači koji nemaju menatlitet za Partizan.
Andrija Živković se kurobeca u odlučujućoj utakmici, Džigi je kao nervozan - kao da ima prava da bude nervozan. Ej bre balavci, niste vi bitni, vi dođete i prođete makar bili i mali buđavi Orlići. Serem se na Orliće i Drulovića!
Sve mi bilo žao kao proradiće Džigi! Ma on je jedna cava mala koja ne zna gde je levo. Nikad od njega igrač neće biti.
A smradovska SNS uprava i njihov istureni predstavnik Željko Pantić (marš u pičku materinu, znam da čitaš ovo), ali i neki članovi ovog foruma koji su čuda gle nestali baš kad se promenila uprava. Ma koga vi zajebavate?! Lična korist vam je jedini motiv i za nju ćete prodati i rođenu majku.
E pa gospodo, mene više nećete praviti budalom. Ko vam daje pravo da nas sve vučete za nos? Partizan je veći od svih vas miševa i opstaće i pored pljački i sabotaža. Na stadion se vraćam kad se sve počne iz početka. Ajmo u 7.ligu, nije problem, ali igraj kao da ti je stalo.
Vidimo se u nekom drugom filmu!
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Nisam zeleo da verujem u Gazdine i Jasminine reci da postoje ljudi unutar tima koji su spremni da ucine sve da Partizan ispadne.

Sad vidim koliko sam se zajebao. I ako je to Fabrisio, jasno mi je sta je u pitanju. Ali sta ako su to Brasanac i Andrija? Onda nesto nikako ne stima u celoj prici.
ajde zivota vam nemojte da pricamo o prodaji utakmice makar nakon onoga sinoc - ti nemas krleta ivanova savica za stopere i stojkovica za golmana pa da igras defanzivno vec imas minu do mine i ako ne igras napadacki najebao si - zacudio sam se kako smo izdrzali od 50-og do 90-og da ne primimo gol
kod subica je duvala promaja sinoc pa je morao biti zamenjem a plus mu je pomagao dzigi koji bas i nije dobar u markaciji iako je imao u prvom poluvremenu par lepih intervencija nazad
zacudjujuce lepo sudjenje sinoc - po jedna greska na obe strane ( nije bio faul kod njihovog prvog gola i trebao je biti crveni karton za dzigija zbog onog djona )
i mozemo da se ljutimo na igrace ali ovaj na klupi im diktira kako da se krecu i to je to a totalno je pogubno zielta i dzigija trositi u odbrani jer onda niti su opasni napred a nisu ni neki dobri defanzivni igraci
decije primljeni golovi su odlika partizana od kada ga pratim pa cak i kad je stanojevic zatego odbranu i dalje je bilo prekida mozga ( rnic samrok , miljko genk , stojke braga kuci ... )
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Noć uoči meča našeg Partizana protiv AZ Alkmara u gostima, javi mi se u snu Dragan Mance. Nikada ranije nije dolazio. Nosio je Partizanov dres, koji je u mom snu bio plavo-crn, čučao je pored lopte i bio nasmejan. On je, pre nego što će mi reći neku reč, bio ustvari na posteru koji sam ja lepio na zid. Dok sam to radio, razni ljudi iza mojih leđa dobacivali su mi da se ne zamlaćujem time, da se ne zamaram Partizanom, kako su sve to gluposti... A ja sam lepio poster Dragana Mancea. Odjednom, pojavi se svetlost oko njegove slike i on mi kaza: "Veruj do kraja."
Nasmešio se i ostao tu.
Veče pre tog sna, gledao sam emisiju u kojoj je gost bio čovek izlečen od narkotika, koji je bio panker, zavisnik od kokaina, i koji je svoje preobraženje doživeo tako što su ga prijatelji nagovorili da ode sa njima na liturgiju, koji je doživeo preobraženje dok mu je čitana molitva koju je on ponavljao. Pričao je to u emisiji, i rekao je da je deo molitve koji je u njemu sve preobrazio bio: Veruj do kraja.
Bio sam prepun radosti jer sam sanjao Mancea, isčekivao sam meč protiv AZ Alkmara i nadao se pobedi. Bilo je 1-1, odzvanjale su mi reči "Veruj do kraja"... I Žile daje gol u devedesetom.
Bio sam u šoku, ležao sam na leđima, naglavačke, krv mi je šikljala velikom brzinom, moje telo je bilo vruće i hladno, ja od tog osećaja nisam mogao da se radujem, bio sam u šoku. Još kada sam čuo da je Bilbao pobedio...
Već sam video kao i svi mi Partizan u prolećnom delu Evropskog takmičenja.
Volim Partizan, o, kako samo volim taj beogradski klub. Znam jednog koji je sa crno-belim šalom u krevetu spavao. O, Partizane...
...Vodimo 1-0, Abubakar! Napadamo i kidamo, poznajem Partizan i znam da ako ne damo gol i bude 2-0 biće problema. Ninković pravi faul i povređuje njihovog štopera. Bljesak u mojoj svesti, nisam prisutan u realnosti, psihički sam odlutao i stvara mi se snažan utisak da igrač koji ga bude zamenio daje nam gol i ispadamo. Trepnem i vratim se u realnost, ubeđen da je to još jedna od mojih opsesija, negativnih opsesija, pogotovo kada je utakmica. Ipak ova opsesija je imala snagu i težinu jer kad god osetim takvu vrstu opsesija to se desi. Plašio sam se i stegnuto gledao utakmicu... Molio sam se da izdržimo. 1-1, nadoknada vremena, nije bio faul, nije bilo dovoljno ni za žuti karton Živkoviću, gol daje štoper koji je ušao. Znam Partizan, znam ako se branimo primićemo gol. Naravno da primamo gol. I gledam, taj Trokovski je uvek sam umesto da ga markiraju, taj deli lopte i organizuje igru kako god hoće a niko ga ne čuva. Čekamo kontre i dočekujemo nekoliko, ali ne dajemo gol. Plašim se i strepim. Brašanac u šansi. Gazdine reči na forumu. Brašanac promašuje. Primamo gol. U šoku sam. Krv mi šiklja telom, vruć sam pa hladan, nemam snagu da plačem, taj nivo sam prešao, sad samo sedim šokiran. Ležem da spavam. Sanjam Partizan-Vojvodina. Na istoku sam sam, prelazim na jug a tamo su moji poznanici sa utakmica i drugari. Upadamo na travu stadiona Partizana i valjamo se posle meča. Slikamo se u njoj za forum južnog fronta. Sanjam opet Partizan-Augsburg, budim se često s nadom da je to samo san. Budim se jutros, to je istina. Žao mi je. Još sam u šoku. Morao sam da podelim ovu tugu sa vama, dragi forumaši, Partizanovci moji. Svi zajedno doživljavamo ovu bol. Vidim vest iz uprave dali ostavke, ma baš me briga hoću Partizan u Evropi. Partizan u Evropi je nešto mnogo lepše i jače od ostavke uprave, jer će nova uprava opet biti loša.
Znate šta, moramo sada priznati nešto. Ako je vizija Kize bila da Partizan igra sa 3 napadača, svaka mu čast. Napadački Partizan sa tri napadača nikada pre nisam gledao, bilo mi je zadovoljstvo što uživam u tim kontra napadima. Ja ne volim kada Partizan igra sa dva zadnja vezna i jednim napadačem, tri veznjaka koji nisu ni krila ni veznjaci. Ja volim konkretno, ili 3-5-2 kao Mateus, ili lepo 4-3-3 i udri. Hrabro su odigrali i izneli Evropu. Svaka čast, hvala vam, ponosan sam. Svaka čast Kizi što je imao hrabrosti da izlazi sa 4-3-3. Šta se desilo u našem prvenstvu ne znam, zašto tako igramo ne znam. Ali kada smo se juče branili sa 4-3-3 koja je izgledala kao 4-1-4-1 bilo je loše. Dokaz da Partizan ne sme da se brani nikada. Uvek primimo gol kada se branimo.
Teško je, teško je i žao nam je. Ipak... Hvala crno-beli, ponosan sam jer ste odlično igrali Evropu, tako treba da igra Partizan. Kriv si Živkoviću što si dobio dva žuta, kriva je odbrana što nije odbranila treći gol, kriv je Brašanac za promašaje. Krivi su. Ali hvala im što su uspeli da ponosno igraju Evropu.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ne pamtim da mi je neki poraz teze pao u zivotu.

Lepo sam rekao da ovi poluamateri i antitalenti ne zasluzuju niti jednog coveka da ih gleda, bio sam u pravu.

Gubitnici najodvratniji

Ipak mi je zao kad vidim one picketina sa juga kako vredjaju igrace, djubrad ciganska.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.477
Локација
Žrnov
Pretekla sam.. izgleda... toliko da mogu da udjem ovde I bacim pogled na par upisa... nisam jos u stanju da citam novine...

jebem mu mater, prezivesmo artmediju I pariz, prezivecemo valjda I ovo... nekako...

Generalno, ne zameram im promasaje... zameram sto su veci deo igrali ne kao picke, nego kao pickice...

Ali to nisu samo oni krivi... igrac mora da igra onako kako mu trener kaze....

Jedino mi je posle svega drago sto Kapiten nije na terenu proveo ni minut... da ode casno I posetno, onako kako je cele karijere igrao...
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Jedino mi je posle svega drago sto Kapiten nije na terenu proveo ni minut... da ode casno I posetno, onako kako je cele karijere igrao...

Svasta...sta tu ima da ti bude drago...kao da si rekla ''drago mi je da smo ispali''...jer da je igrao, da je usao pri 1:1, pa i pri 1:2, mi bi sada cekali zreb, nadajuci se Mancesteru, Liverpulu itd. kako padaju na JNA.

Uostalom, evo rezultata najbitnijih utakmica za vreme koje je on proveo u igri. Partizan- Steaua 2 : 0, Partizan BATE 2: 0, AZ- Partizan 0 : 1. Pametnom dosta.

Nema govora o busenju od strane pojedinaca juce, ti koji pisu ne znam sta su gledali sinoc, jednostavno, kada ti ne igra najbolji igrac kluba, u celom 21. veku, a u protokolu je, nema o cemu dalje da se prica.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Sada nazalost mozemo samo da kukamo i da placemo. Ova tema bolje do juna da se zatvori, nema se sta vise reci. :(

Ja bih samo zamolio da mi neko posalje dal u inbox ili da nakaci ovde, Babovicevu sliku sa Tomasevicem dok je Tomasevic igrao za cz.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Partizan je ove sezone u svim takmicenjima primio blizu 50 golova :pop ,naravno da ce ga primiti u 90. minutu i jos sa igracem manje.

Andrija je napravio nevidjenu glupost...u rangu Dzigija iz najgorih dana. Cujem pricaju ljudi kako je igrao namerno rukom da ne bi mogao da igra u toj 1/16 i da bi otisao koliko u januaru,licno ne verujem u tako nesto...ne znam,ako je tako onda stavljaj katanac ili rusi sve do temelja pa ispocetka.

Zasto Zivko na golu,prvo ga smenis,unistis mu ionako krhko samopouzdanje i onda ga stavis na gol u ovakvoj utakmici.

Vidim Bandalovski optuzio Fabrisia za 3. gol...kako je otisao u napad i nije se vratio...podseti me to na ciganski strazbur kada su imali prolece u rukama ,primaju gol u poslednjoj sekundi i ispadaju a onaj purovic stoji na sredini terena dok ovi izvode korner.

Sasa je morao da igra od 70. minuta...

Drulovic...:pop

Navijaci...ona grupica sto je na istoku u derbiju krenula na sever sinoc opet pravi neki performans,otimaju zastave nemcima...kladim se da ne znaju ni 5 % istorije Partizana,on njima sluzi za zajebanciju.
Ovi sa juga prave koreografiju kao da mi jurimo 3-0...pa augsburg je bio otpisan...jos slika u nemackim uniformama...ima li mozga neko tamo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Zamjeriti Brasancu za promasen zicer mogu oni koji su onomad zamjerili Milosavljevicu slobodna bacanja.

I jos jednom, po ko zna koji put, utisak veceri su navijaci Partizana. Koliko god u Pioniru imamo pismenu publiku, toliko smo na JNA nepismeni, neposteni, nekorektni, neobjektivni...Jednom rijecju - odvratni!

Burazeru, evo ja sam jedan od tih koji ne zameraju Dragančetu ni za šta, ali i te kako zameram Brašnjavom na promašenim zicerima. Koliko on nas treba da košta, a do sada nas je koštao i previše, pa da neko kaže, dosta više!

Već sam ga uporedio sa onom kravom melkarom, koja uredno da puno vedro mleka, a onda se ritne i sve prospe. Zna se šta se radi sa takvom kravom...

Za navijače se apsolutno slažem. Gomila najobičnijih debila. Nažalost to je današnja srpska kultura, gde se ne poštuje niko i ništa! Ko tebe hlebom ti njega ciglom!

Ako se posmatraju stvari metafizicki i kroz karmu, moze se reci da je sva sreca koja nas je pratila cele jeseni u Evropi vracena veceras.
Ako se stvari posmatraju realno, ostvareni rezultat u Evropi je mnogo veci u odnosu na igru i na kvalitet koji posedujemo.

Sa ovim postom slobodno možemo i da završimo diskusije na ovoj temi, jer sve je rečeno.

Putoj Evropo, nisi ti za nas!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Teslic, apsolutno se slazem da je Milinkovic Anceloti licno za Drulovica. Bio sam za novog trenera a oni doveli seka Persu. Umjesto da dovedu nekog ko ce da im jebe sve po spisku pored aut linije dobili smo jos jednu pilulu za spavanje. Ruku na srce igracki kadar nam je za povracanje ali to se urusava vec 7-8 godina unazad.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Burazeru, evo ja sam jedan od tih koji ne zameraju Dragančetu ni za šta, ali i te kako zameram Brašnjavom na promašenim zicerima. Koliko on nas treba da košta, a do sada nas je koštao i previše, pa da neko kaže, dosta više!


Koliko nas je to do sada kostao Darko Brasanac ??? Pa bar to nije tesko izracunati. Pogledaj nase rezultate u poslednje dvije godine sa njim i bez njega, pa racunaj. Al takvi smo ti mi jako cesto, ko nas hljebom, mi njega ciglom. Osim toga, poslije njegovih promasaja su se lopte odbile Ninkovicu i Zivkovicu koji su bili u podjednako dobrim pozicijama, pa bi i njih trebalo namazati govnima kad su vec pozurili u napad, a ne znaju dati gol.

A to 'dosta vise' ce jako brzo, ne vjerujem da ce nas jos dugo kaznjavati svojim prisustvom. Ni on, ni Zile. Onda ce nam ostati ovi sto vjezbaju realizaciju poslije treninga.

Već sam ga uporedio sa onom kravom melkarom, koja uredno da puno vedro mleka, a onda se ritne i sve prospe. Zna se šta se radi sa takvom kravom...

Neko se izgalami na kravu pa je proda, a neko ulozi pare, kupi muzilicu i dobije svaki dan po puno vedro dobrog mlijeka, bez obzira sto krava nije bas savrsena.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.239
Локација
U Kinšasi
Da imamo 10 Brasanaca, razbili bi ove magarce barem 0-1.

Kakva je Drulović cava, to je neverovatno. Proziva čovek nebesa, ne sme pred novinare... Sme verovatno samo pred Miliju. A tek lažni kapiten, kakva predstava za verne sa juga... Lažno uklizavanje, lažna snuždena faca, driblinzi, štikle, govno jedno... Jebem im mater svima.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bez Brasanca mi fudbal ne igramo, ne kazem da blistamo sa njim, ali bez njega ne postojimo.
Ljudi uporno zaboravljaju da mi nismo ispali zato sto su on ili neko drugi promasili prilike, nego zato sto smo na domacem terenu primili 3 gola za 45 minuta. Znaci smeli smo i 1 i 2, samo nismo smeli 3.
Ne trebaju ti u ekipi Mesi i Zorz Vea da bi sacuvao ekipu na svom terenu 45 minuta, samo ti treba da trener nije bas kompletan kromanjonac i kukavica.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.581
Reaction score
3.105
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ima nas gomilu koji smo juce citav dan putovali zbog njih...
I znate sta odlucio sam da se malo ohladim od Humske 1, moje misljenje da je to ispravno. Sta reci za sns upravu i bagru, a tek za idiote sa juga...:pickaciganska
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Evo ga @IN poentira sa poredjenjem brat-brasno
Pa majka mu stara ne pričamo o nepromenljivim fizikalijama ili o driblingu,brzini.....
Pričamo o šutu na gol sa 7 metara.Ti,lopta i golman koji siri ruke i pokusava da odbrani.Valjda to treningom i radom dolazi na svoje mesto
Ispade brašnjavi krivac,a da sam ja trener igrao bi mi svaku od 1-9
Dzigi zasluzuje kritiku jer je decko debil.Andrija je dete koje odrasta bez"roditelja" sa Vazurom (staratelj)
Dabli je moguce da se nasi igrači onako klizaju.Omasili smo gol zbog klizanja,Bobadilja nas je zajebao u 89' zbog klizanja ,pa jebem mu mater ko je bre zaduzen za to
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Kad vidim kako igraju pojedini igraci tesko mi je da zamerim Brasancu za nesto pa makar bio to promasaj koji ce nas kostati 1/16 finala (da, da bas nas je on kostao).....neverovatno je koliko je 90% igraca Partizana u stvari grupa razmazenih i nezrelih osoba nesposobnih da se nose sa onim sa cim bi trebalo da se nose kao neko ko nosi dres Partizana....celu utakmicu smo se panicno branili, izbijali loptu napred topovskim udarima preko tribina, scena za neverovati i kad smo primili drugi gol odjednom mi se ugasio optimizam ali ne zbog samog gola vec je celokupna slika delovala porazno i neverovatno negativno da sam u jednom trenutku od sigurnog prolaza dalje osecao da nema sanse da se izvucemo samo sa 1:2 jer smo prosto ZVALI SVABE DA NAS NAPADAJU, MOLILI SMO IH DA NAS NAPADAJU I DAJU NAM GOL......tolika negativna energija, toliki strah....kakav trust mozgova jbt....Jevtovic place kao kisa, ovaj u negativnom transu, kuknjava, zapomaganje....kakva scena....a Drulovic satro ne veruje....bio sam dosta uzdrzan u vezi njega ali izgleda da je u pitanju jedna velika budaletina....mada mi je i dalje tesko da trenera oznacim kao potpunog krivca znajuci ko godinama sedi u upravi i kakvi se polutani predstavljaju kao nasi igraci...

I da ne bude sve tako racionalno objasnjivo....
http://arhiva.alo.rs/vesti/bizzare/ukleti-stadioni-zvezde-i-partizana/52 (samo da vazura ovo ne sazna....odmah ce da ga pozove da resi stanje u klubu a krivicu skine sa sebe i svojih partijskih drugara)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top